Posts by Trockij

    Mami hatalmasat nevetett volna ezen, de már szunyál. :)

    van humorérzéke, tényleg :D


    Végre tudtam olyan teát kérni, ami nincs a polcodon. Kacsingatós csak sárgám van ;)

    szerintem van, csak nem tudom, h Nálad mit jelent ez.. :D


    A következő betérő vendégem egy kávéra.

    szerencséd, h nem más jött erre.. :D


    Másodszor több mint fél óra olvasás után tudatosult bennem,h milyen rég voltam erre :(

    ohh, pedig Gro kb naponta megnézte, h jól vagy-e.. :D :D

    derék ember.. :D


    maradok a korcsmáros által adott whiskey-nél.. :)

    Az energiával azért óvatosan. Amikor én utoljára küldtem a pozitív energiákat egy csoporttársamnak, sikeresen úgy kivágták a vizsgájáról, mint azt a bizonyos macskát :S

    van a jó- és van rossz energia.. :P mint a profilképem is mutatja, én csak jó energiákat küldök.. :D :D


    Az előbb kaptam egy sms-t, hogy nem tudták kézbesíteni a csomagom. Mondom magamban: - Az nem csoda, mert nem rendeltem semmit. :D

    az vírus lesz, illetve adathalász cucc, ne nyisd meg és töröld..


    ha kell 6 lapos recept ( mármint a süti receptje és nem egy hat oldalas receptkönyv ), akkor szólj nyugodtan.. ismerek valakit, aki ilyesmivel foglalkozik és olvashatóan ír.. :D


    egy whiskey jólesne, köszönöm :)

    Most kaptam utánpótlást a csokiból. Áprilisig ki kell húznom vele....... van mellé itthoni. Azt hiszem menni fog. ;)

    hát.. ha én rárabolok, akkor tuti nem marad.. :P


    De ha igény van rá, legközelebb bezárhatom a kocsmát, ha várhatóan a következő 24 órában nem tudok és/vagy nem akarok itt megjelenni :P

    vannak olyan székdobálók, akik ez se tart vissza, h megmutassák magukat.. :(


    a macskák jobban szeretik ezt a zenebonát

    én tudok egy kivételt, amelyik békésen szundított a durrogások közepette is.. :D


    nekem meg egy gyömbérteát

    milyen fajtát? :)


    a szomszéd ellen az áramszünet a lehető legjobb megoldás.. főleg, ha tudod, h melyik az ő áramforrása és netán értesz a biztosítékokhoz.. :P


    egy forrócsokit kérnék :)

    Korán reggel micsoda forgalom.8|


    Ohh...rájöttem, hogy túl szép gondolat volt.....:/


    Kérek egy reggeli teát a macis bögrémbe.

    Nem is volt akkora :D nekem spec dolgom volt, csak elotte felneztem még.. :)


    Iiiggeeenn.. de mar tudjuk a legfobb celt.. ;)


    Chai tea megfelel? Ha szepen kersz, esetleg adok az enyembol.. :P


    En most megelegszek egy gyomortisztito palinkaval :D

    Aljas rágalom! Igen is nagyon is jó kislány voltam. Kivéve amikor nem, de a sötét múltam csak azok ismerik, akik akkor és ott voltak. De szerintem azok se emlékeznek már rá.

    "kivéve, amikor nem".. tehát amikor aludtál, akkor jó voltál? :P


    zerintem megvagyok a figyelme nélkül. Próbáljon meg saját maga lenni. Ha egy napon eltűnök és nem tud másolni/követni, szomorú lesz.

    nem tűnsz el.. :)


    Addig jó, míg nem tudod. És de, teszik.

    addig jó Neked.. :)


    Tegnap vettem, ma szedtem be először. De így oda lesz a vámpír külsőm :(

    majd átfested Magad.. :)


    Mit öregezel, papi? Te idősebb vagy, mint én. Akkor felnőtt voltál, amikor én még kis csitri voltam. Amúgy nem, DC-n elérhető vagyok, arról kapok értesítést telefonon is.


    Miután telezabáltam magam gesztenyés alagúttal - amiről te természetesen nem kaptál képet, mert az evés fontosabb volt - valami gyomorpihentetőt kérnék.

    Guratnak szólt.. :) Nem csak Te vagy ezen a világon.. :P ( Brains, zene )

    DC se hagyod, h megkeresselek :D


    miért, más kapott? :D


    egy matcha teát kérnék..

    Szégyelld magad! Az voltam. 2009-ben indultam be, akkor kaptam meg az első laptopom.

    dehogy szégyellem :) ettől még nem voltál ártatlan.. :P


    De ma a Gro és kifejezetten az én tisztálkodási szokásaim miatt aggódik.

    odafigyel Rátok és már ez is bűn..? :(


    Persze, hogyne.... dolgozom. Persze ha betévedsz a melóhelyemre, nem zavarlak el. Majd a biztonságiak. :D

    azok se teszik.. :P ( mintha tudnám, h hol dolgozol :D )


    Igen, csak nekem nagyon kicsi koromtól kellett szednem. Mióta nem vagyok kicsi a doki nem javasolta, én meg nem szedtem. Na mindegy, hazafelé patika.

    sikerült beszerezned..? szeded is?


    Eh, nem bírom az éjszakázást. Sokáig filmeztünk és későn feküdtem le....

    mer' öreg vagy.. :D írkálhatok én Rád mindenhol is, h gyere, mert műsor van.. :(


    egy energiadús bármi jöhet.. ( energiaital- és kávé helyett.. )

    Kíváncsi vagyok meddig bírja dobálózás nélkül?! :/

    változó.. de most nagyon Nutti-fan lett.. :)


    Nem egészen. Az eredeti fórumon 2008 óta voltam jelen. Abban megegyezhetünk, hogy 14 éve ártatlan kis bárány voltam.... (a plafon még fenn van)

    Amúgy meg ne rontsd itt az üzletet! Húgi pont ma utasított, hogy sürgősen kezdjek el vastablettát szedni. :rolleyes:

    dehogy voltál ártatlan.. :)

    egyébként tényleg szedj..


    Nem, sajnos nem lehet, ami már máshol is volt probléma. Nem tudom, hogy ezt lehet-e jelezni a fejlesztőknek, hogy az ember a saját falát hadd moderálhassa már.

    csak letiltani tudsz róla mindenkit.. de amúgy jahh, jó lenne..


    Nem jó udvarlás, régi módi vagyok. Egy kellemes séta egy szép virágos parkban, esetleg egy piknik, vagy egy Beethoven orchestra est sokkal ütősebb ;)

    Nutti.. akkor holnap ráérsz? :D

    nem értem.. ha én valakit nem viselek el, akkor nem megyek utána folyamatosan és nem hangoztatom ezt mindenhol.. :)

    vagy ez egy fordított pszichológia lenne és így udvarol valaki? furcsa ez a mai világ.. :)


    egy teát kérnék.. :)


    ( a többire majd később reagálok.. )

    Idegen férfiakkal nem fürdök együtt. Igazándiból szerintem nőkkel sem. Nem. Nekem hogy is mondjam.... ez már túl sok. Van az a határ.....


    értem :)

    Dehogy érted. Ha random férfiakkal fürdenék, elveszíteném a cuki aurámat. Az meg jó csali, nem szabad :D

    Esküszöm, fiatalságom titka a ...... fiúcskák vére. :D


    igen, a szűz fiúk vérét már BF-en is megírtad :)


    ( most már értem, h miért is jöttél át Ikariamra.. a BF-en már mindenki az áldozatod lett.. )


    egy nyugtató teát kérnék eme felfedezés után..

    Hát, lehet arra akar utalni a kedves székdobálónk, hogy miután azt a sok mocskot, amit a fórumunkra ömlesztett így az elmúlt (karácsonyi) napokban azt mind eltakarítom, utána valóban rámférne egy fürdés.


    ohh, azt hiszem, h van ott még ahonnan ez jött.. :D szóval, még nem mennék a helyedben fürdeni.. :)


    ami a páncélautós felvetésedet illeti.. köszönöm, de én csak mosolygok rajta, nem érint különösebben ez a fajta dobálás :) az évek alatt nem ez az első ilyen delikvens akivel összetalálkoztam.. rólam ezek már leperegnek, csak mindig elfelejtem a kólát és a nachos-t behozni.. :(


    egy harmadik whiskey is jólesne, köszönöm :)


    Én azt a részét nem díjaztam, hogy közös fürdőzésre akart veled küldeni. Sajnos nem tudtam meg, hogy Trockijnak is szüksége van-e rá, de sebaj.

    miért nem akarsz Gro-val együtt fürdeni?

    nekem nem kell :)


    Lehet, hogy csak figyelemre vágyik. De azt nem így kéne.

    ezt teljesen jól látod..