Posts by StarDusT

B├╝t├╝n kurallar─▒ okumu┼čsunuz. Ancak 9. maddeyi okumam─▒┼čs─▒n─▒z. Oyun y├Âneticisi 9. maddeye g├Âre kural ihlali olsun yada olmas─▒n, ┼č├╝pheli g├Ârd├╝─č├╝ bir hesab─▒ banlar. Ban ge├žicidir. Belirli bir s├╝resi vard─▒r. Bu s├╝re zarf─▒nda hesap incelenir. Oyuncu itirazlar─▒n─▒ yapar. Hakl─▒l─▒─č─▒ uygun g├Âr├╝l├╝rse hesap tekrar a├ž─▒l─▒r. Ancak oyun kurallar─▒ 9 madde ile de s─▒n─▒rl─▒ de─čildir. G─░S kurallar─▒da ge├žerlidir. Y├Ânetici sizi G─░S 8-2 ilede banl─▒yabilir. T├╝m bunlar ya┼čan─▒r iken Forumda yada ticket yolu ile hakl─▒ olsan─▒z dahi, y├Âneticiye hakaret etti─činizde ban, kural ihlalinden hakaret ban─▒na yani 360 g├╝nden uzun s├╝reli ban a da d├Ân├╝┼č├╝r. M├╝mk├╝n oldu─ču kadar hakl─▒l─▒─č─▒n─▒z─▒ yasal ├žer├ževede d├╝zg├╝n ileti┼čim ile yap─▒n. Emekleriniz heba olmas─▒n.

Bu yaz─▒lanlardan bu ├ž─▒kar─▒m─▒ yapt─▒ysan bi┼čey demiyorum :) Yaras─▒ olan gocunur . Hile hurda ile i┼či olmayan adam─▒ Oyun y├Âneticileri neden banlay─▒p oyunda oyuncu kayb─▒na sebep olsunlar . Keza b├Âyle bir┼čey olmas─▒ durumunda Gameforge y├Ânetimi el atar oyun tak─▒mlar─▒na .

Yaw herneyse adamlar kafas─▒na g├Âre banl─▒yor i┼čte :) aya─č─▒n─▒z─▒ denk al─▒n ona g├Âre sivrilmeyin =))

Ve banlanan ki┼či bu posttan ├Ât├╝r├╝ konu┼čuyorum . ┼×ayet ki haks─▒z banlanm─▒┼č olsayd─▒ e─čer bu tarz karalama i┼člerine ba┼čvurmadan gerekli y├Âneticilere gerekli a├ž─▒klamalar─▒ yaparak kendini savunabilirdi. Ama burdaki arkada┼č Omega serverinde multi ile ge├žinen bir ki┼či. Onu yapmad─▒m der ┼čimdi neyse onu ge├želim kendi egolar─▒n─▒ tatmin edebilmek i├žin omegada kral san─▒p milleti a┼ča─č─▒lay─▒c─▒ ve hakaret i├žeren mesajlar atan birisi. Ki bunu ceza ald─▒ktan sonra Oyun y├Âneticilerine kar┼č─▒da sergiledi. Sen hocam senin ba┼č─▒na gelen ve haks─▒zl─▒k oldu─čunu d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n bir ceza uyguland─▒ysa bunu Oyun y├Âneticileri ile ├ž├Âzebilirsin . Bu Sgrhnn gibi alt─▒ bo┼č ithamlarla kimseyi zan alt─▒nda b─▒rakamazs─▒n─▒z . Oyun Y├Âneticileri yada Oyuncular i├žin

┼×imdi g├╝zel dostum gelelim sana, oyun kurallar─▒nda ├çoklu Hesaplar diye bir madde ba┼čl─▒─č─▒ var bu ┼ču demek 1 ki┼či toplamda 10 adet Hesap ile IP payla┼č─▒m─▒ yapabilir ve bunun ├╝st├╝ne hangi ├žer├ževede oyunu oynayabilece─či detayl─▒ca anlat─▒lmakta.

ip payla┼č─▒ml─▒ hesab─▒ ├ž─▒kar sa─člamak ama├žl─▒ kullan─▒m yasak :)

Youtube a video at video :)

Aralar─▒nda illegal ticaret s├Âz konusu olsa ticket'e gerek kalmaz dostum, loglarda ├Âyle bir durumda Ay gibi parl─▒yorlar sen fark edeseye 40 kere banlan─▒yorlar. Ada dolduranlar─▒ ve puan─▒ artmayanlar─▒ ┼čikeyet edip banlatabirsin, kendi kendine ya ben biliyordum bunlar hammadde ka├ž─▒r─▒yordu benim sayemde banland─▒lar, gibi zanlarda bulunamazs─▒n. ├ç├╝nk├╝ sistem sana bu zann─▒ bulunmana imkan vermiyor.

Demek ki hesaplar aras─▒nda bir illegal ticaret olmu┼č. O ┼čekilde sorun ├ž─▒karan ki┼čileri bende bildiriyorum . Y├Âneticiler inceleyip gereken i┼člemi yap─▒yor saolsun :)

3.hesaplar arac─▒l─▒─č─▒yla yap─▒lan ticaretlerin kay─▒tlar─▒ log kay─▒tlar─▒nda tutulur sistem taraf─▒ndan ama herhangi bir yapt─▒r─▒m uygulanm─▒yor. Bunun i├žin hesaplar─▒ ┼čikayet etmekten ba┼čka yol mu var ?

Y├Ânetim tek ba┼č─▒na b├╝t├╝n hesaplar─▒ yada t├╝m log kay─▒tlar─▒n─▒ inceleyecek zaman─▒ bulabilir mi ki :)

Ama dedi─čin gibi tamamen aday─▒ kapatmadan dolay─▒ da ban yemi┼č olabilir ben o noktay─▒ ka├ž─▒rm─▒┼č─▒m yazarken :)

Detayland─▒r─▒p bilgilendirdi─čin i├žin Te┼čekk├╝rler Hocam :)

Son durumu aktaray─▒m , ┼čikayet etti─čim ve oyun kurallar─▒na uymayan b├╝t├╝n hesaplar banland─▒ :) . Herkesden ricam bu ┼čekilde hesaplar─▒ ┼čikayet edelim , ciddi anlamda ilgileniyorlar. Te┼čekk├╝rler.

Demek ki hesaplar aras─▒nda bir illegal ticaret olmu┼č. O ┼čekilde sorun ├ž─▒karan ki┼čileri bende bildiriyorum . Y├Âneticiler inceleyip gereken i┼člemi yap─▒yor saolsun :)

Az ├žok multi kullanan ki┼čiler oyun i├žerisinde kendilerini belli ediyor. Verilerle hareket etmek demek sadece ip bilgileri ├╝zerine i┼člem yapmaktan ba┼čka bir┼čey de─čil. Ama multi hesap kullan─▒m─▒n─▒ 3.hesaplar ├╝zerinden ger├žekle┼čtiren ki┼čiler i├žin bir veri bulamazs─▒n. Zaman zaman hesaplar aras─▒ transferler incelenir varsay─▒m ├╝zerine dedi─čin gibi banlan─▒r. Ama bu yap─▒l─▒rken hesaplar aras─▒nda sadece 1 hesaba y├Ânelik ├ž─▒kar s├Âz konusu ise burda varsay─▒mdan ziyade art─▒k ger├žek bir multi kullan─▒m─▒ s├Âz konusu olmaktad─▒r bence .

bide anlamad─▒─č─▒m bu herkesi ilgilendiren mesele ama ilgi g├Ârmedi yazd─▒klar─▒m unutuldu bile benim d├╝┼č├╝ncem olarak en mant─▒kl─▒ ve ilk yap─▒lmas─▒ gereken bi g├╝ncelleme

S─▒rada o varm─▒┼č zaten.

Allah kabul etsin . ─░n┼čallah dedi─čin gibi s─▒radaki g├╝ncelleme o olur hocam :)

Bunu ticket atman laz─▒m buraya konu a├žmak bir┼čey ifade etmez

Arkada┼č─▒n dedi─či gibi yaparsan daha iyi ├ž├Âz├╝m bulunur . Ama bu kaynak artma azalma olay─▒ oyun kurallar─▒ dahilinde maden vs geli┼čtirme i├žin yap─▒l─▒yorsa ceza almaz arkadas. Ayn─▒ adalarda ba┼člama olay─▒ ise ya eski hesapt─▒r araftan ta┼č─▒m─▒┼čt─▒r sunucuya yada s├Âm├╝rge atarak o b├Âlgeye de ta┼č─▒nm─▒┼č olabilir

Ey PannaCotta ne zaman ├Â─čreneceksin kurallar─▒ iyice okuyup anlayacaks─▒n yetmedimi milleti bu oyundan so─čuttu─čun kabahatlar─▒n ├Âzr├╝nden b├╝y├╝k kurallar─▒ kendince yontmay─▒ b─▒rak art─▒k istifa et s├Âz tazminat vericem sana. Cevap veremedi─čin konulardan hesaplar─▒ kapatma art─▒k buras─▒ senin e─člence yerin de─čil a┼ča─č─▒daki kural─▒ oku iyice anla ve operat├Ârl├╝─č├╝ yapamad─▒─č─▒n─▒ g├Âr├╝p istifa et.

a ve X filo yapabilir.Bu hesaplarla ve kendi aralar─▒nda b ve Y yapamaz.

b ve Y filo yap─▒yorsa,X ve a kendi aras─▒nda ya da di─čer ikisi ile filo yapamaz

Tamamen hakl─▒s─▒n karde┼č pannacotta bir ├žok arkada┼č─▒m─▒ yok yere banlad─▒ zaman─▒nda o y├╝zden i┼člerini hakk─▒yla yapt─▒klar─▒na inanm─▒yorum..

Herkes s├╝tten ├ž─▒kma ak ka┼č─▒k tek su├žlu y├Âneticiler zaten :D Senin ge├žmi┼čteki olay─▒n─▒ bilmem ama bu arkada┼č─▒n multi hesap kullan─▒m─▒ kesin oldu─ču i├žin ban yedi. Adam g├╝nde 5 tur asker ald─▒ satt─▒ aktar─▒m─▒ yapt─▒ etti :D Ve ek olarak oyun kurallar─▒nda olan ama kimsenin umursamad─▒─č─▒ maddede var . ─░p ba─člant─▒l─▒ hesaplar─▒ kendi ├ž─▒karlar─▒n─▒z do─črultusunda kullanamazs─▒n─▒z. ├ľrnek olarak ┼čunu s├Âyliyim . Depon yok ama 2 ip hesap ile oynarken birinde asker bas─▒p 3.ki┼či arac─▒l─▒─č─▒yla di─čer hesab─▒na s├╝rekli asker vs satmakta ├ž─▒kar oldu─čundan dolay─▒ ban yeme riski bulunur .

he bide o kadar oyun kural─▒ atm─▒┼čs─▒n ya :D ama sen gp ├žekiyor ayn─▒ g├╝n alt─▒n al─▒yor sonra geri veriyorsun . Bu aktar─▒ma bide 3.hesaplar e┼člik ediyor :D Bu de─čil mi multi kullan─▒m─▒ :D

ne kadar g├╝zel takip etmi┼čsin ulen ┼čimdi k─▒zd─▒m senin gibi birinin ak─▒l kapasitenin bukadar d├╝┼č├╝k olup olmad─▒─č─▒n─▒ kontrol etmeden seninle muhattap olmu┼čum.

Allaha ┼×├╝k├╝r benim akl─▒m bana yetiyor :D kendimi kimseden ├╝st├╝nde g├Ârmem, senin yapt─▒─č─▒n gibi kimseyi a┼ča─č─▒lamamda :)

he bide o kadar oyun kural─▒ atm─▒┼čs─▒n ya :D ama sen gp ├žekiyor ayn─▒ g├╝n alt─▒n al─▒yor sonra geri veriyorsun . Bu aktar─▒ma bide 3.hesaplar e┼člik ediyor :D Bu de─čil mi multi kullan─▒m─▒ :D