Posts by Prohiller

  Zdravím,


  bulharské servery sú najväčšie zo skupinky medzinárodných serverov (BG, DK, FI, LT, NL, NO, SE, SI, SK, TW), tak preto putujeme všetci ku nim.

  Čo sa týka žiadanej podpory pre Slovenský jazyk (a vlastne jazykov všetkých ostatných spájaných komunít), bohužiaľ posledné informácie z minulého týždňa sú len, že sa na tom pracuje. Podoba a čas dodania je preto momentálne neznámy.

  Zdravím,


  utorok 21.3.2019 medzi 10:00 a 11:30 nastane krátky výpadok serverov. Na servery budú nahrané aktualizácie OS, ochrany a pod., po čom bude nasledovať reštart systému. Náš server bude preto niekedy v tomto časovom rozmedzí neprístupný po dobu 5 minút.
  Ospravedlňujeme sa za výpadok.  Váš Ikariam Tím

  Nasledujúce ustanovenia sú platné pre všetky svety (servery).


  Pokiaľ si nie ste istí niečim z nižšie uvedených bodov, alebo váš účet bol zablokovaný, kontaktujte prosím vašich Herných Operátov, prostredníctvom Ticket systému.

  Berte na vedomie, že námietky a otázky pracujúce so súkromnými informáciami účtov budú tolerované len ich vlastníkom, z dôvodu zachovania súkromia.  1. Multi-účty

  • V každom svete môže hráč ovládať ľubovoľný počet účtov. Podmienkou je ich označenie pomocou špeciálnej funkcie. Priama interakcia medzi multiúčtami je zakázaná. Podobne je zakázané obchádzanie týchto pravidiel pomocou ďalších osôb.


  2. Zdieľanie účtu

  • Zdieľanie prístupových údajov s ďalšími hráčmi je prísne zakázané.


  3. Dotovanie

  • Nie je povolené získavať výhody v hre na úkor slabšieho hráča. Za slabšieho je považovaný každý, ktorý je v rebríčku nižšie ako Ty.


  4. Zneužívanie chýb

  • Nie je povolené úmyselné využívanie chyby vo svoj prospech alebo úmyselné nenahlásenie nájdenej chyby.


  5. Skriptovanie

  • Nie je povolené používať software ani skripty, ktoré neboli poskytnuté priamo spoločnosťou Gameforge. Toto zahrňuje avšak nie je limitované na botov a makrá.


  6. Vyhrážanie v reálnom živote

  • Je prísne zakázané vyhrážať sa iným hráčom v reálnom živote.


  7. Obsah

  • Prísne zakázané sú urážky a nevhodné chovanie voči ostatným hráčom. Taktiež nie je povolené zverejňovať ľubovoľnou formou nevhodný obsah akéhokoľvek druhu, napr. pornografický, rasistický, extrémistický, atď. Zakázaná je aj reklama a publikované nesmú byť ani politické alebo náboženské názory.


  8. Language

  • Oficiálnym jazykom hry je Slovenčina, toleruje sa aj Čeština. Angličtina je akceptovaná univerzálne.