Posts by DARKO67

Dobro ako si pljačkao to iz svojih gradova i imao koristi od toga a ne iz malih polisa kako to rade gotovo ovde svi samo da bi se hvalili pljaćkama a to što opljačkaju gotovo sve i bace zato što tamo i nemaju skladišta .:( .Pljačkaju samo da bi se tim hvalili ovde a to što uzmu sve bace i nemaju nikakvu korist od toga :)

Ja za preko 10godina igre na rs i ba nikada nisam postavio nijednu svoju pljaćku i hvalio se tim na forumu već samo svoje kopnene bitke a bilo ih je preko 1200 samo na našem starom forumu(na onom koga nažalost odavno nema jer su nam napravili bili ovaj drugi a sve sa tog starog izbrisali )

Samo kažem da mi ovde postavljamo samo svoje bitke i da to nije mesto kao ni tema da bi se postavljale naše kao i nečije pljačke .A ti kao i blade nadjite ili napravite post gde ćete postavljati pljaćke .

Čime se to ti hvališ vorhis ???? Pljčkom na slabije igrače koji nemaju ni vojsku a kamoli flotu da se odbrane . A napadaš iz polisa u kojim i nemaš magacine i gotovo sve što uzmeš baciš u more :).Hvali se svojim bitkama a ne tim glupim pljačkama a nije im ovde mesto za to jer ovde se postavljaju bitke našeg saveza a ne vaše bedne pljaćke :)

Prilikom prebacivanja gradova na My jedan od gradova mi se nije prebacio na željeno mesto tj ostao je gde je i pre bio ikak sam uradio sve što je trebalo da se prebaci kao i ostali što su .

A imam još jedan svuda tj nemogu uopšte na ni jednom nalogu aktivirati one j pakete luksuzne robe tj kad udjem na rudnike ili čudo neče da mi da se otvore i da krene nadogradnja :(

Denise to je bio samo deo odgovora BBRS - ju jer me je u postu pitao čak i to što i nije uopšte ni tema za ovu priču ovde .I nije samo nedostatak posla bio razlog gašenja moje firme več niz bolesti koje imam hronične nesanice ,šečera pritiska i još po nekih .

Jeste se vratila volja za ratovanjem ali pitanje je koliko če ona trajati jer pod takvim načinom borbe tj napadanjima da bi ti se pobilo sve bez ikakve zaštite razdvajanjem mnogo njih če se smoriti i svoje naloge staviti držati u MO prvo ratnici pa onda zidari i gusari .:(

Videčeš i sam da če nažalst za par meseci biti tako .:(

BBRS nije se GF upotio protiv mene več da opet čin kao što je i u onom prošlom spajanju veliku grešku sa ovim kao i sa prethodnim spajanjem i sve što sam na onom starom forumu pričao o njegovim posledicama pre spajanja to se tada ili malo posle zaista desilo tj dovelo ih umesto da povečaju broj igrača oni su ga nesvesno smanjili samim tim doveli nas do ovog novog .Nemislim i ne ponašam se tako kao da je GF moje vlasništvo a i kada to bilo veruj mi da bih pratio sve što igrači misle o igri svaki dobar predlog bih prihvatio trudio se da ne načinom nikakav pogrešan potez i i smanjm broj istih več samo povečam .Igrači bi bili pitani za svaku buduču promenu preno što ona uradi pa ako su oni u večini ok a ako nisu onda i nema je . Ja ne kukam več govorim i kritikujem ono što je ovim spajanjem loše za sve nas .Ja na poslu nikada nisam kukao kod nadredjenih jer sam to bio ja .Imao sam više od 30god svoju privatnu firmu koju je vodio moj pokojni otac a posle sam je vodio ja.Zbog manjka posla firmu sam morao ugasiti i sad čekam penziju Ovo nije ni tema pa neču više o tome .

Nažalost opcija da pogledam otoke i izaberem mesto kod mene ni na jednom od naloga radila nije .Uradio sam sve kako je rečeno ali nisam se uspeo ulogovati još na nijedan od 9 naloga jer mi na njima još stoji ban sem na jedan mali nebitan koji nisam zbog zaboravljene šifre mogao ugasiti i izbaciti iz lobija .Nisam ni mogao kontaktirati podršku jer mi tamo stoji da je sertibikat nevažeći :(

Kako ja nemam taj problem? Meni su svi gradovi na svakom serveru najvise na 3h udaljenosti (eps,eta i my), ne moras samo mermer gledati da ti bude hefest, imas kristal,sumpor i vino :)

Jednostavno naviknite se da GF ne ovisi o nama balkancima, cak ni o bugarima, kad im ne bude isplativ bugarski server mogu nas prebaciti i na japanskom, niko ne radi u minusu, a ovim su sigurno dobili aktivne servere, evo My server ima 3-4 saveza, Eta ima Apo, i to samo sto se tice balkanskih saveza :)
    Dzabe kukate, ne isplati se

Denise ne razumem to kako nemaš taj problem jer logično je oduvek bilo da ti svi gradovi budu što bliže radi lakše odbrane a jedino poneki malo dalje na nekom hefu ili posedonu kolosu da bi u slučaju da ti neko obori veru namerno ili slučajno tamo bi ti bila 100% i mogao bi se biti .:)

U potpunosti se slažem s tobom Arture mada neznam kakva je situacija na ostalim serverima gde sam se prebacio (sigurno nije bolja) jer na 9 mi još stoje banovi video sam samo na Ny gde mi se uspeo prebaciti jedan mali od dva naloga koje sam tamo poslao ,i to nalog koji nisam mogao ugasiti zbog zaboravljene šifre .Tamo sam video i taj drugi nalog da je iako server uopšte nije popunjen prebačen na ostrva sa nepotrebnim čudima tj nijedan od gradova koji su bili na hef ( 3kom ) i kolosu (4 ) nisu više na njima samo je na posedonu 1 koji je na prethodnom serveru tamo i bio. Uz sve to ti gradovi su mi razbacani ti nisu preko puta na susednim ostrvima kako je bilo .I ja sam kao što več rekao jako razočaran ovim spajanjem kao što sam bio i onim prošlim (tamo sam zbog mejla izgubio čak 3 naloga jer ga nisam znao) a ovo je još gore nema limita za hof , nema mogučnosti zaštititi vojsku kao ni flotu od napada razdvajanjem ,nema našeg jezika na kome smo od početka komunicirali a uskoro neče biti nažalost ni ovog našeg foruma . Kao što več u nekom od prethodnih postova rekoh da je to još jeda užasan potez GF koji im kao što i prošli (spajanje ) neče doneti ništa sem noviog gubitka igrača prvenstveno onih koji nisu igrali uopšte strane servere tj navikli su se svih godina igra na sva pravila koja su važila ovde hofovima isl .Prvo če otiči ratnici jer če se ubrzo smoriti od stalnih napada i pravljenja nove vojske jer tamo nije hof cilj več je da se nekom uništi sve (ako ih ne ugase biče stalno u mo ) a posle toga odlaze zidari i gusari jer če ostati bez vojne zaštite i biče stalno pod napadima pljačkama tako da neče moći puno da se nesmetano razvijaju .Ne razumem kao večina igrača ne shvata to i podržava ovo spajanje govoreči da je ono dobro a več u startu se vidi da ono uopšte to nije .Prošlo je bilo zbog mnogo čega loše a ovo sada je po meni nažalost užasno ;(

Još jednom se izvinjavam svima kao i tebi Pčelice što sam skrenu sa ove teme .Mislim da sam se uglavno držao teme a kada sam rekao da mi se nesvidja to što nepostoje tamo limiti za hofove kao i način na koji se postavljaju .Dotični Bad nazovi veliki igrač koga nikada u nijednoj velikoj offline bici nije ni bilo je iskoristio to da krene s peovokacijama i vredlanjem mene pa sam mu na to morao i odgovoriti .I ako je dobio moj odgovor zašto nisam i neču offline bitku sa njm on je nastavio to isto da radi i u sledečem mada zato ovde sigurno više neče dobiti moj odgovor .Neču o tome više dovoljno je i ovo .:)

Pa znam da možda i nema ništa od toga aji bare da vidimo ko je za to da ostane a ko i zašto nije ,Suština svega je da limit za hof ostane kao i top10 bitaka i da ovde ostanemo da se družimo raspravljamo na našem jeziku kao i da kačimo nove hofove .Ja sam več odlučio da na taj nihov forum neču iči i postavljati postove kao ni hofove zbog jezika ukinutih limita za hof i načina postavljanja tamo istih .

Ko o cemu onaj koji bjezi o hofovima, DARKO67 osobno sam ti nudio bitku više puta i također te posjećivao i uvijek su bile izlike. Ako već si jedan od onih što vole kačit offline igrače i mislit kako su veliki majstori igre a boje se ol odigrat s ikim tko išta razumije priznaj lijepo i to je to. Moram priznat u početku sam bio malo je reći skeptičan oko jezika ali s crome opcijom prevođenja se to da anulirati dovoljno da je igra relativno nalik onome sto sam dosad navikao vidjet kad ju upalim. Izostanak pragova je isključivi bonus za sve koji žele aktivno igrat samu igru zbog igre jer ovo i je ratna strateška igra. A kačenja se nikad nije smjelo bojat jer ako znaš igrat onda nemaš čega se sramit jer si valjda u stanju adekvatno i vratit za nečiji napad dok si offline.

Molim te ne provociraj i neiznosi neistine ovde jer ja se bijem kad zato imam vremena a ti nijednom nisi došao tada tj uvek si dolazio kada sam imao nekakva posla i nisam imao vremena za bitku tada .A i dešavalo se da si me napadao i flotom a ja flotaš na nijednom nalogu na ba kao i na rs nisam .A to što nisam hteo oflline bitku sa tobom to je jedino zato što sam od drugih igrača čuo da ti bežiš glavom bez obzira čim napraviš minimalnu štetu za hof i ne biješ se do kraja :) Imao sam ja mnogo i offline bitaka čak i u njima uspevao napraviti hofove i bez hefa . Učesnik sam gotovo svih največih bitaka na rs i ba serverima gde se rotiralo danima i nočima a trajale su čak i više od 7 dana na smenu smo se menjali i zvali jedni druge na mob kad neko nije tu u bilo koje doba dana i noći .Nesečam se da je tebe u nekoj ikada bilo .Moja zadnja 2 največa hofa ovde bili su dugo a verovatno su još u top10 ,Od toga je jedan od njih bio offline mada se taj igrač na kraju povukao a imao sam i još jedan offline sa dovoljnom štetom ali nije bio tamo jer su svi jači bili od njega tada u top10 . Nesečam se ni to da si ti ijedan takav za top10 ikada napravio .Izvinite svi što sam morao opet skrenuti sa teme jer sam morao Badu dam odgovor na ove provokacije .:).Trudiču se da je se držim s tim što ču morati davti odgovore na možad još po neku sličnu provokaciju .Ja se trudim da nikada ne provociram nikog zato i ne dozvoljavam da drugi provociraju mene :)

Umesto sto imas uzitak u kacenju 2k generala na forumu probaj malo da uzivas u ratovanju i druzenju sa saveznicima, napravite savezne akcije, pozive na drustvenim mrezama i slicno...

Uzivajte u druzenju, a ne u hofovima, sada smo barem uglavnom podeljeni na nacionalnoj osnovi, i nema razloga za mrznjom, samo uzivajte u vremenu provedenom na ovoj igri, jednog dana je nece biti verovatno, tako da uzivajte dok je jos tu:D

Nisam nikada okačio 2k generala jer na novijm serverima ni igrao sem malo na zeti gde nisam ni ratovao.Družim se ja sa saveznicima na igri ,ovde i još po negde :). A gde čemo se mi raspravljati kada ovog foruma ne bude više bilo :(.Meni su svi ljudi jednaki i baš me briga koje su nacionalnosti ovde na igri kao i u rl :)

A koliko ukupno ih imaš na ovom kao i na starom forumu i zašto si sada protiv njih i podržavaš ovu priču da ih netreba više biti ?

Oko 1k koje sam licno kacio. Nisam protiv ali nisu mi bitni. Ja kad napadam napadam da unistim vojsku. Ako ima hof da okacim super, ako ne nebitno...

Pa ja sam samo na starom imao više od toga a na ovom nisam ih brojao .

Kiki ja sam odavno ovde više od 10god na rs kao i na ba da niko od mojih bivših saveznika kao i svih drugih koje znam ovde nije nikada rekao da je razlog odlaska što je bio hofnut uglavnom to je bilo zbog velikih obaveza u rl i nemanja više vremena za igru isl .Tako da hof nije bio razlog za to .Videčeš uskoro koliko če ih otiči sa igre zato što ga nema više dosadiče im kada se nadju tamo po tim serverima stalno pljačkani i sva vojska koju naprave biče pobivena

Duške bilo pa ih je dosta i sam si ih video tamo u top10 kao i sve one koje su bile za top ali nisu postavljene zato što su sve ostale tamo bile veče od njih .Meni lično uopšte nije zanimljivo to da idem okolo gubim vreme i napadam nekoga po svim gradovima da bih mu pobio sve več da mu pronadjem svu vojsku na gomili i hofnem ga .

A možda je tvoj pristup igri pogrešan a moj nije .Jer tvoj je smaranje jurcanjem po ostrvima da bih nekom u gradu pobio bilo šta da bi mu možda na kraju pobio sve tj uništio svu vojsku .A moj je nadješ nerazdvojenu vojsku upadneš i za par sati uništiš je a pri tome uopšte ne izgubiš vreme jureči po ostrvima i smoriš se napadom na sve nečije gradove ..Možda je to zato što si to navikao tamo na stranim serverima umesto da si se sam malo više potrudio na našim tj igrao ih .

Nemora ama baš niko meni na forumu da kaže to nego samo bravo ili da mi ukaže ako sam nešto možda pogrešio ili me pitati nešto ako mu u vezi te bitke nije jasno .lajkuje i to je dovoljno .

Ne plačem ja zato što nemam gde postaviti bitku , več neču da otvaram temu koju tamo neče pogledati ni šačica ljudi .Čitanje i prevodjenje se odnosilo na njihove teme tamo, a na njhov forum kao što rekoh prethodno neču uopšte ni ulaziti jer sem tih malih bitaka i pljačke nema se šta ni videti kao ni popričati sa nekim što nije nikada bio slučaj ovde

Denise hof je bio cilj i svrha ove ratničke igre i skoro svaka igra ga ima bilo to da predješ na veči nivo ,osvojiš nekakvu nagradu ,dobiješ poene , na pokerima novac isl zato se i igraju .Sa gašenjem hofova tog cilja ovde više nažalost i nema :(. Nebih se složio uopšte s tobom da je iko napustio igru jer je bio hofnut več su je napuštali iz mnogo drugih razloga np ; nemanja vremena zbog obaveza u rl, dugog trajanja igre da bi se napravio veliki hof ,i tome slično .Ako nam ugase ovaj forum ja tamo njihov ni ulaziti neču jer nemam ni zašto zato što nema velikih lepih bitaka ,zbog toga što govore jezikom koji ne razumem i ne želim se smarati prevodjenjem tih njihovih postova tamo. A što se same igre tiče videču kako če to biti tamo ali verovatno ču je posle više od 10god napustiti nažalost jer je izgubila svu svoju svrhu kao i cilj . Naloge ču sve staviti u mo i čekati da se možda sve jednoga dana promeni tj vrati kako je nekada bilo.Sečaću se zlatnih vremena kada se stalno ratovalo pljačkalo a ne gusarilo svojih bitaka sa alfe ,bete game delte rs kao i sa ba servere ,svojih bivših tada velike ugašenih saveza prilikom prvog spajanja ,velike laži gf da se ti serveri slabo igraj ugasili su ih samo da bi nam kasnije otvorili nove .Nije tačno da se na njima nije igralo samo sam ja tada recimo na rs gami napravio preko 300hofova i deset meseci bio u prviih 3 sa napadačkim pao sam tek kad sam 2 meseca pre spajanja zbog obaveza morao u mo a gde su još tu i ostali na kojima sam takodje ratovao stalno i kačio ih na stari forum .

Duške pa ovo je uvek bila ratnička igra dok nam nisu uveli gusarenje još jedna greška gf (koje ja nigde nisam ni igrao ) sa cilem da se napravi protivniku što veča šteta (hof ) i to posle pokaže svima ovde na forumu da bi ti čestitali ostavili komentar isl .A sada toga nažalost više biti neče kao ni razdvajanja vojske kao ni flote da bi se zaštitio od hofa .Zato sam i otvorio novu temu ovde da nekako sprečimo gašenje ovog foruma i normalno igramo kao i do sada .

Otvaram ovu temu da bi smo se svi izjasnili o tome i glasali da ovaj naš forum ostane da bi smo se družili i pričali na našem jeziku postavljali hofove kao i dosada (sa istom štetom koja je i bila ).topom 10 isl .Zamolio bih i sve koji su se več prebacili da proslede ovo svim saveznicima kao i drugim našim igračima tamo kako bi se o tome izjasnili u što večem broju ovde .