Posts by ViciaBeta

    Błąd jest od kilku miesięcy. Gdy chcę edytować krótki opis w Rankingu graczy we własnym Profilu, wyskakuje mi komunikat - Brak dostępu. Tak samo jest w Rankingu sojuszy, niczego o własnym sojuszu nie można edytować, ani nic nowego napisać. Wpisywanie i edytowanie informacji o sobie i sojuszu jest zablokowane. :(

    Samemu można to rozwiązać wyłącznie poprzez logowanie się z polskiego IP, który nie jest w żaden sposób flagowany jako VPN/Proxy niestety :(

    Olali nas, to tragicznie, że nie da się nic z tym zrobić. Dział Techniczny nie potrafi tego naprawić, wielka szkoda. Ludzie logują się z polskiego IP, mają Euro. Wiedzą o tym od ponad 7 miesięcy, piszą też ludzie na zagranicznych forach Ikariama, czyli to problem nie tylko w Polsce, w innych krajach też. Jakbym była właścicielką Gameforge, byłabym wkurzona, że tracę przez ten błąd sporo kasy, a im nie zależy, bardzo dziwne i smutne. Czyli nic nie możemy zrobić, a oni nawet nie próbują naprawić błędu.

    ZGŁOSZONY BŁĄD NIE ZOSTAŁ NAPRAWIONY.

    Art czy samemu można rozwiązać problem? Jeśli tak, daj jakąś instrukcję i koniecznie napisaną prostym językiem, żeby każdy mógł przejść na ZŁ. Mam nadzieję, że to będzie można naprawić. Ta zmiana z Euro na ZŁ jest też ważna, dlatego, że w Euro nie ma płatnych SMS, a w ZŁ są, a wielu kupuje Ambrozję właśnie za płatne SMS-y. Jak im się wyświetla w Euro nie mogą kupić, bo tam nie ma opcji zakupu przez SMS.

    Jeśli konto jest normalnie logowane z polskiego adresu, to blokada nie powinna występować, albo ustępuje po czasie.

    Wybacz Art, rozmawiałam z graczami i NIE POTWIERDZAM! Ludzie logują się normalnie, niczego nie zmieniają ,logują się z polskiego adresu i mają od 7 miesięcy tylko Euro! Ja na szczęście mam ZŁ ale tylko na laptopie, na smartfonie mam Euro. Niepotrzebnie się ucieszyłam gdy dwa razy na smartfonie wyskoczyło mi ZŁ w dniu promocji. Zł wyskoczyło pewnie dlatego, że w laptopie właśnie w tym dniu kupowałam Ambrozje. Aktualnie na smartfonie mam Euro, loguje się normalnie z polskiego adresu i NIGDY NICZEGO NIE ZMIENIAŁAM, żadnych zmian w ustawieniach!!! W necie ostatnio dużo reklam Ikariama, wydają na to pieniądze, a nie potrafią naprawić tego błędu, tracąc dużo kasy, bardzo to dziwne.

    Od pół roku nie mogę kupić ambry , mieszkam w Polsce , gram na polskim serwerze loguje się na normalnej przeglądarce i od miesięcy tylko w euro , a powinno być w zlotówkach . Z drugiej strony ja zaoszdzędziłem dwa tysiące złoty a oni stracili

    Dwa tysiące złotych!!!

    Na zagranicznych serwerach jest tak samo, ludzie od wielu miesięcy zgłaszają ten błąd, łatwo się domyślić, że Dział Techniczny wie o problemie, ciekawe dlaczego nic z tym nie robią. Tutaj na polskim forum już 30 grudnia 2022 roku został błąd zgłoszony przez Bandyta88. No, cóż miejmy nadzieję, że kiedyś błąd naprawią. Tylko kiedy? :/ Oby szybko bo ludzie chcą kupować Ambrozje za zł i płatnymi SMS-ami.

    Tylko w Euro i bez płatnych SMS-sów. Od ponad pół roku wiele osób nie ma możliwości zakupu Ambrozji w polskiej walucie i nie ma możliwości zakupu przez płatnego SMS-a. Czekamy na usunięcie tego błędu. Po rozmowach z graczami wiem, że ludzie rezygnują z kupna Ambrozji, bo nie chcą kupować za Euro, a wiele osób nie może kupić, nawet jak by chciało, bo zniknęła możliwość płatności przez SMS.Kiedy naprawicie ten błąd, nie chcecie naszych pieniedzy?

    Jest tragicznie, proszę o poradę.

    Nie mogę zalogować się przez smartfona, po zalogowaniu, wybraniu świata, cofa mnie na stronę logowania i tak w kółko. Na smartfonie w aplikacji i na przeglądarce identycznie. Zalogowałam się tylko na laptopie i tylko na jednej przeglądarce.

    Dzięki za 4 nowe miejsca pod budowę w nowej wersji 8.9.0 i za 200 dodatkowych statków, czy jest szansa na zwiększenie pojemności statków, bo po zmianach potrzeba milionów surowców do rozbudowy. Czy planujecie podnieść poziomy portów handlowych i zwiększenie wydobycia w kopalniach?

    Borygo, od czego bytu zacząć? :/ Napada na dziewczynę, ekonomistkę, żeby udowodnić jaki z niego wielki wojownik. Ebdolan faktycznie na końcu bitwy mi pomógł, ale długo broniłam się sama i nie miał nic przeciwko, żebym mówiła, że sama 8o pokonałam Borygo. W takim razie się pochwalę : tak, ^^ Borygę pokonała dziewczyna - ekonomistka. Popłynęłam do jego miasta w rewanżu za napad na mnie, ale jak z nim walczyć, skoro cały czas rzuca Kolosami? Na koniec i tak uciekł na urlop i po walkach.

    UWAGA: Nowa aplikacja Gameforge Authenticator!!!


    Czy ktoś z Was zainstalował apkę polecaną przez Gameforge? Reklamują, że wtedy konto będzie bezpieczne, już, już miałam to zrobić, ale coś mnie tknęło i najpierw postanowiłam przeczytać komentarze i szok! LUDZIE STRACILI SWOJE KONTA, OD KILKU DNI NIE MOGĄ SIĘ NA NIE ZALOGOWAĆ!!!


    Oto kilka komentarzy, proszę przeczytajcie:


    1.fru24 Rok : Porażka nie da się ponownie zalogować nie instalujcie tego!!! Odinstalowałem i zainstalowałem nie da się ponownie zalogować podczas logowania wyskakuje zabezpieczenie tj. kod potwierdzający znajdziesz w mobilnej aplikacji Gamforge do której się trzeba z tym kodem zalogować hehehe nie zalogujecie się i was zezłomują a GF sprawy nie potrafi w 24h załatwić!!!


    2.Mirosław Hryszko: Po usunięciu apki i ponownej instalacji to nie działa wcale totalny ...(brzydkie słowo) i tyle same z tym kłopoty z logowaniem nie polecam póki nie zrobią z tym porządku.


    3.Wtr003: Pomocy nie mg sie zalogowac na konto po re instalu aplikacji nie widze kodu przez co nie mg go wpisac help


    4.CEZARY GEISLER: Naprawcie ja od paru dni nie mogę się zalogować masakra