Posts by Draxo

  Ja konts ir pievienots Lobby sistēmai, tad vismaz pagaidām to nav iespējams atslēgt (Gameforge solīja to salabot jau pirms kādiem mēnešiem, bet...).

  It's Community Manager (and not dictator, as you want to think if someone does not do as you wish) who collects the feedback and forward the meaningful one to the Product Management team.


  Also it's worth to keep in mind that currently Ikariam has 0 development resources, so no matter what ideas or suggestions are forwarded, they cannot be done at the moment.

  The reason is quite simple: the nickname / ally name has to be readable also for the person who does not know Cyrilic or Chinese letters. Also putting such symbols and non-English letters makes it impossible to enter the string from English keyboard and search in highscore. That's why it has been prohibited and explained ages ago.

  I'm not sure in what world or in what IT support department (as you claimed to be) this might be a security breach, as already very well explained above. The user himself can edit or remove the signature. And you are wrong - if you have some older build, you might be able to use also Android app.


  Otherwise you'll come later and tell that also the friend list and alliance are security breach because someone can see when I am online?

  Svētku bonusi:

  • no 1.decembra līdz 31.decembrim bija bonuss tirdzniecības kuģu ātrumam (+20%)
  • no 24.decembra līdz 26.decembrim bija arī resursu ieguves bonuss (+25%).

  This is not a bug, it has always been that way. There is some time (30 seconds up to max 2 minutes) while the points and results are calculated, and in this time the raid is still possible.

  Ok, pieņemsim, ka tā. Kāpēc šajā forumā netiek pārtulkotas publiskās ziņas par bonusiem - atlaidēm ambrām, veikalā vai arī ātrākiem kuģiem, resursu ieguvēm utt.?

  Tāpēc, ka:

  • liela daļa paziņojumu mums ir pieejami jau tad, kad atlaides ir sākušās (līdz ar to nav īsti jēgas);
  • paziņojumi par atlaidēm un līdzīgām norisēm ir pieejami arī spēlē.

  Līdz ar to jau vecā foruma laikā lielākā daļa paziņojumu netika publicēti forumā.

  Es sūdzējos par kādu spēlētāju. GO jau apmēram 6dienās nedarīja. Vēl es uzrakstīju biļeti. Atkaļ GO neatbildēja apmēram 4dienās. ☹️🤔 Kas notiek ar GO? GO aizgāja no amata?

  Ne gluži - tehnisku iespēju dēļ mēs uz laiku nevaram izskatīt ziņojumus. Tiklīdz šī iespēja tiks atjaunota, tā izskatīsim arī visus iepriekšējos un iekrājušos ziņojumus.

  kad čalis man uzraksta 5 vēstules ar pilnu ābeci un dabū tikai 1-2 dienas banānu, nu tad piedodiet, kur ir taisnība ?

  Tā tas ir bijis visā Ikariam pastāvēšanas laikā un ne tikai mūsu, bet arī ORG kopienā. Mēs nesodām par katru vēstuli atsevišķi, pretējā gadījumā vienā vakarā spēlētājs jau sev mūža banu nopelnītu.

  Ja es uzrakstu 3 vai 4 lamu pilnas vēstules kādam es pilnīgi noteikti pēc noteikumiem saņemu banānu uz visiem laikiem. Vai ir svarīgs laika periods? Ja es uzrakstu vienas stundas laikā ir kāds sods? Ja es uzrakstu to pašu 3 mēnešu laikā ir sods tāds pat? Ļoti šaubos. Vai tomēr ir savādāk?

  Pārsvarā ir atkarīgs no tā, kad administrācija ir izskatījusi ziņoto vēstuli un kad ir piemērots sods. Ja uzraksti rupju vēstuli, saņem banu, atgriezies spēlē un atkal raksti rupjību - protams, tas būs jauns sods. Ja kaudze ar vēstulēm sarakstīta vienā vakarā vai līdz brīdim, kad tiek izskatītas - būs tikai viens sods. Tās ir Gameforge norādes un šajā jautājumā nav bijušas nekādas izmaiņas visu šo gadu laikā.

  Jāpiemin arī tas, ka līdz ar jaunās pogas krāsa attiecībā pret uzrakstu tagad ir ar vēl zemāku kontrasta attiecību (tas tā - lai vēl vairāk acis sāpētu)...