Posts by Rupi

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a sok-sok segítséget, de végül sikerült visszakapnom a My szerveren lévő accom.

Sokat segített, hogy lépésről lépésre leírtad amit csinálnom kellet, de sikerült és ez a lényeg.

Köszönöm szépen Csöre:thumbup:

Szia HindaVichi !

Nagyon szépen köszönöm, hogy segíteni próbálsz.

Addig eljutottam, hogy a My szerveren használt E-mail címem hozzáadtam az azonosítóhoz, de mint írtam, sajnos, (hogy megtaláljam az accom) regiztem a My szerverre, most töröltem magam. Ebből gondolom, hogy ezért nem adja fel újból a My szervert, hogy a régi accom aktiválhassam.

Ja és nem használok a Firefoxon kívül semmiféle böngészőt.

Köszönettel: Rupi/Csore

Sziasztok!

Köszönet a fejlesztőknek, akik kitalálták ezt az új belépési verziót. Nekem ezzel az a gondom, hogy 2 világban megtaláltam az accom, de a harmadikban nem. Ez a szerver a My, ( a Zéta szerver megszünésével ezt választottam, ez volt az indulóm ) nos ide még nem sikerült belépnem, bár a régi accom megtaláltam (mert regiztem ide, most törlöm az új accom)

Ezért ötleteket kérek, hogyan tudnám visszahozni a régi accom, amit Csore néven nyitottam anno és él.

Köszönettel: Rupi

Bocsánat, de ismét itt vagyok!

Az a gondom, hogy a Béta szerveren 2 db accom volt, Az egyik Csöre néven, a szyszy60@gmail.com címről regizve, ezt sikerült is aktiváltatni, a másik Rupi néven, szintén a szyszy60@gmail.com címről regisztrálva, de ezt nem sikerült fellelnem és aktiválnom, miért?

Szeretném ezt is visszakapni, ha lehetséges.

Köszönettel: Rupi, (Csore)

Tisztelettel jelentem, hogy a My szerverre nem tudtam bejelentkezni, mivel az más E-mail címről regiztem annó még a Zéta szerverre, ami azóta összevonásra került. A régi accom megtaláltam Csore néven és az E-mail címem csore.rupe@freemail.hu volt.

Most amikor helyre akartam állítani a régi accom nem engedte, helyette új tagként regisztrált.

A régi accom nem nagy, de szeretném visszakapni.

Köszönettel a Gamma szerverről Rupi

€dit by Sipka:
    Felesleges link eltávolítva, városID: 167183
    Poszt láthatóvá téve