Posts by DARKO67

    Otvaram ovu temu da bi smo se svi izjasnili o tome i glasali da ovaj naš forum ostane da bi smo se družili i pričali na našem jeziku postavljali hofove kao i dosada (sa istom štetom koja je i bila ).topom 10 isl .Zamolio bih i sve koji su se več prebacili da proslede ovo svim saveznicima kao i drugim našim igračima tamo kako bi se o tome izjasnili u što večem broju ovde .

    ha ha ha ne budi smešan bade napaš češ me i potopiti 5 broda ili ubiti 5 koplja i to postaviti kao nekakav nazovi hof .zar zaista misliš da je to nekakva šteta za koju bi ti neko mogao i čestitati ???:)

    baš sam se razočarao kao ratnik kada sam ovde saznao da tamo limiti za hof ne postoje kao ni top10 a i mesto na forumu predvidjeno za kačenje istih več savez ili vi postavljate post koji če verovatno retko ko i pogledati .i čemu onda bitka sa nekim ... satima provedeno vreme na igri ...velika šteta za top 10 kada če to videti samo vaši saveznici na kružnoj i tek poneko ko pogleda to tamo na tom postu ??? kad toga nema nevidim ni zašto bih uopšte išao na forum tamo smarajući se prevodjenjem nihovih postova sa jezika koji ne razumem ;(;(

    kada bih barem mogao ostao ovaj forum pa da na njemu mi nastavimo igrati kačiti naše bitke kao i do sada i komunicirati tu na našem jeziku .ali mi o tome ne odlučujemo na žalost mi več samo gf kao što je oduvek i bilo .:(

    ne računajuči ono što večina nas ima trenutno problema s prebacivanjem u lobiju (još uvek su mi svih 9 pod banom iako sam uradio sve što je trebalo nemogu na nijedan ući tamo ) evo ovo sa hofovima je prvi pogrešan potez gf zbog kojeg če mnogi odustati od daljeg igranja ;(

    prebacio sam 2 ali oba su banovana tj


    Pronašli smo još neke račune u igrama koji koriste istu email adresu. Kliknite ovdje kako bi ste ih povezali sa svojim lobijem!

    Vaši korisnički računi

    Vaš korisnički račun je pod banom do:utorak, 19. januar 2038. 03:14
    Razlog: Пребацивање налога

    Epsilon

    26

    3.697

    dark 67
    468

    Vaš korisnički račun je pod banom do:utorak, 19. januar 2038. 03:14
    Razlog: Premještanje korisničkog računa

    Na žalost ovo je još jedan pogrešan potez od strane GF kao što je i ono prethodno spajanj servera bilo koje nam kao igračima ništa dobro donelo nije i zato sada

    imamo ovoliko malo igrača po serverima :( Umesto da stalno nude reklamu za igru unose nekakve promene u sistemu napredovanja ratovanja isl .oni nam sada nude ovo spajanje koje če nas takodje dovesti do opadanja broja igrača i nažalost propadanja ove igre .Bio sam kao i mnogi protiv prethodnog spajanja tako da sam i protiv ovog ali ko nas uopšte igrače išta i pita jer sve če biti na igri kako GF kaže makar se mi i neslagali uopšte s tim .O tome sam dosta bio pisao na onom starom forumu koji su ugasili a sa nim i sve naše bitke tamo tj istoriju naše igra .:( Nebih sada više išta o tome samo ču da postavim za sada jedno pitanje :

    Imam ukupno na RS i BA 9 naloga i to RS -delta 2 , RS- epsilon 3 i RS -epsilon 1 kao i BA-delta 3 da li ču ih sve moči prebaciti i raspodeliti po 1 tamo negde na BG ???

    Napomena imam više naloga na tim serverima jer smo se bili kao savezi tada odlučili da se tamo prebacimo .

    Posle 1hofa sam razmestio vojsku tamo na ostrvu i sačekao ga :) . Na žalost nije smeo ubaciti dovoljno kuvara te se raštrkao ali mu je šteta bila dovoljna za hof :) .

    Posveta 30P kao i ostalim mojim savezima kao i svima koji me znaju :) ,


    Mala nočna šetnja i naravno 2 hofa su tu :) .

    Posveta 30P i ostalim mojim savezima kao i svima koji me znaju :) .


    Borba za asgard1

    (28.06.2021 6:46:55)

    67 darko[30P] iz Ceta_Vinograd 2, asgard1, Ceta_Vinograd

    vs

    Enoh iz asgard1


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Sumforni Mušketar.....................336(-0) - Sumforni Mušketar.....................0(-238)

    Mačevalac..........................1200(-300) - Mačevalac.............................0(-482)

    Kopljanik...........................687(-813) - Kopljanik............................0(-1014)

    ............................................. - Željezni div...........................0(-99)

    Girokopter..........................400(-100) - Girokopter............................0(-288)

    Balon Bombarder.......................0(-108) - Balon Bombarder........................0(-90)

    Ovan...................................30(-0) - Ovan...................................0(-30)

    ............................................. - Katapult...............................0(-30)

    Minobacač..............................60(-0) - Minobacač..............................0(-30)

    Doktor.................................10(-0) - Doktor.................................22(-0)

    Kuhar..................................30(-0) - Kuhar..................................40(-0)

    ............................................. - Zid.....................................0(-7)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..............................-2374.6 - Generali..............................-6203.8

    Napadački bodovi......................15509.5 - Obrambeni bodovi.......................5936.5

    Štete primljeno........................118730 - Štete primljeno........................310190

    Postotak štete............................27% - Postotak štete............................73%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: 67 darko[30P]


    Gubitnici: Enoh

    Neslažem se uopšte s tobom Bad jer onaj s kim imaš dogovor o nenapadanju te nije i napao več njegov saveznik i netreba da snosi nikakve posledice zbog toga jer nije prekršio dogovor koji imate sem u slučaju da mu se pridruži s flotom ili vojskom u borbi .Glupo bi bilo da uopšte i postoji ikakva zabrana u vezi toga jer savezni gradovi zato i služe da bi se napao neko tamo odbranio saveznik sklonila vojska itd .

    Prošetah malo i hof je naravno tu :) .

    Posveta 30P i svim ostalim mojim savezima kao i svima koji me znaju :) .

    Borba za asgard3

    (27.04.2021 5:41:31)

    67 darko[30P] iz asgard4, asgard3, Perzej

    vs

    Enoh iz asgard3


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Sumforni Mušketar.....................504(-0) - Sumforni Mušketar.....................0(-252)

    Mačevalac..........................2080(-420) - Mačevalac.............................0(-660)

    Kopljanik..........................1585(-915) - Kopljanik............................0(-1000)

    ............................................. - Željezni div..........................0(-122)

    Girokopter..........................464(-160) - Girokopter..........................168(-102)

    Balon Bombarder........................0(-72) - Balon Bombarder.......................0(-210)

    Ovan...................................30(-0) - Ovan...................................0(-30)

    ............................................. - Katapult...............................0(-30)

    Minobacač..............................60(-0) - Minobacač..............................0(-30)

    Doktor.................................10(-0) - Doktor..................................2(-0)

    Kuhar..................................30(-0) - Kuhar..................................30(-0)

    ............................................. - Zid.....................................0(-7)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..............................-2602.6 - Generali..............................-6827.4

    Napadački bodovi......................17068.5 - Obrambeni bodovi.......................6506.5

    Štete primljeno........................130130 - Štete primljeno........................341370

    Postotak štete............................27% - Postotak štete............................73%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: 67 darko[30P]


    Gubitnici: Enoh