Posts by Ozden

bana 48 saat verebilirmisiniz uzun sürüyor işlemler çünkü :(

arkadaşlar bu onay maili gelmiyor bazı hesaplarda sizde de aynı problem var mı ?

var, discorddan ulaşırsanız pannacotta bakıyor tek tek ama genelde tavsiye 24 saat bekleyip tekrar mail istemek eğer sorun mail gelmemesi ise

teşekkürler evet mail gelmiyor hatta mail adresi değişikliği yaptım onun için yeni maile onay geldi fakat lobiyi bağla dediğimde o mail gelmiyor

Şu yazdığında tek söylediğin doğru ne biliyormusun kolsuz ve oyun bilmez olmanız :D onuda bilmiyoruz diye aksetmişsin ama yanlış aksetmişsin kişilik yoksunu seni birde annemi babamı görmeyeyim yazmışsın çok yazık .

Yazılanları okuyorum sadece gülüyorum adama gelip şehir ismini poçe yapıyorsun , biz dengoş pepoç kingoç yapıncamı zorunuza gidiyor , madem zoruna gidiyor zoruna giden şeyi bir başkasına niye yapıyorsunuz karaktersiz insanlar ?

arkadaşlar bir sakin olun hepinizi tek tek .... biliyorsunuz sonra rodos basıp tatile alacaksınız her zaman ki yaptığınız gibi 62,31 de OLMPYS isimli arkadaşa helal olsun az bile yapmış siz daha fazlasını hak ediyorsunuz saygılar iyi forumlar

zaten senin ip li hesabın o, öncesinde ismi özdendi biliyoruz sen olduğunu yani laga luga yapma arkadaşımız diye

laflarına da dikkat et senin bi kere savaştığını göremedik bu 4. tatile kaçışın oldu benim saydığım seni tanıdığımdan beri

bugün rodosu siz vurdunuz lafını bile geçirmedik

bahaneniz bitmiyor zaten gelmiyoruz korkak oluyoruz geliyoruz bekleyin diyorsunuz kesiyoruz yağmalıyoruz küfrediyorsunuz sizle nasıl savaşacağız :D hep böyle devam etmez konuşacak yalanınız sunacak bahaneniz kalmadı artık

Senin acilen psikolojik tedavi görmen lazım oyuna kendini çok fazla kaptırmışsın pose'de seni tatile gönderen kişileri unutuyorsun bak çok acil bir doktora gözük tüm masrafların bana ait ;)

arkadaşlar bir sakin olun hepinizi tek tek .... biliyorsunuz sonra rodos basıp tatile alacaksınız her zaman ki yaptığınız gibi 62,31 de OLMPYS isimli arkadaşa helal olsun az bile yapmış siz daha fazlasını hak ediyorsunuz saygılar iyi forumlar