Posts by Ekonomista

    Myster, ne puštaj male multije da ti brane dostojanstvo saveza... Koji je frajer iza ovog naloga? :/


    Morska bitka kod GradS

    (08.05.2021 23:25:08)

    LAUGREANO[HERO] iz Polis

    vs

    Peleus-5864[-R-] iz GradS


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan............................170(-30) - Brod Ovan............................175(-54)

    ............................................. - Vatreni Brod...........................10(-0)

    Brod minobacač.........................42(-0) - Brod minobacač........................128(-0)

    Parni ovan...........................117(-13) - Parni ovan...........................117(-51)

    Raketni brod..........................34(-11) - Raketni brod............................2(-0)

    Podmornica.............................45(-0) - Podmornica............................23(-18)

    Parni gliser...........................60(-0) - Parni gliser..........................100(-0)

    Nosač balona...........................40(-0) - Nosač balona...........................34(-7)

    Tender.................................20(-0) - Tender.................................20(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali.................................-770 - Generali..............................-2053.6

    Napadački bodovi.........................5134 - Obrambeni bodovi.........................1925

    Štete primljeno.........................38500 - Štete primljeno........................102680

    Postotak štete............................27% - Postotak štete............................73%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: LAUGREANO[HERO]


    Gubitnici: Peleus-5864[-R-]

    Morska bitka kod Tuzla

    (08.05.2021 7:24:11)

    LAUGREANO[HERO] iz Ribar

    vs

    Bato Bato[-SG-] iz Tuzla


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan............................184(-20) - Brod Ovan.............................16(-90)

    ............................................. - Brod katapult.........................45(-11)

    Parni ovan............................110(-2) - Parni ovan.............................0(-67)

    Podmornica.............................60(-0) - Podmornica............................12(-16)

    Parni gliser..........................140(-0) - Parni gliser...........................0(-30)

    Brod minobacač.........................84(-0) - .............................................

    Raketni brod...........................90(-0) - .............................................

    Nosač balona...........................60(-0) - .............................................

    Tender.................................40(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali.................................-148 - Generali..............................-2643.6

    Napadački bodovi.........................6609 - Obrambeni bodovi..........................370

    Štete primljeno..........................7400 - Štete primljeno........................132180

    Postotak štete.............................5% - Postotak štete............................95%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: LAUGREANO[HERO]


    Gubitnici: Bato Bato[-SG-]

    Multi od -SG- :* (čekamo ko stoji iza naloga)


    Morska bitka kod Brlog2

    (08.05.2021 3:13:06)

    LAUGREANO[HERO] iz Polis

    vs

    Theseus-8326[-R-] iz SeloS


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan............................208(-42) - Brod Ovan............................138(-72)

    Vatreni Brod...........................6(-18) - Vatreni Brod...........................6(-89)

    Brod minobacač.........................84(-0) - Brod minobacač.......................111(-12)

    Parni ovan............................120(-0) - Parni ovan...........................131(-46)

    Raketni brod...........................45(-0) - .............................................

    Podmornica.............................45(-0) - .............................................

    Parni gliser..........................120(-0) - .............................................

    Nosač balona...........................30(-0) - .............................................

    Tender.................................20(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali...............................-321.6 - Generali..............................-2284.6

    Napadački bodovi.......................5711.5 - Obrambeni bodovi..........................804

    Štete primljeno.........................16080 - Štete primljeno........................114230

    Postotak štete............................12% - Postotak štete............................88%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: LAUGREANO[HERO]


    Gubitnici: Theseus-8326[-R-]

    Ideš li i ti u modus pošto si ispucao kolosa kao i crni labud (on je već pod palmom), ili ćemo se igrat još? Zanima me kad će vam Myster postat saveznik pa vas zapravo branit ^^


    Morska bitka kod Kamen 2

    (08.05.2021 2:53:09)

    Ekonomista[HERO] iz Stongrad

    vs

    Kolosus31[-SG-] iz Kamen 2


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan............................357(-40) - Brod Ovan.............................0(-132)

    Vatreni Brod...........................9(-23) - Vatreni Brod...........................0(-90)

    Brod minobacač.........................84(-0) - Brod minobacač.........................0(-20)

    Parni ovan............................170(-0) - Parni ovan.............................0(-40)

    Nosač balona...........................40(-0) - Nosač balona...........................0(-12)

    Tender.................................20(-0) - Tender..................................7(-0)

    Podmornica.............................72(-5) - .............................................

    Parni gliser..........................120(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali...............................-443.6 - Generali................................-2962

    Napadački bodovi.........................7405 - Obrambeni bodovi.........................1109

    Štete primljeno.........................22180 - Štete primljeno........................148100

    Postotak štete............................13% - Postotak štete............................87%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: Ekonomista[HERO]


    Gubitnici: Kolosus31[-SG-]

    Hvala na čestitkama. Znam kako stojite otprilike koji je čiji nalog po stilu igranja. Pogotovo kad se ispucaju kolosi kako se lagano bježi u modus, jer znaju što slijedi naredna 2-3 dana ^^ a tvoju flotu tučem bezveze, jer nemam što za radit, kad hvatam velike igrače, dođem u grad ono ništa. A na forumu su svi veliki znalci :/

    Ti propisno razdvajaš istina, svaka čast na tome. Samo poruči momcima, da su mogli još malo ostat, neće ionako drukčije naučit osim da treniraju igranjem... Tu smo da uživamo prvenstveno. Sretno dalje

    Smješko i ekipa u pokušaju da nešto naprave uza sve silne multije OL rotiranja, uspjeli ste povećat razliku sa 500 na 1200 generala u sat vremena :D


    Morska bitka kod Zakrpica

    (06.05.2021 18:55:15)

    LAUGREANO[HERO] iz Gusarska utvrda, Sumpor Kolos, Kobylka

    vs

    Novi Dado[-SG-] iz Zakrpica, Mramorko[-SG-] iz Gusarska utvrda, Rezervacija[-SG-] iz Gusarska utvrda


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan............................129(-81) - Brod Ovan..............................0(-93)

    ............................................. - Vatreni Brod..........................2(-215)

    Parni ovan...........................197(-43) - Parni ovan...........................193(-32)

    Podmornica.............................90(-0) - Podmornica............................39(-16)

    Tender.................................45(-0) - Tender.................................10(-0)

    Nosač balona...........................32(-8) - Nosač balona............................8(-8)

    Brod minobacač.........................84(-0) - Brod minobacač..........................8(-6)

    Parni gliser..........................120(-0) - Parni gliser...........................69(-0)

    Raketni brod..........................29(-16) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali................................-2109 - Generali..............................-3247.6

    Napadački bodovi.........................8119 - Obrambeni bodovi.......................5272.5

    Štete primljeno........................105450 - Štete primljeno........................162380

    Postotak štete............................39% - Postotak štete............................61%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: LAUGREANO[HERO]


    Gubitnici: Mramorko[-SG-], Rezervacija[-SG-], Novi Dado[-SG-]

    Moram pohvalit pobjednika prvo jer prati podcast inkubator a drugo na hofu .

    Bogu hvala jedan koji je skontao hahahahahahahahah legendo!!! Takoder zahvaljujem na cestitkama za hof, ali ja ti stvarno nisam zaslužan, spavao sam, ovaj se zakucao.. a kad ga pozoves na online bitku, onda bas nesto nije jak. Dok je na offline protivnicima koji nemaju zidine kao on, niti hefesta mnogo opasan decko ^^

    Meni je glupo da cestitam ovaj hof jer verujem da Ekonomista nisi do sada imao laksi zadatak^^^^

    Myster moze jedino da te hofne porukama na forumu u vokabularu koji mu se sastoji od dve prosto prosirene recenice koje vrti u krug vec par godina;(

    P.s sreca tvoja sto nalog nemam vise na serveru:thumbup:



    Da vidili smo i do sad kad sam online kako je prolazio.. nego evo odem off i zube prospe :D.. ali eto... uvijek isto mlati on , sad ce ti napisat da on izade na online bitku s kopnom i ne bjezi na pragu hoffa kako to njega ne dira:D

    Pa to baš i nije istina, ali nek ti bude ;) Zaslužio si ti puno više od ovoga!! Možeš više, potrudi se!! :S


    Vidim zidine su čak na 44 level dogurale u pojedinim gradovima, genijalno, oduševljavaš me... Koji je maximalni level da ti pošaljem da poguramo to?

    Bolje da si se poklopio po ušima nego sve ovo skupa izjavio... Vječito imaš opravdanja, kuku meni jadan ja... Da si imao 5000 brodova a ne 500, isto bi bilo... Imaš pravo, ne trebam bit fair pa ti nudit OL bitku, ipak je to samo gubljenje vremena za mene... natuci vatrenih pa dođi :)


    Što se tiče razlike, pojasni ponovo, nije mi najjasnije... :D


    Na čemu mi čestitaš? Hvala ti puno... Ali čestitaj sam sebi :S

    Nikad te nisam shvatio vidiš, nekad sam ti se rugao što se tiče neznanja, sad te gledam kako se samohoffaš i dan mi naprosto ne može bolje početi. Naravno, kad se ja tebi pojavim u lukama, da ćeš ti pobjeć pod serijama opravdanja i izlika i kojekakvih gluposti koje godinama valjaš. U floti ti nema zidina znaš? Već si moj Bobe Graditelju, trebao upregnut moždane vijuge i ostavit se ratovanja dok ti je navrijeme...


    Ja nisam ti. Revanš možeš dobit, samo složi štogod ozbiljnije flote i javi se pa ćemo zaigrat. Nisam ja kao ti i ostali da bježim kad mi netko u dvorište dođe, čak si se prije sat vremena izrazio citiram ''

    • I tu čestitke mišiću...samo molim te navikao si nas na veće stvari....pa nećeš nas valjda častiti s mrvicama..''

    Zanima me zaista hoćeš li se javit za OL bitku flotom, čak ću ti dozvolit da me držiš kopnom i gledaš svako kretanje, ne bi li te nakon X godinama ratovanja napokon naučio da se ne sramotiš...:D


    Morska bitka kod Sumpor Kolos

    (06.05.2021 7:40:41)

    Myster[-SG-] iz Sumpor 1 K

    vs

    LAUGREANO[HERO] iz Sumpor Kolos


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan.............................83(-72) - Brod Ovan...........................1345(-72)

    Vatreni Brod..........................21(-73) - Vatreni Brod........................630(-175)

    Brod minobacač.........................48(-0) - Brod minobacač........................256(-0)

    Parni ovan............................15(-45) - Parni ovan............................969(-0)

    ............................................. - Raketni brod.........................240(-16)

    Podmornica...........................104(-16) - Podmornica............................357(-0)

    Parni gliser...........................70(-0) - Parni gliser..........................565(-0)

    Nosač balona...........................34(-8) - Nosač balona..........................191(-8)

    ............................................. - Tender................................100(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..............................-2439.8 - Generali................................-2117

    Napadački bodovi.......................5292.5 - Obrambeni bodovi.......................6099.5

    Štete primljeno........................121990 - Štete primljeno........................105850

    Postotak štete............................53% - Postotak štete............................47%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: LAUGREANO[HERO]


    Gubitnici: Myster[-SG-]