Posts by House killer

    Večerašnja akcija


    On došao, mi došli on otšo :D

    jarko a odakle ti ideja da je Duske niko i ništa. Pa on je Apokalipšanin a ti znaš kako je kad ti se takvi nasele na ostrvo.

    Bolje zatvori usta, ima još naloga na Rs a selidba je moguća do 03.01.2022 tako da nemoj opet da se pojavi neki TEROR kod tebe na ostrvima.

    Sećaš se kako si igrao prošle godine, a da ne sećaš se sa svim nalozima si bio proteran u mod.



    Di je krevet


    I tako je on kod nas doš"o,

    i ko bos po trnju prošo,

    možda bi sad da ide

    al to će teško da bide :D


    Odo da se komiram bravo za nas


    I had some job to do so had to left it unfineshed

    krevet odmah

    igramo se , malo mi njih malo oni nas



    otkud sada to, zar ne ostaju oni koji neće da se sele

    Nismo se razumeli, pitao sam za lobije. Uzimam primer, znali sa rs imam tipa 7 naloga na istom lobiju, od kojih 6 ima istu mail adresu. Znači ako imamo 5 target servera na jedan server mi idu 2 naloga sa istom mail adresom. Kako će to da bude rešeno????

    Ajde i ja da pitam nešto. Sa RS imam 6 naloga, na 2 lobija trenutno. Šta se dešava ako su na istom lobiju 2 ili više naloga koje želim da pošaljem na isti svet prilikom spajanja? Da li će biti dozvoljeno menjanje mail adrese kao ranije ili šta? Nakon prvog spajanja to više nije bilo moguće.

    Posveta za sve pemzionere ja sam odradio ovo sad da se vratim farmanju :D


    Borba za Kamencity

    (16.07.2021 12:38:59)

    House killer[lVV] iz -Mermer hef 5-

    vs

    tin1406[CARPI] iz Kamencity


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Kopljanik..............................94(-6) - Kopljanik...............................5(-0)

    ............................................. - Ovan....................................1(-0)

    Minobacač..............................30(-0) - Minobacač............................20(-120)

    ............................................. - Zid.....................................5(-2)

    Bacač Koplja.........................316(-20) - .............................................

    Balon Bombarder........................90(-0) - .............................................

    Doktor.................................30(-0) - .............................................

    Kuhar..................................25(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali................................-20.4 - Generali................................-3720

    Napadački bodovi.........................9300 - Obrambeni bodovi...........................51

    Štete primljeno..........................1020 - Štete primljeno........................186000

    Postotak štete.............................0% - Postotak štete...........................100%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: House killer[lVV]


    Gubitnici: tin1406[CARPI]

    I tako ja se posle par dana setim da sam nešto počeo da bijem :D


    Borba za Kamencity

    (16.07.2021 11:17:28)

    House killer[lVV] iz -Mermer hef 5-

    vs

    tin1406[CARPI] iz Kamencity


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Kopljanik..............................46(-4) - Kopljanik...............................5(-0)

    ............................................. - Ovan....................................1(-0)

    ............................................. - Minobacač...........................140(-120)

    ............................................. - Zid.....................................7(-0)

    Bacač Koplja.........................276(-24) - .............................................

    Balon Bombarder........................90(-0) - .............................................

    Doktor.................................30(-0) - .............................................

    Kuhar..................................25(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..................................-20 - Generali................................-3720

    Napadački bodovi.........................9300 - Obrambeni bodovi...........................50

    Štete primljeno..........................1000 - Štete primljeno........................186000

    Postotak štete.............................0% - Postotak štete...........................100%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: tin1406[CARPI]


    Gubitnici: House killer[lVV]

    Za malo da se zaboravim :D

    Borba za Kamencity

    (15.07.2021 0:52:08)

    House killer[lVV] iz -Mermer hef 5-

    vs

    tin1406[CARPI] iz Kamencity


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Kopljanik..............................45(-5) - .............................................

    ............................................. - .............................................

    Minobacač..............................30(-0) - Minobacač.............................0(-120)

    ............................................. - Zid.....................................5(-2)

    Bacač Koplja.........................265(-35) - .............................................

    Balon Bombarder........................90(-0) - .............................................

    Doktor.................................30(-0) - .............................................

    Kuhar..................................25(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..................................-28 - Generali................................-3720

    Napadački bodovi.........................9300 - Obrambeni bodovi...........................70

    Štete primljeno..........................1400 - Štete primljeno........................186000

    Postotak štete.............................0% - Postotak štete...........................100%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: House killer[lVV]


    Gubitnici: tin1406[CARPI]

    A ja sam na ovo zaboravio :D

    Borba za Kamencity

    (14.07.2021 23:12:48)

    House killer[lVV] iz -Mermer hef 5-

    vs

    tin1406[CARPI] iz Kamencity


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Kopljanik..............................46(-4) - Kopljanik...............................5(-0)

    ............................................. - Ovan....................................1(-0)

    ............................................. - Minobacač...........................380(-120)

    ............................................. - Zid.....................................7(-0)

    Bacač Koplja.........................276(-24) - .............................................

    Balon Bombarder........................90(-0) - .............................................

    Doktor.................................30(-0) - .............................................

    Kuhar..................................25(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..................................-20 - Generali................................-3720

    Napadački bodovi.........................9300 - Obrambeni bodovi...........................50

    Štete primljeno..........................1000 - Štete primljeno........................186000

    Postotak štete.............................0% - Postotak štete...........................100%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: tin1406[CARPI]


    Gubitnici: House killer[lVV]