Posts by Kouzoulos

    απο φαπα σε φαπα και απο φαπα σε διακοπες...

    . Καραγκιοζικους ορους επειδη το ειπε ο μπαμπας κουζουλος που του αρεσει να παιζει νημα χωρις ορους για να παιρνει καθε αναφορa με μποτς. (πλυση εγκεφαλου)

    καραγκιοζικους ορους γιε (μιας και με ειπες μπαμπα) ειναι επειδη εχουν περασει κοντα 7 μερες πολεμου και εσυ ακομα δινεις διευκρινισεις επειδη ουτε εσυ ο ιδιος δεν εχεις καταλαβει τι εχεις γραψει......καραγκιοζικοι ειναι ολοι οι οροι για τον απλο λογο οτι εγω οταν παιζω πολεμο δεν κοιταω να σε κερδισω στα χαρτια με "ποινες" κοιταω να σε κερδισω με οποιονδηποτε τροπο σε ποναει...δεν προκειται να μου βαλεις ορους με τους οποιους μπορω να σε βγαζω διακοπες...θα το κανω ακομα και με τον πιο ανορθοδοξο για εσενα τροπο..δεν παιζουμε ηθικα..παιζουμε βρωμικα..και οπως ξαναειπα..δωστε μας αφορμη να βγαλουμε πολυ κομπλεξ πανω σας....για αυτο ηρθαμε..με την καλυτερη συμμαχια (οπως εσυ ειπες) παιζεις...κοιταξε να μαθεις κανα δυο πραγματα...οσο βγαινεις διακοπες εγω χαιρομαι..δωσε μου 10 αναφορες που σε μηδενιζω και θα τις ανταλλαζω καθε φορα για να σε βλεπω να πατας πανικοβλητος το κουμπακι των διακοπων...οσο μεγαλη ποινη και να βαλεις στις διακοπες...δεν την εχω αναγκη...χαιρομαι μονο και μονο που αναγκαζεσαι να μην παιζεις

    βασιλακη μου.....περιμενω μια απαντηση πασα μου.....εχω πολλα απλυτα...η κατ'εσε πλυμενα...να μοιραστουμε τη γνωση μας με το υπολοιπο ικαριαμ?...13η φορα που σε ρωταω..ναι η οχι δεν εχω λαβει ακομα...μπλοκαρει το λογισμικο σου βρε πασα μου? αχαχαχαχα

    ναι επιθυμω πολυ να κλεισει το νημα που τρωτε φαπες.....βασιλακη μου (παραλιγο) μαθητη μου?...με εκεινα τα πμ τι κανουμε ακομα να μου απαντησεις ενα ναι η οχι..


    αραξε σημερα εχω απο το γενικο....


    κυριοι διαχειριστες...ακολουθουν μηνυματα απο γενικο τσατ ολων των συμμαχιων του ποσειδων





    επομενως μην μου σφιγγεστε...αν μη τι αλλο περηφανια δε χασατε...αχαχαχαχαχαχαχα


    ναι καλησπερα σας και παλι και καλωσορισατε στο αποψινο δελτιο καιρου, προσοχη στα υπερατλαντικα ταξιδια, χειμωνιασε και πιανει ΦΟΥΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡτουνες

    με πολλα μποφοργια


    κακια επαναλαμβανω ΚΑΚΙΑ περιοδος για ταξιδακι αναψυχης μιας και κατα πασα πιθανοτητα η πτηση σας θα ακυρωθει...εκτος αν ειστε ο φιλος μου απο κατω


    αμα κατι το θελεις πολυ ολο το συμπαν συνωμοτει ωστε να το αποκτησεις....ταξιδι αναψυχης ηθελε ταξιδι αναψυχης πηγε....ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΝΑΥΑΡΧΕ, ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ








    παμεεε λιγοοοο αχαχαχαχαχαχαχ...σας το ειχα πει οτι θα σας καταντησουμε ετσι και δε με πιστευατεεεεεε αχχαχαχαχαχαχα


    φαπααααααααα χαχαχαχαχα


    Μάχη για την πόλη 500 miles

    (15.11.2020 21:38:48)

    Pater Patatios[ΑΜΗΝ] από -Β-

    vs

    Barney Stinson[Æsir] από THE NAKED MAN, Marshal Eriksen[Æsir] από 500 miles, Ren[Æsir] από THE_FORCE


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ............................................. - Εκτοξευτής..............................2(-0)

    Λογχοφόροι..............................0(-8) - Λογχοφόροι..............................5(-0)

    ............................................. - Τείχος..................................7(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Στρατηγοί................................-4.8 - Στρατηγοί...................................0

    Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί...........................12

    Ζημιά.....................................240 - Ζημιά.......................................0

    Καταμερισμός ζημιάς......................100% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Νικητές: Barney Stinson[Æsir], Marshal Eriksen[Æsir], Ren[Æsir]


    Χαμένοι: Pater Patatios[ΑΜΗΝ]



    Ναυμαχία μπροστά από την πόλη THE TED MOZBY

    (18.11.2020 20:49:50)

    El Padrinο[ΑΜΗΝ] από -AD-

    vs

    Barney Stinson[Æsir] από THE TED MOZBY


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ............................................. - Σκάφος-Έμβολο...........................1(-0)

    ............................................. - Έμβολο ατμού............................2(-0)

    Φλογοβόλο...............................0(-1) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Στρατηγοί................................-6.2 - Στρατηγοί...................................0

    Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί.........................15.5

    Ζημιά.....................................310 - Ζημιά.......................................0

    Καταμερισμός ζημιάς......................100% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Νικητές: Barney Stinson[Æsir]


    Χαμένοι: El Padrinο[ΑΜΗΝ]


    10η φορα.....κατι περιμενω απο εσενα φαπατακα μου...προσευχησου στους 10 οπλιτες που εστειλε ο ακυρος..


    καντο τωρα πριν φτασεις στο ΑΜΗΝ χαχαχαχαχαχαχα



    [mod='Whietdrum']+1 προειδοποίηση για Ασέβεια του Κώδικα Συμπεριφοράς[/mod]

    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


    ΟΧΙ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΡΕ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


    ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ...ΕΛΑ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ 1 ΕΜΒΟΛΟ ΔΙΠΛΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΩ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

    εγω - αμα μου φας την τυροπιτα ή το κρουασαν θα σου ριξω σφαλιαρα

    εσυ - (τρως το κρουσαν μονο και τρως σφαλιαρα) γιατι μου εριξες σφαλιαρα? σου εφαγα την τυροπιτα? μπορεις να το αποδειξεις?

    εγω - αμα σου ριξω φαπα εσυ θα κλαψεις

    εσυ - τρως φαπα και κλαις


    οπου εσυ=συμμαχια σου


    με μαθηματικη επαγωγη ευκολα αποδεικνυεται οτι οταν σας φαπωνουμε κλαιτε για τους ορους

    ας μην το στελνατε μεσα στην μαχη να κερδιζατε αναφορα...λαθος σας

    ειχα τον φαρμιδη τον φαπατακα να μου στελνει πρωτη γραμμη λογχες και εγω το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ηταν πως θα ακυρωσω την αναφορα


    ΕΥΓΕ ΝΕΑΡΕ ΑΞΙΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


    μαθε πως βαλλουν οι μοναδες -πιστε αντιγραφεα- και μετα ισως καταλαβεις αν οι 10 οπλιτες διαβαλλουν τη μαχη η οχι...δεν χρειαζεται να ρωτας ξανα και ξανα


    μην ξεχασεις να μου διευκρινησεις αυτο που ρωτησα...με τρωει η περιεργεια χαχαχαχαχαχα

    εισαι σε θεση να καταλαβεις αυτο?


    Με την αμεση συμπλοκη τριτου εννοω οταν οι μοναδες του 3ου παικτη εμφανιστουν στο πεδιο μαχης και μονο τοτε ειναι ακυρος ο γυρος αυτος και ολοι οι επομενοι

    εγω δεν το καταλαβα καλα..


    ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕ ΤΟΥ ΜΟΥ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΛΕΒΕΝΤΗΜ....Η ΒΑΣΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΦΑΤΕ ΑΛΛΕΣ 2-3 ΦΑΠΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΤΡΑΝΕ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


    ΕΙΣΤΕ Σ-Ο-Υ-Ρ-Γ-Ε-ΛΑ-ΛΑ-ΛΑ-ΛΑ-ΛΑ-ΛΑ



    [mod='Whitedrum']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

    ΣΟΥΡΓΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ


    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


    ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΟΡΟΥΣ ΘΕΛΩ ΟΡΟΥΣΣΣΣΣΣΣ ΕΞΗΓΗΣΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ ΔΩΣΤΕ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΡΝΟΥΜΕΕΕΕΕ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ



    [mod='Whitedrum']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

    Διαβαλλει σημαινει αλλαζει το αποτελεσμα της με οποιονδηποτε τροπο ειτε σε μικρο ειτε σε μεγαλο βαθμο.

    αυτο ειναι διευκρινιση?...μπορεις να μας εξηγησεις λιγο ακομα τους ορους 6 μερες μεσα στον πολεμο? το τελευταιο δεν το καταλαβα..οταν λες με οποιονδηποτε τροπο...........οταν λες το αποτελεσμα...εννοεις και την ψυχικη οδυνη που σας προκαλει? δηλαδη αμα καποια μερα ειστε οφφ και δεν νιωσετε πονο την ωρα που τις τρωτε τοτε η αναφορα θα μετραει η οχι?..επειδη το αποτελεσμα της μαχης θα ειναι διαφορετικο σε αυτη την περιπτωση..αυτο εννοω


    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕ ΜΟΥ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

    ΒΑΛΤΕ ΟΡΟΥΣ ΒΑΛΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


    ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ ΔΩΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ



    μονο 6 μερες εχουν περασει ρε...καντε κιαλλη διευκρινηση ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

    ΟΙ ΟΡΟΙ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΦΟΡΟΥΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΗ 10ΠΛΑΣΙΩΝ ΚΟΛΠΩΝ ΑΠΟΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ, ΜΠΗΚΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΧΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΛΑΝ ΤΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ. ΔΕΝ ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ. ΑΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΝΟΗΤΙΚΗ ΣΤΕΡΗΣΗ

    αν το ξαναπω θα με κανεις να πιστεψω οτι εχεις νοητικη στερηση...ΒΑΛΤΕ ΚΙΑΛΛΗ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗΗΗΗΗ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


    ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ



    [mod='Whitedrum']+1 προφορική προειδοποίηση για Trolling[/mod]

    εχω λογαριασμο 600κ με 10 πολεις για διπλο και αφηνω τους συμμαχους μου να παιζουν με 200 και 300κ..ρε ειστε ντιπ σουργελα? αχαχαχαχαχαχαχαχ μπαινεις σε μαχη με λογχες και νομιζεις θα κατσω να ασχοληθω να ακυρωσω την μαχη κιολας? αφου τις τρως βρε αγορι μου...


    ακομα και αν υποθεσουμε οτι παιζουμε με τους ορους σας..οι 10 οπλιτες δεν επηρεασαν την εκβαση της μαχης...οποτε καντε κιαλλη διευκρινηση αχαχαχαχα


    αυτος ειναι ο λογος που σε νεους σερβερς δε μπορειτε να παιξετε...γιατι ειστε γιδια και βαζετε ορους που ουτε εσεις δεν εχετε ξεκαθαρους στο μυαλο σας..ο αλλος χτες ελεγε παιζουμε χωρις ορους..εσεις σημερα λετε ακυρη η αναφορα γιατι ειχατε πρωτη γραμμη λογχες και φταινε οι 10 μοναδες του ακυρου που τις φαγατε ετσι...αχαχαχαχαα ΣΟΥΡΓΕΛΑΑΑΑΑΑΑ



    [mod='Whitedrum']Παρακαλώ προσοχή στις εκφράσεις σας[/mod]

    ποσως με ενδιαφερει αν βαζετε ακυρους στις φαπες που τρωτε για να μην μετρανε..οπως πολλες φορες ξαναειπα..αλλη φορα να βαζετε περισσοτερες μοναδες καθως οι 10 οπλιτες δεν καθορισαν καν την εκβαση της μαχης..ειτε τους βαζατε ειτε οχι, καταλαβαινετε και εσεις οτι θα τις τρωγατε...για αυτον τον λογο δεν μας ενδιαφερουν οι οροι σας...δωσε κιαλλη διευκρινηση στο τι εννοεις να επηρεαζει την εκβαση της μαχης..χαχαχα

    Σε περίπτωση άμεσης εμπλοκής τρίτου που διαβάλει την έκβαση της μάχης

    οχι οτι εχει σημασια λοιπον...αλλα οι 10 οπλιτες φταινε που γινατε μεροκαματο λογικα...χαχαχαχαχα..τουλαχστον δε βαζατε γεματα κουτακια μπας και σωθειτε...ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

    οσο για τα μηνύματα τι να δείξεις ρε αγόρι μου οταν τα έχεις δείξει ηδη

    9η φορα λοιπον....απο τη στιγμη που τα εχω δειξει ηδη και οπως λες δεν εχεις κατι να κρυψεις μου δινεις την αδεια να τα βγαλω εδω?   



    Μάχη για την πόλη ΔΑΜΑΣΚΟΣ

    (16.11.2020 9:27:33)

    El Padrinο[ΑΜΗΝ] από Impel down, PepeChaben από ΔΑΜΑΣΚΟΣ

    vs

    Sól[Æsir] από ΔΑΜΑΣΚΟΣ, Αγία Παρασκευή


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ............................................. - Εκτοξευτής............................131(-0)

    Πυροβολητής θείου......................9(-75) - Πυροβολητής θείου.....................195(-0)

    Λογχοφόροι...........................93(-397) - Λογχοφόροι............................526(-0)

    Ξιφομάχος...........................240(-120) - Ξιφομάχος...........................568(-120)

    Οπλίτης................................0(-10) - Οπλίτης..............................608(-73)

    ............................................. - Γίγαντας Ατμού........................120(-0)

    Γυροκόπτερο...........................120(-0) - Γυροκόπτερο...........................500(-0)

    Βομβαρδιστικό αερόστατο...............16(-44) - Βομβαρδιστικό αερόστατο................2(-44)

    Κριός..................................30(-0) - Κριός..................................47(-0)

    ............................................. - .............................................

    ............................................. - Κανόνι..................................0(-6)

    Γιατρός................................10(-0) - Γιατρός.................................9(-0)

    Μάγειρας...............................20(-0) - Μάγειρας...............................27(-0)

    ............................................. - Τείχος..................................7(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Στρατηγοί..............................-951.4 - Στρατηγοί..............................-687.4

    Επιθετικοί βαθμοί......................1718.5 - Αμυντικοί βαθμοί.......................2378.5

    Ζημιά...................................47570 - Ζημιά...................................34370

    Καταμερισμός ζημιάς.......................58% - Καταμερισμός ζημιάς.......................42%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Νικητές: Sól[Æsir]


    Χαμένοι: El Padrinο[ΑΜΗΝ], PepeChaben