Posts by KenNoKage

İŞTE BU LAFTAN SONRA HERŞEY BİTTİ yaşına saygıdan pek bişi demek istemiyordum ama gözümde kişiliksiz biri olarak kaldın artık bilgi olsun,lafları aynı şekilde size aide ediyorum ben gidip başka sv den adam getirip savaştırmadım,omegadan,deltadan harni yalancı insanlarsınız.

1.ben REST İTTİFAĞINDAN değilim bunu öğren önce ama Hepsi dostumdur,bölgeye gelmene gerek yok yanındayım gelmek istiyen gelir harbi rica ediyorum oyunu öğren kim nerde kim hangi ittfakta bunu bil gel burda bol bol yaz.

Sizin tek bildiğiniz şey insaları tehdit etmek,hakaret etmek,savaş biliyormuş gibi konuşmak başka bir şey bildiğiniz yok,misal örnek vereyim

2 ay önce şehirine gelecem diye tehdit ettin çay icecez dedin 3 ay dır yoksun 1 kere geldin ordada kaybettiniz:) lideriniz gelir burda bilmeden savşın içinde kim var kim yok bilmeden emin emin konuşur ispat ile rezil ederiz,frost gelir burda hakaret ediyorsunuz diye ağlar ban yer gider,archea kendi rodos basar sonra rodos yerken burda ağlar,büyük turan rodos basar ismini rodoscu bib yapar:) HARBİ Bİ ÇİZGİNİZ OLSUN HERYERDE BOŞ KONUŞMAKLA OLMAZ BU İŞLER.

ilk önce rodos konusuna acıklık kazıandıralım kardan adam savaş başlayalı rodos vuruyor konuşmuyoruz oyun kuralı icerisinde hata arkadaş savaşmak icin bizim bölgemize gelmiş rodos vurmak ne demek

ikincisi sen cayı demle ben savaş bitiği an senin yanındayım uzaktan konuşuyorsun anca forum deklikanlısı olduğunuzdan genaralin olacak capsıza forum operatörü nededi oyunda yapamadıgınız şehi forumda yapmaya calışıyorsunuz gidin oyunda savaşın dedi bende diyorum gelin oyunda savaşın

AHAHAAHHA HARBİ KAFASI İYİ YAAAA 51/6 DAYIM ASİ SAVAŞIN BİTMESİNE GEREK YOK GELEBİLİRSİN:))))) YA HAR GÜLÜYORUM ŞUAN ADAM CEPHEDE KİM VAR KİM YOK ONU BİLMİYOR YAAAAA:))))BANA GELDİN BU ARADA SONRA ÇIKTIN O CEPHEDEN KAYBETTİNİZ BİLGİN OLSUN BEN SANA GELDİM RODOS BASTI:))))))

tkonuşma sen patates eraysın patates kankisi yağmadan geçiriyorum git kurtar kankini tarlaaaaa

hahah korkunddan savaş başlayalı şehrinden cıkamadın konuşuyorsun

Sen hangi üyeden bahsediyorsun kime yazdığının farkındamısın acaba?yazdığın kişi liderini tarla yaptı da ondan diyorum gerçekten gülüyorum size daha savaşı takip etmeden burdan yazıyorsunuz :)ya fazla çay içmetekten kafan iyi asi yada başka sv de oynuyor o savaş hakkında konuşuyorsun:)

Ama gerçeten burdan yazmaktan ve tartışmaktan bıktım bir kaç gündür yazmıyorum ama ASİ1 yazdığı beni güldürdü savaş meydanına gelin diyor:))))) gerçekten artık şu foruma sadece rapor asılsın çünkü burdan yazmakla bir sonuç alanımaz herkes savaşına cephesine baksın.

Sana birşey söylimmi bilmiyorum nasıl işine gelir inanırmısın artık zevkine rodos basılıyor bizde:)diğer eski savaşlardan örnek verirsek basttığınız rodosların sayısı bilinmiyor bunuda öğren Tamam kardan adam rodos bastı diyelim ondan sonra üt üste 3 kere rodos yedik bundan bilgin varmı?2 gün önce gece tüm cephelerde rodos bastınız neden bana bunu söyle bakim?lideriniz yağma yemekten bıkmadımı bunu söyle?

Sizin tek bildiğiniz şey insaları tehdit etmek,hakaret etmek,savaş biliyormuş gibi konuşmak başka bir şey bildiğiniz yok,misal örnek vereyim

2 ay önce şehirine gelecem diye tehdit ettin çay icecez dedin 3 ay dır yoksun 1 kere geldin ordada kaybettiniz:) lideriniz gelir burda bilmeden savşın içinde kim var kim yok bilmeden emin emin konuşur ispat ile rezil ederiz,frost gelir burda hakaret ediyorsunuz diye ağlar ban yer gider,archea kendi rodos basar sonra rodos yerken burda ağlar,büyük turan rodos basar ismini rodoscu bib yapar:) HARBİ Bİ ÇİZGİNİZ OLSUN HERYERDE BOŞ KONUŞMAKLA OLMAZ BU İŞLER.

Selamlar,

@D A Y I , lütfen ama lütfen benim seviyeme ve zeka yaşıma geliniz. Hayatınızın ne kadar değiştiğini, nasıl renklendiğini hemen göreceksiniz. Söylediğiniz iki sorunu yaşıyor olsaydım, muhtemelen tedavide olurdum. Ama tam tersi, siz benimle bir tedavidesiniz. Sonucu güzel olacak, bir şeyler kapıyorsunuz gibi hissediyorum.

Olmayan bir seviyeye gelemeyiz seni gidi seviyesiz seni

şimdi senin dediklerin ile yola çıkalım

erays: ama dragon itifakı ile hiç bir bağımız dostluğumuz ve alışverişimiziz olmamışdır bunuda belirteyim.

Kennokage:burda senin nasıl bir lider olduğun ortaya çıkar daha ittfağını takip edemiyen bir lider.

ve en son yazdığım cümle bir ittfak daha var çizgisini tam çözemedim çözdüğümde onuda yazarım.ve bu ittfak yeni ittfağıdır

Andios sizden ricam paylaşılan resimleri onaylarmısınız.

[mod='Andios']Community Managerlar şirket yetkilileridir ve forum içi işleri yapmaları için moderatör ekibini görevlendirmiştir. Lütfen gerekmedikçe kendisini mesajlarınıza etiketlemeyiniz.[/mod]