Posts by Bruti

    2) czarny rynek won

    3)twierdza piracka won

    Masz rację zarobić muszą, więc proponuję im też zarobek na czarnym rynku :)


    Pomysł na Czarny Rynek

    "dislike"



    jak pisałam na poprzedniej stronie już mają zyski...

    nie usuną tego... booooo może to kogoś zdziwić, ale właśnie te funkcje im przynoszą kasę (przenoszenie kont na inne światy - czarny rynek; zamiana punktów abordażu i tryton - piraci)

    oni mają problem bug usunąć x czasu to czego wymagać? chyba świat posejdon miał fajny bug, z tego co kojarzę to jakieś 2msc nie dało się
    a) szkolić jednostek

    b) szkolić szpiegów

    c) cofać szpiegów od kogoś

    2msc... by naprawić bug... uniemożliwiający grę


    na czarny rynek lepsze by było by x % złota z bilansu uciekało

    zwykłym graczom by to niewiele różnicy dało, może nawet jakąś korzyść jeśli bilans by mieli na plus, a skutecznie by wyeliminowało skarbonki

    Bitwa pod ADJ1

    (05.07.2020 1:31:43)

    wpłat1 z miasta Kawiarnia

    vs

    Adam z miasta ADJ1


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ............................................. - Łucznik................................0(-30)

    ............................................. - Oszczepnicy............................0(-20)

    Wojownik..............................114(-6) - Wojownik...............................0(-18)

    Hoplita..............................187(-53) - Hoplita...............................0(-103)

    Taran..................................12(-0) - Taran..................................0(-19)

    ............................................. - Mur.....................................0(-5)

    Katapulta..............................12(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generałowie.............................-81.4 - Generałowie............................-294.4

    Punkty ofensywy...........................736 - Punkty obrony...........................203.5

    Obrażenia................................4070 - Obrażenia...............................14720

    Podział obrażeń...........................21% - Podział obrażeń...........................79%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Zwycięzcy: wpłat1


    Przegrani: Adam


    Armia gracza Adam została kompletnie zniszczona.


    ale może właśnie tam się,, bardziej,, starają ;)

    aż mi się przypomniał post z innego forum GF....


    tu link do tego:

    https://forum.kingsage.gamefor…ycz%C4%85ce-gry/?pageNo=2


    myślę, że reszta ich przeglądarkowych (słowo klucz) gier wygląda podobnie jeśli chodzi o poziom rozwoju, czy wgl dbania o grę :S


    2) czarny rynek won

    3)twierdza piracka won

    nie usuną tego... booooo może to kogoś zdziwić, ale właśnie te funkcje im przynoszą kasę (przenoszenie kont na inne światy - czarny rynek; zamiana punktów abordażu i tryton - piraci)

    ikariam to biznes, a nie jakiś projekt prowadzony przez pasjonatów starożytnej Grecji czy tam czegoś

    dopóki ika przynosi im zyski dopóki będą je utrzymywać i wkładać minimalny wkład typu dodanie ławki w podglądzie miasta 8o

    nwm czy taka ilość będzie ok ;/

    młodych serwerów nie ma sensu łączyć za bardzo, bo zniszczy rozgrywkę (no bo półroczny serwer a roczny to przepaść niesamowita, czy tam roczny i 2-letni)

    chyba już domyślnie jest, że pół roku i serwer pada ;/ co nowy wydają to część graczy się zwija zawsze


    Ps Skąd wiesz, że ten program do fuzji im nie działa? :)

    gdzieś na forum zagranicznym jeden z comów napisał jakiś czas temu, no i GF jak to GF woli się zajmować teraz innymi rzeczami typu lobby lub ta nowa apka co niby chronienia kont, niż go naprawić ;/

    słabo Ci cytowanie wychodzi :S


    no wiadomo, że zaczną przechodzić na nowe, każdy gra tak jak lubi:

    np ja wolę początki serwera, a ktoś woli siedzieć na starym serwie gdzie połowa kont (albo i więcej) to skarbonki i robić bitwy paromiesięczne

    ale nie płaczę na forum, że komuś się jeszcze chce grać na starym serwie tylko sobie klikam na nowym i tego samego oczekuję w druga stronę, a co nowy serwer powstaje to ktoś płacze, że wgl powstał, bo wg niego jest to bezsensowne, bo zaraz się wyludni (a przedtem między innymi ja sobie fajnie pogramy, pokłócimy się i poznamy kolejnych wariatów) 8o

    ponabijac sie z wojownika jaki jest na przegranej lini bo ma mniej wojska i uzyl kolosa , no powinien poczekac az go wyzeruja i wtedy byc dumny z siebie ?

    jak jest bitwa i zobaczysz na ruchy wojsk to są takie strzałeczki, trzeba je nacisnąć i wtedy wojsko cofa

    nie ma za co! zawsze służę pomocą i dobrą radą :saint:

    uzyl kolosa

    tak, z tego lubię się nabijać

    20+ mulach pkt piratow sobie robia to jeszcze im lapki w gore dajecie ze dobry gracz bo wysoko w ranku

    XDDDDDDDDDDDDDDDD

    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    zdecydowanie myślę, że mam więcej IQ od ciebie (nawiązanie do wypowiedzi w FAQ o barbarzyńcach - dla niewtajemniczonych)

    kolos to normalna opcja gry a muly to zabronione multi

    PS niektóre multi są legalne, ale to ciii, bo jeszcze ktoś się dowie

    nawet nie ogarniasz co znaczy atak na barbare na lotce ?

    ha

    ha

    ha

    nie ja napisałam, że "nie tak prosto zrotować 420 strzelców na lotce"


    a rotacja 420 strzelcow to z 4h

    że co xDDDDDDDDDDDD tylko mi to zajmuje półtorej h? może ja jakimś geniuszem ika jestem :/ a nie... każdy kto ogarnia choć trochę barby robi tak samo hmmm



    masz wieksze IQ niz ja

    po 2-3 ostatnich twoich wypowiedziach to tak, owszem, dokładnie tak uważam i myślę, że nie tylko ja ;)



    ja piernicze

    ja też za każdym razem jak czytam co wypisujesz X/



    Lilit błagam weź skasuj ten bezsensowny spam w poradniku, bo jeszcze przeczyta ktoś nowy, że rotacja strzelców z wyspy obok trwa 4h albo inne bzdury...