Posts by Hitek I

  Witam wszystkich. Naszły mnie takie przemyślenia dotyczące zmian w rozbudowie budynków na wyższy poziom. Wszystko super, ale ilość statków i pojemność ich jest zbyt mała by surowce transportować do dużej ilości miast, będzie to trwać wieczność. Można by pomyśleć o zwiększeniu pojemności statków i zachęcić admin. by się pochylił nad tym. co o tym myślicie?

  Hitek,nie znam Cię osobiście,ale pozwól ,że dam Ci dobrą radę. Zamknij już tą swoją buźkę( nasyconą jadem) i nie rób z siebie błazna większego niż jesteś ( chociaż nie znam tutaj osoby bardziej pustej od Ciebie)

  Jak nie znasz to popatrz w lustro. Poczytaj posty Świra to tam znajdziesz wiele jadu, a skoro nie znasz mnie to nie zabieraj głosu.

  Swoim tekstem puszczasz, tyle jadu że nawet Kobra nie ma tyle!

  Skoro ktoś mi ubliża i nazywa zerem nie będę milczał.

  A wystarczyło by zlikwidować czarny rynek i problem by się sam rozwiązał, nie było by trzymać tyle mułów:)

  To krok w przyszłość i wyrównanie szans tym którzy maja jedno lub dwa konta:)

  Zacznij w takim razie od siebie!

  I wyzbyj się negatywnych emocji i nie ubliżaj!

  Quote  Grałeś kiedyś w jakąś planszówkę, karty, szachy cokolwiek?

  Brałeś udział w jakiś zawodach sportowych?
  Z tego co piszesz wnioskuje, że nie i szczerze polecam, spróbuj kiedyś.
  Może zrozumiesz, ze satysfakcja z wygranej nie wynika z pogrążenia przeciwnika, a ze sprawdzenia siebie.

  Nie trafiłeś EGO BOB z tą tezą. Właśnie jestem czynnym sportowcem mogę zaprosić niebawem do Bydgoszczy na terenowa masakrę ,albo na wrzesień zawody PKO na bieganie , 21 km, drugi dzień 10 kim i trzeci dzień 5 km, albo zapraszam treningi 4 razy w tygodni będzie miło zapewne i zdrowa rywalizacja też właśnie przygotowuję się na maraton. Więc zapraszam serdecznie na wstąpienie do rodziny biegaczy, będzie zapewne miło i wierze że dasz radę. W planszówkę teraz trochę rzadziej gram , no wiesz przy gromadce dzieci to się grało nie tylko w warcaby. Ostatnie moje zawody to : Bieg w Białych Błotach Razem z Ukrainą i Bieg Niepodległości. Uwierz mi satysfakcja była niesamowita bo gdy zaczynałem biegać byłem w stanie przebiec .200 metrów , a teraz jestem w stanie przebiec spokojnie 30 km. tempem 6 min/km. Natomiast na dystansie 5km i 10 km biegnę 4:30/min. Nie było mi łatwo bo jestem byłym kulturystą więc pierw musiałem zrzucić dużo masy i nauczyć się biegać. Jestem czynnym sportowcem. Dlatego nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz!

  Zapomniałeś drogi Mikusiu,jeszcze o Pokojowym od samego początku walk wspomagał Was złotem i wojskiem i w zasadzie najwięcej Wam pomógł,ale to tak na marginesie ;)

  Każdy ma prawo mieć własne zdanie i chyba nikomu tego zdania nie zabronisz :) Nie musimy się zgadzać.

  Nam jak widać mało kto pomógł a Wam jak widać chętnie pomagało wiele osób,także jak widać masz lepsze gadane niż my.

  A co do walk w przyszłości to musicie sobie szukać innego przeciwnika bo my raczej nie jesteśmy zainteresowani już walkami :)

  mówisz, że darmowe surowce w przyszłości?

  Nic nie jest za darmo, zawsze trzeba zarwać noc albo posiedzieć by cos dostać :)

  Czyli zawsze coś kosztem czegoś, a jeżeli przegrany nic sobie z tego nie robi to żadna radocha:)

  Aż ciężko się to czyta kiedyś koleś mnie podobnie wyzwał to dostał w pysk.

  Mi pomoże Harry Potter. Jeszcze raz nazwiesz mnie zerem to zobaczysz!

  Hitek, znalazłeś sobie top1 sojusz, żeby cię chronili i chciałeś iść na łatwiznę, ale niestety długo nie powojujesz coś czuję

  Jak się przekonałeś nikt mnie nie chronił . to samo można powiedzieć o Tobie.

  Do wojaczki mi zresztą nie prędko i w cale mi nie zależy , natomiast widzę że szlag was wszystkich trafia, kulturalne kaczki.

  Przemawia przez was obłudna kurtuazja i nic więcej.