Posts by PeakyBlinders

Menzili bo┼č buldu, beni o general bozuntusu zannediyor san─▒r─▒m :)

Kerem rica ediyorum bak g├Âztepeli ile sen edi ile b├╝d├╝ misalisiniz.

80 milyon gp versene deltag├╝c├╝ne, verme hatta sen seversin t├╝ccarl─▒─č─▒.

A├çIK ├ľNER─░M, DELTAG├ťC├ť ile ne zaman savas─▒r─▒z bilmiyorum 3-5 ay sonra belki daha da fazla, sana ac─▒k ac─▒k diyorum kar┼č─▒m─▒za ge├ž madem deltag├╝c├╝ yenilmez, madem sen olmasan biz yeniliyormu┼čuz.

Onlara ge├ž seksen k├╝s├╝r milyon gp getir, onlardada zaten 100-150 aras─▒ olur bor├ž har├ž ile , ├╝st ├╝ste koyun biz gelip deviririz :)

Ayr─▒ca sen ba┼čvurmad─▒ydan nas─▒l geri ├ževrildin, bizatihi bana senin ziyaret etmek istedi─čin ve reddedildi─či s├Âylendi :)

Ziyaaaaaaaaaaaaaaaaa

80 milyon takla at─▒yosun :)

Muti d├╝nya y├╝z├╝ g├Ârmemi┼čsin. ─░ki kitap okumam─▒┼čs─▒n.─░┼čin g├╝c├╝n bo┼č laflar.

Ben sana konu┼čsam ne olacak, anlayacak m─▒s─▒n? Hay─▒r.

Bo┼č yapma, sabah─▒n 8 inde sirk├╝ atabilyorsan oyunada girebiliyosun.

Tek gelirsen seni tek g├Ânderirim geriye , vesselam.

Bundan sonra bu k─▒zana bizim ittifaktan kimse cevap vermesin.

┼×├Âvalye misin sen ? O kadar b├╝y├╝kt├╝n ama teke tek teklifimi sen de abin casper de duymamazl─▒ktan gelmi┼čti.Ka├žt─▒n─▒z o zaman :)
    Ama hala y├╝zs├╝z y├╝zs├╝z konusuyorsun.

Replikam gibi s├Âzlerimi dahi copy-paste yap─▒yordun, sen ne ara b├╝y├╝d├╝n de racon oldun :)

Postal ba─člamay─▒ ├Â─črendikten sonra gel de bakal─▒m ne kadar b├╝y├╝ks├╝n├╝z.

Ya muttin bo┼č bo┼č konu┼čma evlad─▒m :)

─░├žerisinde 1. seviye dahi rodos olan sava┼člara ben arkada┼člar─▒m─▒ sokmam.

Ma├žan─▒z yetiyorsa teklifi edersiniz, g├╝n├╝ geldi─činde sava┼č─▒m─▒z─▒ yapar─▒z.

Hatta opsiyon olarak keremi al─▒n, keremide size verelim. ├ç├╝nk├╝ bizim ittifa─č─▒m─▒z─▒n e┼či─činden i├žeri dahi giremez.

O kadar ├žok sa├žmal─▒k var ki neresinden ba┼člasam bilemedim. Biz herkese k├Ât├╝l├╝k yapm─▒┼č─▒z ama d─▒┼čarda olan sensin.
    Buradaki insanlar─▒n akl─▒n─▒ hafife alarak zaten hadsizli─čin zirvesindesin.

Beni deltag├╝c├╝ oyuncular─▒ tan─▒maz, ama sen ├žok iyi tan─▒yorsun.Ben ve arkada┼člar─▒m senin i├žindeki ''GAL─░B─░YET ├ľZLEM─░Y─░Z''.

├ľncelikle biz senin sa├žma sapan statejin y├╝z├╝nden kaybettik bunu her defas─▒nda s├Âyl├╝yoruz, malum adaya ─▒┼č─▒n at─▒p o yola milleti s├╝r├╝klemeseydin biz bu sava┼čta geri ├žekilmezdik. Ayr─▒ca kimse de bizi bo─čamaz.

Bilmem ka├ž milyon GP , ALTIN verdim demi┼čsin.

Sen o gp yi kimin hesaplar─▒ ile bast─▒n?

Deltaya geldi─čimizde,Hi├žbir ┼čey vermeden omegada birs├╝r├╝ hesaba ├ž├Âkt├╝n. Neden OLD-ARMA de─čil de sen ├ž├Âkt├╝n. Senin hesab─▒n m─▒ vard─▒ ? Dilenmekten ba┼čka bir i┼č yapt─▒─č─▒n m─▒ var?

Biz seni anlatm─▒yor, senin hakk─▒nda olumsuz propaganda yapm─▒yoruz. Biz seni g├Ârd├╝─č├╝m├╝z yerde ┼čamarl─▒yoruz :)

Ama sen yap─▒yorsun, daha ge├žen g├╝n EPS─░LON da yapt─▒n. ─░sim verip o ki┼čilerin bizlerdeki g├╝venini sarsmayaca─č─▒z.

Di─čer konu hesap isteme, biz ERSEL-G├ťNAY'dan hesaplar istemi┼čiz :))) :/

Ersel burada ...

G├╝nay burada ....

Az ├Ânce kendilerine sorduk, onlarda senin ne yapmaya ├žal─▒┼čt─▒─č─▒na anlam veremiyorlar.

Di─čer hesaplar konusuna geliyoruz ...

Day─▒ hesab─▒na gelince , lobi sistemi geldikten sonra day─▒ hesab─▒n─▒n giri┼č problemi ya┼čad─▒─č─▒n─▒ ├Â─črendik . Bunu da komutana hesab─▒n inaktif oldu─čunu ├Â─črendi─čimde s├Âyledik , hesab─▒ kurtarmak i├žin bende elimden geleni WillWallace yapt─▒ fakat hesab─▒n ilk a├ž─▒ld─▒─č─▒ mail gerekiyordu . Komutan day─▒ ile g├Âr├╝┼čece─čini s├Âyledi daha sonra konuyla ilgili hi├ž konu┼čmad─▒k.

Mindhunter, senin dostun serkan. O neden senin yan─▒nda de─čil ? Bizde de de─čil ┼čuan, yani k─▒zarm─▒yorsun s├Âylerken ama bu da yalan.

CADDE ile ili┼čkiniz bozulunca Sefay─▒ ve Serkan─▒ sildi─čin i├žin hesab─▒ almay─▒ sen teklif ettin bize. Yahu inkar da edemezsin, ├žat diye surat─▒na atar─▒z.

Mehmet ├ž─▒ks─▒n s├Âylesin Mehmetten hesap kim istemi┼č , ne zaman istemi┼č :)

Biz sana neden ya─čma att─▒k Kerem ?

─░ttifa─ča ait olan bir hesab─▒ al─▒p , bu hesab─▒ kimseye s├Âylemeden karde┼či yakupa vermeyi d├╝┼č├╝nen , sonra biz i┼čkillenince hesab─▒ lobime ba─člad─▒m diye yalan s├Âyleyen , kim ne verdiyse o kadar alt─▒n al─▒r diyen, ittifa─č─▒n mal─▒n─▒ kendi mal─▒ gibi kullanan kimdi ?

Ayr─▒ca daha 1 hafta ├Ânce DAYI nin ba─č─▒┼č hesaplari bende. Sana onlar─▒ vereyim diye pazarl─▒k eden kimdi?

┼×imdi herkes bunlar─▒ de─čerlendirsin ve ona g├Âre s├Âylesin kim hesap derdindeymi┼č ?

Bizler hesap derinde olmad─▒k her┼čeyimizi gasp etmene ra─čmen.

Yani sen gp mp getirmedin.

Yalan s├Âyleyip bir┼čey vermeden ba┼čkas─▒n─▒n mal─▒ ile bir d├╝nya hesaba ├ž├Âkt├╝n.

Omegadan gelen gp KAN ittifa─č─▒n─▒n gpsidir. BU A─×RI DA─×I KADAR GER├çEKT─░R.

Bu a├ž─▒klamalar senin i├žin de─čil kerem , biz yeni bir deryaya do─čru yola ├ž─▒kt─▒k.

Hedefimiz belli, biz bunu sensiz ├žok g├╝zel yapaca─č─▒z.

─░nsanlar bizim yan─▒m─▒zdalar, senin de─čil. ├ç├╝nk├╝ t├╝ccar de─čil sorumluluk alan insanlara g├╝veniyorlar.

├çok uzatt─▒k, KEREM bizim umrumuzda olan birisi de─čildir. Bizim oldu─čumuz hi├žbir serverde sesini de y├╝kseltemeyecek.

Herkese Eyvallah.

images?q=tbn%3AANd9GcTRDMrMOiiuhN3EKJpxUXfnN2KIFKZGpuZBTRYrSkDGrl2Vm0Fi

G├ľKT├ťRK[ATA] ─░ttifa─č─▒ Y├Ânetimi .

Oyun b─▒rakt─▒rtm─▒┼č :)

Bana bulutla birlikte ba┼člad─▒─č─▒n zamanlar─▒ anlatsana

Kimler vard─▒ ?

Karl─▒ kent nerede mesela ?

Buluttaki generalin daha 3-5 ayl─▒k adam , elini bir yerinden d├╝┼č├╝rmeyen k├╝f├╝rbaz─▒n teki. Gasp├ž─▒.

├ç├Âkt├╝─č├╝n hesaplara yerle┼čtirdin g├Ârmemi┼č ├žocuklar─▒ a─ča oldun.

Hadi ya ├žok g├╝├žl├╝ysen k─▒v─▒lc─▒m─▒ sen ├ž─▒kar, yap icraatini g├Ârelim.

Senin bize kar┼č─▒ al─▒nm─▒┼č bir galibiyetin yok.

┼×uan konu┼čtu─čun gibi a─člam─▒┼čs─▒n.

Omega araf kan sayfalar─▒na u─čras─▒n buraya bakan arkadaslar :)

Kerem o hesaplar tatilden ├ž─▒kar ama sende omegada savasacak cesaret var m─▒?

O hesaplar bizden habersiz tatile almad─▒, o hesaplara ya─čma atmas─▒ i├žin g├Ânderdi─čin k├╝f├╝rbaz sameti bile ya─čmalad─▒ ├žocuklar :D

Biz g├Âksel abiye sayg─▒m─▒zdan omegaya s─▒├žratmad─▒k, onlar─▒ ast─▒─č─▒n iyi oldu.

Ma├žan yetiyosa devam et, seni herkesin i├žinde omegada rezil ederiz yollar─▒z.

Delta sava┼č─▒m─▒za etkin de hi├ž umrumuzda de─čil , ki zaten sen olmasayd─▒n biz ├žoktan hedefe var─▒rd─▒k.

biz bu zamana kadar neyi hedefledik de yapamad─▒k ?

1 tane galibiyetin olmad─▒ bize kar┼č─▒, yine olmayacak :)

─░stedi─čin kadar lobicilik yap

─░stedi─čin kadar hesap d├╝┼č├╝r

Kimsenin umrunda de─čil :)

Bu arada BLACK eski dostum Tankla geliyor , selamlar─▒ var :)

Hesaplar─▒n hepsini kapata kapata gideriz bizde ter├Âr han─▒m.

Benim ad─▒m vedat, deltan─▒n yenisiyim bu oyunun eskisiyim.

Eskitemedi─čim ittifak, yenemedi─čimiz ittifak olmad─▒.

Olmayacak :)

Bu da bizim do─čam─▒z.

4 ay beni BLACK(Mert) zannedip d├╝ello teklifime cevap veremedi senin abilerin :)

Teaser dan korkan adamlar bizim filmimizi izleyemezler.

Coming Soon.

This Summer.

Directed by G├ľKT├ťRK[ATA]

4zBQv4.gif