Posts by Optik

Raporlarda emek oldu─ču i├žin tebrik ediyorum .

Ama bu raporu asan arkada┼č─▒n akli dengesindende ┼č├╝phe duyuyorum ..

Gece ┼čehrinin sava┼č raporlar─▒─▒n─▒ 15-20 tane ard arda asm─▒┼č rodoslu al─▒nan raporlar─▒ harbiden helal olsun sizlere .

Benim hakk─▒mda konu┼čan sar─▒bey isimli kullan─▒c─▒ hakk─▒mda konu┼čmadan ├Ânce adam gibi ├Â─čren do─črular─▒ sonra konu┼č ..

Ne troll bir ittifaks─▒n─▒z arkada┼č siz ├ž├Âzemedim.

Dandik insan raporlara g├Âlge d├╝┼č├╝rme git kendi sayfanda a─čla hadi ..

o─čuz oz├želik bursaspor kara┼č├Âvalye eski g├Âkt├╝rk ittifak─▒n─▒n ba┼č mimarlar─▒ dostlar─▒m ellerinize sa─čl─▒k raporlar i├žin ...

akatsuki hocamda ac─▒mam─▒┼č bysere bende neden tatile ald─▒ diyorum adam :)

Nemessis hocam ├Âncelikle dandik gibi bir ki┼čili─čin olmad─▒─č─▒ i├žin ├žok sevindim ..

Yazd─▒klar─▒nda hakl─▒s─▒n veya haks─▒zs─▒n demiyorum ..

Bizim sava┼ča girmemiz gece ittifak─▒yla aram─▒z─▒n iyi olmad─▒─č─▒ndan dolay─▒ eskilere dayan─▒yor ..

ssf itifak─▒n─▒n ├žizdi─či yol ├ž─▒karlar─▒ ittifak i├žin onlar─▒ ilgilendiren bir konu bu ssf ittifak─▒n─▒n neler yapt─▒─č─▒n─▒ ben sorgulayamam ├Ânceki postumda bahsetti─čim gibi.

Kendi bildikleri bir i┼č ben kendi ittifa─č─▒ma bakar─▒m ┼čah ittifak─▒ ├ž─▒karlar─▒ i├žin sava┼č─▒r─▒m .. umar─▒m demek istedi─čimi anlam─▒┼č─▒nd─▒r ..

Altay abi ile aram baya iyiydi eskiden en son hesab─▒ tatildeydi bayad─▒r g├Âr├╝┼čemedik benim t1d ittifak─▒nda bulunmu┼člu─čum ├žok oldu ittifak ├╝yeleriniz bunu bilirler sava┼čt─▒─č─▒mda oldu t1d ittifak─▒nda.

belki sen bile hat─▒rl─▒yosundur ..

Dandik adl─▒ ├╝yeye gelirsek e─čer isminin hakk─▒n─▒ ger├žektende veriyor karakter ve ki┼čilik olarak tahmin etti─čim gibi..

Benim i├žin piyon diyor kendisi ama beni asl─▒nda hi├ž tan─▒m─▒yor.

Benim kin ve nefret ile beslendi─čimin fark─▒nda de─čil kendisi bunu t1d ittifak─▒ndaki sayg─▒de─čer adamlar var i├žinde onlar umar─▒m anlat─▒caklard─▒r .

asl─▒nda anlatsalarda dandik adam─▒n anlayaca─č─▒n─▒ pek sanm─▒yorum ..

Deniz hocam─▒nda senin adana gelip sald─▒r─▒p sald─▒rmamas─▒ tamanen onun ki┼čilsel problemi benim de─čil bana b├Âyle ┼čeyleri s├╝rekli anlat─▒yosunuz ben anlamak istemiyorum duymakta istemiyorum

beni ┼čah ittifak─▒ ile ilgilendiren konular─▒ yazars─▒n─▒z ben size gerekli cevab─▒ her t├╝rl├╝ verece─čim .

Dandik adl─▒ ├╝ye benim i├žin arizonaya benziyo diye ithamda bulunmu┼č e─čer benimle reelde bir kere kar┼č─▒ kar┼č─▒ya gelsen dizlerin titricek burdan bana ┼čekil yap─▒yosun ..

Ne sen benim nas─▒l biri oldu─čumu biliyosun nede ben senin.

Ama sen benim nas─▒l biri oldu─čumu ├Â─črenmek istiyosan vede benim nas─▒l bir ki┼čilik oldu─čumu ├Â─črenmek istiyosan tipimi g├Ârmek istiyosan

oyunda ├Âzelden yaz a├ž─▒k adresimi verece─čim sana e─čer gelmezsen ozaman bende sana delikanl─▒ demem bu saatten sonra kes ├ž├Âpe at onu ...

SSF ittifak─▒ raporlar─▒na g├Âlge d├╝┼č├╝r├╝yoruz ┼čuanda burda yaz─▒┼čmalarla nemessis hocam e─čer ger├žekten konular hakk─▒nda g├Âr├╝┼čmek istersen oyundan yazabilirsin ..

Benim adam gibi adamlara kap─▒m her zaman a├ž─▒kt─▒r ..

Dandik adamlar─▒n dans├Âzden fark─▒ yoktur benim i├žin ..

Hay─▒rl─▒ ak┼čamlar ..!

Benim oyuncu ad─▒m─▒n alt─▒nda ne yaz─▒yo ittifak─▒m sen ona bak sonra konu┼č herkes ├ž─▒karlar─▒ i├žin sava┼č─▒r ger├žek hayattada oyundada bunu hi├žbir zaman unutma hocam ..

sen ┼čimdi gece ittifak─▒n─▒n ┼čan─▒ y├╝r├╝s├╝n diye mi sava┼č─▒yosun hay─▒r tabiki de .

yar─▒n ├Âb├╝r g├╝n korsan y├╝z├╝nden kavga ├ž─▒k─▒nca gidicen gece ittifka─▒na dal─▒can ..

ki benim zaman─▒mda b├Âyle oldu . nightblue dal─▒yodu t1d ye sonra altay hocamla benim aram iyi oldu─ču i├žin gidip ben hallediyodum i┼či.

Ben ┼čah ittifak─▒ i├žin sava┼č─▒yorum ssf ittifak─▒ benim m├╝ttefikim ssf ittifak─▒n─▒n yapt─▒klar─▒ onlar─▒ ilgilendirir ben onlar─▒n oyun hayat─▒na kar─▒┼čamam sorgulayamam da .

ister s├Âm s├Âker ister rodos vurur ki sizde yap─▒yosunuz bunlar─▒ .

Ben ┼čah ittifak─▒na nizami alem Bekir karde┼čim sayesinde girdim oyunu b─▒rakana kadarda ├Âz karde┼čimden ay─▒rmam her zaman onun yan─▒nday─▒m .

Sizde ittifak├ž─▒l─▒k var bizde karde┼člik o y├╝zden b├Âyle ├žatlak ses yok aram─▒zda ..

Milletin anas─▒na babas─▒na k├╝f├╝r ediliyor demi┼čsin . bunu yapan senin ittifa─č─▒ndan veya gece ittifak─▒ndan sonu├žta sende ayn─▒ saftas─▒n onlarla ...

Optik ba┼čkan mehmet ─▒┼č─▒klarda rahmetli sonu├žta ├Âlm├╝┼č bir ki┼činin arkas─▒ndan konu┼čmakta bu ┼čekilde yanl─▒┼č onu belirtmeye ├žal─▒┼čt─▒m

ama sen yine anlamam─▒┼čs─▒n her zaman ki gibi sizin i├žin pek ├Ânemli olmayan bi┼čey bunlar ├ž├╝nk├╝ ...

Dandik adl─▒ oyuncuda hep b├Âyle rapor oldu─ču zaman konu┼čuyo forumda epsilondan bizi silicekmi┼č

sen ├Ânce neden epsilondan ka├žt─▒nda sonra neden geldin onu anlat karde┼čim sen varkende yokkende biz hep burdayd─▒k :))

Hadi ┼čimdi git kap─▒n─▒n ├Ân├╝nde oyna sava┼č─▒n galibi belliymi┼č 750 tane rapor varm─▒┼č falan sayd─▒nm─▒ la 750taneyi i┼čssiz gibi . :)

ssf ile ┼čah ittifak─▒nda hi├ž yok zaten dimi rapor valla sizin kafaya ula┼čmak i├žin her g├╝n ├žabal─▒yorum ama yok :)

Bana at─▒lan mesajda bu ┼čekilde ..

g├Âzl├╝k m├╝ kullan─▒yon sende oyuncu ad─▒n ├Âyle optik amca =?

rahmetli optik ba┼čkan─▒ bilmeyen bir zaat .

ve rahmetlinin arkas─▒nda b├Âyle konu┼čan bir veled .

ve bu adamlar─▒ sonunca gece ile t1d bak─▒n ben size gerekeni oyunda yap─▒cam ..

┼čehirlerinize sadece sahip ├ž─▒k─▒n ba┼čka bi┼či istemiyorum ...!

Yine bo┼č konu┼čmu┼č paradan girmi┼č oyunda bitirmi┼č muhabbeti bo┼č insan :)

Toplu ittifak sava┼člar─▒ yap─▒ld─▒─č─▒ zaman hep b├Âyle ┼čeylerle kar┼č─▒la┼č─▒l─▒r genelde toplam orda 6-7 raundluk bi deniz sava┼č─▒ var anla┼čmazl─▒k sonucu hemen geri d├Ân├╝lm├╝┼č

sende bunu hemen asm─▒┼č─▒n ba┼čka elinde raporlar olmad─▒─č─▒ i├žin

benim limandan neden ├žekildin sen hele onu s├Âyle ilk ├Ânce gitti okadar buharl─▒lar :))

t├╝m pisliklerimizi ortaya d├Âk├╝cekmi┼č sen ├Ânce kendi evini bi s├╝p├╝r sonra bize gelirsin hadi na┼č ..

beni piyon olarak g├Âr├╝yosun ve ger├žekten o beyin o kafada nas─▒l daha ya┼čam sava┼č─▒ veriyo fark─▒nda de─čilim :))

Dandik adamlarla i┼čim olmaz benim hadi ..

Buras─▒ forum sayfas─▒ istedi─čim her sayfaya yazar─▒m raporlarda ├Âyle ├╝st├╝n bir kesim fark─▒da yok zaten hemen hemen kesimler hep ayn─▒ rodoslarla al─▒nm─▒┼č raporlar─▒n─▒z buraya as─▒yosunuz :)

20m gp basarm─▒┼č .. sen o beyinle fazla ya┼čamazs─▒n zaten facebookta sitelerde gp diye a─člayan tiplere benziyosun ..

┼×imdi gidin ssf ittifka─▒na hizmet edin yazm─▒┼č─▒n sen oyundan uzak kald─▒─č─▒n zamanlar ittifak─▒n yalvar─▒yodu korsana girmek i├žin

ya─čma yedi─či i├žin sava┼č oldu─ču zamanlar yalvar─▒yodu bizi koruyun diye..

Sen git ├Ânce ├ž├Âplerine sahip ├ž─▒k ben senin gibi adamlarla 2008 senesinden beri u─čra┼č─▒yorum senin gibileri ├žok yollad─▒m ben bu oyundan .

sen bi kere kap─▒dan d├Ânm├╝┼č├╝n bi daha temelli yollam─▒y─▒m seni bak i┼čine.

Beni tan─▒yan tan─▒yo ittifak─▒ndaki arkada┼člara sor istersen 2008de bende lambda serverinde ba┼člad─▒m .

Birden farkl─▒ d├╝nyalarda hep oynad─▒m

squad falan anlamam ben kad─▒n i┼či sporlar .

Bizde bir GASP vard─▒ alay─▒n─▒ gasp ediyoduk ...!!!

┼×imdi git ittifak─▒ndaki veya yan yana sava┼čt─▒─č─▒n arkada┼člar─▒na sor ..

Onlarla ka├ž senelik hukukumuz var diye ..

bu arada davulun akusti─či bozulmu┼č dan dan dan gel akusti─čini d├╝zelteyim ben senin :)