Posts by Galileo

GRAND ahh ah sen savaşmayı öğretebilirsin de önce kendin öğrenseydin keşke beyfendiliği,kaç yaşında belli seviyeye gelmiş insansın online bir oyun uğruna hakaretler,küfürler değer mi,burada ne kanıtlayacağını sanıyorsun bilmiyorum ama hiçbir şey kanıtlamıyorsun Farkında mısın,evet iyi savaşçısın tebrikler ama bu kadarsın işte ne eksik ne fazla,bir insan 7sinde neyse 70inde de o dur derler sen hep böyleydin böyle olmaya da devam edeceksin

wollf

uzun zamandır bu oyunu oynuyorum ama uzun zamandır ikariam böyle bir savaş görmedi,her iki tarafı da tebrik ederim uzun bir süre boyunca savaştık ama kazandığımız için ittifağımı tekrardan tebrik ediyorum.Rakiplerimizle eğlenceli ama az konuşmalı bir savaş geçirdim bu savaşta,yeri geldi fear me ile pompa ile konuştuk hatta arkadaşımı sırf iddia kaybetmemek için eğlencesine ifşaladım ama bykabustan engel yemek beni üzdü :( sanırım muhabbetimi sevmedi :(ayrıca bana iddia sonucu 2k ambro kaybettiren ulubatlıya da çok kızgınım X/ ,rakip ittifağımızın sayfası olduğu için küçük bir parantez geçip devam edeceğim,forumda astığınız raporlar eğlenceli ama bazen benim açımdan çarpıtmalı raporlardı ben küçük açıklamalar yaptım,grand bana ve kappadan mareşal olarak tanıdığı ateşdağlıya korkak gibi boş ithamlarda bulundu ama biz cevabımızı oyunda verdik diye düşünüyorum yine de arkadaşlarıma rakiplerime teşekkür ederim çok eğlenceli bir 4 ay geçirdim,yeni savaşlarda görüşmek dileğiyle :thumbup:

(forumda çok yazmayı sevmem ama küçük bir açıklama daha yapayım adımız gizliden geçmiş forumda,dayı çok sevdiğimiz bir abimizdir,sağolsun bize yardımcı olmak istedi ve yardım etti.Biz bir oyun için kimsenin altınına çökmedik,çökmeyiz de kim olduğumuz öğrenmek isteyenler yazıp öğrenebilirler biz hep aynı yerdeydik hala da oradayız)

WOLLF

uzun zamandır bu oyunu oynuyorum ama uzun zamandır ikariam böyle bir savaş görmedi,her iki tarafı da tebrik ederim uzun bir süre boyunca savaştık ama kazandığımız için ittifağımı tekrardan tebrik ediyorum.Rakiplerimizle eğlenceli ama az konuşmalı bir savaş geçirdim bu savaşta,yeri geldi fear me ile pompa ile konuştuk hatta arkadaşımı sırf iddia kaybetmemek için eğlencesine ifşaladım ama bykabustan engel yemek beni üzdü :( sanırım muhabbetimi sevmedi :( yine de arkadaşlarıma rakiplerime teşekkür ederim çok eğlenceli bir 4 ay geçirdim,yeni savaşlarda görüşmek dileğiyle :thumbup:

WOLLF

@ulubatlı yine eğlenceli raporlar asmışsın eline sağlık yalnız yine küçük bir noktaya değinmek istiyorum 1.si senin şehrindeki savaş tamamen stratejikti ve görüyorum ki hala olayı anlamamışsın 2.si de ateşdağlının tatile aldığı fotoğraf biraz yanıltmacalı olmuş çünkü siz bölgedeyken ne ateşdağlı ne de ben tatile almadık hesaplarımızı,keşke gitmeden önce arkadaşlarının çekilmesini bekleseydin boşuna kestirdi kendisini yazık oldu bak.Kusuruma bakmayın amacım polemik yaratmak değil tekrardan tebrik ederim iyi oyunlar iyi savaşlar :)

tebrikler 1 tur yağmayı koparabildin benden senin yüzünden iddia kaybettim ?( yalnız küçük birşey eklemek isterim ben veya ekibim sağa sola ışın atmaksınız el emeği göz nuru hiç biri de boş şehir olmayan raporlar aldık ama beni gülümsettin gayet yaratıcıydı :) amacım polemik yaratmak değil küççük bir bililendirmeydi iyi eğlenceler,iyi forumlar