Posts by radek123(X-WaRiOr)

Nie no, pozbądźmy się negatywnych emocji.

Rzeczywiście można obgadać plusy i minusy tego budynku aczkolwiek nie mamy wpływu na to by jakiekolwiek pomysły wprowadzić w życie :).

Każdy będzie go używał ,bo ktoś inny używa itd.Grałem jak nie było rynków i gram jak są.

Śmiało mogę powiedzieć, że przed czarnymi rynkami nikt u graczy nie widział armii rzędu 3,6 mln czy nawet milion rg ;) w jednym czasie , było to niemożliwe rekrutując -nawet mając wszędzie pełne magazyny siarki to rg się szybko zużywało w bitwach -dużo szybciej niż się doszkalały nowe okręty/jednostki.

Może wszyscy zadeklarujmy -no nie z graczy bo są tu ich chyba setki (mam nadzieję)ale chociaż z przywódców/przedstawicieli sojuszy w imieniu swoich graczy, że nie będziemy stosować tego cudu w żadnym wypadku a stosujących go traktować za ,, persona non grata,, Na pewno dużo lepiej obgadać tą,, oczywistą,, sprawę zawczasu niż później się z nią mierzyć z niesamakiem obserwujących swoje rozproszone okręty/jednostki.

Sory chodzi o to samo inaczej nazwane.Miejmy nadzieję, że błędy z transportem zostaną naprawione.

Proszę powiedzieć ile czasu jest na edycję posta czy np raportu wojennego?

Nie raz po kilkunastu minutach do godziny chciałoby się coś skasować-edytować by nie zaśmiecać niepotrzebnie forum a już nie ma takiej opcji.

Bardzo proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.

6.Komunikaty o zakończeniu rekrutacji.

Nie pojawia się ikonka symbolizująca stworzoną jednostkę, statek.

Z tym błędem jednak da się żyć ale dla formalności.

21.02.2022 3:02 W następujących budynkach zostały skompletowane jednostki: Stocznia

Pragnę zauważyć, że jest pewna straszna lub dobra rzecz na tym międzynarodowy :)

Otóż strefy czasowe...rytm dobowy...dla niektórych będzie normalne grać między 1-6 w nocy/nad ranem naszej strefy szczególnie w przypadku Ameryk ale działa to i w drugą stronę więc ciekawie robić nocne plądry za dnia :)

Byłem, zajrzałem ale nie mam czasu na grę teraz więc konto skasowane.

Jednakże to bardzo fajny pomysł z utworzeniem serwera international.

Widziałem, że w tzw piku było tam ponad 1200 graczy online !

Ciekawe czy ta liczba utrzyma się na dłuższą metę.

Są przesłanki do tego, że tak może być-dzięki bonusom ale przede wszystkim tym podziałem, który może się utworzyć względem flag przy nickach graczy :).To dobra motywacja dla niektórych :)

Każda aktualizacja bez dodania w jej ramach nowego błędu to stracona aktualizacja :S.

Podobno Posejdon też niektórym graczom nie działa poprawnie.

Chyba tylko kolosy będzie się opłacać mieć niedługo i dobrze jeśli jego użycie nie spowoduję końca wszystkich bitew na serwerze ^^

Gameforge coś knuje. Możliwe, że powoli szykują serwery do większych, międzynarodowych fuzji w przyszłości.

Też o tym pomyślałem:) cytując,,W końcu mamy działający program do fuzji";)

Chyba podczas tej fuzji już były przenoszone i łączone różne serwery z różnych państw do jednego wora.Bedzie to opcja za kilka lat.

Albo pójdziemy całym pl na alfę albo np do ruskich na serwery 8)

Proszę o odpowiedź na jakiej zasadzie konta są ,, aktualnie" usuwane z wysp ?

Kiedyś widziałem, że była taka rozpiska i było to uzależnione od długości gry i faktycznie to niegdyś działało.

Konta, które zostały utworzone i nie była na nich przeprowadzona żadna akcja były kasowane bardzo szybko a teraz widzę na wyspie konto z startowym 60 pkt nieaktywne od 17 stycznia .

Nie ten gość nie zagląda codziennie sobie popatrzeć i nic nie budować tylko jest (i) kilka dni po utworzeniu konta.

Czy podczas naprawiania błędów z wysypem kont z zaświatów nie zostało coś zrobione nie tak i teraz konta (i) nie będą już nigdy usuwane?

Wybacz Ingolf , że zawracam cztery litery ale oznaczając Ciebie jest największy procent uzyskania odpowiedzi oczywiście nie obrażając reszty teamu ,bo też nie ma sensu tu wszystkich oznaczać.:)

Pozdrawiam.

Gratuluję obu stronom wyrównanej walki.Dobra decyzja by rozstrzygnąć tego pata.

Rzeczywiście na Oroheusie , który daje niesamowite bonusy do rekrutacji oraz produkcji siarki można znacznie dłużej walczyć ... niemalże w nieskończoność...do ostatniego nie żołnierza czy tarana ale ostatniej sztuki złota.

Spróbuj może dla czytelności usunąć te spoilery.

Gratulacje dla Piotra i Radka, chociaż moim zdaniem to niepotrzebnie tyle trwało.

Wybacz makary już śpiący to wstawiam ,może i lepiej było poczekać do jutra .Człowiek musi sobie odświeżyć te różnorakie formy wstawiania.Mam nadzieje ,że z grubsza jest to poprawnie wstawione.W razie czego zostanie usunięte i właściwa osoba zrobi to poprawniej jutro a właściwie już dziś .Gratuluje Panu Radkowi i Kertoip za dobrą walkę oraz obu sojuszom za wsparcie i lojalność dla swoich członków .Pełen szacunek dla walczących .

Bitwa morska w pobliżu Pirxpolis

(02.02.2022 19:52:02)

Kertoip11[W-I] z miasta Farmy Kerta, _9_, _1_, _4_, Miasto, Pragnienie, Szklaneczka, Podjuchy, Siaaara, MongolskaSiarka, Sopot

vs

pirx[TST] z miasta Pirxpolis, Pan Radek[ONIEE] z miasta Prebake, SKAŁY II, Miasto, Wino 1, nibyjakitakijak, ZEMSTA, Schongau, SKAŁY, SKAŁY III, Sopot, Wino 2, Mora, Pirxpolis, Kamień 3

---------------------------------------------------------------------------------------------

Okręt z Taranem..................1161(-14344) - Okręt z Taranem...................236(-14313)

Taran Parowy.....................1008(-11230) - Taran Parowy.......................435(-8665)

Statek Pomocniczy......................20(-0) - Statek Pomocniczy......................25(-0)

Okręt z Miotaczem ognia..............0(-3770) - Okręt z Miotaczem ognia..............0(-6102)

Okręt z Moździerzem................1140(-187) - Okręt z Moździerzem...................210(-0)

Krążownik Rakietowy................664(-3354) - Krążownik Rakietowy................520(-2833)

Śmigacz z Napędem Kołowym............805(-95) - Śmigacz z Napędem Kołowym.............180(-0)

Balonowiec.........................260(-1844) - Balonowiec.........................160(-1441)

Okręt z Katapultą...................500(-104) - .............................................

Balista................................0(-46) - .............................................

---------------------------------------------------------------------------------------------

Generałowie.........................-515933.2 - Generałowie.........................-437029.4

Punkty ofensywy.....................1092573.5 - Punkty obrony.........................1289833

Obrażenia............................25796660 - Obrażenia............................21851470

Podział obrażeń...........................54% - Podział obrażeń...........................46%

Zwycięzcy: Kertoip11[W-I]

Przegrani: Pan Radek[ONIEE], pirx[TST]