Posts by Semplice

Kada putnici namjernici stignu u goste :-)

Uzicanin8):S

:evil::saint:

I secer na kraju...kada Sem fulekne grad i slika se pa dupetom probije garnizon :D

Izvinte Uzice ...:*

Bilo je namjerno ;-)

8)

Sea battle near Breage

(26.01.2022 22:52:04)

Cana x7[AGENT] from BRAT POSEJDON K, EVIL123[AGENT] from Polis, Breage, Azija, SumporHef, Polis, Frozen town, Alien[AGENT] from Wineville, Breage, Frozen town, Azija, SumporHef, Polis, Semplice[AGENT] from Frozen town, Breage, Azija, SumporHef, krystal T, Wineville, Polis, Polis

vs

Kesmakes from Breage

---------------------------------------------------------------------------------------------

Ram Ship............................166(-492) - Ram Ship.............................0(-1974)

Fire Ship............................27(-805) - Fire Ship.............................0(-211)

Mortar Ship...........................168(-0) - Mortar Ship...........................0(-183)

Steam Ram...........................337(-162) - Steam Ram............................0(-1187)

Rocket Ship............................0(-80) - Rocket Ship...........................0(-563)

Diving Boat..........................197(-64) - Diving Boat............................0(-45)

Paddle Speedboat.....................345(-45) - Paddle Speedboat....................462(-438)

Balloon Carrier........................54(-0) - Balloon Carrier.......................0(-128)

Tender................................157(-0) - Tender.................................56(-0)

---------------------------------------------------------------------------------------------

Generals.............................-15159.8 - Generals.............................-66825.6

Offensive points.......................167064 - Defence points........................37899.5

Damage Received........................757990 - Damage Received.......................3341280

Damage Percent............................18% - Damage Percent............................82%

Winners: Semplice[AGENT], Alien[AGENT], EVIL123[AGENT]

Losers: Cana x7[AGENT], Kesmakes

The dream team :-)

First after the merge :-)

Colossus? ....mda

Sea battle near Anmaj Koloss

(23.12.2021 11:12:40)

Anmaj2[LLS] from Anmaj Koloss, BRAT HEFEST V, Metropole2, BRAT POSEJDON K, skelets[LLS] from Mar 3 sme, Vin 1 pos, Mar 2 sme, Kri 3 pos

vs

Cana l 7[AGENT] from Anmaj Koloss, fooloong, Semplice[AGENT] from Polis, Bella Vista, Anmaj Koloss, POLIS, fooloong, Hephaestus M1, Hephaestus M2, Alien[AGENT] from Alien, Anmaj Koloss, Dzertuve, fooloong, Boopy Wine

Ram Ship............................94(-1002) - Ram Ship............................364(-986)

Fire Ship............................31(-241) - Fire Ship............................5(-1226)

Mortar Ship...........................426(-1) - Mortar Ship............................78(-0)

Steam Ram...........................193(-745) - Steam Ram...........................363(-243)

............................................. - Diving Boat..........................100(-19)

Paddle Speedboat......................388(-0) - Paddle Speedboat......................120(-0)

Balloon Carrier.......................6(-108) - Balloon Carrier.......................14(-79)

Tender................................130(-0) - Tender.................................51(-0)

Rocket Ship.........................252(-223) - Rocket Ship..........................71(-201)

Catapult Ship.........................105(-0) - .............................................

Generals.............................-33674.6 - Generals...............................-26587

Offensive points......................66467.5 - Defence points........................84186.5

Damage Received.......................1683730 - Damage Received.......................1329350

Damage Percent............................55% - Damage Percent............................45%

Winners: skelets[LLS], Anmaj2[LLS]

Losers: Cana l 7[AGENT], Semplice[AGENT], Alien[AGENT]

Po ovom što vidim na slici, problme je kod uključenog Google translate-a ili nekog drugog prevoditelja stranice.

Istu stvar imam na Chrome-u, no svi ostali pretraživači pokazuju normalan prikaz.

Isključi prevoditelj i sve će biti uredu.

W5kt3sg

A nije baš tako kod svih bilo :-)

Ja kad sam krenula sa igricom daleke 2008. otvorila sam link ne znajuci ni sto me ceka, a bome ni tko me ceka...Ekipa se stvarala vremenom, neki su se opet gubili, neki novi dobijali... Puno toga se i mijenjalo na igrici pa smo prezivjeli sve. Jesmo li tada bili fleksibilniji na promjene?? Pa vjerojatno jesmo, no ne treba na ovo gledati kao na nužno zlo. Nece se ovdje nista brisati, tko zeli nastaviti aktivno igrati - nastavit ce, mozda ce otoci biti drugaciji, mozda ce i cuda si drugacije raasporediti...ili ce se zabiti u svoj cosak na kraju mape i nastaviti zidati...sve je moguce, ali iskreno, ne vidim razloga zasto se igra nebi nastavila i dalje. Zasto se zadovoljiti ovim sada, a ne pokusati stvoriti nesto vece? :-)

Pokazali smo da znamo ..zar ne

Koliko igrica postoji na ovom svijetu koje se igraju bez da imaju sucelje na hrvatskom, srpskom, bosanskom, il nekom drugom jeziku...? Pa ih opet igramo bez problema :-) Eno gledam onog svog klinca, ni beknut engleski nije znao, a sada nekad i mene posrami...

Novi igraci...? Pa da budem u potpunosti iskrena, vjerujem da je GF-u sasvim nebitno gdje ce taj igrac zapoceti svoju pustolovinu, a tko bude trazio, vjerujem da ce nas lako naci :-) ...za to imamo forum :)

Da se opet vratim na pismo i jezik... ne znam kako vi, al nakon 13-14 godina intenzivnog blejanja u ekran, poprilicno ocoravih, i evo kad s mobitela udjem u igricu, sve radim napipice jer vise i u mraku znam di mi se sto nalazi...i to cak i bolje nego kad se trudim pogoditi ono sto pise, na meni vrlo razumljivom jeziku, al u malom formatu ... :/

Znamo gdje treba kliknut ako nesto mislimo izgradit, znamo cemu koja ikonica sluzi, ...nadam se :-)... znamo razliku izmedju flote, transporta trgovackih brodova , stacionaze vojske...a bome i kako poslat gusarski napad, jel. :-)

Iskreno, moje misljenje je da nekome tko zaista voli ovu igricu, sam jezik nebi trebao predstavljati problem, vise mi to zvuci kao ...izgovor.

Sto reći...lijepo je bilo sjetiti nekih dobrih starih vremena i virtualnih druženja.. steta samo nije bilo skype-a

Kladim se da bi čuli neke kako hrču:sleeping:....... 8o

Ovo je trebao Otaki kačit, al neeeeće...ajde ti Sem... :whistling:

Ugl, pripreme su bile žestoke...kolko vojske treba???

Otaki računaj...pregorio digitrončić, svako malo...Sem na knap smo, falit će...:/

A onda.....e a onda je krenulo ispadat iz baraka....=O

Vjerujem da ni protivniku nije bilo drugačije :S

Lijep trening, solidan protivnik, odličan sparing partner ....Otaki :* ... Trebalo bi češće ovako :thumbup:

BO neću pisat, oporavili smo se ćim je bitka završila ^^

Borba za Veseli Kit

(24.10.2021 23:39:59)

Sеm[AQUA] iz Adriatic Forces, Veseli Kit, Vinolis, Grozd mali, Grozdekgrad, Оtаki[lVV] iz Crveni Koralj, Veseli Kit, Amethyst P, AQUAbase

vs

Bad Wolf 11[TAN] iz Edoras, Veseli Kit, Karneol P, Rubin, Crveni Koralj, Co To Je, Jezza[TAN] iz Veseli Kit, Karneol P, Crveni Koralj, Co To Je, Rubin

Bacač Koplja............................1(-0) - Bacač Koplja..........................350(-0)

Sumforni Mušketar.....................336(-0) - Sumforni Mušketar..................1112(-504)

Mačevalac........................6166(-12524) - Mačevalac........................2089(-12804)

Željezni div.........................0(-2102) - Željezni div........................67(-2176)

Girokopter...........................0(-1528) - Girokopter.........................292(-1517)

Ovan...................................60(-3) - Ovan..................................114(-0)

Katapult..............................0(-194) - Katapult..............................5(-170)

Balon Bombarder.......................0(-818) - Balon Bombarder.......................0(-979)

Doktor................................110(-0) - Doktor.................................50(-0)

Kuhar.................................104(-0) - Kuhar.................................160(-0)

Kopljanik.........................5229(-7027) - Kopljanik.........................1169(-7467)

Minobacač...............................0(-4) - Minobacač..............................0(-36)

Generali.............................-48773.4 - Generali.............................-53816.5

Napadački bodovi....................134541.25 - Obrambeni bodovi.....................121933.5

Štete primljeno.......................2438670 - Štete primljeno.......................2690825

Postotak štete............................47% - Postotak štete............................53%

Pobjednici: Bad Wolf 11[TAN], Jezza[TAN]

Gubitnici: Sеm[AQUA], Оtаki[lVV]

Jučer su se pojavili problemi sa logiranjem na igricu na gotovo svim svjetovima i javljeno je od strane GF da se radi na otklanjanju problema.

I na Discordu je bila obavijest.

Meni je sve proradilo nakon nekog vremena, nadam se da sada radi i ostalima.

More of BLKN :whistling:

Again :whistling:

more offensive points for him :/