Posts by Valzanka

    Ahoj všem,

    rád bych se zeptal na důvody, proč už nejsou alianční města v mapě označená zelenou barvou?

    Chtěl bych vědět, zda se jedná o bug nebo to bylo naprosto úmyslné zrušení.

    Přijde mi totiž, že mapa trochu ztratila na přehlednosti, když už nejsou označené města spolualiančníků.

    Předem díky za odpověď

    Ahoj všem,

    Stal se mi takový problém.

    Při návratu ze hrbitovniho serveru jsem vybral zemi a svet CZ a Alfa a systém mě po odeslání přidal na jinou zemi.

    Ta země nepíše ani latinkou. Je nějak řešitelný tento problém? Kam napsat aby mi účet vrátili na rozcestnik. Jde o 5 megový úcet. Tam kde je nyní je pro mě bez cenný.

    Případně za jak dlouho se ze světů mažou neaktivní účty a vrací na hřbitovní avět.

    Předem díky

    Jsem zoufalý :/

    Je to tak. I já se již slučuji po druhé. Tentokrát je to na rozdíl od minula tragédie. Můj účet visí už od 18 hodiny v dovolené a nelze ho z ní dostat. Jen doufám, že mi ještě ti co se tam už dostali obsadí vybraná místa na ostrovech kam chci, aby tomu všemu dali korunu.

    Tady se můžeš 10x zeptat na otázky ohledně pirátů, nebo jaké výhody dostanou ti, kteří již na cílových servrech jsou, protože NIKDO nebude mít možnost si přesunout město, jen ti co dojdou a zase to bude jak minule, ale minule jsme měli alespoň nějaké akce a pořád žádný GO není schopný zodpovědět dané otázky.

    Hlavně, že tam mají FAQ "nejčastější dotazy" ale hráče hlavně zajímá co z toho budou mít ti co jít nikam nemůžou. Nedostanou ani možnost třeba zdarma 1 - 2 přesunů měst třeba taky. Opět si najdou své ostrovy cizí ali a budou u sebe, další znevýhodnění pro nás.

    A já doufám, že je během toho nenapadne vynulovat piráty, opravdu to mají celkově nedomyšlené a jediné o co jim jde, aby to stihli před Vánoci, aby z toho mohli co nejvíc těžit za ambrozky, kde bude určitě akce. Vůbec jim nejde o hráče, ale vidí že Ika, hraje méně a méně lidí, tak začne slučování. Nemůžou třeba vyrobit nějakou novou budovu, přidat další místo na víc, něco nového, což by taky plno lidí ocenilo. Nebo nahodit opět odkaz "pozvat hráče do hry" mají to tam napsané, ale nefunkční. Hrozně těžké to odstranit, nebo zprovoznit. :/

    Popravdě řečeno piráti je ta poslední věc co mi v současné chvíli vadí.

    Pokud se kolo zruší prostě neproběhne a nikdo nic nezíská.

    Co ale získají ti co nají své strategie hry na Alfě a Betě? Nezvané sousedy? Proč jim není alespoň umožněn posun měst. Dle mého by toto bylo fér.

    Spousta hráčů by to jistě využila a alespoň bychom srovnali část nevýhod o které tímto sloučením současní hráči přijdou.

    Již před dvěma roky jsem na toto dostal odpověď. "Hraj přes prohlížeč". Projekt na výrobu aplikací byl ukončen a nebude již dále rozvíjen.

    Pokud ti aplikace ještě dnes vůbec funguje tak mě překvapuješ ;)

    K celému slučování mám pár věcí. V první řadě se mi vůbec nelíbí nápad, že sloučíme veškeré malé světy, kde máte malé hráče třeba i do milionu bodů na svět kde tito hráči budou otloukánci velkých. Proč tito hráči začínali na jiných nových světech? Asi aby měli nějakou šanci na nějaké umístění a rovnoměrnost hry. Jako vyřešit stav, že všechny tyto pošleme na svět, kde si nezahrají mi nepřijde jako logické řešení. :(


    Druhá kritická poznámka co mě napadá a napadla už při minulém slučování. Nebylo by vhodné nabídnout tedy i současným hráčům možnost přemístit svá města v rámci světa? Jako nastěhovat jim do okolí jakéhokoliv nového hráče je jedna věc, ale myslím si, že by bylo fér toto umožnit i současným hráčům. Změnit místa měst. :?:


    Poslední věc a to je vrchol je, že ti co se byli donuceni stěhovat již v minulé vlně teď opět donutíme přestěhovat vše na zbývající dva světy, kde mimochodem mohou již zmínění hráči své účty vlastnit také? Takže řekněme, že z deseti současných účtů budou nakonec mít pouze dva ? Jako CO??? :cursing:


    Tady fakt někdo nemyslí hlavou :/ Fakt si myslíte, že tyto hráči budou mít radost? Tímto krokem totálně pohřbíte ten zbytek lidí, co to tu ještě hraje! <X

    Ano je to tak. Už jsem se tu ohledně toho před pár měsíci vztekal.


    Jediná možnost je se každý přihlásit na stejný svět vyzkoumat až do fáze založení kolonie. Tu založit u kamaráda udělat rezidenci do úrovně paláce a pak vyhlásit jako hlavní město v kolonii. Původní hlavní město pak opustit a budete u sebe.

    No pokud tě trápí slovní obrat jsi v pohodě.

    Mě se dějí chyby takové, že mě bloknou město a systém mi to ani nenahlásí. Ani není zmínka v aktuálních událostech města. Pokud ale bloknou kolegu na ostrově tu informaci dostanu.


    Pak mám ve městě armádu co mi brání přístav a sysém mi ukazuje, že má nepřítel jen jeden typ lodí a to v počtu 10 kusů a po vyvolání "vzbouření! najednou má dalších 15 druhého druhu. Ten však před tím ukazoval nulu.


    Dnešní chyba asi na 50 minut byla ta, že v přehledu jsem nikde neměl žádný pohyb ani lodí ani vojáků. Žádná armáda se mi nerozprchla ani nebyla obrácena kolosem přesto mi systém tvrdil, že mám volných pouze 16/21 lodí. Jinak šlo o 4 bonusové lodě za přihlášení a jednu mou koupenou.

    Lodě si asi vzali sami dovolenou na 50 minut a nedali o sobě vědět ani v přehledech.

    Pak se rázem sami připsali na 21/21.


    Takže pokud tě trápí pouze jedno chybně napsané slovo přijdeš mi docela úsměvná :D

    No to jsem rád že si na to odpověděl právě ty? Ano nikdo to tam neřeší? A to bych řekl že je právě špatně. Rýžovat za ambrozky by chtěli ale něco pro hráče dělat to jako né ??

    Jo a to že tu bylo asi 8 druhů zázraků které sami o sobě seškrtali?

    A to že se ti najednou drancák otočí a přitom v přístavu není žádná lod je taky normální.

    Mohl bych tu vyjmenovávat spousty chyb které jsem tu poslední dobou objevil


    Ale fakt nechápu že se Gameforge jako nevyplatí funkce kde si lidi zvou své kamarády aby spolu mohli hrát :/


    Dá se někde řešit návrhy změn ve hře? Já bych podměty určitě měl. Když je ale píšu sem do chyb stejně to nikdo neřeší :rolleyes:

    Ahoj všem,

    nabízím volné KD a místa v přátelích:


    Hráč: Valžánka

    Svět: Alfa

    Souřadnice města: 61:63 Valžánky V

    Počet volných KD: 2

    Počet volných přátel: 3

    Předem děkuji všem za oběžníky a pozvánky ;)

    Ahoj všem

    již několikrát se mi stalo, že jsem zjistil, že mám přístav zablokován. Při kontrole přehledů města a novinek i přehledu bitev jsem nikde nenalezl informaci o tom, že jsem byl zablokován.

    Tato informaci mi opakovaně nechodí. Dnes jsem zjistil, že jsem blokován až když jsem chtěl odeslat suroviny a ono to najednou nešlo. Zprávu o blokaci dostanu pouze pokud o přístav proběhla bitva. Je divné, že mi systém ani neoznámil, že někdo do města přesunul lodě?


    Jsem přesvědčen že se jedná o chybu. Jelikož veškerá oznámení mám v nastavení povolená včetně armády.


    Děje se to někomu také? Kde by mohl být problém?

    Hrát pohromadě s kamarády lze umístěním druhého města do jejich blízkosti a následným přehozením na hlávku - hraješ-li od začátku s vědomím, že se budeš přesouvat, neztratíš tolik času a tím pádem ani energie (možné je samozřejmě posunout hlavní město za ambra, ale s ohledem na úsporu tak dvou dní času, mi to přijde neefektivní - to si raději hodím druhé město po výzkumu expanze k nim a pak z toho udělám hlavní město...).

    A to je právě ta neefektivnost co to přineslo a kterou kritizuji ;) Jinak vím že se to dá těmito způsoby udělat ;)

    Ahoj

    surky do města může dostat způsobem, že někdo z jeho aliance nebo z lidí na ostrově ho zásobuje a pošle mu suroviny po ostrově. Pak je možnost mít dvě města na jednom ostrově a pokud město není okupované může surky posílat po pevnině právě přes druhé město.

    Další možnost je připsat si suroviny za bonusy z inventáře. A může stavět.

    Jinak máš vždy možnost drancováním mu surky odvozit. Proto doporučuji ke blokaci přístavu i město okupovat pozemní armádou ;)