Posts by ikariamturk

Öncelikle amacım kimseyi kırmak, haksızı haklı-haklıyı haksız veya zalimi masum göstermek değil.vs vs

Alpha dünyasında Korsan sebebi ile bazı olaylar yaşandı ve sonrasında olay savaşa döndü.

Şuanda ADLT ittifakı diye aktif bir ittifak yok fakat savaşan taraflar halen Alphada oynunu oynamaya devam ediyor.

THOR ittifakını sanırım İkariam da artık tanımayan yoktur.

Thor GP si, Altını bol, IP li-IP siz hesapları ve aktif oyuncu sayısı bol bir ittifak.vs vs

Biz dahil belki Türk serverlerindeki çogu ittifakı yenebilecek güce sahip bir ittifak.

Fakat bazı konularda fikir ayrılıklarımız var ve olmasıda doğaldır.

THOR güçlü bir ittifak diyede onların her dediğine katılmak zorunda değiliz.

THOR ittifakı ile ADLT ittifakının ALPHA dünyasında Korsan sorunları vardı.

Biz ADLT ittifakı ile korsanda anlaştık ve onlar bizi korsanda rahatsız etmeyecekler, liman işgali yaşarlarsa biz de onların koloni atıp korsan saldırıları yapabilmeleri için limanlarını savunacaktık.

23-25.05.2021 tarihlerinde ADLT ittifakının adasına limanlarına saldırı oldu ve bizde ittifak yönetiminin aldıgı karar doğrultusunda limanları açmak için yola çıkacaktık. Savaşçı olarak ben uygun görüldüm ve 26.05.2021 tarihinde adaya çıktım.

O tarihten bu yana savaşımız devam etmektedir ve son haftalarda Thor tarfından bize yapılan karaborsa kilitleri açılmış, iki ittifakta büyük cephe savaşına girmeyip yazılı olmadan savaşı bitirmiştir diyebilirim.

THOR ittifakının içinde dürüstçe savaşan, üsluplu-argosuz-küfürsüz şekilde yazışan, savaşın adaletli olması için çaba gösteren ve bu oyunun boş zamanımızı degerlendirip stres atıp zevk alarak oynadıgımız bir oyun olarak gören oyuncu arkadaşlara, abilerimize, kardeşlerimize, bacılarımıza teşekkürlerimi ve tebriklerimi sunarım.

oyundan yazmama gerek yok babacan55.

Sadece o cephede 154gün ben savaştım.

Abilerin bilir beni.

İmzaya da ekleyeyim görmek istersen gör.

Girilmiş olsa idi zaten 154 gün ve öncesinde savaş olmaz ve bayraklar dikilmiş olurdu.

Artık gelin sizlere bayrak serbest.

alamadığınız tatlardan biraz alın

Abilerin biliyor kimin argo yazıp küfür ettiğini

sende raporlarında ne yazdığına bak yazdıkların alaycımı, argomu yoksa sadece rapormu bir bak hele sonra cevap ver.

büyük gözüken THOR 6-7 ay boyunca biz müsade etmediğimiz için adaya ayak basamadı babacan55.

dünya birleşmesi önceside bir limanda 154 gün süren savaşın YEŞİL raporunu aldık ve savaşı kazanan olarak bitirdik.

sen anca argoco arkadaşların gibi üslupsuz yazılar yaz.

siz multinizle 4-5 ay savaşıp karaborsa kilitleyin, her türlü yalan dolanla savaşları alamazsanız yan hesap açıp küfür mesajları atın.

sizin üyelerin kesilim ve yagma raporlarını görmek istiyorsan sayfalar almaz...

imzayı boşuna yazmadık.

GlobalPOWER bana gidiceği sunucu belirlenmiş ittifakları söyle dile benden ne dilersen :) Vallahi senden duyduğumu söylemem :D:D

Köklü ittifaklar 50 - 100 milyon general deposu olan ittifaklar aeneas ve heraya geciyorlar. Bu ittifaklar alphaya gecipte thorun 200 milyon toplam generali olan yerde ezilmezler. Hakimiyet kurabilecekleri yere geciyorlar ^^

Ezilmezler derken.

GP herşey degil.

50m gp ile bile aylarca savaşılır.

Altın olsun yeter.

thor u fazla büyütme gözünde.

Slm Alphaya gelenleri Turkuaz ittifakına beklerim Thorla sorunumuz yok

BİZİM THORLA SORUN VAR SAVAŞIYORUZ DİYE, THORDAN KORKUP ALPHAYIMI TERKEDELİM VEYA BAZILARI GİBİ .... THOR YANINDAMI YER ALALIM HOCAM.

THORDAN KORKMAYANLARI ALPHADA TÜRKİYE İTTİFAKINA BEKLERİZ....

ALPHA dünyasında bazı ittifakların adaletsiz oluşu ve xxx sebebler den dolayı, karaborsadan vb sebeblerden dolayı diğer ittifaklar ve oyuncular ya oyunu bıraktı yada sessizce çiftçi oldu.....

savaş kısmende olsa var.

Thorla şuan savaştayız ve savaş runtumuz bir şehirde 13000 den fazla. (Devam eden Savaş - Raund 13418 - Sonraki raund 10dk 04s da başlar.)

Alphaya savaşçılar gelsinde adaleti sağlayalım eşitliği sağlayalım vs vs

artık ne dümen dönüyor bilmiyorum

olan bizim puanlara oluyor.

Türkiye Cx ittifakının korsancıların koloni atamamaları için liman alması liman savunması anlamınamı geliyor WOLF BLACK :))))

DİAALONUNDA LİMANLARINI YAKLAŞIK 2-3 AY ALDIK.

Diallo yazdı limanları bırakın korsan saldırısını bırakıyorum ve bizde sözüne güvenerek limanlarını bıraktık.Sözünün erimi zaman gösterecek.

> 23.02.2021 19:08 tarihinde XXXXXX tarafından yazıldı:

> > ℂˣ s4 tx 23.02.2021 17:03 Mağlubiyet! Korsan hisarına Polis şehrindeki ASSASİN1 oyuncusuna ait korsanlar tarafından baskın düzenlendi. 10310 korsan puanını çaldılar. Düşman korsan gemileri dönüş yolunda.

> >

> > 23.02.2021 16:58 tarihinde XXXX tarafından yazıldı:

> > > Mağlubiyet! Korsan hisarına Polis şehrindeki ASSASİN1 oyuncusuna ait korsanlar tarafından baskın düzenlendi. 9268 korsan puanını çaldılar. Düşman korsan gemileri dönüş yolunda.