Posts by House killer

Pritisao posao, obaveze, vreme pa ne mogu da se posvetim komšiji kako dolikuje.

Ovo sam došao iz grada, poslao napad, zaspao premoren i puff :D Nije da sam se mučio nešto :D

Posveta za ekipu

Morska bitka kod Kamengrad

(03.07.2021 23:33:48)

House killer[lVV] iz Stone P

vs

tin1406[CARPI] iz Kamengrad

---------------------------------------------------------------------------------------------

Brod Ovan.............................60(-12) - Brod Ovan.............................0(-227)

............................................. - Raketni brod..........................52(-45)

Parni gliser..........................120(-0) - Parni gliser.........................163(-48)

Tender.................................70(-0) - Tender.................................66(-0)

Vatreni Brod..........................15(-21) - .............................................

Brod minobacač.........................42(-0) - .............................................

Parni ovan.............................50(-0) - .............................................

Podmornica.............................30(-0) - .............................................

Nosač balona...........................24(-0) - .............................................

---------------------------------------------------------------------------------------------

Generali...............................-190.2 - Generali..............................-2702.2

Napadački bodovi.......................6755.5 - Obrambeni bodovi........................475.5

Štete primljeno..........................9510 - Štete primljeno........................135110

Postotak štete.............................6% - Postotak štete............................94%

Pobjednici: House killer[lVV]

Gubitnici: tin1406[CARPI]

nema više vojske, pratim mu gradove br generala. Ujutru prvo njemu pogledam GS score pa stavim kafu:D Inače ovo sam radio sa posla, ono nisam ni računao koliko ima u gradu, znao sam da zbog zida lvl 32 imam 4 runde za hof, tako da je ovo na sreću izvučeno sa min brojem rotacija :D

Hvala sad je vreme da se posvetim malo više poslu :D

Mislim da nije u redu da ja kao prašinar radim samo flotu :D

Sad sam našao gde mu je sav taj sumpor za flotu :D

Vozimo dalje PemziĆi

Borba za Sumporovo

(19.04.2021 14:27:27)

House killer[lVV] iz -H3S-

vs

tin1406[CARPI] iz Sumporovo

Sumforni Mušketar.....................168(-0) - Sumforni Mušketar.....................18(-93)

Mačevalac.............................520(-0) - Mačevalac.............................0(-126)

Kopljanik...........................738(-212) - Kopljanik..............................0(-14)

............................................. - Željezni div..........................0(-132)

Girokopter............................390(-0) - Girokopter............................0(-112)

Minobacač..............................60(-0) - Minobacač..............................0(-62)

............................................. - Zid.....................................0(-7)

Balon Bombarder......................104(-46) - .............................................

Ovan...................................30(-0) - .............................................

Doktor.................................60(-0) - .............................................

Kuhar..................................50(-0) - .............................................

Katapult...............................30(-0) - .............................................

Generali...............................-563.6 - Generali..............................-3563.2

Napadački bodovi.........................8908 - Obrambeni bodovi.........................1409

Štete primljeno.........................28180 - Štete primljeno........................178160

Postotak štete............................13% - Postotak štete............................87%

Pa da pobijemo ovo do kraja, ili barem skoro do kraja :D :D :D

Moj komšija i ja :D

Morska bitka kod Sumporovo

(18.04.2021 23:04:57)

House killer[lVV] iz Vinograd, Vincekovo

vs

Brod Ovan.............................58(-18) - Brod Ovan............................39(-206)

Brod minobacač.........................42(-0) - Brod minobacač........................44(-44)

Parni ovan.............................42(-0) - Parni ovan..............................0(-8)

Parni gliser..........................105(-0) - Parni gliser..........................58(-49)

Vatreni Brod..........................26(-10) - .............................................

Raketni brod...........................40(-0) - .............................................

Nosač balona...........................35(-0) - .............................................

Tender.................................35(-0) - .............................................

Generali.................................-152 - Generali..............................-2521.2

Napadački bodovi.........................6303 - Obrambeni bodovi..........................380

Štete primljeno..........................7600 - Štete primljeno........................126060

Postotak štete.............................5% - Postotak štete............................95%

Zbog poslovnih obaveza sam se malo opustio. Pošto je prvo mesto napadače servera preuzeto od strane drugog saveza rešio sam da ga opet vratim pod naše skute :D :D

I tako :D Idemo pemzićiiiiiiii

Morska bitka kod Sumporovo

(18.04.2021 22:26:43)

House killer[lVV] iz Vincekovo

vs

Brod Ovan.............................48(-24) - Brod Ovan............................245(-72)

Brod minobacač.........................42(-0) - Brod minobacač........................88(-12)

Parni ovan.............................45(-0) - Parni ovan............................8(-103)

Parni gliser...........................90(-0) - Parni gliser.........................107(-66)

Vatreni Brod..........................16(-32) - .............................................

Raketni brod...........................30(-0) - .............................................

Nosač balona...........................35(-0) - .............................................

Tender.................................35(-0) - .............................................

Generali...............................-318.4 - Generali..............................-3523.2

Napadački bodovi.........................8808 - Obrambeni bodovi..........................796

Štete primljeno.........................15920 - Štete primljeno........................176160

Postotak štete.............................8% - Postotak štete............................92%

Pobjednici: tin1406[CARPI]

Gubitnici: House killer[lVV]

Šta reci...

Ajmo pemzioneri krećemo opet :D

Morska bitka kod Vinograd

(18.04.2021 1:04:31)

House killer[lVV] iz Stone P, Vincekovo

vs

tin1406[CARPI] iz Vinograd

Brod Ovan.............................62(-24) - Brod Ovan............................11(-131)

Brod minobacač.........................42(-0) - Brod minobacač.........................0(-21)

Parni ovan.............................87(-0) - Parni ovan.............................0(-81)

Vatreni Brod..........................35(-25) - .............................................

Raketni brod...........................70(-0) - .............................................

Parni gliser...........................30(-0) - .............................................

Nosač balona...........................18(-0) - .............................................

Tender.................................70(-0) - .............................................

Generali.................................-275 - Generali..............................-3069.4

Napadački bodovi.......................7673.5 - Obrambeni bodovi........................687.5

Štete primljeno.........................13750 - Štete primljeno........................153470

Postotak štete.............................8% - Postotak štete............................92%

Komšija i ja, on pravi ja pobijem i ofarmam rese :D

Morska bitka kod Kamengrad

(17.04.2021 15:58:21)

House killer[lVV] iz Stone P

vs

tin1406[CARPI] iz Kamengrad

Brod Ovan.............................80(-18) - Brod Ovan.............................12(-78)

Brod minobacač.........................84(-0) - Brod minobacač.........................26(-1)

Parni ovan.............................87(-3) - Parni ovan.............................0(-65)

Raketni brod...........................70(-0) - Raketni brod.........................127(-18)

Parni gliser..........................141(-0) - Parni gliser..........................89(-49)

Vatreni Brod..........................14(-34) - .............................................

Nosač balona...........................70(-0) - .............................................

Tender.................................70(-0) - .............................................

Generali...............................-372.8 - Generali................................-2790

Napadački bodovi.........................6975 - Obrambeni bodovi..........................932

Štete primljeno.........................18640 - Štete primljeno........................139500

Postotak štete............................11% - Postotak štete............................89%

Rešio on fda drži flotu kod mene u gradu. Ok rekoh ajde da vidimo i to čudo

Mogao sam i bolje ali sam imao stranke na poslu tako da...:D Još sam greškom povukao pogrešan talas na početku 1 runde dobro sam i prošao da se opet ne samohofnem :evil::saint::/

Поморска битка поред S1H

(14.04.2021 16:27:02)

House killer[MANIA] из -Kaljaja-

vs

MikiBg[-ODB-] из Kaludjerica

Брод ован..............................52(-0) - Брод ован..............................0(-20)

Брод минобацач.........................41(-0) - Брод минобацач.........................0(-30)

Парни ован.............................41(-1) - Парни ован.............................0(-31)

Подморница.............................44(-2) - Подморница.............................0(-20)

............................................. - Носач Балона...........................10(-2)

............................................. - Тендер..................................5(-0)

Пламени брод..........................31(-29) - .............................................

Ракетни Брод............................0(-6) - .............................................

Баги-педалина..........................60(-0) - .............................................

Генерали...............................-412.2 - Генерали................................-1976

Нападачки поени..........................4940 - Одбрамбени поени.......................1030.5

Претрпљена штета........................20610 - Претрпљена штета........................98800

Штета у процентима........................17% - Штета у процентима........................83%

Победници: House killer[MANIA]

Губитници: MikiBg[-ODB-]