Posts by Krimis

    varbūt jau bija līdzīgs jautājums, tad atvainojos par atkārtoŔanos:

    Vai resursi, kas pieŔķirti par ziedoÅ”anu ir jaizlieto (jānoziedo) pasauļu svētku laikā (vēl nedēļas) vai tos varēs ziedot nesteidzoties arÄ« vēlāk un tie nepazudÄ«s!?

    Pārceļoties pirātu raunda laikā, iegūtie pirātu punkti tiks dzēsti.

    Vai ekipāžā ieguldÄ«tir pirāti paliks nemainÄ«gi? Pirātu ekipāža netiks dzēsta? Man arÄ« neliekas taisnÄ«gi, ka esoÅ”ie pirātu punkti tiks dzēsti, jo EN serverÄ« esoÅ”ajiem tie tak netiks dzēsti!?

    a kā izmantot saziņai ar adminiem angļu valodu, ja pats to nepārvaldu?- Å”ie sapratÄ«s, ja teikÅ”u: "Help, help, this go bans!". Kapēc tad letiņi bija jāpievieno visi EN serverim?kapēc nedeva tiesÄ«bas izvēlēties? Latvijā vidējās paaudzes jaunieÅ”i (tiem, kam apb40) tomēr pārzina kruevu validu Protams, tas ir labāk nekā Ķīnas serverim, bet, tā vai tā-kāda starpÄ«ba uz kādu valodu google tulkotājs tulkos?

    Vai pēc apvienoÅ”anas LV serveru spēles un foruma administrācija pāries lÄ«dzi uz jauno serveri? Vai arÄ« forumā tiks aizvērta LV sadaļa? Kā varēs ziņot spēles atbalsta sistēmā par problēmām- vai latvieÅ”u valodā tur kāds sapratÄ«s?

    Par apvienoŔanas procesu:

    Kurā brÄ«dÄ« es varÄ“Å”u izvēlēties mērÄ·a serveri- vai jau ielogojoties attiecÄ«gajā pasaulē, vai ielogoÅ”anās brÄ«dÄ« no 24.novembra plkst.12.00 (proti, jau ielogoÅ”anās sākumā- tiks liegta pieeja LV serverim, bet uzreiz piedāvās izvēlēties vienu no EN serveriem). Vai arÄ« bÅ«s iespēja spēlēt attiecÄ«gi vēl 2 nedēļas LV serverÄ« un Å”ajā laikā jebkurā brÄ«dÄ« pāriet uz jauno serveri. (jautājums ir aktuāls attiecÄ«bā uz pp, kuru apkopojums bÅ«s Å”osvētdien, jo pārejot uz jauno EN serveri, milzÄ«gas konkurences apstākļos nebÅ«s vairs lielas cerÄ«bas tikt top5, lÄ«dz ar to, bÅ«tu lietderÄ«gāk sagaidÄ«t reÅ”us no pp topa un tad pāriet, bet tāpēc svarÄ«gi zināt, vai no ceturtdienas lÄ«dz svētdienai bÅ«s iespēja tikt LV serveros.

    igauņi arī kaut kur tiks pievienoti?

    Ja pilsētaa ir okupēta- vai nookupētais arī varēs pārcelties?

    Pēc pārcelÅ”anās varēs mainÄ«t pilsētu atraÅ”anās vietu uz citām salām. Vai varēs mainÄ«t bezmaksas katru pilsētu 1 reizi, vai bÅ«s kopējais maiņu skaits uz visu kontu (ja man ir 10 pilsētas- es kopā varu mainÄ«t kaut vai 1 pilsētu bezmaksas 10 reizes)? Tad sanāk, ka pirms pārejas izdevÄ«gi sacelt pludiņus laicÄ«gi!?

    bet, ja LV pāriet uz jau apdzÄ«votu serveri tad jau tas nav taisnÄ«gi- tur jau vietējie bÅ«s uzlabojuÅ”i savas raktuves, bet jaunajiem viss jāceļ no sākuma. Tāpat visi arhipelāgi jau bÅ«s aizņemti. Kapēc nav, ka izveido pilnÄ«gi jaunu pasauli tajā EN kopienā- un, lai tur iet letiņi, citi uzmestie un, ja vēlas lai iet tie EN arÄ«- bet tad visi bÅ«s no vienādām pozÄ«cijām!


    Man gan liekas, ja reiz jāiet, tad uz kādu no pēdējām atvērtajām pasaulēm, jo EN-ieÅ”i diezin vai savus aristokratiski iekoptos kontus no alfas un betas meta jaunajās pasaulēs. Tur varbÅ«t ir mazāka konkurence. Agrāk LV serveros bija apkopojums- cik spēlētāji, cik aktÄ«vi, cik palmā! VarbÅ«t ir pieejama arÄ« Ŕāda info par EN serveri?

    vai pastāv vēl iespēja uzaicināt jaunus spēlētājus, nosūtot linku uz spēli un pēc tam, pievienojot viņu draugu sarakstam, par katru otro koliniju saņemt papildus tirdzniec.kuģi? Vai arī tas ir apcirpts?

    Cik ilgā laikā tiek izskatÄ«ti spēlētāju pieteikumi atbalsta sistēmā, proti, cik ilgi tiek apstrādātas iesniegtās biļetes un sniegtas atbildes pēc bÅ«tÄ«bas? Agrāk bija atrunāŔanās ar dažādu svētku laikiem, brÄ«vdienām utt., tagad pat grÅ«ti saprast, vai kāds pārbauda Ŕīs biļetes vai viņas tur uzkrājas nedēļām ilgi.