Posts by arif1148

yönetim şeklini teokrasi olmasını öneririm

her şehre tapınak kur dine yönlerdir vatandaşı

camiler yaptır,din dersi koydur müfredata, ilk-orta okulları imam hatibe çevir

mutluluk artar:)

demokraside neymiş PeH :D

dediğim gibi detaylara vakıf değilim nasıl başladığı konusunda.

bunun bir oyun olduğunu unutmamak gerek tabiki :)

iyi oyunlar

öncelikle selamın aleyküm

başta tebrik ederim

87 VS 38

18m gp VS 1m gp

ile iyi bir savaş oldu bence. savaş nasıl başladı nasıl anlaşıp neler konuşuldu vs vs bi bilgim yok o konuda.

her ne kadar anlamsız şekil de uzak şehirlerime yağma alsam da neticede aksiyon oldu hera serveri için.

Bizimkilere de söylemiştim sayı ve gp avantajı onlardan yana, ne konuştunuz bilmiyorum ama ben varım demiştim.

notos serverin de farm takılıyorken hera da yıllar sonra ittifak savaşına girmem güzel oldu.

Tatsızlıklar oldu savaş devam ederken yağma almam filan ama neticede bu bir oyun çokta abartmıyorum.

Aradaki dostluk bozulmadıktan sonra sorun yok daha çok ittifak savaşı yaparız :) Şuan bizim babalar dur diyene kadar devam ediyoruz savaşa

savaşa katılan herkesi tebrik ediyorum. İyi bi ekşın oldu

herkese iyi oyunlar

doruk arkadaşın dediğine şu yönden okeyim anlaşma olabilir tabiki de ama 50 kişinin 200.000 korsanı olması bir daha yazıyorum 200.000 korsan puanlı 50 kişi bakın 200.001 veya 199.999 filan değil 40-50 kişinin veya 30 kişinin neyse 200.000 korsan puanını tuturması kimse tarafından şaçma gelmiyor mu? hani gemiyle kaynak aktarmıyoruz şonuçta dimi küsüratlı olur bu işler.

ben mantıklı bi açıklama bulamadın açıklayanlarda eksi ve sadece anlaşma üzerinden bakıyor

ben anlaşma olayında değilim 200.000 sayısını tutturan 40 kişiden bahsediyoruz herkes okey mi yani bu anormalliği :D :D :D normal mi bu?

güzelmiş :thumbup::thumbup::thumbup:

hile hurda hat safhada bence

bu kadar kişinin uyması mantıksiz yani oyun sonuçta bu :)

haa bu listedeki 100 kişi 100 insan değil 10-20 kişinin kontrolunde olabilir onu bilmem :)

bana baya saçma geldi o yüzden paylaştım. Modlar da bi araştırırsa bu durumu iyi olur yine de

konuyu açalı 4 gün oldu aslında ama modların onaylaması baya sürdü :)

iyi oyunlar

Merhabalar uzun yıllardır kesik kesikte olsa ikariam oynarım notos serverindan geçiş yapmıştım buraya.

listeye göz attım fakat mantıklı bir açıklama bulamadım. Varsa açıklama yapabilecek bilgilendirilse sevinirim :)

nasıl bu kadar 200k korsan yapan arkadaş olabiliyor :) enteresanmış

neyse programı filan bize söyleyin bizde yapalım :)

(mantıklı bi açıklaması varsa konuyu silerim yani :D )

o0xqw67.PNG

9u5qr3f.PNG

bwborfw.PNG

jpa4u4k.PNG