Posts by DARKO67

Koliko vidim ovo je izve┼ítaj bitke u kome se lepo vidi ┼íteta u vojci tj tvoja je ve─Źa njego njegova a nema ni pomena od plja─Źke tj koliko si mu bio uzeo tamo .:).Tako da si sam sebe oka─Źio :).

Nese─Źam se za sve ove silne godine provedene ovde dali je ikada iko oka─Źio samoga sebe bravo za to ^^:D:S

Još jednom Sretna svima Nova godina i puno hofova u njoj .:)

I moj 2 hof u njoj je narano tu .:)

Posveta 30P i svim mojim savezima kao i svima koji me znaju .:)

Borba za charis town 5

(02.01.2021 1:12:00)

DARKO67[30P] iz charis town 7, charis town 5

vs

chare iz charis town 5

---------------------------------------------------------------------------------------------

Sumforni Mušketar.....................588(-0) - Sumforni Mušketar.....................0(-500)

Ma─Źevalac..........................1020(-938) - Ma─Źevalac............................0(-1000)

Kopljanik..........................554(-1248) - Kopljanik............................0(-1000)

............................................. - ┼Żeljezni div..........................0(-500)

Girokopter...........................487(-26) - Girokopter............................0(-100)

Minobaca─Ź..............................90(-0) - Minobaca─Ź.............................0(-100)

Doktor.................................10(-0) - Doktor................................100(-0)

Kuhar..................................30(-0) - Kuhar..................................60(-0)

............................................. - Zid.....................................0(-7)

Ovan...................................30(-0) - .............................................

Balon Bombarder......................346(-33) - .............................................

---------------------------------------------------------------------------------------------

Generali..............................-3129.2 - Generali...............................-11050

Napada─Źki bodovi........................27625 - Obrambeni bodovi.........................7823

Štete primljeno........................156460 - Štete primljeno........................552500

Postotak štete............................22% - Postotak štete............................78%

Pobjednici: DARKO67[30P]

Gubitnici: chare

Sre─Źna svima Nova godina i puno hofova u njoj. :)

Evo i moja prva 2 nova u njoj odradjena bez hefa jer ga nisam tada imao.

Posveta 30P kao i svim mojim savezima kao i svima koji me znaju .:)

Borba za charis town 7

(01.01.2021 21:06:41)

DARKO67[30P] iz dark k1, charis town 7

vs

chare iz charis town 7

Sumforni Mušketar.....................588(-0) - Sumforni Mušketar.....................0(-250)

Ma─Źevalac..........................1958(-938) - Ma─Źevalac............................0(-1000)

Kopljanik.........................1802(-1248) - Kopljanik............................0(-1000)

............................................. - ┼Żeljezni div..........................0(-500)

Girokopter..........................1606(-26) - Girokopter............................0(-100)

Minobaca─Ź..............................90(-0) - Minobaca─Ź.............................0(-100)

Doktor.................................20(-0) - Doktor................................105(-0)

Kuhar..................................60(-0) - Kuhar..................................60(-0)

............................................. - Zid.....................................0(-7)

Ovan...................................60(-0) - .............................................

Balon Bombarder......................379(-32) - .............................................

Generali..............................-3123.4 - Generali...............................-10050

Napada─Źki bodovi........................25125 - Obrambeni bodovi.......................7808.5

Štete primljeno........................156170 - Štete primljeno........................502500

Postotak štete............................23% - Postotak štete............................77%

Ovde je bitno koliku si naneo štetu protivniku a ne uopšte ko piše da je pobednik u njoj :).

A ┼íto se kolosa ti─Źe njega si mi upalio ve─Ź u 2 rundi kada si video da mi nemo┼że┼í ni┼íta i tek si tad uspeo malo pove─Źati ┼ítetu koju sam ja ─Źim sam se pojavio sredio to i hofnuo te .Tako da ti kolos nije puno ni pomogao .

Meseci mi namerno obara┼í veru i moram zato dizati hramove svuda zbog tebe ,Sada kad me tamo nema mora─Źe┼í je sam i dizati :) .

A kad si ti to uspeo mene farmati a veruj mi nikad i ne─Źe┼í uspeti i mo┼że┼í samo sanjati o tome ?? :)

Sa tog naloga sam oti┼íao u mo ne zato ┼íto te se bojim botino ve─Ź samo zato ┼íto nemam dovoljno zlata da bih tamo imao i flotu :( .

Meni su svi nalozi svuda gde imam vojsku glavni tako da trenutno mi to ┼íto si me blok i dr┼żi┼í flotu u mojim gradovima samo iz straha da te ne hofnem u tvojim puno i ne zna─Źi :) .Ali sredi─çe te neko i tamo uskoro veruj mi :) .

Smrti svima ne lupetaj i ne la┼żi ovde .Ti uop┼íte nema┼í pojma ratovati ni s vojskom a kamoli s flotom hofnuo sam te minimum 10x ako ne i vi┼íe s vojskom a i sa flotom .:) Ova igra se igra 24h tj napada se i ratuje kad se za to ima vremena u bilo koje vreme danju ili no─Źu .Ja patim od hroni─Źne nesanice a igrom ubijam i to vreme kao i botove poput tebe tako da nije ni ta─Źno da nespavam zbog tebe .:)

Pa normalno je oti─Źi iz bitke kad nema┼í dovoljno vojske da je nastavi┼í jer ti je protivnik u ovom slu─Źaju ti roknuo kolosa .

Čekao sam ga posle u njegovom gradu ali sam bio zadremao i 6 rundi nism bio tu a i popio sam kolosa .Uspeo sam posle nadoknaditi štetu i još jedan hof je tu .:)

Posveta mom 30P kao i ostalim mojim savezima kao i svima koji me znaju .:)

Morska bitka kod Tukovi

(22.12.2020 16:04:18)

smrt svima[BORG] iz MER 4, MER 3, Raškovac

vs

DARKO67[30P] iz dark k1, Polis, Tukovi

Brod Ovan...........................148(-237) - Brod Ovan............................41(-215)

Vatreni Brod..........................9(-265) - Vatreni Brod............................3(-0)

Brod minobaca─Ź.........................37(-0) - Brod minobaca─Ź........................277(-0)

Parni ovan..........................170(-119) - Parni ovan..........................218(-164)

Raketni brod..........................59(-51) - Raketni brod.........................110(-38)

Parni gliser..........................89(-38) - Parni gliser..........................184(-7)

Nosa─Ź balona...........................4(-20) - Nosa─Ź balona..........................62(-16)

Tender.................................10(-0) - Tender.................................25(-0)

Podmornica............................104(-0) - Podmornica............................122(-0)

Brod kopljar..........................105(-0) - .............................................

Generali..............................-7915.2 - Generali..............................-6567.8

Napada─Źki bodovi......................16419.5 - Obrambeni bodovi........................19788

Štete primljeno........................395760 - Štete primljeno........................328390

Postotak štete............................54% - Postotak štete............................46%

Pobjednici: smrt svima[BORG]

Gubitnici: DARKO67[30P]

I još jedan je tu a posle se bio povukao odatle .:)

Posveta 30P kao i ostalim mojim savezima kao i svima koji me znaju .:)

Morska bitka kod Polis

(22.12.2020 8:10:54)

DARKO67[30P] iz Tukovi

vs

smrt svima[BORG] iz Rudni─Źke

Brod Ovan.............................77(-42) - Brod Ovan............................335(-72)

............................................. - Brod kopljar..........................105(-0)

Brod minobaca─Ź.........................70(-0) - Brod minobaca─Ź........................107(-9)

Parni ovan............................200(-0) - Parni ovan...........................235(-86)

Raketni brod...........................60(-0) - .............................................

Parni gliser..........................180(-0) - .............................................

Tender.................................10(-0) - .............................................

Nosa─Ź balona...........................10(-0) - .............................................

Generali.................................-210 - Generali..............................-2625.6

Napada─Źki bodovi.........................6564 - Obrambeni bodovi..........................525

Štete primljeno.........................10500 - Štete primljeno........................131280

Postotak štete.............................7% - Postotak štete............................93%

Prošetah malo i naravno hof je tu .:)

Posveta 30P i svim ostalim mojim savezima kao i svima koji me znaju .:)

Morska bitka kod Polis

(22.12.2020 5:59:51)

DARKO67[30P] iz Tukovi, Polis

vs

smrt svima[BORG] iz Rudni─Źke

Brod Ovan............................119(-42) - Brod Ovan............................479(-72)

............................................. - Brod kopljar..........................105(-0)

Brod minobaca─Ź........................140(-0) - Brod minobaca─Ź.......................128(-12)

Parni ovan............................200(-0) - Parni ovan...........................391(-86)

Raketni brod...........................60(-0) - .............................................

Parni gliser..........................180(-0) - .............................................

Nosa─Ź balona...........................10(-0) - .............................................

Tender.................................10(-0) - .............................................

Podmornica.............................60(-0) - .............................................

Generali.................................-210 - Generali..............................-2692.8

Napada─Źki bodovi.........................6732 - Obrambeni bodovi..........................525

Štete primljeno.........................10500 - Štete primljeno........................134640

Postotak štete.............................7% - Postotak štete............................93%

Hofi─Ź 5 .

Posveta 30P kao i ostalim mojim savezima kao i svima koji me znaju :).

Borba za charis town 3

(17.12.2020 17:38:42)

DARKO67[30P] iz charis town 1

vs

chare iz charis town 3

Sumforni Mušketar.....................588(-0) - Sumforni Mušketar.....................0(-500)

Ma─Źevalac..........................2776(-312) - Ma─Źevalac.............................0(-500)

Kopljanik..........................1025(-607) - Kopljanik............................0(-1000)

............................................. - ┼Żeljezni div..........................0(-400)

Doktor.................................10(-0) - Doktor.................................18(-0)

Kuhar..................................30(-0) - Kuhar..................................25(-0)

Girokopter............................907(-0) - .............................................

Ovan...................................30(-0) - .............................................

Minobaca─Ź..............................90(-0) - .............................................

Balon Bombarder.......................513(-0) - .............................................

Generali..............................-1224.2 - Generali................................-6480

Napada─Źki bodovi........................16200 - Obrambeni bodovi.......................3060.5

Štete primljeno.........................61210 - Štete primljeno........................324000

Postotak štete............................15% - Postotak štete............................85%

Hofi─Ź 4 .

Posveta 30P kao i svim mojim savezima kao i onima koji me znaju :)

Borba za charis town 1

(17.12.2020 14:16:47)

DARKO67[30P] iz Antares, charis town 5, charis town 7

vs

chare iz charis town 1

Sumforni Mušketar.....................588(-0) - Sumforni Mušketar.....................0(-250)

Ma─Źevalac..........................1760(-312) - Ma─Źevalac.............................0(-500)

Kopljanik..........................1632(-517) - Kopljanik.............................0(-500)

Doktor.................................10(-0) - Doktor.................................33(-0)

Kuhar..................................30(-0) - Kuhar..................................40(-0)

Girokopter............................509(-0) - .............................................

Minobaca─Ź..............................90(-0) - .............................................

Balon Bombarder.......................513(-0) - .............................................

Generali..............................-1098.2 - Generali................................-5400

Napada─Źki bodovi........................13500 - Obrambeni bodovi.......................2745.5

Štete primljeno.........................54910 - Štete primljeno........................270000

Postotak štete............................16% - Postotak štete............................84%

Hofi─Ź 3 .

Posveta 30P kao i svim ostalim mojim savezima kao i svima koji me poznaju :).

Borba za charis town 7

(17.12.2020 8:52:27)

DARKO67[30P] iz charis town 5, Antares

vs

chare iz charis town 7

............................................. - ┼Żeljezni div..........................0(-250)

Doktor.................................10(-0) - Doktor................................105(-0)

Kuhar..................................30(-0) - Kuhar..................................60(-0)

Ma─Źevalac............................2000(-0) - .............................................

Kopljanik..........................2149(-215) - .............................................

Girokopter............................600(-0) - .............................................

Minobaca─Ź..............................60(-0) - .............................................

Generali.................................-301 - Generali................................-3550

Napada─Źki bodovi.........................8875 - Obrambeni bodovi........................752.5

Štete primljeno.........................15050 - Štete primljeno........................177500

Hofi─Ź 2 .

Posveta 30P kao i ostalim mojim savezima kao i svima koji me znaju. :)

Borba za charis town 5

(17.12.2020 5:49:38)

DARKO67[30P] iz Antares

vs

chare iz charis town 5

............................................. - ┼Żeljezni div.........................0(-1000)

Minobaca─Ź..............................60(-0) - Minobaca─Ź..............................0(-50)

Doktor.................................10(-0) - Doktor................................100(-0)

Ma─Źevalac............................2000(-0) - .............................................

Kopljanik..........................1312(-688) - .............................................

Girokopter............................600(-0) - .............................................

Balon Bombarder.......................483(-0) - .............................................

Generali...............................-963.2 - Generali................................-9750

Napada─Źki bodovi........................24375 - Obrambeni bodovi.........................2408

Štete primljeno.........................48160 - Štete primljeno........................487500

Postotak štete.............................8% - Postotak štete............................92%

No─Źna i dnevna ┼íetnja koja mi je donela ─Źak 5 hofi─Źa :).

Posveta 30P kao i ostalim mojim savezima kao i svima koji me znaju:) .

Morska bitka kod charis town 7

(17.12.2020 2:08:18)

DARKO67[30P] iz Antares

vs

chare iz charis town 7

Brod minobaca─Ź........................120(-0) - Brod minobaca─Ź........................0(-100)

Raketni brod...........................60(-0) - Raketni brod..........................55(-45)

Brod Ovan.............................199(-0) - .............................................

Parni ovan...........................190(-15) - .............................................

Parni gliser..........................100(-0) - .............................................

Generali.................................-360 - Generali................................-3500

Napada─Źki bodovi.........................8750 - Obrambeni bodovi..........................900

Štete primljeno.........................18000 - Štete primljeno........................175000

Postotak štete.............................9% - Postotak štete............................91%