Posts by Ingolf

  Jutrzejsza przerwa techniczna nie naprawi problemów z osadą barbarzyńców, bo to zwykła przerwa techniczna (aktualizacja systemu).


  Co do barbarzyńców dostałem taką samą odpowiedź, jak w poprzednim tygodniu: problem zostanie naprawiony w jednej z kolejnych aktualizacji, niestety nie wiadomo kiedy ona się odbędzie.

  Obecnie na nowym serwerze jest dość ładna aktywność graczy. Mam nadzieję, że utrzyma się, jak najdłużej więc zapraszam. Funkcjonuje Discord, na którym gracze chętnie dzielą się informacjami i ich przepływ jest dość sprawny. Jak zaczynać to tylko na Zelos :)

  Obecnie ludzie mają więcej wolnego to i więcej grają.

  To teraz możesz stawiać domki, bo wyszedł nowy serwer i dość sporo osób na nim gra (jak na każdym nowym :P).

  Mam nadzieje, że liczna graczy utrzyma się jak najdłużej :)

  Mamy też Discorda!

  Wielu graczy z innych społeczności również ubolewa, że problem dotknął nowych serwerów, gdzie barbarzyńcy są rozchwytywani z wiadomych przyczyn.

  Gdy tylko będą informacje o poprawce - przekażemy Wam ją.


  (trzymajcie raporty na komputerze, bo mogą się później przydać)

  Nowe serwery umierają po max 3miesiącach - tam nie ma sensu grać. Stare jeszcze jakoś się trzymają, ale też tylko patrzeć jak zdechną...

  Niestety to prawda :( Każdy widzi ile osób gra - dlatego tak wszyscy pragną tego łączenia.

  zobacze jak gra sie potoczy przez miesiąc dam ostatnią szanse ikariam jak nie to juz raczej tu nie wrócę bo nie ma po co...

  Przez miesiąc nic się nie zmieni. Musisz spojrzeć na to z innej strony.

  Póki co nie mamy żadnych informacji na temat naprawy błędów, czy też łączenia serwerów.


  Dajmy im jeszcze trochę czasu :)

  ikariam powinno też zainwestować bardziej w reklame żeby przycignąc nowych graczy i rozwinać bardziej aplikacje mobilna bo na dzień dzisiejszy to porażka...

  Temat aplikacji to temat rzeka - sprawa była wiele razy zgłaszana przez Arta, o czym pisał w temacie poświęconym dyskusji o aplikacji mobilnej: aplikacja nie działa


  Po drugie połączyć te serwery, niech będzie ich z max 10.

  Ten pomysł mi się bardzo podoba :) Nie ma co ukrywać, serwerów jest dużo, graczy mało.  zniszczyć czarny rynek lub go ograniczyć

  Wątpię, aby Czarny Rynek został zniszczony, prędzej wprowadzą jakieś zmiany, które go dotyczą. Temat wałkowany w wielu wątkach na starym i nowym forum.


  Ikariam ma swój wyjątkowy klimat, dlatego ludzie do niego wracają :P

  Fajnie będzie, jak ten wątek utrzyma się na forum. Dlaczego?

  Jakiś czas temu, kolega jvsfreire poprosił mnie, abym przeglądał działy w poszukiwaniu tematów o fuzji światów. Coś tam znalazłem, ale fajnie, że powstał ten nowy temat! :)

  CoMa Pinky opublikował/a na Hiszpańskim forum komentarz na temat fuzji:


  Continue with this thread active, don't ruin with spam/offtopic and don't let it get inactive.

  To players from other communities, if you want open a thread similar, doesn't need to be a suggestion with votes, just show that you want merge and don't let it get inactive.


  źródło: FUSION DE SERVIDORES


  Bez większego spamu ... pokażmy, że chcemy fuzji, napiszmy kilka słów od siebie w tym temacie (oczywiście Regulaminowych). Może GF usłyszy nasze wołania skoro na to zezwala? :P

  Skoro temat nie zniknął to się wypowiem.

  Nie jestem zwolennikiem wylewania "brudów" na forum publicznym, ale rozumiem, że sprawa jest kiepska. Każde zgłoszenie, które do Nas dociera jest sprawdzane - wasze również. Nie wiem, jak toczy się sprawa, bo nie jestem odpowiedzialny za serwer Beta.

  Każda blokada/przewinienie musi być udokumentowana. By otrzymać blokadę za dane przewinienie muszą być spełnione odpowiednie warunki.


  Co mogę więcej napisać ... proszę, napiszcie zgłoszenie na Support, opiszcie całą sytuacje ponownie, dodajcie te zrzuty ekranu.

  Hej,


  dziękuje za zgłoszenie. Generalnie są spore problemy z osadą barbarzyńców i cała sprawa została już dawno zgłoszona do Działu Technicznego.

  Problem ma być naprawiony w jednej z kolejnych wersji gry (nie wiemy podczas której). Na dzień dzisiejszy musimy cierpliwie czekać. Możesz sobie te raporty zapisywać, bo mogą się przydać.

  QA z Działu Technicznego weryfikowali takie sprawy i nie potrzebują nowych zgłoszeń, ale nie wykluczone, że w przyszłości mogą prosić o kilka nowych przypadków.

  Na dzień dzisiejszy nie ma informacji o rekompensatach.

  Pod linkiem widać że wojska wracaja ponad 17 lat czy sie myle?

  Tak, rozmawiałem dziś z QA i ta sprawa jest na etapie weryfikacji. Potwierdzono, że jest to błąd.

  Niestety żadnych szczegółowych informacji nie otrzymaliśmy więc nie wiemy, kiedy problem zostanie rozwiązany.


  barbarzyńcy pokonani ale surki brak i zawieszone walka

  Te sprawę również zgłosiłem dzisiaj (wspominałem też o tym w poprzednim tygodniu). Wygląda na to, że jest to problem indywidualny i nie powtarza się za każdym razem. Sprawdzałem u siebie - po walce wszystko wraca. Kolega również nie ma z tym problemu.

  QA mają przyjrzeć się sprawie.


  Trzeba czekać na weryfikacje, nie da się tego niestety przyśpieszyć.

  Wojsko wróciło lecz bez surowców no i poniesione straty w trakcie walk zostały zapisane. Trochę słabo.

  Piszesz o wcześniejszej sytuacji. Czy atakowałeś osadę barbarzyńców w ostatnim czasie? Czy sytuacja się nadal powtarza? Jeżeli tak to poinformujemy QA z Działu technicznego.

  Wczoraj odbyła się szybka przerwa techniczna i może naprawiła ten problem (mimo, że nie zostało to ogłoszone)?