Sveiki , mums klana lÄ«derim problÄma ar jauno serveri Psi.
KÄ redzams bildÄ nav iespÄjams ieiet.
JautÄjums ir kur viÅam viÅÅ” ir pazudis un ko varam lietas labÄ darÄ«t? Å is notika vakardien ap 18pulksten.
ProblÄma ir. RisinÄjumu neviens pat pieredzÄjis mums nevar izdomÄt, tÄpÄc vÄrÅ”amies pie jums pÄc palÄ«dzÄ«bas.
Biļete ar ir nosūtīta.