50. seviye barbar

• sa arkadaşlar,

barbarlarda 49. seviyedeyim, yarın 50 ye geçecem gibi.

bu 50 de barbarların sistemi biraz değiştiğini duymustum. yani 50den 60a kadar gitmiyordu.

50. seviyede barbarlarda balon gyro vs veya işleyişi nasıl oluyor kısaca anlatabilecek var mıdır?

• 49'u yendim, 50. seviyeye geçtim ve şöyle bir görüntü var.

szuz1z5.png

Barbarlara 50. seviye de buhar devi, balon, gyro eklendi. (barbar karşılıklarını yazmadım aynı birim)

50. seviye de henüz savaşmadım ve gidişatı bilmiyorum.

• 50. seviye barbarı yendim ve hayal kırıklıgına uğradım.

50 seviye barbarın 2. sinde, garnizonu arttı ve verdiği ürünler sabit kaldı.

zaten 50. seviyede hava savaşında bayağı kayıp vermeye başlanıyor ve kar ettiğin ürünler düşüyor, şimdi daha da düştü?

zorlaşıyor ama ürünler artmıyor.

42-49 arası efsaneydi , 50' lere geçmek belki akıllıca değildi.

• 50 lere geçmeyip ne yapabileceksin ki dost mecbur gececeksin

• 2 hafta saldırmayınca mı ne seviyesi düşüyor

• son seferde bu hammaddelere karşılık 200k hammaddelik askerim yandı, bu daha da yakacak.

artık uğraşmanın kar getirmiceği konuma geldim.

belki sırf buraya kadar geldim diye sonunu getiririm..

• Selamlar.

Geçimimi Barbarlarla (özellikle seviye 40-49 arası) sağlayan biri olarak "acaba 50'de noluyo" diyerek 50'ye saldırmaya karar verdim. Öncelikle burayı okuyarak bilgilenmeye karar verdim. Çünkü ordumu ve stratejimi 50. seviyeye göre şekillendirmeliydim. Mesela nasıl ki 44. seviyeden itibaren barbar ordusunun sayısı kendi garnizon limitini aşınca sur önünde çarpışma oluyorsa ve biz de buna göre önden topçu hariç tüm askerleri gönderiyorsak Barbar 50'de de buna benzer bir taktik olmalı diye düşünüyorum. Dün taktik maktik yok öyle dümdüz saldırayım artık dedim. Savaşı kazandım ama zayiat çok oldu. Kaybedilen altın ve asker sayısına bakınca 50 ve üstüne saldırmanın çok da makul olmadığını düşündüm. Fakat bir sonraki seviyeye de saldırmak istedim, ama ordumu şekillendirerek.

1. Ordumun, Barbar ordusuna karşılık gelen her birimi onların 2 misli. Sayıca oldukça üstünüm

2. 5. seviyedeki Hephaistos`un Örsü'nün aktif edilmesi lazım.

3. Barbarlardaki her birime karşılık gelen birimin kendi ordumda da olması lazım. 50. seviye öncesine kadar hiç okçu basmamıştım ama 50 ve üstü için okçu basıp denemesini yapacağım. Ayrıca topçuyla birlikte 48 kadar da mancınık bastım, yaşam enerjisi daha yüksek diye.

4. Orduyu tek seferde mi yollamalıyım yoksa önce havacılar ve bombacılar, birkaç raunt sonra da diğerlerini mi yollamalıyım bilmiyorum. Burası muamma. Birazdan tapınağı aktif edip saldırıya geçeceğim.

35 raunt süren 50.seviye saldırısının ss'ini de ekledim. Gördüğünüz gibi zayiat çok. 50. seviye sonrası içinse ordum hemen hemen hazır. 600 okçu ve 48 mancınık bastım. Sanırım çokça kılıç ustası kaybetmemin nedeni okçu eksikliği.

Bende durum bu şekilde. Daha tecrübeli arkadaşlarım vardır illa ki. Bilgilerinizi, saldırının püf noktalarını paylaşırsanız sevinirm.