Posts by Bad Wolf

Morska bitka kod ORO

(07.03.2022 23:49:18)

nero2 iz NERO-CITY2

vs

Bad Wolf 11[TAN] iz Minas Ithil, ORO, Paladin[TAN] iz Doriath

---------------------------------------------------------------------------------------------

............................................. - Brod Ovan.............................106(-0)

............................................. - Vatreni Brod...........................9(-31)

............................................. - Brod minobacač.........................42(-0)

Parni ovan.............................0(-80) - Parni ovan.............................88(-2)

Raketni brod...........................0(-30) - Raketni brod...........................56(-4)

Parni gliser..........................76(-24) - Parni gliser...........................70(-0)

Nosač balona............................0(-4) - Nosač balona...........................10(-0)

Tender..................................5(-0) - Tender.................................15(-0)

Podmornica.............................5(-30) - .............................................

---------------------------------------------------------------------------------------------

Generali..............................-3631.6 - Generali...............................-352.2

Napadački bodovi........................880.5 - Obrambeni bodovi.........................9079

Štete primljeno........................181580 - Štete primljeno.........................17610

Postotak štete............................91% - Postotak štete.............................9%

Pobjednici: Paladin[TAN], Bad Wolf 11[TAN]

Gubitnici: nero2

Ko o cemu onaj koji bjezi o hofovima, DARKO67 osobno sam ti nudio bitku više puta i također te posjećivao i uvijek su bile izlike. Ako već si jedan od onih što vole kačit offline igrače i mislit kako su veliki majstori igre a boje se ol odigrat s ikim tko išta razumije priznaj lijepo i to je to. Moram priznat u početku sam bio malo je reći skeptičan oko jezika ali s crome opcijom prevođenja se to da anulirati dovoljno da je igra relativno nalik onome sto sam dosad navikao vidjet kad ju upalim. Izostanak pragova je isključivi bonus za sve koji žele aktivno igrat samu igru zbog igre jer ovo i je ratna strateška igra. A kačenja se nikad nije smjelo bojat jer ako znaš igrat onda nemaš čega se sramit jer si valjda u stanju adekvatno i vratit za nečiji napad dok si offline.

Molim te ne provociraj i neiznosi neistine ovde jer ja se bijem kad zato imam vremena a ti nijednom nisi došao tada tj uvek si dolazio kada sam imao nekakva posla i nisam imao vremena za bitku tada .A i dešavalo se da si me napadao i flotom a ja flotaš na nijednom nalogu na ba kao i na rs nisam .A to što nisam hteo oflline bitku sa tobom to je jedino zato što sam od drugih igrača čuo da ti bežiš glavom bez obzira čim napraviš minimalnu štetu za hof i ne biješ se do kraja :) Imao sam ja mnogo i offline bitaka čak i u njima uspevao napraviti hofove i bez hefa . Učesnik sam gotovo svih največih bitaka na rs i ba serverima gde se rotiralo danima i nočima a trajale su čak i više od 7 dana na smenu smo se menjali i zvali jedni druge na mob kad neko nije tu u bilo koje doba dana i noći .Nesečam se da je tebe u nekoj ikada bilo .Moja zadnja 2 največa hofa ovde bili su dugo a verovatno su još u top10 ,Od toga je jedan od njih bio offline mada se taj igrač na kraju povukao a imao sam i još jedan offline sa dovoljnom štetom ali nije bio tamo jer su svi jači bili od njega tada u top10 . Nesečam se ni to da si ti ijedan takav za top10 ikada napravio .Izvinite svi što sam morao opet skrenuti sa teme jer sam morao Badu dam odgovor na ove provokacije .:).Trudiču se da je se držim s tim što ču morati davti odgovore na možad još po neku sličnu provokaciju .Ja se trudim da nikada ne provociram nikog zato i ne dozvoljavam da drugi provociraju mene :)

DARKO67 siguran sam da sam te posjetio bar 3 puta i toliko još puta nudio da bitku odradimo, pa nisi zauzet kad si imao vremena napadat druge uokolo a kad ja dođem ili pitam uvijek nemaš vremena. Ne provociram ja nikoga već me živcira kad ti i slični pričate o podvizima i hofovima i slično a bojite se ol odigrat. Ja sam pobjegao dvaput od bitke, jednom 2014te od AQUAe kad su me naganjali po otocima ali su i neki njihovi od mene pobjegli pred hof ako ćemo bit iskreni. Drugi put je od Voodooa jednom davno u bitci u kojoj sam bio bez hefa on sa njim. Tada sam i naučio lekciju da ne diraš igrača kojem je jedini cilj da te uništi ako nisi spreman na to jer ćeš platit gorko. Ne sjećam se da sam ikad više pobjegao a nije me sram bio nikad visit jer inače ne bi tražio protivnike za ol uvijek i uredno ispoštovao svaki dogovor i bacao razne kombinacije čisto da se zabavim iako su mi najčešće došle glave u bitci. Toliko od mene jer i nije tema ova za ovakve rasprave. Samo treba bit iskren i sve je super:). Da ne bi bilo da provociram i spamam, suzdržat ću se od daljnih komentara koji se ne tiču sadržaja na koji se ova tema referira.

Ko o cemu onaj koji bjezi o hofovima, DARKO67 osobno sam ti nudio bitku više puta i također te posjećivao i uvijek su bile izlike. Ako već si jedan od onih što vole kačit offline igrače i mislit kako su veliki majstori igre a boje se ol odigrat s ikim tko išta razumije priznaj lijepo i to je to. Moram priznat u početku sam bio malo je reći skeptičan oko jezika ali s crome opcijom prevođenja se to da anulirati dovoljno da je igra relativno nalik onome sto sam dosad navikao vidjet kad ju upalim. Izostanak pragova je isključivi bonus za sve koji žele aktivno igrat samu igru zbog igre jer ovo i je ratna strateška igra. A kačenja se nikad nije smjelo bojat jer ako znaš igrat onda nemaš čega se sramit jer si valjda u stanju adekvatno i vratit za nečiji napad dok si offline.

baš sam se razočarao kao ratnik kada sam ovde saznao da tamo limiti za hof ne postoje kao ni top10 a i mesto na forumu predvidjeno za kačenje istih več savez ili vi postavljate post koji če verovatno retko ko i pogledati .i čemu onda bitka sa nekim ... satima provedeno vreme na igri ...velika šteta za top 10 kada če to videti samo vaši saveznici na kružnoj i tek poneko ko pogleda to tamo na tom postu ??? kad toga nema nevidim ni zašto bih uopšte išao na forum tamo smarajući se prevodjenjem nihovih postova sa jezika koji ne razumem ;(;(

kada bih barem mogao ostao ovaj forum pa da na njemu mi nastavimo igrati kačiti naše bitke kao i do sada i komunicirati tu na našem jeziku .ali mi o tome ne odlučujemo na žalost mi več samo gf kao što je oduvek i bilo .:(

ne računajuči ono što večina nas ima trenutno problema s prebacivanjem u lobiju (još uvek su mi svih 9 pod banom iako sam uradio sve što je trebalo nemogu na nijedan ući tamo ) evo ovo sa hofovima je prvi pogrešan potez gf zbog kojeg če mnogi odustati od daljeg igranja ;(

pa baš to što nema pragova i jest dobro ali zbog toga takvi kao ti neće moć izbjegavat kačenje bježanjem pred hof pa je tu problem,nema više jednostavnog razdvajanja i prst u uho

Ma o kakvom navikavanju na bugarski vi pričate, pa to je ko da mi netko otme account i baci ga na brazilski server. To što znamo ili ne znamo ćirilicu je sasvim nebitno, bugarski je nepoznat jezik skroz za vjerujem ijednog nebugarina na iki. Pisanje poruka kružnih na svom jeziku i slično su smiješni razlozi za opravdavanje, PCELICA SUZY razumijem ako kao zaposlenik GF branis njihove "inovacije" al bolje da se uvedu neki noviteti drugi nego ovakvo nešto. Spajanje da definitivno, razumijem da mnogi žele i multije iz raznih razloga zadržat i ok je to sve al samo se zamislite kako sjedite pred ekranom i buljite u sasvim nepoznate natpise. To što znate napamet igru a možda i ćirilicu je nebitno jer to nije ta čar igre. Osobno bi volio da ukinu skroz sve natpise pa da tapkamo napamet nego da gledam strani jezik i pismo(koje znam čitat ali iz istih razloga neugode u igri ne igram na rs). Nema nikakvog užitka u igri sa takvim sučeljem i kao što rekoh ovo je kraj igre za mene ako bude nametnuti jezik. A te priče o kasnijem "rješavanju problema" poznavajući GF će po kriteriju privremenosti bit vječnost jer je privremen bio i problem sa nemogučnošću spajanja servera-PRIVREMENIH NEKOLIKO GODINA. U svakom slučaju sretno svima koji misle igrat pod potpuno izmjenjenim jezikom, google translate nije opcija koja mi treba bit glavni alat za ući na forum ili prevest poruku od susjeda na igri koja mi je razbibriga i odmor za mozak. Kad bi se uvele pojedinačne jezične postavke to bi rješilo čitav problem i olakšalo posao za buduća spajanja kojih će bit sigurno koliko je bilo i da ovo dolazi. Ako ništa engleski bar velika većina znamo, barem tih 200 riječi koje se pojavljuju kao osnova igre pa je bolje i to nego bacit sve na bugarski. Problem bugarskog je estetski, to je jednostavno nakaradno, zamisli da imaš mobitel na korejskom postavke a isti ko tvoj sadašnji, baš super što sve znaš gdje je što napamet kad ti se gadi otvorit ga svejedno.

To što će novi server bit na ćirilici nije razlog za likovanje onima koji to tako gledaju jer je opet drugi jezik. To je ko da ja kažem da je super igrat na češkoj iki jer je jezik latinica i razumijem ih svako 20 riječ. Uglavnom pluska u lice svakom igraču iz Ex Yu koji ima imalo poštovanja prema igri. Možete kružne pisat na svom jeziku i na arapskim serverima ali to vam ne znači puno kad ste prisiljeni igrat na stranom jeziku.

Taman se poveselim spajanju i jos bez dozvoljavanja multija a onda ipak mogu multiji al ajde opet spajanje konacno ide. Znam ćirilicu i igru više napamet gdje je što ali ovo je gadljivo. Ne igram rs. zbog ćirilice jer mi nije privlačno tako igrat a sad još bugarski na ikariamu?! Ovo je pljuska u lice svima sa ba. Ike..... Bolje da ste nam pustili na en. Iku da idemo nego da buljimo u škrabotine na bugarskom svaki put kad uđemo u igru. Ako će zaista bit na bugarskom onda je to kraj igre za mene što se tiče accounta sa (bivše) ba. Ike. Sramota da se ovakvo nešto radi, bolje onda da na engleski stavite postavke servera. Što reć osim neočekivano sranje po svim igračima iz Ex Yu koji su dosad igrali na serverima sa svojim jezicima i pismima.

Prijatelju moj jedino olakšanje na dusi ces eventualno i dobit od ovog posta. Igram od 2014, pri cemu sam među onima s najmanje igračkog staža od šake preostalih igrača. Od kako sam počeo s igrom nagledao sam se ovakvih i sličnih postova s prijedlozima za poboljšanje, analizama uzroka propasti igre itd. Ukratko igra propada i propadat će i dalje prije svega jer je odavno izgubila bilo kakvu perspektivu a opcije za zidanje i gusarenje su potpuno istisnule ratnu akciju i skoro svi preostali igrači(sa svim multijima koje mnogi imaju) danas samo zidaju i gusare. To je samo jedan od stotina primjera zašto je stanje takvo je ali u konačnici sve se svodi na činjenicu da je igru pregazilo vrijeme prije dosta godina. Za razliku od mnogih preostalih igrača ljudi koji vode GF su toga itekako svjesni i pokusavaju izvuc sto se izvuc da prije nego igra zaista postane nemoguća za igrat i neodrživa. S obzirom na zamrlu aktivnost i opustjele servere vjerujem da nismo daleko od tog konačnog stadija smrti ike.

Hvala i tebi Otaki na ovoj i prošloj bitci a posebno na lekcijama koje se izvuku iz ovakvih bitki. Za tijek bitke nemam što dodat, zaslužena pobjeda uz vodstvo od prve runde i razliku koja je već do ovih mina došla na preko 70generala u tvoju korist. Radujem se budućim okršajima a s tobom je uvijek zanimljivo i napeto odigrat bitku i uvijek se nešto novo nauči što i jest najslađe. :)

Morska bitka kod kula VII

(24.05.2021 2:12:11)

Bad Wolf 11[TAN] iz Polis

vs

zzeljkoo[AQUA] iz kula VII

Brod Ovan............................170(-30) - Brod Ovan.............................0(-121)

Parni ovan............................135(-0) - Parni ovan............................0(-105)

............................................. - Podmornica.............................0(-29)

Parni gliser..........................120(-0) - Parni gliser...........................0(-76)

Tender.................................70(-0) - Tender.................................19(-0)

Brod minobacač.........................84(-0) - .............................................

Raketni brod...........................45(-0) - .............................................

Nosač balona...........................22(-0) - .............................................

Vatreni Brod..........................10(-14) - .............................................

Generali...............................-236.8 - Generali..............................-4197.2

Napadački bodovi........................10493 - Obrambeni bodovi..........................592

Štete primljeno.........................11840 - Štete primljeno........................209860

Postotak štete.............................5% - Postotak štete............................95%

Pobjednici: Bad Wolf 11[TAN]

Gubitnici: zzeljkoo[AQUA]

Da ne otvaram novu temu, nemam baš vremena u dogledno vrijeme za napadanje po otocima a i nije to više ista čar igre, malo je uopće otoka s više od jedne ili dvije mete potencijalne i svakim danom sve manje. Znam da ima još igrača koji znaju dobro igrat kopno i/ili flotu, ja sam uvijek za bitku ne mora uopće bit za forum ako vas je sram visit. Mene nije sram poraza ni toga da visim, al me je sram da mi se igra svodi na zidanje ili hofanje manje više istih meta i saveza jer se svi već godinama znamo, novih nema a starih je sve manje. Ako ima netko da je željan borbe bilo kopno ili flota, želi me pokušat okačit u fer borbi ili jednostavno malo skinut prašinu s kopalja i ruzinu s brodova može mi se javit tu na forumu ili in game na "Bad Wolf 11".

Pa vi ste imali dogovor o ličnom nenapadanju a ne dogovor o nenapadanju saveza tj drugim saveznicima niko nemože zabraniti da dodju u tvoj grad i odatle napadnu nekoga bez obzira na vaš dogovor s njm . Ipak čestitam na hofu :)

Kad igras u savezu postoje prednosti i mane. Prednost je društvo, u početku igre lakši razvoj, ekonomska pomoć itd. i naravno sigurnost koju bi savez trebao pružati. Jedna od mana pak je upravo ta da saveznici mogu koristit tvoje gradove slobodno, što je potencijalno opasno po tebe. Bilo kakvi upadi na naše koordinate preko saveznih gradova ili garnizona se kažnjavaju i vjerujem da je tako i drugdje jer inače bi saveznici mogli neometano upadat preko saveznih gradova a da ta osoba uopće ne odgovara. U svakom slučaju lijepo je da je netko došao i na nas a za bitku smo uvijek ako smo doma kad nas zadesi neočekivana posjeta:)

i nuliranje ostatka

Morska bitka kod UBOOTWAFFE

(18.05.2021 3:45:01)

Bad Wolf 11[TAN] iz Pupograd, UBOOTWAFFE, Varanasi

vs

kantar48[AQUA] iz UBOOTWAFFE

Brod Ovan.............................130(-0) - Brod Ovan...............................0(-8)

............................................. - Vatreni Brod............................0(-9)

............................................. - Podmornica.............................0(-40)

Brod minobacač.........................42(-0) - Brod minobacač.........................0(-42)

Parni ovan.............................70(-2) - Parni ovan.............................0(-83)

Raketni brod...........................45(-0) - Raketni brod............................0(-2)

Tender.................................40(-0) - Tender..................................1(-0)

Parni gliser...........................30(-0) - .............................................

Nosač balona...........................30(-0) - .............................................

Generali..................................-48 - Generali..............................-3892.6

Napadački bodovi.......................9731.5 - Obrambeni bodovi..........................120

Štete primljeno..........................2400 - Štete primljeno........................194630

Postotak štete.............................1% - Postotak štete............................99%

Gubitnici: kantar48[AQUA]

Prvi dio

(18.05.2021 2:43:42)

Bad Wolf 11[TAN] iz Varanasi, Pupograd, UBOOTWAFFE

vs

Brod Ovan.............................97(-15) - Brod Ovan..............................8(-55)

............................................. - Vatreni Brod............................9(-0)

Brod minobacač.........................42(-0) - Brod minobacač.........................42(-0)

Parni ovan.............................35(-4) - Parni ovan............................83(-69)

Raketni brod...........................30(-0) - Raketni brod............................2(-0)

............................................. - Podmornica............................40(-18)

Tender.................................10(-0) - Tender..................................1(-0)

Parni gliser...........................30(-0) - .............................................

Nosač balona...........................20(-0) - .............................................

Generali.................................-171 - Generali..............................-2294.6

Napadački bodovi.......................5736.5 - Obrambeni bodovi........................427.5

Štete primljeno..........................8550 - Štete primljeno........................114730

Postotak štete.............................6% - Postotak štete............................94%

Pobjednici: kantar48[AQUA]

Gubitnici: Bad Wolf 11[TAN]

Hvala jezza na dojavi:*

(15.05.2021 6:25:08)

Bad Wolf 11[TAN] iz Pupograd, UBOOTWAFFE, sumpor

vs

Brod Ovan.............................70(-42) - Brod Ovan.............................63(-90)

Vatreni Brod...........................0(-56) - Vatreni Brod............................9(-0)

Brod minobacač.........................42(-0) - Brod minobacač.........................42(-0)

Parni ovan.............................35(-3) - Parni ovan..........................152(-112)

Raketni brod...........................30(-0) - Raketni brod...........................2(-12)

............................................. - Podmornica............................58(-18)

Tender.................................10(-0) - Tender..................................1(-0)

Parni gliser...........................50(-0) - .............................................

Nosač balona...........................20(-0) - .............................................

Generali...............................-629.2 - Generali..............................-3837.6

Napadački bodovi.........................9594 - Obrambeni bodovi.........................1573

Štete primljeno.........................31460 - Štete primljeno........................191880

Postotak štete............................14% - Postotak štete............................86%

Gubitnici: kantar48[AQUA]