Posts by Hole-Nefesh

ציפיתי לתשובה יותר משכנעת נו טוב זה מה שקורה כשאין לך מה לענות

הוא קרא לך שקרן? אני לא רואה שהוא קרא לך

די לתסביכים תקרא או תלמד לקרוא

בפעם הבאה תחלק את התשובה שלך לכמה דפים למה אני לא הולך לקרוא ספר שוב מספיק אני לומד כל היום

אני דיברתי בקשר לסמים על נזק מוחי אלכוהול עושה יותר נזק בכללי אבל המוח לא נפגע רק הכבד ואולי גם הלב למי שמערבב אבל סמים בין קלים ובין קשים עושים נזק מוחי כל פעם מחדש

בתנ"ך אין שום סיפור על עץ שהופך לנחש נשמה עבדו עליך יש נחש ויש עץ לא קשורים יותר מדי פיזית

http://www.up2me.co.il/imgs/5963760.jpg5963760.jpg

מספיק הוכחה לענקים שלך מהתורה? זה גוליית נשמה

אחי בקשר למיניות אתה מקרה אבוד 1 ילד לא צריך לדעת על מיניות נקודה למה? אני לא הולך להסביר

אם אתה רוצה תקבל לא רוצה לא הכרחתי אותך

שוב לא אמרתי כלום רע על הומואים

אבל ידידי הומו יוצא אדם לא בריא למה העולם נברא שגבר דופק אישה כדי להביא ילדים זאת המטרה כן כן אני יודע שלא ידעת אבל זאת הסיבה עכשיו למה יש משיכה מינית בעולם כדי שהעולם יתקיים אז הבורא ברא באדם טבע שהוא נמשך לאישה

עכשיו בקשר להומואים שנולדו ככה זהו שלא ממש זה עובד ככה כי אם עד גיל מאוחר הוא לא יידע מה זה מיניות הוא לא ידע שהוא הומו כי הוא לא יודע מה זה משיכה שיהיה גדול שיבחר את הזהות שלו בתור בוגר

לא בתור ילד שמאכילים אותו שיש אפשרות לזיין גבר והעולם יתקיים בטבעיות לא אין חיה כזאת אחשלי

ושוב תמיד שאני מדבר עם מישהו על נושאים תמיד מכניסים דברים שלא אמרתי

להיות הומו זה לא בסדר? אשמת אותו גבר\אישה שהם נולדו עם נטיות שונות?

זה מה שכתבתי ברור לך !!!! תקרא בפעם הבאה את מה שאני כותב בפועל ואל תנבא מה כתבתי נביאים יש רק בתורה שאתה כלכך לא פתחת לנסות להבין בחיים שלך

אם מישהו נולד הומו זה בסדר הוא לא אשם אבל שאתה מלמד ילדים בני 4-6 שלדפוק גבר בתחת זה טבעי ובסדר?!

אני לא השופט אגב זה הבורא ואם היה מותר הייתי בודק כל הומו אם הוא קיבל בתחת מקל כי הוא היה מקבל נפילה מקומה 4

לא אני הבורא אמר

ואם לא בא לך זה לא אומר שזה לא נכון לעשות את זה

כשיש קוצים בשדה לא משאירים אותם נכון?? עוקרים אתם תראה את כמות ההומואים היום ותבין למה היה צריך לעקור אותם וגם את החרדים שבהם כן אלא שכל היום עם הגרוסעילך בדיוק אלה וגם כל הרבנים שמצאו פדופילים עלק רבנים זה עמלק והם צריכים ליפול מקומה 4 בדיוק כמו אותו אחד שחיי בתאוות

בקשר לברית מילה זה לא דבר שאסביר לך אתה תבין אם תפתח תנ"ך עם רש"י כפשוטו ספר כחול יפה כזה

וסקילה זה לא דבר רע כמו שאמרתי כמו שאם מישהו הרג היית רוצה שימות והתורה נותנת את זה על חשבון הבית ולא כלא כי יש דין ויש דיין

בקשר לבנות אני אגיד לך רק דבר אחד תבין ממנו הכל

כל אדם היה רוצה שאחרי שהוא התחתן הוא יקבל בן שלו ולא גם שלו

ואצל החרדים הסיכויים זה יקרה קלושים נקודה

ואני חלול עלק

בקשר לסרקזם שלך לא יצא מצחיק בכלל לא ולך תתחיל לחפש חברים שלא יזרקו אותך על כסף ובנות ועוד

מסכן אני מרחם עליך תשאר בזבל אבל דבר אחד כן כואב לא אכפת לי מכל החרא בחוץ שיהיה אבל דבר אחד כן כואב כסכין שאתם לא מנסים לבדוק אפילו תבוא לישיבת אור החיים לשבת או לרב שי פרי בחיפה

ואז דבר איתי למה אני ניסיתי את כל הזבל חוץ מאישה וסמים כי אני לא מוריד את עצמי לרמה הזאת אני לא בורח מהעולם עם 100 שקל ולא מאבד את הערכים שקיבלתי בשביל 30 שעה שאני נהנה 4-5 פעמים ל10 שניות בתוכם

תחפש כמה שתרצה רבנים אבל הכמות של החילונים פי מיליון וכמו שאני לא אומר שכל החילונים פדופילים אתה אל תגיד שכל החרדים פדופילים יפה כי אם תרצה מלחמת כתבות אני מנצח בקל חיים שלי

ובפועל העולם החרדי גדל אני רואה את הכמויות של הבחורים שבאים לשבתות ונשארים 3 כל שבת

לכל החיים בד"כ אם לא קשה להם והם נופלים אבל בראש הם בָאמת

מה זה "גוטה" למה אני משני צידי הסבים והסבתות

אסולין ,אסייג,טולדאנו,ובן ז'ינו

אז חפש למי לומר גוטה

למה לא תראה בשטח הרי הם יהודים כמוני כמוך הדבר היחיד ששונה זה שיש להם תורה בחיים זהו זה הכל וזה הדבר היחיד שיכול לגרום להבדל

כי חרדי הוא מת לעשות את מה שבחוץ פי טריליון מחילוני שראה ועשה כבר הכל

ובלי התורה כל חרדי מבית יכול להפוך לבהמה הכי גדולה שיש הרבה יותר מחילוני

אבל זהו שהוא לא עוזב ומי שעוזב...בוא נחסוך במילים הוא פשוט מתחרע על העולם

ברגע שתוכיח שהתורה היא שקר אני אוכיח שהיא אמת סגור???? אתה צריך להיות עיוור כדי לא לראות

מה הולך היום בחוץ ילדות בנות 8 הולכות עם בוקסר וגוזייה ברחוב כאילו זה דבר תקין

הכמוייות של ה"מעשנים" שיש היום היא לא נורמלית ילדים בני 14 מהשכונה שלי עושים בנגים כל לילה

מתחת לבית שלי ומאבדים תשכל שלהם עם נזקים מוחיים כי אין להם מה לעשות בחיים אז הוא יוצאים למציאות אחרת ששם הכל ורוד ולא צריך שם כלום חוץ מלאכול ולהיות עייף

תראה את הממשלה עזוב אותך אם אני דתי או לא איזה מנהיג של מדינה בוחר איזה זרם במדינה שלו להנהיג ? העולם נדפק ואתה משלב ידיים בחיבוק

??מלמדים בגנים מיניות !!!!! ושלהיות הומו זה בסדר וזה דבר שאפשר לבחור

אם מישהו נולד הומו זה בסדר הוא לא אשם אבל שאתה מלמד ילדים בני 4-6 שלדפוק גבר בתחת זה טבעי ובסדר?! זה אנרכיה וכאוס ובעוד כמה שנים אנשים ילכו ערומים ברחוב כי חם

אם עד אז העולם לא ייחרב ממלחמת עולם שלישית

דבר איתי למה בדת אין את כל החרא הזה למה רוב הבנות בתולות עד החתונה ולא שכבו עם 30 גברים+ למה הילדים מקשיבים להורים וקוראים להם אבא ואימא ולא איציק תביא תמפתחות לרכב

למה יש לרובם יש ערכים מוסריים שתמצא אחת למיליון למי שבלי דת

תענה לי על זה תשובה בלי לברוח או מחקרים תענה לי מהעיניים שלך

למה ככה העולם החילוני נרקב מיום ליום והעולם החרדי רק הולך וגדל גם אם תכלול את "הנושרים" אה

כן בתור אחד שטוען שהוא מאמין בתנ"ך לא קראת אותו יותר מדי. אומנם היו מלכים טובים אבל רובם המוחלט לא! וזה עוד בתקופה שהקשר עם ה' הוא קליל, תחשוב לך מה היה קורה היום אם היה מלך

בתור אחד שיודע הרבה בתנ"ך תקרא על מלכים ששמרו על התורה כמו דוד המלך ובנו שלמה המלך

היה מלחמות היה הכל אבל ניצחנו כל מלחמה והיה טוב כל עוד התנהגו בטוב עם התורה

אם אתה מאמין בדרך של אחאב אני לא זה שיעצור אותך וגם הוא כיבד את התורה

וניצח במלחמות בגלל זה ובסוף חזר בתשובה

דמוקרטיה זה חרא רבותיי

וזה לא ניתן לחלוקה כי החוקים נקבעים לפי חרא שאנשים רוצים

צריך מנהיג אחד מלך על הארץ שהאזרחים יבחרו והוא יהיה הגון וחכם עם יועצים חכמים

הוא מחליט בפועל והם רק מציעים לו מה לעשות כמו שהיה פעם

וצריך בשביל זה אדם הגון שיש לו משהו לא אנושי מעליו לא אנושי כלומר מלך עם דת ואלוהה שמעליו

כי המלך הוא האדם ששולט אבל הוא צריך אידאלוג אמיתי כמו דת אמיתית מאחוריו

כואב לי הלב עליך שאתה בעלטה ואני אמרתי שלא אגיב בנושא ואני עומד בזה רק חבל לי שיהודי מדבר ככה

אם אתה יהודי בכלל??

אני אתן לך נקודה למחשבה אל תענה לי עליה כי זה דבר שלא קשור אליי אלא רק אליך מוכן? יופי

??למה אתה נמצא פה בעולם

מה אתה עושה בעולם מה המטרה שלך לעשות בחיים עד שתגיע לגיל 120 תחשוב על תעסוקה

מקצוע דת ספורט בריאות מה באת לעשות בעולם

1.אתה יודע מה זה בעל????בעל זה פסל שבן אדם בנה

והם ידעו שאלוקים קיים כי היה בית מקדש/נביאים

ובכל זאת עשו בכוונה נגדו כמו הכנסת של היום אז כן מי שברא אותם יכול לקחת אותם כשהם עברו על מה

"שאמר"לא יהיה לך אלהים אחרים על פניי

בזמן שהתגלה אלינו בפועל

2.כשאתה תראה את אלוקים מדבר איתך מוציא אותך מ210 שנות עבדות בניסים וקורע לך את הים

מביא לך לחם מהשמים ומים מבאר ניסית עננים שמקיפים אותך עמוד ענן שמכוון אותך לאן ללכת

עמוד אש להאיר בלילה ועוד המון ניסים

ואתה מדבר ליו כאילו הוא ומשה שווים אז הפה המלוכלך שלך יענש במה שהוא עשה

שזה נחשים שלוחשים וגם השרפים

3.זה לא רק בגלל דוד תקרא שם יותר ואל תביא לי חצאי פסוקים

4.כן זה עמלק כי זה העם הכי רע ואויב שלנו וכדי שלא ניפול למלכודות שלו צריך למחוק אותו כי השנאה עוברת בדם וגם הרוע וגם העמים בארץ המצווה להרוג כי הם לא פינו את המקום לנו ובגלל שכבשנו אותה בכח מהם כי היא שלנו אז הם ישנאו אותנו כל החיים וילחמו בנו כל הזמן אז אלוקים מביא לנו שכל להרוג ולא רגש לא להרוג

5.מה זה אפילו חיות בן אדם קצת יותר חשוב מחיה הם לא שייכות הם זה הם

והם העם הראשון שנלחם בנו עוד במדבר שהיינו חלשים וגרם לכל העולם לא לפחד ממנו אז הוא עושה בהם למען ישמעו ויראו וקבע שכולם צריכים למות

6.כן נו וה זה הבן האהוב שלו והציקו לו אז הוא העניש את מי שמציק

בשורה האחרונה כמעט בכיתי כמה אתה רחוק וכמה אתה מסכן שאין לך מטרה בחיים

אגב אם תשים לב אתה ילד שמדבר איתי מתוך רגש ולא שכל

הוא הרג חיות....כן הוא הרג חיות! כי החיות לא היו חיות הם היו מכשפים שיכלו לשנות צורה

נשים וילדים מה הקשר הם יגדלו להיות רוצחים של הילדים שלו עם ישראל

על בטוח לא 50/50 בטוח100% שכן אז אין סיבה לתת צ'אנס

אלוקים הוא יודע הכל והוא אומר לנו מה לעשות

וזה התשובה האחרונה שעניתי בנושא הזה תרצה תשובות תחפש בעצמך באינטרנט

כמי שחיפשת בגוגל פסוקים שאלוקים רשע

תחפש למה הוא עשה כת מה שעשה ועושה

ילד תהיה בשקט למה במה שאתה לא מבין אל תדבר

"ובתורה כתוב!!"סייג לחכמה שתיקה

אז תהיה קצת יותר בשקט

!אמרתי ראיה!ראיה=קישור נקודה

אם אתה לא יודע איך הם חוקרים אז תסתום את הפה

בלי התורה זה לא נחשב חצי מסורת וחצי בולשיט

אולי זה היה עם נוודים שגר פה?? הראיות הם שפת הקודש ומגילות וספרי תורה שמוצאים נטו

ואני לא מסתמך על הבולשיט הזה כי בלי התורה יכול להיות שזה היה עם אחר

אבל בגלל שרק אנחנו מדברים בה והיא כתובה בתורה אין לך לאן לברוח

עלק מסורת אתה רוצה לומר לי שאתה תקבל מדינה על סמך ממצא ארכיאולוגי?? חחחחחחחח

בן גורגור היה מקבל בעיטה בתחת החוצה חחחחחחחחחחחחחחחח-