Posts by improved

    Na most ez Ă©rdekes, az ĂșjĂ­tott verziĂł leĂ­rĂĄsĂĄban ez talĂĄlhatĂł, idĂ©zem:

    Ha mĂĄr van egy azonosĂ­tĂłd az elƑnyben rĂ©szesĂ­tett szerveren, az nem hasznĂĄlhatĂł. A mĂĄr meglĂ©vƑ azonosĂ­tĂłdat a cĂ©lszerveren „TörlĂ©s”-re kell ĂĄllĂ­tanod, mielƑtt oda költözhetnĂ©l. A költözĂ©s utĂĄn a rĂ©gi azonosĂ­tĂł tiltva Ă©s törölve lesz.

    Ha több azonosítód is van egy szerveren az összevonås utån, egy kivételével törölnöd kell valamennyit, vagy vedd fel a kapcsolatot a tåmogatåssal.


    E szerint egy szerveren csak egy acc lehet mégis???

    Ezt csak elrontottåk, ne törölj semmit.

    Majd tåjékoztat a team, angol fórumról most nem idézek.

    Miért törölne magåtól valaki bårmit amiben pénze van? Mert a GF ezt mondja..?

    Igen, mint Te is leĂ­rtad, a GF a hibĂĄs, nem a team. Az összevonĂĄs kapcsĂĄn mĂ©g szĂĄmos negatĂ­v tĂ©nyezƑ van, amibe semmi beleszĂłlĂĄsuk nincs, okolni se Ƒket kĂ©ne Ă©rte.


    Egyébként felvetettem egy megoldåsi javaslatot, remélem låttad. Ha törlésre rakja a kidobåsra szånt accokat, akkor pontosan tudni fogja majd, hogy azok mikor tƱnnek el, így a foglalt helyeit se veszíti el.

    A team a hibås mindenért is, igaz?

    Nem tudom, ki hogy van vele, de Ă©n nem sĂ­rom vissza azokat az idƑket, mikor csak Loro volt egyedĂŒl. És ha Ă­gy haladunk tovĂĄbb, akkor nem is csodĂĄlkozok, ha megint senkinek se lenne kedve ezzel foglalkozni.


    EgyĂ©bkĂ©nt csak nekem tƱnik nagyon egyszerƱnek a problĂ©ma megoldĂĄsa? Rakja törlĂ©sre most azokat az accokat a cĂ©lszerveren, amiket nem akar megtartani. Az összevonĂĄskor Ășgyis lesz kĂ©t teljes hete, mikor törlƑdtek a bizonyos accok, csak akkor viszi ĂĄt az összeset, Ă­gy nem lĂ©pi ĂĄt a limitet.