Posts by House killer

    Хахахаха мало сликање, како бре кад си ротирао 5 рунди(оно без да је више и требало али си био ту).

    Е ово кад се тркамо је добро, само да ја нисам био у МО месец и јаче. Тин је добар произвођач, више прави него што ја бијем😁😁😁😜

    Navikao na mene a ja se vratio. Prošlog puta nisam stigao da počistim pa je bio red sada :D See ja soon


    Posveta za pemzionere :D


    Morska bitka kod Stonehenge

    (22.03.2021 23:18:12)

    House killer[lVV] iz Tragedija, Stonehenge, AMFETAMIN[lVV] iz Tragedija, Stonehenge, Sumpor

    vs

    tin1406[CARPI] iz Stonehenge


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan...........................514(-100) - Brod Ovan.............................0(-592)

    Vatreni Brod.........................33(-243) - Vatreni Brod............................0(-5)

    Brod minobacač........................210(-0) - Brod minobacač........................0(-202)

    Parni ovan...........................267(-20) - Parni ovan............................0(-153)

    Raketni brod..........................18(-57) - Raketni brod..........................0(-143)

    Parni gliser..........................156(-0) - Parni gliser..........................325(-6)

    Nosač balona...........................66(-2) - Nosač balona...........................0(-41)

    Tender.................................90(-0) - Tender.................................66(-0)

    Podmornica............................145(-8) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..............................-4300.2 - Generali.............................-16378.2

    Napadački bodovi......................40945.5 - Obrambeni bodovi......................10750.5

    Štete primljeno........................215010 - Štete primljeno........................818910

    Postotak štete............................20% - Postotak štete............................80%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: AMFETAMIN[lVV], House killer[lVV]


    Gubitnici: tin1406[CARPI]

    MY MY MY PRECIOS :love::love::love:

    MY MY MY :D :D :D :D

    Ipak je on navikao da ga ja bijem :P

    Ostao sam bez plamenih i raketa pa sam se povukao malo ranije :D Meni BO njemu ne treba još

    Posveta za pemzose i jedan za upis :D


    Morska bitka kod Stonehenge

    (21.03.2021 5:00:35)

    House killer[lVV] iz Tragedija, Sumpor

    vs

    tin1406[CARPI] iz Stonehenge


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan............................525(-72) - Brod Ovan...........................592(-192)

    Vatreni Brod..........................3(-154) - Vatreni Brod............................5(-0)

    Brod minobacač........................126(-0) - Brod minobacač........................202(-0)

    Parni ovan............................94(-35) - Parni ovan..........................153(-171)

    Raketni brod..........................11(-43) - Raketni brod.........................143(-66)

    Parni gliser..........................186(-0) - Parni gliser..........................331(-0)

    Nosač balona...........................72(-0) - Nosač balona..........................41(-20)

    Tender.................................70(-0) - Tender.................................66(-0)

    Podmornica.............................29(-1) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali................................-3379 - Generali................................-7472

    Napadački bodovi........................18680 - Obrambeni bodovi.......................8447.5

    Štete primljeno........................168950 - Štete primljeno........................373600

    Postotak štete............................31% - Postotak štete............................69%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: tin1406[CARPI]


    Gubitnici: House killer[lVV]

    Ol borba gde je druga strana pokušavala da udje na ostrvo. Ostao bih još ali sam imao posla a on je počeo da napada moje gradove odakle sam rotirao :D


    Vidim ja biće zanimljivo ovde


    Поморска битка поред Drekavac

    (13.02.2021 12:22:55)

    Zaratustra[-ODB-] из Drekavac, Rozino, Diamond, V4P

    vs

    maks78[MANIA] из -Beograd-, House killer[MANIA] из V4P, Vino Pos, Drekavac, -Beograd II-


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован.............................66(-60) - Брод ован.............................44(-60)

    Пламени брод..........................6(-102) - Пламени брод...........................0(-97)

    Брод минобацач.........................42(-0) - Брод минобацач.........................43(-0)

    Парни ован............................61(-20) - Парни ован............................50(-10)

    Ракетни Брод............................6(-9) - Ракетни Брод..........................14(-12)

    Подморница.............................24(-1) - Подморница.............................15(-0)

    Баги-педалина.........................130(-0) - Баги-педалина.........................100(-0)

    Носач Балона...........................20(-6) - Носач Балона...........................16(-6)

    Тендер.................................10(-0) - Тендер.................................60(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-1852.6 - Генерали..............................-1645.4

    Нападачки поени........................4113.5 - Одбрамбени поени.......................4631.5

    Претрпљена штета........................92630 - Претрпљена штета........................82270

    Штета у процентима........................52% - Штета у процентима........................48%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Zaratustra[-ODB-]


    Губитници: maks78[MANIA], House killer[MANIA]