Posts by BAROVIOS

    ΜΠΕΕΕΕΕ Καλησπέρα γίδια , καλό καλοκαίρι


    Θα το αποθηκεύσω αυτό στο αρχείο μου ΜΠΕΕΕΕΕ


    Το θαύμα « Κολοσσός » του ΧΊΛΙΟΣ_ΔΙΑΆΟΛΟΣ[-WAR-] ενεργοποιήθηκε. (31.05.2020 21:24:55)


    ΜΠΕΕΕΕΕ Καλημέρα σας κυρίες και κυρίοι , μία ερώτηση ήρθα να κάνω..Περιμένατε να περάσει ο χειμώνας , περιμένατε να έρθει η καραντίνα , περιμένατε να περάσει η καραντίνα , περιμενάτε να έρθει το καλοκαιρί και μετά να ανοίξετε νήμα σε έναν μη ενεργό σέρβερ , ενώ τον χειμώνα - πριν καραντίνα - μέσα στην καραντίνα σας καρπάζωνε ο διάολος; ΜΠΕΕΕΕΕΕ

    Στείλε μας ξανά τον xruso toxotis να διασκεδάσουμε με την ασχετοσυνη του, μμππρρρ τα πρόβατα.

    ΑΡΑΞΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΗΔΕΝΙΣΤΗΣ ΣΥΝΤΟΜΑ **Λογοκρίθηκε**ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΣΕ ΝΗΣΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΡΑΝΕ ΔΙΑΚΟΠΕ΅ΤΑ ΜΠΟΤ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΓΚΑΣΤΩ ΝΑ ΦΕΡΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΡΑΤΕΥΜΑΤΑ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ **Λογοκρίθηκε**ΦΑΡΜΑ!

    +1 Προειδοποίηση στην φάρμα από την ΦΑΡΜΟ-WAR...

    Χαχαχαχαχαχαχα , γίδια βρωμό-WARιτες , τέτοιο πόλεμο πάτε να νικήσετε; Με 500,000 απώλειες σε Κολοσσούς; Ντροπή...ΜΠΕΕΕΕΕΕ...Και αυτό το γίδι , ο ΠΌΡΔΙΟΣ_ΦΑΡΜΔΙΑΟΛΟΣ τι νήμα άνοιξε;; ΜΠΕΕΕ

    Ουστ από δω ρε γίδια , βάζετε ποινές για Κολοσσούς...Μόνο έτσι μπορείτε να κερδίσετε; ΜΠΕΕΕΕΕ


    Καλές μάχες!!!

    Ακριβώς! Η γίδα που μπαίνει σε λογαριασμούς και γκρεμίζει πόλεις και κτήρια , έβγαλε κανόνες πολέμου και όχι πολιορκιών. Ένας πόλεμος έχει ημερομηνία έναρξης και λήξεως...Οι πολιορκίες δεν έχουν..Κανόνες πολιορκιών δεν υπάρχουν , φυσικά από τον πρώτο σέρβερ έως και τον τελευταίο σε κάθε νήμα πολιορκίας μετράνε αναφορές έως και 5 ημέρες πριν...Δεν θα έρθει τώρα η γίδα να τα αλλάξει αυτά ανεβάζοντας έναν κανόνα πολέμου σε νήμα πολιορκίας. Οπότε εάν η γίδα δεν έχει κανόνες πολιορκίας που να λένε το αντίθετο να μην μπαίνει να γράφει επειδή δείχνει δημοσίως το κόμπλεξ κατωτερότητας από τις πολλές φάπες που έχει φάει και το κομμένο παιχνίδι.


    [mod='Geomade'] Προσοχή στις εκφράσεις σου. Στο επόμενο παρόμοιο ποστ θα δοθεί προειδοποίηση.[/mod]

    Άστην γίδα ρε να γράφει , κοκκινοσβέρκησα έγινε και αυτή μόνη της έμεινε στον server από FAPKA. Κρίμα που της κόψαμε το παιχνίδι και την πειρατεία... Θα κάνει παρέα με τον polisagono..Αυτό είναι νήμα πολιορκιών και όχι πολέμου όπως αναφέρεις εσύ στις φωτογραφίες σου. Οπότε άλλη φορά πριν ανοίξεις το στοματάκι σου να σκεφτείς τι θα πεις..Μπορείς να δεις σε άλλους σέρβερς ότι σε νήματα πολιορκιών βάζουν έως και 5 μέρες πριν αναφορές , αλλά που να ξέρεις; Έχεις παίξει και ποτέ μάχες; Ναυμαχίες; Δεν νομίζω , μέχρι να το κάνεις μπορείς να μπαίνεις λογαριασμούς σε και να γκρεμίζεις πόλεις και κτήρια γίδα

    Καλές μάχες και στις 2 συμμαχίες , οι αναφορές σε ένα νήμα πολιορκιών μετράνε έως και 5 ημέρες πριν..Κανονικά είναι έως και 7 μέρες πριν (όσο υπάρχουν οι αναφορές στον στρατηγό) , οι 2 μέρες διωρία είναι για τυχόν φτιαχτές αναφορές , να υπάρχει ένας χρόνος για να μπορούν οι διαχειρηστές να το ελέγξουν.

    Έχω μια ιδέα , για να μην νεκρώσει ο σέρβερ τελείως , μπορείτε να κάνετε μια ομαδική όσοι έχετε απομείνει μετά από κομμένες πειρατείες-διακοπές-ποτισμένους φοίνικες-μηδενίσματα-σήκωμα χιλιάδων καραβιών σε υλικά - ξεκατίνιασμα.....και να κάνετε μια συμμαχία ΑΝΤΙ-war...Κρίμα να το παρατάτε ένας ένας και να σας κόβεται το παιχνίδι...

    Από το να στέλνετε μήνυμα στον Διπλωμάτη της αντίπαλης συμμαχίας ενώ έχουμε πόλεμο και να λέτε τέτοια και στο τέλος να μας το παίζετε ηθικολόγοι κάντε μια συμμαχία και ανοίξτε και ένα νήμα...


    **Λογοκρίθηκε**


    Βέβαια , τέτοιες πράξεις έχουν και τις συνέπειες τους....




    Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Πόλις

    (20.04.2020 15:04:58)

    Constantin[WΑR] από ΠΕΤΡΑ, ΠΕΤΡΑ 2, Πόλις, Italy, ALONE VS WAR, Sumprwteuousa, ΧΊΛΙΟΣ_ΔΙΑΆΟΛΟΣ[WΑR] από -ΣΕ ΑΠΟΚΛΗΡΩΝΩ-, ΠΕΤΡΑ 2, ΒΑΖΕLOS 5, ΠΕΤΡΑ, -ΝΕΚΡΟΘΑΥΤΗΣ-, Sumprwteuousa, Πόλις

    vs

    <3DeaThRuNvsWAR<3 από Πόλις [**Λογοκρίθηκε**???] :?::?::?:



    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Σκάφος-Έμβολο.......................223(-288) - Σκάφος-Έμβολο.........................0(-300)

    Φλογοβόλο............................64(-308) - Φλογοβόλο..............................0(-91)

    Κανονιοφόρο...........................208(-0) - Κανονιοφόρο..........................94(-186)

    Έμβολο ατμού........................146(-141) - Έμβολο ατμού..........................0(-280)

    Βάρκα Κατάδυσης.......................68(-22) - Βάρκα Κατάδυσης.......................0(-120)

    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................304(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................200(-0)

    Μεταφορικό αερόστατων.................21(-25) - Μεταφορικό αερόστατων.................56(-44)

    Βοηθητικό.............................102(-0) - Βοηθητικό..............................61(-0)

    Πυραυλάκατος..........................15(-72) - .............................................

    Καταπελτοφόρο..........................70(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Στρατηγοί...............................-9894 - Στρατηγοί............................:love:-16606.6:love:


    Επιθετικοί βαθμοί.....................41516.5 - Αμυντικοί βαθμοί........................24735

    Ζημιά..................................494700 - Ζημιά..................................<3830330<3


    Καταμερισμός ζημιάς.......................37% - Καταμερισμός ζημιάς.......................63%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------



    Νικητές: Constantin[WΑR], ΧΊΛΙΟΣ_ΔΙΑΆΟΛΟΣ[WΑR]



    Χαμένοι: DeaThRuNvsWAR [**Λογοκρίθηκε**???] :?::?::?:


    [mod='Geomade']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

    ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


    Καλησπέρα και πάλι , όπως υποσχέθηκα εγώ μαζί σας να ρίξουμε αυτήν την ΒΡΩΜΟwar


    ΜΠΕΕΕΕΕΕ


    Να απαντήσω στην φάρμα απο πάνω XILIOS_DIAOLOS , δεν ξέρεις τον ''polisagonos'' ρε;


    Κάτσε να σου κάνω ένα μάθημα ιστορίας....και εσένα επειδή φαίνεται είσαι μόνο λόγια όπως και οι υπόλοιπες φάρμες της ΦΑΠΟ-war



    O :love:polisagonos:love: ΠΟΥΘΕΝΑΣ; ΑΝΙΚΑΝΟΣ; ΦΑΡΜΑ;


    ΜΠΕΕΕΕΕΕ


    **Λογοκρίθηκε**


    Ρε συ , είναι και τίμιος είναι παρκαρισμένος στην άκρη του server με λεηλάτη επίπεδο 5 , και δίπλα του 0 ενεργοί παίχτες...

    Που να βρήκε τα 10,000,000-39,999,999 λεηλατίσημα ΟΕΟ; Ποιος ξέρει; Είναι και τίμιος πάνω από όλα, έρχεται να μας κανει μάθημα ηθικότητας και να μας το παίξει ηθικολόγος και από όπου και εάν τον πιάσεις βρωμάει...


    ΜΠΕΕΕΕΕ


    Συνεχίζουμε με το μάθημα ιστορίας ,

    Ο πολυσάγονος όταν γίνονται μάχες δεν έχει ήφαιστο , μάχες; 0

    Ο πολυσάγονος όταν γίνονται ναυμαχίες δεν έχει δελφίνι , ναυμαχίες; 0

    Ο πολυσάγονος στην πειρατεία; ΑΧΧΧΧ ρε ΒΡΩΜΟ-war , χαλάτε τα λεφτά του μπαμπά σε αέρες για να μην βγει ο polisagonos πειρατεία;


    Δεν ξέρεις τον πολυσάγονο; Έχει το νόμπελ με του πιο κόκκινου σβέρκου στην ιστορία του server Notos , φυσικά μετά την GIAFKA


    Στέλνει μηνύματα δεξία και αριστερά να μαζεύει σπαθιά και να μην τον βαρήσουν τελευταία μερα,,,,

    Να αγειάσει και ο Παναγιώταρος (The Boogeyman) 3 πειρατείες σερί εκτός ο πολυσάγονος , άλλες 2 από την φάρμα τον NeKRoΘaFThC , πάει η πειρατεία , κομμένη....


    Τι να κάνει άραγε μετά; Έγινε γιουσουφάκι του drakou και το αποτέλεσμα; --->




    Μετά από όλα αυτά βγαίνει και μιλάει στο forum , ενώ έχει αλλάξει 3-4 συμμαχίες


    [mod='Geomade']+1 προειδοποίηση για παραβίαση του κώδικα συμπεριφοράς: δημοσίευση προσωπικών συνομιλιών [/mod]

    Για να απαντησω και στο ποστ του baroviou. Για τις απωλειες κολοσσου, συμμαχοι σου ηθελαν παραπανω και δεν υπαρχει περιπτωση να πατηθει κολοσσος. Για τις διακοπες ειναι απλα ενας τροπος να κρατησουμε τα ατομα στον πολεμο και να δουμε μαχες.

    Άλλο σου λέω για τον Κολοσσό άλλο μου απαντάς...Όσον αφορά τις διακοπές σου απαντάει η φωτογραφία.


    Επισης οσον αφορα το νημα: Ανοιξε και κατευθειαν βαλατε υλικα που χρεωθηκαμε 100κ ζημια απο αυτα απο ατομο το οποιο δεν βρισκεται πλεον στον πολεμο. Τελευταια αναφορα που μπηκε με 130κ ζημια ειχε συμφωνηθει το συγκεκριμενο ατομο να μην χτυπηθει για να ανεβασει στρατηγους και να κανει μαχες ξανα, αφου μπηκατε 4 ατομα τουλαχιστον με στρατηγους οσο εχει ολη η συμμαχια, η οποια δεν προλαβε να βοηθησει και αναγκαστηκε να βγει διακοπες.

    Ρε , εσύ ο ναύαρχος δεν ξέρεις ποιες αναφορές μετράνε ή υπολογίζονται σε ένα νήμα πολιορκίας; Για ρώτα εναν παλιό να σου πει...Εώς και 5 μέρες πριν μπορώ να ανεβάσω αναφορά , κανονικά είναι όσο την έχει ο στρατηγός μου , αλλά 2 μέρες για να ελεγχθεί απο διαχειρηστές , ας μην έκαναν λαμογιές οι 2 πειρατές σου και δεν θα γινόταν νήμα πολιορκίας. Όσο για τον Κουβανέζο , ναι είχε συμφωνηθεί να αναπληρώσει στρατό και να συνεχίσουμε στο νήμα πολιορκιών , αφού όμως Σάββατο απόγευμα μου στέλνεις πόλεμο για Κυριακή στις 19:00 και πας να μου το παίξεις ηθικός ή ότι κοπανίσαμε τον συμμαχό σου τι να σου πω..Μάλλον δεν θα θυμάσαι καλά , δες πότε βγήκε διακοπές...Πριν γίνει η αναφορά μάχης η τελευταία που λες , και μετά ξανά μηδενίστηκε...


    Στα υπόλοιπα όταν ξυπνάς αυτό το παραμύθι να λες στον ευατό σου και πριν κοιμηθείς κάντο επανάληψη και θα κοιμάσαι με το σωστό πλευρό,,,εγώ είμαι εδώ μαζί σου και συφμωνώ...ΒΡΡΡΡ ΦΆΠΕΣ ΣΤΗΝ ΦΑΠΟ-WAR

    Συνεχίζουμε εδώ και ελπίζω να παραμείνουμε στο νήμα μαχών...

    Στην παρακάτω αναφορά Η αρχηγός της συμμαχίας (-ΙΛ-) ως γνωστών (-ΙΛ-θιων)


    Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Αιγός Ποταμοί

    (20.04.2020 6:20:02)

    NeKRoΘaFThC[WΑR] από ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥ, ƒως, Αιγός Ποταμοί

    vs

    Άρης23[-ΙΛ-] από Αιγός Ποταμοί



    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Σκάφος-Έμβολο.........................0(-162) - Σκάφος-Έμβολο.......................130(-150)

    Φλογοβόλο............................18(-213) - Φλογοβόλο............................10(-298)

    Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο...........................105(-0)

    Έμβολο ατμού..........................78(-22) - Έμβολο ατμού..........................40(-41)

    Πυραυλάκατος..........................30(-12) - Πυραυλάκατος...........................2(-28)

    Βάρκα Κατάδυσης.......................38(-24) - Βάρκα Κατάδυσης........................72(-8)

    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................120(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................228(-0)

    Μεταφορικό αερόστατων..................8(-10) - Μεταφορικό αερόστατων.................12(-18)

    Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό..............................51(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Στρατηγοί.............................-3759.4 - Στρατηγοί.............................:love:
    -5031.2:love:

    Επιθετικοί βαθμοί.......................12578 - Αμυντικοί βαθμοί.......................9398.5

    Ζημιά..................................187970 - Ζημιά..................................<3
    251560<3

    Καταμερισμός ζημιάς.......................42% - Καταμερισμός ζημιάς.......................58%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------



    Νικητές: NeKRoΘaFThC[WΑR]



    Χαμένοι: Άρης23[-ΙΛ-]



    Το θαύμα « Το Σιδηρουργείο του Ήφαιστου » του Άρης23[-ΙΛ-] ενεργοποιήθηκε. (20.04.2020 4:20:02)



    Το θαύμα « Το Σιδηρουργείο του Ήφαιστου » του NeKRoΘaFThC[WΑR] ενεργοποιήθηκε. (20.04.2020 4:20:02)

    Καλημέρα σε όλους . Χριστός Ανέστη και Χρόνια πολλά με υγεία στις οικογένειές σας


    Εγώ είμαι εδώ μαζί σας , και θα είμαι, για να φαπώσουμε όλοι μαζί αυτήν την βρωμόWAR που μόνο μιλάνε και από πράξεις τίποτα


    Πριν μπω στο ψητό θα ήθελα να ενημερώσω τους μεν και τους δεν αλλά και τους τηλεθεατές του συγκεκριμένου νήματος ότι σύμφωνα με το νήμα πολιορκιών της συμμαχίας WAR --->


    όπου άνοιξε στις 13/04/2020 και έκλεισε στις 19/03/2020 18:59 ώρα Ελλάδος καθώς οι ΙΛ άνοιξαν νήμα πολέμου , η συμμαχία WAR κέρδισε με διαφορά <3713.206<3 απωλειών καθώς η WAR είχε συνολικές απώλειες (Αγαθά - Ζημιά Στρατηγών) 936,790 απώλειες ενώ η συμμαχία (-ΙΛ-) είχε :love:1,649,996:love: συνολικές απώλειες (Αγαθά - Ζημιά Στρατηγών)


    Οπότε γίνεται ένα reset στις απώλειες στο συγκεκριμενό νήμα και ξεκινάμε από την αρχή , καθώς στο προηγούμενο νήμα των μεταξύ συμμαχιών νικήτρια συμμαχία ήταν η (WAR) και χαμένη η (-ΙΛ-)


    Θα ήθελα να ευχηθώ καλές μάχες και στις 2 συμμαχίες και ας κερδίσει ο καλύτερος εάν και το νήμα είναι αστείο που άνοιξε στις 19/03/2020 (Κυριακή) και μάλιστα 19:00 ώρα Ελλάδος όταν τέλειωσε η πειρατεία κάτι που έγινε εσκεμμένα για να κάνουν λεηλασίες μιας και πέρα από το στρατιωτικό κομματί η WAR κάνει κουμάντο και στο πειρατικό κομμάτι ---->


    Επίσης, οι απώλειες των 400 στρατηγών (που ισούνται με 20,000 υλικά) είναι κάτι πρωτόγνωρο , πόσο μάλλον σε έναν σέρβερ που έχει ζωή 7-8 μήνες


    Και τέλος όσον αφορά τις ποινές (150,000 ο Κολοσσός) και (250,000 διακοπές κατά την διάρκεια η 1ώρα αφού έχει ξεκινήσει το κοκκίνισμα) είναι πάραπολυ αστείο...


    Θα δώσω ένα παράδειγμα , εάν βάλεις λήξη πολέμου 5,000,000 συνολικές απώλειες και μια ποινή 1,000,000 απώλειες σε όποιον πατήσει Κολοσσό , και εγώ που είμαι φάρμα και μπετατζής είμαι στην άκρη του σέρβερ και δεν θέλω να κάνω μάχες...Είμαι ρε παιδί μου με τα αυξητικά μου και μπαίνω και κτίζω , δεν ξέρω πως να στέλνω επίθεση και έχω και 10 πόλεις σε Κολοσσό και έρθεις εσύ να με κοπανήσεις με 4 συμμάχους σου και έρχεστε ένας ένας και σας πατάω και εγώ και στους 5 , 5 Κολοσσούς , τι θα γίνει; Η συμμαχία θα χάσει; Θα ζημιωθεί με 5,000,000 απώλειες και χάσαμε; Μήπως μου έκανες ζημιά 5,000,000 απώλειες σε στρατηγούς; Η μήπως μου λεηλάτησες 5,000,000 υλικα;


    Τώρα για τις διακοπές δεν θα το σχολιάσω καν,,,, μια φωτογραφία , χίλιες λέξεις





    ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ.....

    ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ....

    ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ...

    ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ..


    Η Gameforce έχει ενημερωθεί για τα παραπάνω προβλήματα. Προγραμματιστές δεν υπάρχουν (Ο.ο) Εάν υπάρχουν πειραιτέρω απορίες παρακαλώ επικοινωνήστε με το σύστημα υποστίρηξης...


    ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ......

    ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ.....

    ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ....

    ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ...

    ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ..


    Εκπτώσεις: Παράδοση πρώτων υλών & χρυσού


    Αγαπητοί παίχτες ,


    Από τις 17.04.2020 00:00 έως τις 19.04.2020 (ώρα σέρβερ/παιχνιδιού) θα υπάρχει 50% έκπτωση στα παρακάτω πακέτα


    Παράδοση πρώτων υλών & χρυσού: γιγαντιαία (250k) & γιγαντιαία (250k) ποσότητα


    Μα καλά ρε σεις , δεν μας ''ενημερώσατε'' στο forum του παιχνιδιού που είναι υποχρεωμένοι όλοι οι λογαριασμοί του Ikariam να παρακολουθούν ότι έαν βάλουμε αμβροσίες υπάρχει μια μεγάλη περίπτωση να μην μπουν και εάν μπουν ίσως και εξαφανιστούν ; Και σε περίπτωση που γίνει κάτι τέτοιο επιστροφές χρημάτων δεν γίνονται...


    ΡΙΞΤΕ ΑΜΒΡΟΣΙΕΣΣΣΣ


    :closedthread::!::!::!:




    ΜΠΕΕΕΕΕ Καλησπέρα σας κυρίες και κυρίες


    Θα παρακαλούσα τους αντιπάλους να μείνουν μέσα (στις πόλεις τους)


    Διαφορετικά όσοι θέλουν να πάνε διακοπές μπορούν να ξεκινήσουν από σήμερα...Η απαγόρευση κυκλοφορίaς ισχυεί από το Σάββατο το μεσημερί... Ο φίλος μας εδώ έκανε την σωστή κίνηση άρων άρων μάζεψε τα πράγματα και πήγε να σουβλίσει....ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕ



    Καλημέρα σας κυρίες και κύριοι. Εύχομαι καλές γιορτές και καλό Πάσχα σε όλους σας,


    Επειδή είμαι αγράμματος θα ήθελα μια ανάλυση της λέξης '' Α-Π-Α-Τ-Ε-Ω-Ν-Α-Σ ''


    Δεν χρειάζεται , υπάρχει και το google...Το λοιπόν


    Στην συνέχεια , επειδή πέρα από αγράμματος τρώω και κουτόχορτο θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις και να παραθέσω ένα ''μικρό'' και μη κουραστικό σεντονάκι..


    Χμμμ , από που να πρωτοξεκινήσω; Να ξεκινήσω από τις αρχές Φλεβάρη όπου έστελνες λεηλασία και τα εμπορικά σου έβρισκαν τον Τιτανικό κάπου στον βόρειο Ατλαντικό Ωκεανό ; ΑΣ ΤΟ ΜΩΡΕ ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ


    Τότε να συνεχίσω προς τα τέλη του Φλεβάρη όπου έκανες επίθεση και ξαφνικά ένας Χουντίνι έκανε τα ''μαγικά'' του στον στρατό σου με αποτέλεσμα ο στρατός σου να εξαφανίζεται μαζί με τα εμπορικά και να αγνοούνται κάπου στο δυτικό τμήμα του Ατλαντικού Ωκεανού;;; Χμμ πως το λένε μωρέ το μέρος; Ααααα το Τρίγωνο των Βερμούδων.... ΜΠΑ ΑΣ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ


    Έλα καλά , και τι θα πούμε; Να πούμε για τα βαρβαρικά που κάπου στις αρχές Μάρτι ένας καλοθελητής έκανε νήμα στο forum για το συγκεκριμένο θέμα..Και τι κέρδισε; Έχασε το χρόνο του όπως τον χάνω και εγώ αυτήν την στιγμή.(Μην ξεχνάτε όμως , εγω τρώω κουτόχορτο)

    Τι γίνεται με το βαρβαρικό; ΟΕΟ;   

    Η επίσημη απάντηση; Στο καπάκι-->

    ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΒΑΡΒΑΡΙΚΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ; ΑΣΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΟΡΤΙΝΕΣ ΜΕΡΕΣ


    Κάπου εδώ ξεκινάει η παρωδία όπου βγαίνει η αγαπημένη μας διαχειρίστρια και μας λέει ότι σε περίπτωση που βάλουμε λεφτά επιστροφές δεν γίνονται ΚΑΘΩΣ είχαμε προειδοποιηθεί εδώ και αρκετό καιρό..


    ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ;ΣΙΓΑ ΜΩΡΕ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ


    Συνεχίζοντας με αρκετό γέλιο στην παρωδία , ο λόγος που ήρθα να γράψω εδώ και να ξοδέψω ένα μισάωρο από την ζωή μου; ΧΜΜΜ

    Μισό λεπτό ανεβαινόυν.....

    Ανεβαίνουν λέω....

    ΑΜΠΡΑ ΚΑΤΑΜΠΡΑΑΑΑΑΑ




    ΤΙ; ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΡΑ ;


    Περιμένε βρε,,,,

    ΠΕΤΡΩΣΙΟΥΣΣ



    Το κερασάκι στην τούρτα; ΔΕΝ είναι δυνατή η ενέργεια ''Επαναφοράς λογαριασμού'' σε παίχτη όπου ο λογαριασμός του έχει παραβιαστεί και έχουν γκρεμιστεί όλες οι πόλεις του...ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΡΕ ΣΥ; Λόγο ''ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΛΟΓΩΝ''. ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ; Κανείς δεν ξέρει. (UNKNOWN)


    Λοιπόν ιδού το ερώτημα προς την καταπληκτική ομάδα διαχείρησης του καταπληκτικού παιχνιδιού; Τι θα γίνει επιτέλους;

    1. Επίθεση δεν μπορώ να κάνω σε παίχτη , θα χαθεί στρατός και εμπορικά και θα αγνοούνται μέχρι να πάρει ο Παναθηναικός πρωτάθλημα.

    2. Λεηλασία σε μποτάκι δεν μπορώ να κάνω γιατί ξαφνικά ο χουντίνι θα μου εξαφανίσει τα εμπορικά.

    3. Βαρβαρικά δεν μπορώ να κοπανήσω , επειδή μέχρι να γυρίσουν τα στρατά με τα καράβια ο Τίγρης θα έχει κάνει και μεταγραφές.

    4. Αμβροσία έχω την δυνατότητα να βάλω ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ θα την χάσω ή αφού δεν θα μπει καθόλου δεν θα μου επιστρέψετε τα λεφτά μου.

    5. Στέλνεις αγαθά , στέλνεις καράβια και κολλάει ο στρατηγός στο 0 για όσο αποφασίσει αυτός..Τι να πεις; Στρατηγός είναι ο άτιμος..


    Τώρα κάποιος θα έλεγε ότι φτάσαμε στον επίλογο της παρωδίας....


    Ρε παιδιά γιατί δεν κλέινετε το μαγαζάκι; Υπάρχουν και όρια πραγματικά , τα οποία εδώ και χρόνια έχουν ξεπεραστεί αλλά πλέον φτάσαμε στο αμάν...Δεν αναφέρω καν τον νέο κόσμο όπου είναι λες και έχεις ανοιχτό Internet Explorer με 30 παράθυρα από Windows 1.0 αλλά αναφέρω τόσα παραδείγματα τα οποία είναι γελοία...Ένωση σέρβερ; Άσε δεν χρειάζεται , την ξέρω την καραμέλα δεν υπάρχουν προγραμματιστές επειδή δεν πληρώνονται...Από την άλλη όμως ξέρω πάνω από 3 προγραμματιστές που τυχαίνει να είμαστε σύμμαχοι και έχουν δηλώσει ότι μπορούν να βοηθήσουν εθελοντικά..Αλλά; Απάντηση καμία. Επόμενη ερώτηση; Αφού μπορείτε και μας βάζετε τα πακέτα με τις προσφορές γιατί δεν μπορείτε να μας βγάλετε και την επιλογή στο να χώνουμε χρήμα τώρα που ''υπάρχει πρόβλημα''; Δεν νομίζω ότι ο κόσμος είναι υποχρεωμένος να διαβάζει το Forum αυτού του καταπληκτικού παιχνιδιού..Δεν είδα καμία ειδοποίηση στο παιχνίδι για σφάλμα αγοράς αμβροσίας. Κάνατε την ''αναβάθμισή σας'' άρων άρων και γίνονται όλα αυτά με τα κολλήματα...Ούτε να επαναφέρεται το παιχνίδι στην παλιά του έκδοση δεν μπορείτε να κάνετε... Κατά τα άλλα όμως , βγείτε να πείτε στον κόσμο ότι ό νέος σέρβερ θα ανοίξει στις 09.06.2020 και βγείτε 24 ώρες πριν να ενημερώσετε εμάς που τρώμε κουτόχορτο ότι στις επόμενες 24 ώρες το παιχνίδι θα βάλει 50% προσφορά στον Προνομιούχο Έμπορο...


    ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!!

    #TeamGameforceXAXAXAXAXAXAXA


    :closedthread::!::!::!:


    Φιλαράκο από την στιγμή που επικρατεί Δημοκρατία...Μπορείς να βγαίνεις και να λες ό,τι θες εσύ..Δεν θα σου χαλάσει κανένας το χατήρι...Είσαι ελεύθερος να βγαίνεις και να λες την ανωμαλία σου και τα παραμύθια σου..Επειδή με τόσες φάπες που έχεις φάει σε άλλους servers πέρα από κοκκινοσβέρκης είσαι και παραμυθάς...Μπορεί να φταίνε και οι παρενέργιες από το εμβόλιο της WAR..Εξάλλου ήσουν θετικός στον ιο με σύμπτωμα διάρροιας...Όσο για τον jovany , έχει να παίξει ikariam από πριν βγει η πειρατεία...Τώρα όσον αφορά τα μποτ τους διπλούς κτλπ...Δεν θέλω εξηγήσεις..Θέλω να μιλάς με επιχειρήματα..Από την στιγμή που δεν παίζω σε αυτήν την γύρα και με έχεις στο πλήρωμα ακόμα και εσύ λέγε ό,τι θες...Βέβαια υπάρχουν και οι άλλοι που σου δίνουν φάπα και επειδή σου δίνουν φάπα και είσαι ο νομπελίστας στις καρπαζιές λες ότι έχουν διπλούς-τριπλούς μποτ...Εσύ ρε γίδι που μάζεψες τέτοιο πλήρωμα;; Για τον drako δεν είπα ότι έχετε καμία σχέση..Μάθε να διαβάζεις..γιουσουφάκι του Ελ-λην.Ελ-λην γιουσουφάκι του drakou , drakos φαρμα της WAR. Τώρα μπορείς να πάρεις 3 ανάσες , να σπάσεις μέση , να σκύψεις και να συνεχίσεις στον Ελ-λην..Δώς του πόνο , εξάλλου πρέπει να το κάνεις καλά..Καρπαζοεισπράκτορα του Ikariam...Μποτάκι του ''notou'' είσαι. Με 45,000 γενική εδώ και 6 μήνες , μπαίνεις και βγάζεις κόμπλεξ φάρμα....Δεν θα σου πω να έρθεις για μάχη επειδή ουτε πυροβολιτές δεν θα έχεις βγάλει...Μέχρι να βγάλεις και αυτούς μπορεί ο κάθε πάνος να σε γλεντάει..Στο μόνο που μιλάς είναι η πειρατεία..Δεν παίζεις ikariam..Εμείς σαν WAR στο έχουμε κομμένο το παιχνίδι καιρό τώρα και μερικοί από τους σύμμαχους στο έχουν κομμένο και σε άλλους server.Γι'αυτό μπαίνε με άλλα ονόματα και παίζε πειρατεία..Όχι που παίζεις επειδή η Νίκη σε έχει στην φάπα όπως και ο Πέτρος...Προσπάθησε να παίζεις πειρατεία βγάζοντας κόμπλεξ , στάσημος στους 45,000 πόντους..Υ.γ το εμβόλιο δεν έχει φτάσει στα peak του..Που να σε πιάσει κιόλας , εκεί να δούμε τι αρλούμπες θα ξεστωμίσεις γίδι.

    Ρε Πανούλη , τι κάθεσαι και ασχολείσαι με τον πρεζάκια; Κάθεσαι και ασχολείσαι με έναν τύπο που δεν ξέρει κανείς ποιος είναι; Ο οποίος ήρθε από άλλον κόσμο με την υπογραφή μας στον κατακόκκινο σβέρκο του για να βγάλει κόμπλεξ και να βαράει πειρατεία; Αφού βλέπεις ούτε ο ίδιος δεν ξέρει τι λέει.. Μπήκε στο νήμα πολιορκιών που φαρμάρουμε τα γίδια τους συμμάχους του και μιλάει για μποτάκια και για πειρατείες..Ρε καρπαζοεισπράκτορα , κοκκινοσβέρκη Σαργέ έγινες το γιουσουφάκι του Ελ-λην που είναι το γιουσουφάκι του Drakou που ο drakos είναι η φάρμα της WAR ; Χαχαχαχα άλαν ντάλον τα κάνατε και πάλι...Μιας και ανέφερες το όνομα μου και την πειρατεία..Ρε γίδι , λες για εμένα που ''χτυπάω'' μποτάκια ενώ δεν έχω παίξει αυτήν την γύρα και ως και εσύ με έχεις; Τουλάχιστον να υποστηρίζεις τα λεγόμενά σου με επιχειρήματα...Πιάνω θέση με κινητή σε ένα νησί..ίσως αυτό ναι...Έγινες και φωτογράφος; Μάλλον δεν είσαι και καλός , όχι που στην πειρατεία είσαι , επειδή είδα και ότι ο Picklerick σε φαρμάρει...Έαν θες να ξέρεις έχω και εγώ φωτογραφίες από το 35-8 δίπλα σε υποτιθέμενο μποτόνησο όπως ανέφερες παραπάνω με εσένα πάνω στο νησί..Έχω φωτογραφία σου επίσης στο 57-70 με εσένα πάνω στα μποτάκια του drakou να τα βαράς και σε άλλα 2 νησιά 50-48 και 47-50 εάν θυμάμαι καλά..Όλους αυτούς τους λογαριασμούς ποιος τους μεταχιρίζεται ρε γίδι; Τώρα κάνε αυτό που ξέρεις να κάνεις καλά...Πάρε 2 ανάσες....Σπάσε την μέση....Σκύψε και δως του...Γκλουπ γκλουπ στον Ελ-λην..


    [mod='Geomade']+1 προειδοποίηση για προσβολή[/mod]