Posts by raitisp

Tikko pamēģināju 1 kontam nomainīt epastu un pieprasīt to linku. Patiešām epasta aptiprināšanas links atnāk, bet tas otrs links par jauno pasauli nenāk. Iespējams tur ir kāda drošība uz kādām 24h vai pat 48h pret kontu zagļiem. Vienīgais variants - gaidīt!

s44 centrā jau pilnībā visas salas aizņemtas, tur vispār nekur nevar tikt. Nāksies nogaidīt kamēr neaktīvie pazudīs vai arī pat ilgāk. Bet neko darīt, pilsētas pārvietošana paliek inventārā un to jau varēs izdarīt kaut vai pēc gada.

p.s. Queen alianse visas malas piešpļaudījuši savus mazos multus uz smēdēm, lai tikai pie viņiem tuvumā neviens neizdomātu celties. Gudri spēlētāji un izskatās ka būs arī spēcīgi karotāji. :)

Man tieši tas pats ar e-pastiem. Tagad sanāk, ka sliktākajā gadījumā paliks bez konta, labākajā kaut kad sazin kad kontu atgūs un visas labās salas būs aizņemtas ierpiekš plānotajā lokācijā.

Varbūt šajos gadījumos GF varētu ārpus kārtas manuāli nomainīt e-pastu uz vēlamo un arī manuāli atsūtīt verifikācijas linku lai apvienotu kontus?

Okei! Sorry! Well, I am not receiving any emails from you when clicking on link in the blue box. Tried different providers and nothing. I do receive email change verification codes, but not the merge verification link.

I did read that you fixed it an hour ago? Still can not log in :D

Jap, lai kontos tiktu vajag uzspiest augšā uz tā zilā lauka. Tad uz epastu atnāks apstiprinājuma links - pārbaudiet epastā visas mapes. Uz inbox.lv man atnāca, bet reizēm tur var arī neatnākt tādi ziņojumi. Bet uz Gmail gan būtu jānāk bez problēmām.

Daudz daudz salu vēl s44 ir brīvas ar labiem brīnumiem, nekas vēl nav zaudēts. Daudzi tikai vēl sāks pārmest savus kontus vakarā vai tikai rīt, tā ka viss vēl priekšā. Man gan apkārt baigie milži samesti :D

Saprotu! Bet man nenāk tas links, esmu izmēģināji dažādus epasta provaiderus, bet nekā.

Really? Go check what I said and then speak ;) Or u will ban me here as well?

I know what you use to talk in other places, so I don't wonder that you got banned from some places.

Instead of banning players and accusing them false try to solve their issues. That is why you're here, right? Anyways ban me if you want. I know that truth hurts.

PS. Support finally woke up! Thanks! Hope they solve my issue with login in merge server!

Hello! Anyone else having issue while moving to this server? I am not receiving confirmation mail. Any admin here? Support obviously will take ages at this moment to solve my issue.

Account related issues can ONLY be solved in support and not here.

I KNOW! As I said they probably have full inbox now, but I want to play now! Not my fault that you can not fix your system. I am the one loosing now, not you, so do not raise your voice!

Hello! Anyone else having issue while moving to this server? I am not receiving confirmation mail. Any admin here? Support obviously will take ages at this moment to solve my issue.