Posts by I LOVE TROLLING

Επειδή λέτε μπούρδες

ΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΡΑΤΗΓΟΙ ΝΕΜΕΣΙΣ 15.178,2

ΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΡΑΤΗΓΟΙ WANTED 22.478,2

Καλησπέρα.

Έχουμε ένα καλό νήμα με 2 πολύ αξιόλογες συμμαχίες αλλά θα μου επιτρέψετε να σταθώ στο παραπάνω πόστ.

Σίσυφε είσαι παλιός παίκτης και έμπειρος. Έχετε μία συμμαχία στον Ζέφυρο με αρκετούς παίκτες από την GNMP του πρωην ΝΥ που είστε και στον Ηρακλή. Χρόνια παρεάκι. Έχετε κάνει πολλούς πολέμους και πάντα βάζατε μέσα και στρατηγούς και υλικά. Με λυπεί το γεγονός ότι σε έχει κουρδίσει ένας ανύπαρκτος παίκτης του discord και όχι του ικάριαμ διότι του έχει κοπεί λόγω της ασχετοσύνης του και ποστάρεις καταμέτρηση με στρατηγούς μόνο. Είσαι πολύ ανώτερος από αυτό. Να το χρησιμοποιήσεις εντός της συμμαχίας σου το αντιλαμβάνομαι αλλά να το ανεβάζεις εδώ και έμπειροι παίκτες σας να σου κάνουν και like με ξεπερνάει. Όταν ξεκίνησε το νήμα ο νηματοθέτης είπε για στρατηγούς και υλικά. Από ότι βλέπω συμβαίνουν τα εξής:

1) Δεν είδα να έχετε αντίρρηση στο ξεκίνημα. Κανείς δεν είπε κάτι.

2) Από ότι βλέπω έχετε ποστάρει και εσείς αναφορές με υλικά αρά το έχετε αποδεχτεί..

Και μία ερώτηση. Αν π.χ σήμερα το βραδάκι βρεις ένα παίκτη των W και του σηκώσετε υλικά που καλύπτουν την διαφορά δεν θα τα ποστάρεις? Μην μου γράψεις σεντόνι. Ένα απλό Ναι ή Όχι αρκεί. Εγώ θεωρώ ότι έχετε την δυναμική να το γυρίσετε.

Ένας απλός θεατής...

Υ.Γ Barabba ουδείς άγιος στο παιχνίδι. Συμφωνείς?

Υ.Γ (2) Riina τα σέβη μου. Έχουμε βρεθεί και αντίπαλοι κάποια πολλά χρόνια πριν χεχεχε. Είσαι κατά την γνώμη μου μία από τις τοπ παίκτριες που έχουν απομείνει.

Υ.Γ (3) Σακαφλιά ανύπαρκτε καρπαζωμένε μην ηλεκτρίζεις το κλίμα και άσε τα παιδιά να παίξουν να το ευχαριστηθούν.

[mod='Panos276']Παρακαλώ προσοχή στις εκφράσεις σας.[/mod]

Κύριε Γιώργο μου.... τι ήταν αυτό? Επιτέλους πήραμε μια αναφορά μετα από πόσα χρόνια... έχω ξεχάσει. Λέω και εγώ τα βαρελότα από που ακούγονται. Καλή Ανάσταση κύριε Γιώργο μου. Κλαίω από χαρά. Βάλε παϊδάκια θα φέρω μπύρες να γίνουμε κουρουμπελα. Ε ρε γλέντιαααααα...

Το αποτελεσμα λιγο πολυ γνωστο κολοσσο ποσειδωνα Αδη δημητρα ευλαμπια και διακοπες

Αγαπητέ Σώτε θα σέβεσαι τον διπλό του κυρίου Γιώργου, assasin20786543 διότι έχει θαύμα πενταρι Ευλαμπια που του δίνει 20% περισσότερες ελιές για 3 μήνες.

Προστάτη της ηθικής εσύ πήρες χαρά για λίγο αλλά δεν...

Κατά τα άλλα, τα των εδώ εμπλεκομένων γαργαρα εκ την αυτού εξοχότητος σου. Αλλά βέβαια έχεις μνημόσυνο δεν είναι οι μπαμπάδες σου μπαναρισμενοι.

Φαντάσου μέχρι και οι αισχροτεροι φίλοι σου το διπλωσαν το τραπεζομάντηλο.

Η ιστορία γράφεται με εικόνες και αποδείξεις, κατά τα άλλα να 'χαμε να λέγαμε τζουτζουκο.

[mod='Panos276']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

Οι παρακατω λογαριασμοι τεθηκαν εκτος συμμαχιας λογω μπαν

Μελη μετα το μπαν: 21

Μπορείτε και πιο κάτω!!!

Νταλινα 200 ευρω ειπαμε λογαριασμαρα δινω σκεψου το ^^

Μπορείτε και περισσότερα!!!

[mod='Panos276']+1 προειδοποίηση για spam[/mod]

Καλησπέρα σας....Έτσι για να μην ξεχνιόμαστε.......

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΜΠΕΙ ΦΟΡΟΥΜ.......

Φαγώθηκες!!! Σώνει και καλά να άφησει την δουλειά του και να ασχοληθεί με σένα μόσχαρε.

[mod='Whitedrum']Παρακαλώ προσοχή στις εκφράσεις σας[/mod]

Γατάκια BRO με 60k υλικά νομίζετε ότι με κάνατε φάρμα;

Τον Scirocco ρε; Όταν πάρετε 600k ξαναγράψτε μου κλαρίνογαμπροί...

Και να ξέρετε δεν πιάνονται οι αναφορές.

1) Είναι πλαστές

2) Δεν είχατε άδεια για επίθεση με ΦΕΚ

Τσουτσουνοπαρδαλογαργαλιάρηδες..

Scirocco ρε...και θα χτίσετε νέα πόλη .

[mod='Whitedrum']Παρακαλώ μεγαλύτερη προσοχή στις εκφράσεις σας[/mod]

Ααααχχχχ ναι κύριε Γιώργο μου. Πως τα λέτε έτσι??? Αναστατώθηκαν οι μπούκλες μου. Ράγισαν τα ψιλοτάκουνα μου. Ναι πηγαίνετε ωρέ παλικάρια να τους καρπαζώσετε γιατί εμάς μας έκοψαν το παιχνίδι και είμαστε διακοπές διαρκείας. Είμαστε δίπλα σας με αγωνιστικούς χαιρετισμούς. Και ότι συμβουλή θέλετε από τον γκουρού κύριο Γιώργο σας την προσφέρουμε με την καρδιά 💓 μας αφιλοκερδώς.

Ρε broμιαρηδες δεν σας είπα να μην βαρατε χύμα όποιον να 'ναι; Θα μου στέλνετε email ποιον θα βαρέσετε, πότε, σε ποια πόλη, με τι (στρατό ή στόλο) και από που θα ξεκινήσετε. Θα ενημερώνω τα παιδιά και θα εξασφαλίζω ότι θα είναι ον, δεν θα έχουν δουλειές, ότι έχουν χρόνο, ότι δεν ψόφησε η γάτα τους, ότι δεν είναι τουαλέτα, δεν κάνουν σεξ και μετά θα εκδίδεται η άδεια εφόδου. Θα έρχεστε θα υπογράφετε με φωτοτυπία ταυτότητας, 2 έγχρωμες φωτογραφίες διαβατηρίου, το ΑΜΚΑ σας και ληξιαρχική πράξη γεννήσεως. Όλα αυτά θα σφραγίζονται, θα πρωτοκολλούνται και θα βγαίνει ΦΕΚ. Μόλις δημοσιευτεί το ΦΕΚ θα μπορείτε να επιτεθείτε.

[mod='Panos276']+1 προειδοποίηση για Trolling[/mod]

Κουζουλέ έφτασε στα αυτιά μου ότι κάποια παπαγαλάκια λένε ότι η αναφορά είναι fake. Πάλι έκλεψες; Χαχαχαχαχα τα λατρεύω αυτά τα τυπάκια. Είναι ειλικρινή διότι σχολιάζουν με βάση όσα ξέρουν και όσα αντιλαμβάνονται. Για αυτό θα κουμπώνουν διακοπές, θα τρώνε πάντα φάπες κανονισμένα ή όχι και δεν θα σταυρώσουν νήμα χαχαχαχαχα

Όταν έχεις το γνώθι σαυτόν,

Γεια σου αλτερ μέγα στρατηγε!

Εμεις σαν Μολοσσοί δεν προβάλαμε ποτέ μια εικόνα που δεν μπορούμε να υποστηρίξουμε , ουτε το παιξαμε ποτε ηθικοί που το λες με τοση περηφάνια.

δεν πέφτεις έξω με τίποτα. 8)

Ποιός είμαι εγώ να φέρω αντίρρηση στο παρακάτω;

Όπως είπε και ο αδερφακος μου ο Αλ Καπόνε τίποτα δεν είναι τυχαίο σε αυτή τη ζωή!

Φιλόσοφος τιτανομεγιστοτεράστιος ο Αλ Καπόνε :!::!::!:

Μάλλον την δική σου μπόχα οσφρήστηκε ο κύριος Γιώργος με τους διπλοτετραπλούς σου που μπαναρίστηκαν ηθικό αγόρι και για αυτό γύρισε την μπιφτέκα. Σε μυρίστηκε που λένε.

[mod='Whitedrum']Παρακαλώ ΠΡΟΣΟΧΗ στις εκφράσεις σας[/mod]

ΚΑΛΗ επιτυχια στο ΤΑΓΜΑ ΑΧΙΛΛΕΑ

Κύριε Γιώργο μου;

Τι γυριστή είναι αυτή; Αφού υποστηρίζουμε κύριο Ιάσωνα. Ναι ναι αυτόν που δεν κλέβει και είναι ηθικό παιδί. Που μόνο οι Φευγάτοι κλέβουν...ναι αυτοί φταίνε και για το μπαν του κυρίου Ιάσωνα. Αυτός δεν έκανε τίποτις. Είναι αθώος :saint:

Γιατί την γυρίσαμε την μπιφτέκα όπως λέει και ο Ντάφυ κύριε Γιώργο μου και δεν με ειδοποιείς πιο μπροστά;

Σε λίγο μου φαίνεται θα στέλνουμε καρδούλες και φιλάκια στους Φευγάτους.

Λέει λοιπόν Πάνο μου ο φανταστικός (fictional) χαρακτήρας Ελλάνιος στον επίσης φανταστικό (fictional) χαρακτήρα Σακαφλιά

- sakaflias που είσαι τρελέ μου ?? που χάθηκες ?

και απαντάει ο φανταστικός χαρακτήρας σακαφλιάς

- ΒΓΑΖΩ χρήμα αξίζει να χαθώ

Ελπίζω να σε κάλυψα φανταστικέ χαρακτήρα Πάνο.

Καλησπέρα σας από το γραφείο τύπου του αγαπημένου μου Κου Γιώργου.

Η αναφορά είναι πλαστή για τους εξής λόγους:

1) Τόσο καιρό λέτε εσείς τα κοράκια της BRO και οι TBL ότι δεν υπάρχει ΙΛΙ. Άρα αυτός που τις άρπαξε δεν υπάρχει.

2) Οι μονάδες ''έμβολο ατμού'' και ''βάρκα κατάδυσης'' δεν υφίστανται.

3) Όπως δηλώσαμε πρόσφατα σε μία guest star εμφάνισή μας στο discord στον επιστήθιο αδελφό μας ΕΛΛΑΝΙΟ ότι δεν ασχολούμαστε. Παραθέτω αποδεικτικό:

***Αφαιρέθηκε εικόνα με συνομιλία***

Και όπως λέει ο κολλητός μου ο Τάκης ΄΄σειγά φάγαται 150k ψοιφειακά στρατοιοτάκεια''

Κύριε Γιώργο πάμε για ελιές. Μην ασχολείστε.

[mod='Panos276']+1 προφορική προειδοποίηση για παράβαση του κώδικα συμπεριφοράς[/mod]