Posts by free31

    ασε το κλαμα στην διαχειρηστρια ρε παλτο και πες της οτι ως συμμαχια πιστευεται οτι η Whitedrum ως διαχειρηστρια ειναι γνωστη μας και μας εκανε πλατες και δεν μπαναριζομασταν....

    το ξερετε κυρια διαχειρηστρια μας οτι ερχοντουσαν και μας βαραγανε πειρατικα και στο ονομα πολις βαζανε το δικο σας το ονομα?

    χαχαχαα

    το ξερετε κυρια διαχειρηστρια οτι νομιζανε οτι το αμωρε σας ***Λογοκρίθηκε*** παλια μου συμμαχος που πλεον εχει σταμματησει να παιζει στο εψιλον?

    αυτα τα ξερετε? αν δεν τα ξερετε σας τα λεω εγω.

    βεβαια το κλαμα τους στα τικετ επιασε τοπο και γιαυτο μπαναριστηκαν τοσοι λογαριασμοι μας απο μια απλη ανανεωση διακοπων συμμαχων που δεν παιζουν ποια μονο και μονο επειδη μπηκα απο την ιπ μου και τους ανενεωσα... να τα λεμε και αυτα που και που να μαθαινουν οι νεοι και να θυμουνται οι παλιοι.

    επισης βοσκε βου κεφαλα εδω σε αυτο το νημα αυτοματα με κανατε συνδηκαιουχο απο την στιγμη που ανεβασατε αναφορες της συμμαχιας μου... οποτε ***Λογοκρίθηκε***.



    €dit by Whitedrum:
    +1 Προειδοποίηση για Ασέβεια του Κώδικα Συμπεριφοράς. Ένα μήνα εκτός φόρουμ

    αγαπητη μου διαχειρηστρια τα παιδια απο το πρωτο νημα που ανοιξανε προσβαλουν και γραφουν ενα καρο ψεματα.

    οποτε τους μιλαω οπως ακριβως τους αρμωζει και κρατιεμαι κιολας... για να κραταω και ψηλα το επιπεδο... χαχαχαχαα

    αγαπητε μου στειλε μου απο τον στρατηγο σου ενα κοκκινισμα μας προς συμμαχο σας...

    φυσικα τωρα που ερχεται ο συμμαχος μας σε εμενα ενω μου εχεις πιασει λιμανι τυχαια αρχησε παλι αυτο

    https://prnt.sc/625-3hAP76oa

    για ξεκαρφωμα βεβαια ερχεται και σε εσενα.

    μιλαει ποιο πανω και ο επιστημονας.. χαχχαχαα ο πουθενας που ειχε αποψη για εμενα χωρις να με ξερει... πες ρε νιου ορντερ τι κονε ειχες και εμαθες οτι εγω σας εκανα τικετ και μπαναριζοσταν? χαχαχαχαχαχχαα εσυ εισαι χειροτερος απο τον βουκεφαλα... εσενα θα σε τακτοποιησω αλλιως ενοια σου... σιγα σιγα θα τα μαθω ολα για εσενα και η σβερκαδα σου θα γινει μελιτζανι.

    α και που εισαι γκουγκλαρε το αν θελεις και θα το βρεις... ειναι αφιερομενο απο εμενα για εσενα με αγαπη

    '"που καιρος για γραμματα.................." φιλακια.


    υ.γ. και που εισαι κοτοπουλακι βου κεφαλα - μιαουθ δες αν ερχομαι και τουμπεκια σου.




    €dit by Whitedrum:
    Παρακαλώ μεγαλύτερη προσοχή στον τρόπο έκφρασης

    https://prnt.sc/ZsAYdpYBljSi

    ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΛΕΕΙ Ο GEOMADE... ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΒΟΛΗ. ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΤΕ... GEOMADE ΜΕ ΤΟΝ ΒΟΥΚΕΦΑΛΑ ΣΤΟΝ ΖΕΦΥΡΟ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΡΕ' ΣΥ....

    ***Λογοκρίθηκε***.:D:D:D:D:D:D:D


    https://prnt.sc/J2d8dzuSpw8u




    €dit by Whitedrum:
    Έχει δοθεί προειδοποίηση

    ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΩΣ ΨΕΥΤΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ....

    ΕΣΕΙΣ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΝΗΜΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ, ΕΣΕΙΣ ΜΙΛΗΣΑΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΣΕΙΣ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ.

    ΧΑΧΑΧΑΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ??? ΜΙΛΑΕΙ ΠΟΙΟΣ Ο ΕΜΕΤΟΣ? Ο ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΙΔΕΙΣ ΤΩΝ ΤΒ? Ο ΠΟΥΘΕΝΑΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΞΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΥΣΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ?

    ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΜΙΑ ΑΣΦΑΛΗ ΕΙΚΟΝΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΓΕΝΙΚΟΣ..

    ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΛΕΙΦΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΘΑΒΕΙΣ, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΙΔΗ ΤΟΥ ΖΩΗΚΟΥ ΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ.

    ΠΟΥΘΕΝΑΣ ΓΛΕΙΦΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΤΑΚΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ? ΕΙΡΩΝΑΣ... Ε ΛΟΙΠΟΝ Η ΕΙΡΩΝΙΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΜΕ ΚΑΝΤΗΛΙΑ.

    ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΝΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΖΩ ΕΝΑ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

    ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ? ΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΜΕ ΕΣΕΝΑ... ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΘΡΟ ΜΟΥ ΕΜΑΘΑ, ΑΚΟΥΣΑ, ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΦΙΛΟΣ

    ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ? ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. (ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΚΑΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΣΟΥ SOTOS13 ΑΥΤΟ).

    ΤΡΑΒΑ ΔΕΣ ΑΝ ΕΡΧΟΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΓΑΤΑΚΙ.


    €dit by Geomade:
    +1 προειδοποίηση για προσβολές/trolling

    ΧΑΧΑΧΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΣΤΕ ΓΕΝΙΚΟΣ. ΤΩΡΑ ΑΝ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΜΙΛΑΩ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΤΟΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ... ΑΥΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΠΑΜΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΟΛΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ.

    ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕΒΑΣΤΙΚΟΣ.

    ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΩ ΕΔΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΗΛ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...

    ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΩ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ.

    ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΣΥ.

    ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΝΙΟΥ ΦΟΛΝΤΕΡ

    ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΦΑΙΝΟΜΕΝΟΣ.

    ΔΙΑΛΕΞΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕ.

    ΟΤΑΝ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΛΕΤΕ ΟΜΑΔΙΚΟΣ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΙΚΤΙΚΕΣ ΠΑΝΤΑ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΡΟΠΟ.

    ΑΝ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΠΕΙΣ ΤΟΤΕ ΣΕ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.... ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΣΕ ΓΛΕΝΤΑΩ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΗ.

    ΟΠΩΣ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ.


    €dit by dx4:
    Έχει δοθεί ποινή.

    ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΝΗΜΑ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ..

    ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΕΣΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ...

    ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ... ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ...

    ΚΑΙ ΜΕΤΑ.. ΕΓΩ ΠΟΣΕΒΑΛΑ? ΔΗΛΑΔΗ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΒΡΥΣΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΒΑΛΗ?

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΛΟΙΠΟΝ ΡΟΥΦΑ ΤΟ ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.

    ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΣ ΟΜΟΡΦΑ ΧΩΡΙΣ ΕΙΡΩΝΙΕΣ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΒΑΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΗΔΙΕΣ ΤΟΤΕ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΣΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.

    ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ??? ΘΑ ΕΙΣΑΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΟΥ.




    €dit by Whitedrum:
    Παρακαλώ ΠΡΟΣΟΧΗ στις εκφράσεις σας

    ΕΣΕΙΣ ΑΡΧΗΣΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΝΗΜΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΠΡΩΤΟΣ Ο ΦΑΙΝΟΜΕΝΟΣ.

    ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΣΙΓΟΝΤΑΡΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ...

    ΜΕ ΑΝΑΚΡΙΒΙΕΣ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ...

    ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ... ΟΧΙ ΥΒΡΗΣΤΙΚΑ.

    ΟΠΟΤΕ ΚΟΙΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΠΕΝΑΝΤΗ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΣΤΑ ΛΕΝΕ ΣΤΑ ΙΣΑ ΝΑ ΧΕΡΕΣΑΙ ΜΙΑΟΥΘ...

    ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΩΝ... Ο ΕΧΘΡΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΝΤΟΣ.

    ΡΕ ΒΟΥΚΕΦΑΛΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ.. ΠΡΩΤΟΙ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΟΣΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ...

    ΤΟΣΟ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΝΗΜΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΔΩ... ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΛΓΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

    ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΣΤΑ ΛΕΩ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΟΥΜΕ.

    ΒΟΥ ΚΕΦΑΛΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΣ ΣΑΝ ΔΗΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ.

    ΑΝ ΣΕΒΟΣΟΥΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΡΙΖΑ.

    ΔΕΝ ΣΕΒΕΣΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ

    ΕΔΩ ΕΧΕΤΕ ΒΓΑΛΕΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΟΡΙΣΜΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΥΡΙΟΙ?

    ΩΡΑΙΟΣ.

    ΕΔΩ ΕΧΩ 3 ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝ ΛΩΓΟ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΛΟΓΟΚΡΙΘΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΡΕ ΚΕΦΑΛΑ?

    ΕΛΑ ΝΤΙΣΚΟΡΤ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΤΗΚΟ ΠΑΙΔΙ.

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ.

    ΟΣΟ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΒΡΙΣΩ.

    ΟΣΟ ΕΙΣΤΕ ΑΤΑΚΤΑ ΘΑ ***Λογοκρίθηκε***.

    ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΑ ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΑ.

    ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΑΧΕΣ ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΣΟΥΠ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΤΒ

    ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΤΟΥΒΛΑ.

    ΑΠΟΤΙ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΟΠΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ (ΞΕΧΑΣΑ ΟΤΙ ***Λογοκρίθηκε*** ΤΟΥ ΕΨΙΛΟΝ ΒΑΡΑΝΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ)

    ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΘΗΚΑΝ.

    ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΤΥΧΑΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΣΕ ΙΔΙΑ ΝΗΣΙΑ ΣΑΝ ΚΑΛΑ ***Λογοκρίθηκε*** ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΤΥΧΑΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΙΑΣΑΤΕ ΕΠΙΣΤΡΩΦΕΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥ ΜΑΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΑΝΙΟΜΑΣΤΕ.

    ΘΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΣ.

    ΕΞΑΛΛΟΥ ΠΛΟΕΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΠΛΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...

    Α ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΕΦΑΛΑ... ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΣΤΟΝ ΖΑΦΥΡΟ ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΕ... ΑΛΛΑ ΞΑΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΜΙΑΟΥΘ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ... ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΔΩΣΤΟΥ.




    €dit by Whitedrum:
    +1 Προειδοποίηση για Ασέβεια του Κώδικα Συμπεριφοράς

    το οτι βαζουν και οι γυναικες παντελονια ειναι γνωστο δεκαετιες... μια απο αυτες τις *** εισαι και εσυ.

    μην μιλας για ηθος απο την στιγμη που δεν ξερεις την εννοια της λεξης.

    ειναι γνωστο εδω και χρονια τι ειστε τα εχουν πει απειροι πριν απο εμενα... εγω στον εψιλον κοσμο ειμαι νεος... ηρθα, δεν ημουνα.

    αντε λοιπον να καταχραστητε κανεναν λογαριασμο που σας εχουν εμπιστευτη και αστα τα αλλα σε εμενα..

    με την πραγματικη εννοια του λογου απο εμας κοκκινισμα δεν υπαρχει... κοκκινισμα προεκυψε εντελως τυχαια...

    οπως λες οτι δεν εχω αποδηξεις εγω τοτε προφανως δεν εχεις και εσυ για το ποιος κοκκινιζει ποιον

    μετα παραπονιεστε που σας χαρακτηριζω ακριβως οπως σας αρμωζει γιατι σας βριζω στα ισια..

    εγω προσωπικα πριν εποικηνονιση ο αρχοντας μαζι σου προσπαθησα να σου στειλω μηνυμα αλλα δεν ηρθε μιας και ειμαι στις αγνοησεις σου

    οποτε εκανα κατι ακομα ποιο επισημο που τελικα ηταν λαθος.

    εβγαλα μηνυμα εδω δινοντας και ευχες κιολας.

    δεν θελετε ετσι εσεις και ξερεις γιατι? γιατι ειστε *** και γιατι δεν ξερετε ουτε μεταξυ σας ποιος εχει ποιον λογαριασμο...

    βου κεφαλα κι εσυ εδω στο εψιλον φιλοξενουμενος εισαι σου ειπανε στον ζεφυρο... ελα να βοηθησεις εχουμε λογαριασμο να σου δωσουμε ε και εσυ ηρθες...

    ακουσες οτι σου ειπαν για εμενα η *** του *** σου και τελικα απεκτησες και αποψη.

    μετα την ανασταση λοιπον θα λαμπαδιασετε ολοι και επισημα πλεον... θα σεβαστω την μερα.

    καλη ανασταση σε ολους με υγεια και αγαπη.


    €dit by Geomade:
    +1 προειδοποίηση για προσβολή

    κανενα κοκκινισμα συμμαχου μου σε συμμαχους σας. τελος.

    το κοκκινισμα οταν γινετε συμφωνια ειναι αυτο...

    σου δειχνω στρατηγο μου δειχνεις στρατηγο σου και τελειωσαμε.

    τωρα ολος τυχαιος σημερα μετα τις αρλουμπες του ιασωνα κοκκινος ο φρεε.

    χαχαχαχα

    αντε στον επιταφιο λοιπον και καλα κρασια... ποιος εχασε τα παντελωνια για να τα βρειτε εσεις.

    πειτε επισημα και στα ισια για εμας ειναι κοκκινισμα και για αυτο δεν υπαρχει συμφωνια οχι να κοκκινιζετε κοσμο με διπλους.

    απλα τα πραγματα.


    https://prnt.sc/z9BXkTuLDZat


    θεωρειται κοκκινισμα συμμαχος μας να παει σε συμμαχο μας επειδη τον εχετε αποκλεισμενο? οκ

    βγαινεις επισημα η στελνεις μηνυμα το λες και τελειωσαμε.

    αμα ο συμμαχος σου δεν θελει να βλεπει κοκκινο τον στρατηγο του τοτε να σπασει τον απωκλεισμο και την καταληψη του συμμαχου.

    τι ειναι κοκκινισμα με πονηρο τροπο? τι ειμαστε? 5 χρονον?

    σου ειπα εκει που ερχοταν συμμαχος σου με ενα πλοιο απο 2 μερες μακρια σε μικρους λογαριασμους στα νησια μας εγω απλα εσπασα τον αποκλεισμο και την καταληψη χωρις να κλαψω σε πμ σε συμμαχο σου.

    ειπαμε αλλος ειχε φαει κολημα. οχι εγω.

    αλλος κοκκινισε οπως και να εχει και οπως μου ειπε ο στρατηγος σας του γυρισε πισω το πλοιο...

    αν λοιπον καποιος συμμαχος μου θα σας ερθει με κοκκινισμα σε πολη σας τοτε και ο στρατηγος μας θα του τα γυρισει πισω.

    απλα τα πραγματα.

    εμας ο συμμαχος μας παει σε πολη συμμαχου... δεν εχει πονηρα και ξεπονηρα. σπαει την καταληψη και τον αποκλεισμο ειναι ειναι κομπλε.

    μου εχεις μωστραρη μια φωτο που ενας ασχετος κοκκινιζει εσενα

    μια αλλη που ενας παλι ασχετος παει σε εναν ανενεργο

    και ακομα μια που ενας συμμαχος μου παει σε συμμαχο μου.

    δεν μπορω να σε καταλαβω οποτε τι λες.

    εγω σου ειπα οτι δικος σας εκανε θεμα στο οποιο παραδεχτηκε οτι εχω και δικιο... εχω το μηνυμα του και ξαφνηκα αφου δεν του περασε του συμμαχου σου που ελεγε τα δικα του ξαφνηκα κοκκινος ο στρατηγος του free...

    αντε στον επιαφιο λοιπον.

    μην μιλας εσυ για μπεσα.. ειναι αγνωστη λεξη.. αυτο το εχουμε καταλαβει. απο το θεμα που προεκυψε με τον ιασων ηταν το επομενο που μπορουσατε να κανετε.

    αυτοι ειστε.

    εμεις δεν κοκκινιζουμε κανεναν συμμαχο σας.

    δεν περιμενα κατι διαφορετικο.

    εγω οπου στελνατε καταληψη σε μικρα που ειχα πιασει στα νησια μας βου ΚΕΦΑΛΑ απλα απεσυρα και εσπασα μονος μου τους απωκλεισμους και τις καταληψεις..

    ουτε μηνυμα εστειλα σε συμμαχους σας ουτε δημιουργησα θεμα... αλλος το εκανε.

    και τυχαια εμφανιστηκε ο σπαρτιατης... την επομενη μερα... και τυχαια ιδιο ονομα με τον σπαρτιατη που μπαναριστηκε ταυτοχρονα με το φαινομενο μια ηλιολουστη μερα.

    Καλημερα σας καλο πασχα σε ολους παντα με υγεια και αγαπη.... λογο πασχα λοιπον τερματιζουμε ολα τα κοκκινισματα μας που τοσο κραζουμε.

    Περιμενουμε το ιδιο και απο εσας... σε διαφορετικη περιπτωση που εσεις συνεχισετε... αυριο τετοια ωρα ξανα αρχιζουμε και εμεις....