Gresnik, BELGRADE BOYS, Tex Willer [-LE-] & Born94 [Џокер] :: vs :: Aegon Targaryen [Psiho] 2901.4 + 9817.2 = 12718.6

  • Хвала екипо за одличну спрдачину на дискорду а пре свега, хвала брату Борну за гарнизон8)

    Да није Грешни дошао, не верујем да би одрадили ово до краја:love:

    Још једном да поручим -ПсихоЛудацима- да -LE- бригада удара 24/7 поштеђених нема:)

    Поморска битка поред Storms End

    (04.08.2020 12:46:51)

    Gresnik[-LE-] из LeT, BELGRADE BOYS[-LE-] из Mermer2, Tex Willer[-LE-] из Mermer2, Storms End, Casterly Rock, Born94[Џокер] из Mermer2

    vs

    Aegon Targaryen[Psiho] из Storms End


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован............................274(-76) - Брод ован.............................0(-168)

    Пламени брод...........................3(-64) - Пламени брод..........................0(-332)

    Брод минобацач........................135(-0) - Брод минобацач........................0(-111)

    Парни ован...........................224(-40) - Парни ован............................0(-116)

    Ракетни Брод...........................0(-24) - Ракетни Брод...........................0(-27)

    Подморница............................87(-23) - Подморница.............................2(-30)

    Баги-педалина.........................130(-0) - Баги-педалина.........................95(-36)

    Носач Балона...........................27(-1) - Носач Балона...........................12(-2)

    Тендер.................................92(-0) - Тендер.................................30(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-2901.4 - Генерали..............................-9817.2

    Нападачки поени.........................24543 - Одбрамбени поени.......................7253.5

    Претрпљена штета.......................145070 - Претрпљена штета.......................490860

    Штета у процентима........................22% - Штета у процентима........................78%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: BELGRADE BOYS[-LE-], Tex Willer[-LE-], Born94[Џокер], Gresnik[-LE-]


    Губитници: Aegon Targaryen[Psiho]


  • Bravo brate moj, nezaustavljiv si, samo jako..Milina mi gleda ti tvoje hofove, dok sam na odmoru redovno gledam i pratim...Uskoro cu da se pridruzim hofovima i ja, odavno nisam okacio..A ti za to vreme cepaj boraniji i samo kaci..

    <3Другарство, братство и слога <3