Posts by KillWithMe

┼×u yazd─▒klar─▒n─▒n ''YALAN'' oldunu bu konuyu ba┼č─▒ndan sonuna okuyan adam anlar .

Hepiniz tencere kapak misali bir araya gelmi┼čsiniz. Ayn─▒ zihniyetin ├╝r├╝n├╝s├╝n├╝z. Size laf anlatmak ne m├╝mk├╝n.

─░┼čini g├╝c├╝n├╝z birbirinizi pohpohlamak. Like lay─▒n birbirinizi sadece. ├çanak tutun birbirinize. ba┼čka i┼če yarad─▒─č─▒n─▒z yok zaten. Di─čer hesaplar yanc─▒ sadece.

Kendinizi bu kadar g├╝zel anlatman ne kadar manidar biz s├Âyleyince k├╝f├╝r ediyormu┼čuz gibi cevap veriyorsunuz.

Ben de sizin bu biz yap─▒nca do─čru siz yap─▒nca yanl─▒┼č zihniyetinizi ├ž├Âzemedim.
    Sizin kadar bo┼č konu┼čan g├Ârmedim yazd─▒klar─▒ma cevap verecek y├╝z├╝n yok habire sald─▒rmaya u─čra┼č─▒yorsun.

Topci,dedeyi 1000 kere yensen(1 tane yenmen bile imkans─▒z)yine de oyun ahlak─▒na sahip olamayacaks─▒n─▒z.Dionysus'un size burada dediklerini iltifat olarak algila bence ├ž├╝nk├╝ senin kadar ikiy├╝zl├╝ bir insan hayat─▒mda g├Ârmedim.Bize de anlat,anlat ki senin gibi bir ahlak bekcisinden(!) "Ahlak" dersi alal─▒m.

Senin gibiler bu edepsizi pohpohlad─▒─č─▒ s├╝rece bu d├╝zen de─či┼čmez. ┼×uraya gelip ma┼čal─▒k yapmaktan ba┼čka vasf─▒n yok bari hay─▒rl─▒ bir ┼čey i├žin kulland─▒r kendini.

Arkada┼č sen niye takt─▒n bu edep mevzusuna kendi ittifak ├╝yelerin liderin edepsizlik yaparken nerdeydin?

Siz yaparken do─čru da biz yaparken mi? Yanl─▒┼č.
    Senin amac─▒n yaygara ├ž─▒kartmakdan ba┼čka bir ┼čey de─čil.

Az─▒c─▒k adam olsayd─▒n biz ettik siz etmeyin derdin.

Ha ┼č├Âyle cevap ver can─▒ m─▒ ye liderlerinizin yoldunda gitmeyin :)

Quote from Karakurt

Biriniz bana vasifsiz der. Ama ben vasfimi tescillemis biriyim.

Hac─▒m ├žok merak ettim cevap felan yazmay─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yordum ama ┼ču tescilin bi fotosunu felan atsana bi bizde g├Ârek ┼čahit olak tescilline :)

korsan kraliyim tescillenmis

Oyundan bak

Dikkat et de bi el ense cekip oturdu─čun taht dan almas─▒nlar seni :)

Bir iki ki┼či ├╝zerine gp al─▒p tek ┼čehre herkesi toplay─▒p sava┼č yapt─▒─č─▒n─▒z─▒ m─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorsan─▒z evet bununla ├Âv├╝nebilirsiniz.

Ka├ž ki┼čilik ittifakta sava┼čan ki┼či say─▒s─▒ bir elin birka├ž parma─č─▒n─▒ ge├žmiyor bu da demek oluyor ki bir bencillik s├Âz konusu ya da di─čer oyunculara g├╝venememe mevzusu hakim sebebi yoruma a├ž─▒k. Yineliyorum tek ┼čehirden g├╝nlerce kafas─▒n─▒ ├ž─▒karamay─▒p sava┼čt─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝nenlere selam olsun, hadi eyvallah.

┼×u s├Âzleri eden arkada┼člar 1 kisi banland─▒ diye sava┼čmay─▒ b─▒rakt─▒. Nekadar ironik :)

Art─▒k kendinizi a┼čt─▒n─▒z bize laf yeti┼čtirmeye ├žal─▒┼č─▒rken kendinize laf sokuyorsunuz.

Olmuyor i┼čte ├Âyle i┼čine geldini cevapla i┼čine gelmedini cevaplama ne kadar ( karaktersiz ) oldunu bu mesajlar─▒n ile kan─▒tl─▒yorsun bende d├╝zg├╝n yaz─▒nca (ADAM) sanm─▒┼čt─▒m seni yanl─▒┼č tan─▒m─▒┼č─▒m.

DED─░M SEN ─░Y─░ B─░R─░NE BENZ─░YORSUN SANA SAYGILI DAVRANAYIM AMA HAK ETM─░YORMU┼×SUN

Bu g├╝ne kadar ittifak─▒n─▒z─▒n yazd─▒ yaz─▒lar─▒ tekrar okumunan─▒ tavsiye ediyorum (en ba┼čtan) sonra gel bana sayg─▒s─▒z de ahlaks─▒z de ne dersen de kendi ittifak uyelerinin yapt─▒klar─▒na g├Âz yumup burda siz b├Âylesiniz siz ┼č├Âylesiniz demek sencede sa├žma de─čil mi ?

─░lk buraya gelip kendi ├╝yelerini ele┼čtir sonra bize yapt─▒─č─▒m─▒z hareklerden ne dersen de sesim ├ž─▒kmaz (hakl─▒s─▒n derim )en fazla.

Ama kendi yapt─▒klar─▒n─▒z─▒ unutup bizi ele┼čtirirseniz sayg─▒s─▒zl─▒k da yapar─▒m (siz ondan anl─▒yorsunuz )demektir .

ne ittifak arkadas

Son savasi kazandiniz tebrik ederiz dedik

Ne yalamamiz kaldi ne gerizekaliligimiz ne yalakaligimiz nede vasifsizligimiz

Burdan tekrar DEDE ittifaginin guzide insanlari ve saygideger .sahsiyetli ve onurlu arkadaslara sesleniyorum

Vallahi utaniyorum adiniza

B─░ZDE S─░Z─░N G─░B─░ KARAKTER YOKSUNU B─░R ─░TT─░FAK ─░LE SAVA┼×TIMIZ ─░├ç─░N UTANIYORUZ

Benim anlad─▒─č─▒m sen ve senin ittifak─▒n sayg─▒s─▒zl─▒k yap─▒nca hi├ž bir problem yok biz yap─▒nca problem var yani yavrukurt

Ben onu sizin ├╝yenizin dedine cevap olarak verdim karakurt sen dahil sizin ittifak─▒n─▒z ahlaks─▒zl─▒k ve terbiyesizlik yapar─▒ken hi├ž bir problem yoktu sizin yapt─▒n─▒z gibi cevaplar vermeye ba┼člay─▒nca birden niye biz k├Ât├╝ olduk ? kendi ├╝yelerini yazd─▒n m─▒ boyle seyler yazmay─▒n payla┼čmay─▒n diye KARAKURT?

Gidip sadece benim mesajimi al─▒nt─▒ yap─▒cana ondan onceki mesajlari neden al─▒nt─▒lam─▒yorsun sende art niyetlisin K├ť├ç├ťK KURT

Kendi ittifak ├╝ylerinin mesajlar─▒n─▒ da ekle o g├Ârselleri mesela zora girince panna fastfood etiket yap hic yak─▒┼č─▒yor mu sizin gibi asil bir ittifak a ?

Bende hat─▒rlatay─▒m merkez adan─▒zda banl─▒ olan multi hesab─▒ y─▒k─▒p y─▒k─▒p sehir i┼č─▒nlad─▒n─▒z─▒ sayg─▒s─▒zl─▒k istiyorsan sizin montajlad─▒n─▒z video ve g├Ârsellere bakabilrsin

''Sehir yiktigin zaman attigin mesaji hatirlattim'' Hac─▒m neyi hat─▒rlat─▒yon ben mesaj atmadim size SEN EN ─░Y─░S─░ B─░R DOKTORA G├ľR├ťN SEN─░N HAFIZANDA B─░R ANORMALL─░K VAR. (BUNU DALGA GE├çMEK VS. ─░├ç─░N SOYLEM─░YORUM SEN─░N SA─×LIGINI D├ť┼×├ťND├ť─×├ťM ─░├ç─░N S├ľYL├ťYORUM HER D├ť┼×MAN BUNU YAPMAZ DE─×ER─░M─░Z─░ B─░L)

''Ama karsiliginda. Yalama ve yalatmaktan bahseden mesaj aldim'' Siz bu ┼čekilde mesajlar atarken neden b├Âyle konu┼čmad─▒n ARKADA┼×IM ? (FORUMDA S─░Z─░N ─░TT─░FAKIN YAZDI─×I MESAJLARI TEKRAR OKUMANI TAVS─░YE EDER─░M )

Bu sayd─▒klar─▒n─▒ siz daha ├Ânceden bize yapmasayd─▒n─▒z bizde yapmazd─▒k serverin ba┼č─▒ndan beri kazand─▒n─▒z b├╝t├╝n sava┼člar─▒ bunlar─▒ yaparak kazand─▒n─▒z ┼čimdi buraya gelip a─člaman─▒n bir anlam─▒ yok bunu olaca─č─▒ belliydi zaten

''Savasanlarin oyunlarini ve karaborsa kitlemek buda oyunun kurali

Yazan sensiz sende demi hafiza geriligi basladi'' Hac─▒m forumun neresinde arat─▒rsan arat benim boyle bir s├Âz├╝m yok sen bence bir doktora g├Âr├╝n hayali yaz─▒lar okuyorsun :)

Ne nokta ne virg├╝l sizin jimmy haks─▒z ticaretten banland─▒ bunu ├Âgren.

Siz de yapt─▒n─▒z i├žin o kilit buglar─▒ yap─▒l─▒yor adam gibi mabad─▒n─▒z─▒n ├╝st├╝ne oturup sava┼č san─▒z kimse bu gibi kilit vs. i┼čleri ile u─čra┼čm─▒cak.

1 haftad─▒r neden yanan sava┼č bitiremediniz ? Ne zamand─▒r forumda paylast─▒klar─▒n─▒z salya s├╝m├╝k tek laf ettik mi size biz sizin gibi yap─▒nca hemen bir otekile┼čtirme ├žabas─▒ sizin yapmad─▒n─▒z kahpelik it lik kalmad─▒ i┼čler tersine d├Ân├╝nce A─×LAMAK OLMAZ.