Posts by Lanta

    Azt szeretném kérdezni, hogy mitől függnek a maximális és minimális árak a kereskedőnél? Kínálat-kereslet?

    Szembetűnő, és nem értem, hogy miért lehet max 15 aranyért eladni a márványt, szemben a fával 17 aranyért, vagy kristállyal bőven 20 arany fölött.

    Az elérhető címeket is fogják majd változtatni? Pl.: a Birodalom kategóriában a Terjeszkedés 12 városra van. Ezt majd korrigálják az új maximálisra? Illetve vele együtt a jutalmakat is?

    Illetve ha igen, akkor a már megszerzett jutalmakon felül lehet majd esetleg újabbakat szerezni? (pl.: 50 ambrosia,vagy városáthelyezés, vagy termelés növelők x napig stb)

    Nem csalt a megérzésem, Notosról nyomtam a költözésre, sikerült, majd jött az üzi:

    Hello .......,

    05.01.2022 22:11-n fizetési csalásért tiltva lettél. Bármely kérdés esetén, vagy ha úgy véled, valami hiba történt, kérjük, vedd fel a kapcsolatot velünk: Fizetés támogatás


    Hogy mi van??? Kezdődik minden előröl? Bakker, tele lesz a lobbym tiltott accokkal, ráadásul önhibámon kívül :((((

    Én előtted jöttem el ugyanonnan (kb 70 perccel ahogy írtál), ezért írtam, hogy elvileg mennie kellene. Remélem megoldódott azóta! :)

    Notoson az elmúlt fél órában hirtelen megugrott a tiltottak száma, valamint hosszú ideje inaktívak aktívak vagy vakációsok lettek, nekem - mint még játszó - eltűnt minden pontom, a statisztika megszűnt, vajon 23 órakor tudok még majd költözni, vagy addig összeomlik minden?

    Szerintem fogsz tudni, én is onnan költöztem nem régen. A statisztikák azok többször is eltűntek már, na meg a tiltottak, inaktívak is vissza-visszatértek már többször.

    Nekem ugyanez történt pár napja. Vártam kb 2 órát és visszajöttek. Nyitottam jegyet, de addig elvileg nem reagáltak rá, így azt töröltem is.

    Sziasztok!

    Lenne pár kérdésem, hátha tudtok segíteni számomra!


    1. Azt szeretném kérdezni, hogy a kulturális egyezmények elvesztésével és a bányák (leginkább a szőlő) alapszinten indulásával, akkor most érdemes a következő napokat intenzív bortermelésre/szerzésre fordítani?

    Amíg a bánya kiépül az is idő (kivárni, ott lenni a lejáratkor), így addig a borfogyasztás negatívban lesz. Esetleg az első 2-3 napra kilehet kapcsolni a borfogyasztást, vagy valamennyi bort pluszban kapni ez időre?


    2. Akkor a barátság bónusz hajókat már nem is lehet megszerezni szerverösszevonásig sem? (nekem kb 2 napja jött össze a teljes lista, de a hajók nem érkeztek meg, bár előtte sem...)


    3. A nyersanyagfosztás a költözés utáni első percektől lehetséges lesz? Mert akkor így a nagyoknak sima prédák leszünk, mi "kicsik".


    4. A prémium bónusz nyersanyagtermeléseket lehet majd esetleg fagyasztani (kikerülnek ezek is leltárba?), vagy azok automatikusan mennek tovább a költözés után is? Ugye nem mindegy, hogy 1. szintű bányához van rendelve, vagy 11. szintű stb. a plusz termelés.


    5. A becsület és a termelés növekedéséhez a megmaradt három szerveren megmarad a színház, ahol megtekintve a reklám videót bónuszt kaphatunk adott időintervallumra?


    Köszönöm a munkátokat és a válaszotokat is!