Posts by Majoneesi

Jw. Dziś zostanie przeprowadzona aktualizacja gry. Do ok. godz. 16 powinna się zakończyć. Żadne wrzaski ani pretensje tego nie przyspieszą.

Witam

Ingolf napisał o 46,7 godzinach przerwy w celu naprawy błędów. Miało to miejsce o 15 w piątek. Więc maks. o 14 dzisiaj powinno się to zakończyć. No chyba że w weekend nikt nie działa u was w team'ie, i czekamy do poniedziałku. Więc Majoneesi pytanie (skoro akurat ty czuwasz). Czy naprawiło to istniejące błędy czy też dalej się przetwarza i jeszcze nie wiadomo ?

Pozdrawiam

Andrzej / Shedra

Każde konto naprawiane jest indywidualnie, więc trudno mi powiedzieć, czy wszystko się naprawiło :) A na informacje czekamy, owszem, do poniedziałku tak czy siak, myślę, że będą jutro jakieś nowe wiadomości na ten temat.

Jeśli komuś się "nie naprawiło", konieczne jest napisanie ticketa do supportu.

UPDATED: Maintenance and Merge - 01.12 & 02.12

Drodzy gracze,

niestety wciąż pracujemy nad rozwiązaniem bieżących problemów po połączeniu i nie znaleźliśmy jeszcze ostatecznego rozwiązania, które rozwiązałoby wszystkie znane problemy.

W międzyczasie będziemy nadal próbować rozwiązywać problemy indywidualnie w systemie wsparcia.

Mamy też dla Was małą informację dotyczącą festiwalu. Ponieważ było to nieco niejasne: 18-dniowy okres rozpoczyna się po ZAKOŃCZENIU fuzji. Obecna data zakończenia połączenia to 16.12.2021 12:00 CET. Ze względu na obecną sytuację można się spodziewać, że data ta zostanie przesunięta. W odpowiednim czasie podamy nową datę.

Ponadto chcielibyśmy przeprosić wszystkich za niedogodności, jakie to spowodowało. Jako mały dowód uznania dla Waszej cierpliwości i zrozumienia, umieszczamy w ekwipunku każdego gracza 10 dni konta premium. Jak każdy przedmiot w ekwipunku, możesz dowolnie wybrać, kiedy go aktywować. Przedmiot pojawi się w ekwipunku w ciągu najbliższych 2-3 godzin, przejrzenie wszystkich kont zajmuje trochę czasu.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to tylko małe pocieszenie i nie pomaga wszystkim, którzy jeszcze nie mogą się zalogować. Pracujemy nad tym.

Jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie oraz przepraszamy za to, że przez to przechodzicie.

Twój zespół Ikariam

P.S. Każdego, kto ma problem ze znikającymi handlówkami prosimy o napisanie ticketa: https://ikariam.support.gameforge.com/index.php?fld=pl w celu udzielenia indywidualnej pomocy, o jakiej wspomniano wyżej.

Drodzy gracze,

około godziny 15:00 czasu środkowoeuropejskiego przeprowadzimy kolejną krótką konserwację, podczas której wyłączymy łączenie serwerów, aby zapobiec pojawianiu się nowych przypadków lub uszkodzonych kont. Uważamy, że jest to konieczne, ponieważ” nadal pracujemy nad rozwiązywaniem już istniejących spraw.

Po tej konserwacji podczas próby rozpoczęcia procesu scalania system po prostu powie „Błąd serwera” i żadne połączenie nie zostanie wykonane. Oznacza to również, że obecnie nie są możliwe transfery kont za ambrozję.

Wciąż pracujemy nad rozwiązaniem istniejących problemów i jak najszybciej poinformujemy Was o podejmowanych dalszych środkach.

Przepraszamy za niedogodności.

Twój zespół Ikariam

Datki na kopalnie będzie można wykorzystać bezterminowo, po Festiwalu Światów zmieni się jedynie to, że czas rozbudowy kopalni nie będzie już przyspieszony.

Jeżeli coś będziemy wiedzieć na temat naprawy błędów i innych terminów (typu:kiedy będą połączone serwery wojenne), na pewno damy Wam o tym znać w odpowiednim wątku Fuzja serwerów :)

Serio nie trzymamy tajemnic dla siebie :P

Soft Merge Question Thread

Sytuacja na godz. 15: (3.12):, informacja o problemach, jakie wystąpiły na polskich serwerach:

"Jestem zbanowany" --> W porządku, na serwerze wyjściowym konto jest zbanowane za transfer konta. Nie trzeba pisać do supportu. Dokończ tylko procedurę przeniesienia, klikając w niebieski przycisk nad listą serwerów w lobby.

"Mam włączony urlop" --> W porządku, skrypt usuwa tryb urlopu z każdego przeniesionego konta, więc gracze muszą tylko poczekać. Mniej więcej będzie się to działo ok. każdej równej godziny +/- 5 minut. Nie trzeba pisać do supportu.

"Zniknęły mi handlówki” --> wydaje się, że jest to problem z powodu obsługi zdarzeń, która nie działa poprawnie na niektórych serwerach. Trwają nad tym prace, nie trzeba pisać do supportu.

"Moje budynki w mieście są pomieszane / lista miast jest nieuporządkowana" --> trudno, musisz z tym żyć. Nie trzeba pisać do supportu.

„Nie otrzymuję wiadomości e-mail po kliknięciu niebieskiej wiadomości” --> częściowo rozpoznane. deweloperzy nad tym pracują. Plotki mówią, że problem z potwierdzeniem adresu e-mail dotyczy tych, którzy niedawno zmienili adres e-mail. Nie trzeba pisać do supportu, wystarczy poczekać na informację.

Mam nadzieję, że pomogłam :)

"Drodzy Gracze,

Oto lista znanych problemów z łączeniem, do których nie potrzebujemy już nowych zgłoszeń

Są one badane i jak tylko znajdziemy dla nich poprawkę, damy Wam znać:

- nie można się połączyć z powodu nazwy sojuszu
    - po kliknięciu niebieskiego przycisku na górze listy serwerów w celu połączenia połączonych kont nie otrzymuje się maila"

W tej chwili nic więcej nie pomożemy i nie jest to zależne od nas. My też nie jesteśmy cudotwórcami :)

Z urlopem wystąpił błąd, wszyscy czekamy na jego naprawienie...

Bardzo Was proszę, czytajcie to, co już zostało napisane, bo nie chce mi się w kółko powtarzać tego samego :D

Ktos moze wyjasnic taka wiadomosc po transferze konta?

Twoje konto zostało zablokowane do:wtorek, 19 stycznia 2038, 02:14
    Powód: Transfer konta

W lobby nad listą serwerów znajduje się niebieski przycisk, w który należy kliknąć, aby otrzymać maila z linkiem. Następnie należy kliknąć w link. Konto nie jest zablokowane, to po prostu procedura przeniesienia konta.