Posts by Marqadam

    Thanks for the opportunity we had so much fun.


    I don't think draw is that bad option since we were always really clos to each other in terms of points and the lead has changed nearly everyday.


    You are a great fighters congratulations!


    We will wait to the next war.


    I'm afraid hiding will happen later too from both sides because we are in a different timezone. I still think there were some nice fights, and members had a chance to show their skills.


    Marqadam, SAW diplomat

    We accept thhe declaration and will do or bast


    Prepare the fight and have fun


    Marqadam, SAW diplomat


    Sic - we start at 8:00 not at 5:00 the date is good anyway

    huh, most több dolog is lehet

    a, hazudok és igazából normális játékos vagyok, és igazából van kedvem játszani

    b, Némó hazudik, és igazából elvették a kedvemet a sok farmolgató

    c, nem vagyok normális, azért vették el a kedvem

    d, csak simán meguntam, mert máshol játszom


    találjátok ki, melyik lehet az igazság :)

    sajnos nem lehet barátokat meghívni, pedig nincs annál jobb, amikor meghívod egy szigetre 15 barátodat, akik gyűjtenek neked kalózbogyót, mert szeretnek téged :)

    Köszi a sört


    7-en támadtatok meg Maci LND 3 óra alatt amíg nem voltam on


    13 millió aranyamat elvittétek

    seregem nullázva


    Igen, ezért voltam vakban most(oké kirándultam is)


    Ne mond nekem, hogy én így játszottam volna - mondanám, hogy átestetek a ló túlsó oldalára, de szerintem mindig is ott voltatok.

    Elveszitek az ember szórakozását... több mint 11 éve játszom, de elgondolkodtam rajta, hogy abbahagyom.


    Nincs ehhez kedvem időm. A tudásom még talán megvan de már tökmindegy.

    Nem érdekel csalás-e vagy sem, én nem multizom, ti meg multiztok, ez így nem fair bocs


    Pedig én se hiszem a VPN-ről, hogy egy cipőmárka tudod :D

    Én is iszom kakaót, senki se köp bele :)


    Némó, én nem bírok belépni a brazil war szerverre, nem tudom mi történhetett :S

    Ma este békés vagyok nem direkt támadom a macikat, csak atomanti engem hasonlított egy kis csírához(biztos a folyadékigény miatt) aztán hozzátok menekült :P

    Nem nem nem, ne gondoljátok, hogy nem tudok semmit :P


    Lekémkedtem az üzeneteket!


    Haha

    Olyan tanácsot kaptam, hogy az etapban inkább ne kalózkodjak - igazat megvallva nem is terveztem, csak gondoltam kihasználom a kiváló alkalmat értelmes dolgok írására :P


    Szerintem Zozó Bá gyűjti a pontokat Alphahóhérnak


    Kérek sört, nem fogom semmilyen nyuszira, nem olyan, hogy az éjjel közepén megtámadjak másokat :)


    A Kill Bill talán a kedvenc filmem :P