Posts by rainman

biz bize karşı olanın karşısındayız yağmur efendi sana bir kere daha dedik 2. Söyleyişim bu anlayana kadarda söylemeye devam edecegim benim veya ittifakımın sizinle bir derdi yokken bu adamlar öyle bir rest karşıtlıgı yürüttü ki ve sözleri benim gözümde bir değeri olmasada ittifakınızdaki yönetimsel zafiyettin dolayı öyle benimsendi ki şimdi ben bunların ne kadar işe yaramaz adam oldugunu gösteriyorum onlarda eksik olmasın beni haksız çıkarmıyorlar asi gittigi ittifaka maglubiyetten başka ne götürmüş 2010dan beri betadayım diyorsun sen söyle bu adamın galip geldigi savaş hatırlıyormusun aytimi dağıttı ysy ikinci sırada betanın en kalabalık ittifakıydı ysyyi bitirenlerin başında asi ve black white geliyor şimdi sıra wooda ben sizi uyarıyorum yan yana yürüdügünüz adamlara dikkat edin bu adamlardan kime ne hayır gelmiş size gelsin woonun o 3lu grubu size zarardan başka birşey getirmez getirmiyorda agresiflikleri sayesinde o güvendiginiz depolar bile tuzla buz oldu

@S P Y , etki karşısında tepki gösterebilirsiniz. Daha önce bende defalarca söyledim ama anlaşamadığımız için, ön yargılarınızdan dolayı, sanki karşınızdaki hiç konuşmamız gibi davranıyorsunuz. İnsanlar senin canını sıktığında; bu durumu, o insanın bulunduğu topluluğa yansıtıp, onları da aynı kefeye koymak kimsenin haddi değildir!

Yönetimler her daim zafiyet gösterebilir. Bib yönetiminin zafiyeti, zafiyetlerin en utanç vericisidir desek yeri vardır. Oluşumları ve akabinde, oluşumun hiç bir maddesinin uygulanmayışını hep birlikte gördük. Bu güzelim oyunda insanların oynayışına, hesaplarını yönetimine, aldığı generallikten taşıdığı hesaba kadar her şeye karıştınız! Bir de bunun üzerine oyun içinde yan yana yürüdükleri kişilere de karışın, tam olsun!

Bakalım sizlerden daha nasıl ilginç müdahaleler göreceğiz!

Selamlar,

@D A Y I , lütfen ama lütfen benim seviyeme ve zeka yaşıma geliniz. Hayatınızın ne kadar değiştiğini, nasıl renklendiğini hemen göreceksiniz. Söylediğiniz iki sorunu yaşıyor olsaydım, muhtemelen tedavide olurdum. Ama tam tersi, siz benimle bir tedavidesiniz. Sonucu güzel olacak, bir şeyler kapıyorsunuz gibi hissediyorum.

Selamlar,

@S P Y , kişi takıntınız neden var? Şöyle izah edeyim; biri ya da birilerinden rahatsızlık duyup, onu sürekli yeriyorsunuz. Onun, güya boş, işe yaramaz olduğunu düşünüyorsunuz. Tüm bunlara rağmen yine o kişiyi ağzınıza sakız gibi dolayıp, sürekli her konuya size henüz bir şey demeden ya da cevap vermemişken direkt yargılıyorsunuz. Ben, benim için hiç bir şey ifade etmeyen kişiler için, şahsıma ya da içinde bulunduğum topluluğa hakaret etmeden yanıt vermiyorum, rencide etmiyorum. Canınızı yakan şey ya da şeyler nedir?

Sevgilerle

Günaydın Beta,

GERTAA, seni en son bu sayfadan süpürmemişmiydim ben! Yine gelip gelip halının altına doluşmuşsun! Boşluk tuşu etkili iletişim için klavyenin en önemli tuşudur. Öyle olmasa yazdıklarını anlayamazdık,karman çorman bir şey ortaya çıkardı ve dil bilgisi olmazdı,sende zaten yok sıkıntı etme! Biraz düşün, zor ama dene!

@D A Y I, ya ismine uysun diye nasihat edeyim diyorsun ya da nasihatın anlamını bilmiyorsun! Yahu senin nasihat edeceğin tek şey yakınların olmalı, o da; benden uzak durun, reaktör gibi asabiyet ve seviyesizlik saçıyorum diye!

Bir 60m mevzusudur gidiyor ya hadi hayırlısı! Demek ki bir 10m daha getirsem siz forumda 2 sene daha konuşurmuşsunuz! Ne desek boş, vazifeniz olmayan şeyleri vazife gibi görmekte ayrı bir zihin bozukluğu sanırım, araştırıcam.

Selamlar,

@S P Y eleştiriye bu kadar kapalılık iyi değil! Hemen zeka testine girmişsin benim ile, ben seni o kadar hafife almamıştım.

Ben sana diğer arkadaşlarına nazaran değer veriyorum, lütfen.

Şifa dileklerin için teşekkürler.

Selamlar,

Yahu bir kaç saat yılbaşı ağacı süsledik o sırada ateşi harlamışsınız.

SAVAS şartlı salıverdiler sanırım yöneticiler, terbiyesizlikten müebbet alman lazımmış, bir kaç gün ile kurtulmuşsun. Neyse iyi oldu, arada seni de yanıtsız bırakmam!

KenNoKage biri sana Dragons'un ittifak değil 1 kişi olduğunu, ondan korkmamanı ve canını yakmayacağını anlatsız. Benim dilimde sana anlatacak şeyler için hücre bitmek üzere!

Ferhat hocam yazmak istemem ama dur iki lafta ben sokayım mantığınızı sevdim desem yalan olur! Siz plan ve proje ittifakısınız. Nereden nema sağlanırsa siz oradasınız. Bakınız @S P Y mesajında açıklamış, yanar döneriz, bugün küfredene yarın yarabbi şükür deriz demiş mesajında, azıcık yukarıda hemen!

@D A Y I sana sadece tebessüm ediyorum, ihtiyacın olduğu için :)

Herkese istediği dili ve algıyı sağladığımı düşünüyorum.

Lütfen bir sonraki mesajınızda benden iyi şeyler isteyiniz.

Selamlar,

@S P Y düzgün ve sakin anlatımın için teşekkürler. Elbette herkesin durumu yorumlayışı farklıdır. Herkes kendi cephesinden bakıyor ve iyiyi kötüyü kendine göre ayırt ediyor. Maalesef bizler bir kaç çürük elma için, elmanın tüm kasasını komple beğenmeyen durumdayız. İnsanlar burada aylarca, yıllarca bir veya bir kaç kişi için bir sürü düzgün insanın kendine has duruşunu ayaklar altına aldılar. Mesajlarıma dikkat et, lütfen sayfama gir, eski yazılarıma bak. Bir kere bile durduk yere bir taş atmadım. Bir kaç kişiye hakaret ederken, tüm Woo'yu içine katan ahlaksızlara yazdığım mesajlar ve arkasından gelen tartışmalar dışında görebileceğin bir aşırılık yoktur! Olamaz da! İnan herkes herkes kadar biliyor ve yorumluyor her şeyi... Şimdi sadece konuşmalar ve tartışmalar yüzünden yıllardır var olan bir birliktelik, ''düşmanımın düşmanı dostumdur'' taktiği ile yola çıkıyorsa, ben o birlikteliğe de karşıyım! Beslediğiniz ve birlikteyiz dediğiniz insanların ak olduğunu düşünüyorsanız inanın size anlatacak çok şeyim olur. Ancak bu yine sizin inanmak istediklerinizle sınırlıdır. Bahsettiğiniz birlikteliğin yayınlandığı sayfaya girip okuyunuz. Bib birliğinin yayınladığı kurallara ve o kurallardan hangilerinin uygulandığına bakınız. Söylemlerin ve eylemlerin bu kadar zıt oluşu size hiç mi bir şey ifade etmiyor! Forumda içerisinde bulunduğum birlikteliği genelleyici hakaret, küfrün karşısında her daim duracağım. Kişi ismi etiketleyin, direkt isim verin, açık ve net olun. Benim derdim bu!

Yazık dediklerimi idrak edememiş ve hala yanlış boş konuşuyorsun :) zeka geliştirici oyunlar var yeğenlerim daha 3 yaşında tıpkı 6,7 yaşlarındaki çocuklar gibiler tavsiye ederim sana da idrak etmene yardımcı olacaklardır. Biz woonun ve ysynin sözüm ona savaşçıları ve satın alınan depoları ile savaştık. Ama sen en son tatilde idin sonra ban yemişsin baktım da :) Sözlerime etme cahille muhabbet küstürürsün diyerek son veriyorum :)

Selamlar,

Merhaba, size mükemmele yakın bir yanıt yazmıştım. Ancak; FastFooD sizin üzülmenizi istemediği için, mesajımı sildi. Sizlere hakaret ve küfür serbest iken; bana yazdığım, yazarken edebi sanatlardan faydalandığım, güldürdüğüm, düşündürdüğüm mesajım siliniyor! İçerisinde aleni, direkt, cevap vermeksizin kendi kendime yazdığım mesaj / lar için bunun yapılmasına eyvallahım vardır. Ama, bana direkt kelime kelimesine hakaret edene verdiğim cevabı siler, karşı tarafın mesajını sayfada tutarsanız, ben bu işi bozarım!

Selamlar.

Mesajımı alıntı yapacakken yanlışlıkla beğenmişsiniz. Şimdi @D A Y I yanlış anlayacak. Ben açıklık getireyim bari alınmasın :)

Bırakınız savaşı, alavere ve dalavereyi... Tek bir soru soracağım: çok net ve tek soru.

Rest ittifakı gibi bir ittifak, bib gibi bir oluşuma nasıl müsamaha gösterir ve yanlarında yer alır?

Ben 2010 tarihinden beri Beta'dayım. Oyunlarımı bir kaç defa tatil dışında hiç kapatmışlığım yoktur. Sizler kadar da aktif analiz edebiliyorum.

Sizin bunu yapmamanız, tavrınıza ters olması lazım! Yanılıyor muyum?

Siz ki; yıllarca Hilal ile mücadele ettiniz başka hiç bir ittifakla sürtüşmeniz olmadı. O hilal şimdi kbye sığındı,yok oldu. Hd yine aynı şekilde; ne keyifli savaş yapmıştık. Yendiler, tebrik ettik, keyif aldık, organizeydiler. kasırgası anadolu kaplanı kartal atisi arjeni abettoru general kızıl akrebi... Şimdi... kökez her savaşta ittifaktan çıkar; woo ya karşı nerede savaş varsa kendi ittifakından destek alır yanına alabildiğini de alır gider o savaşa... Hani duruş, hani Hd olmak! Uzun süredir Hd ittifakından herhangi bir yaşam belirtisi var mı? kb nin işini yapmak değilde nedir bu açıklayınız! gos... eski dosttan düşman olmazmış derler! Belki de kb nin bütün işlerini tek başına yapmak isteyen en hırslı ve en kin dolu ittifak... Şimdi yok şöyle oldu, yok bize bunlar dendi, işte hiç bir şey bilmiyorsun, abilerine sor gibi gereksiz ve bir o kadar anlamsız cümleler kuracak bazıları ama nafile!!!

Tüm bunları bir 5 dk düşünüp Beta'ya huzuru ve adabı getirmek bu kadar zor mu??? diye düşünelim... Bence değil. Sadece herkesin kendine bakması lazım o da zor. Çünkü; insan kibirli ve gururlu bir canlı.

Rainman ne kadar boş lüzumsuz ve oyun cahili bir insansın. Parasını verip gp satın aldınız getirdiniz legal bile değil yaptığınız gelip onu savunuyorsun. Cepheler de eziliyorsunuz onu savunuyorsun.

Biz resmen ysy+ woo ile savaştık arkadaşlar sempati duyuyor yardım ettik diyorsun. Boşa maval okuma bize. Penche yi öne atarak rest yardım etti bizim savaşa karıştı diyebiliyorsunuz. Cümleleri yazarken lütfen beynini de kullan gerçekten yazılarını okurken IQ'n konusunda endişeleniyorum. Bunu yanlış anlama üzülüyorum senin adına kızmıyorum sana...

Selamlar,

Cehalet konusunda aynı fikirde değiliz, olsa idik size cevap bile vermezdim! Hala insan olabildiğinizi düşündüğüm için sizi yanıtsız bırakmıyorum! Şansınızı zorlamayın derim. İllegal bir şey varsa sizlerin Beta'da yaptığınız tüm illegallikler gibi yanıtsız kalmaz, cezasını görür. Adaleti dağıtacak yetkinde,cürmünde yok!

Siz WOO ile savaşmadınız. Savaşsaydınız, daha önce bunu dile getirdiğim gibi; burada bunları yazamazdın! Siz yancı ve kendini güçlü sananların yanında yer alıp onların eteğini kirlenmesin diye tuttuğunuz için bunun farkında olmamanız gayet normal! Yazdıklarım ya da benim için endişe etmene, üzülmene gerek yok. Bence kendin için endişelenmelisin. İnsan sadece et ve kemikten ibaret değildir neticede, ben senin için hala umut besliyorum! Saygıyla

1- Biraz uysallaştın gibi. Ben başardım bence senin yapmak istediğini.

2- Oyun yahu bu oyun. Sana hak vermiş, maddiyatın el veriyorsa kullan demiş! Ben doğrusunu yanlışını bilmem. Yoruma kapalı bir konu onu bilirim. Mesajları doğru düzgün okuyunuz. Kimin ne dediği ortada.

3- Bir insan sinirleniyorsa; cahilliğindendir. Buna sonsuz cümle eklenebilir. Bilmişlik yapmaya lüzum yok.

4- Algıda asabiyetten dolayı kapalılık var. Hesabın biri uçtu 1 sene sonra gelecek sen Beta'da isen seni işgal edecek. Ama ben o hesap ceza yese dahi yine Beta'dayım. Bir kaç kez okuyunuz. Arkadaşlarınızla burayı sirke çevirdiniz zaten bir de şu günahsız canlıların isimlerini kullanmayınız.

:) Psikolojinize hayranım ya. Az önce boş teneke, şimdi güzel insan. Bende savaş ve oyun hakkında konuşuyorum. Sorduğum soru felsefe sorusu muydu? Soru: İnsanlar generallik ve hesap taşırken size mi soracak? Bu soru ikariam ile alakalı bir soru değil mi? O game ya da farmville mi?

Hastalığının tek ilacı var; oyundan uzaklaşman lazım acilen, bir de bol bol okuman lazım!

Hesabım maalesef ceza aldı, 1 sene kadar seni işgal edemeyeceğim, bu konuda bende acemice bir hata yaptığımı düşünüyorum. Ama yine Beta'dayım. Sevgilerle

Selamlar,

Evet, diğerlerinden bir farkın olmadığını, edepten üsluptan nasibini almadığını daha ikinci mesajından gösterdin. Tüm forum sana teşekkür ediyor! Daha sorulan sorulara doğru düzgün iki kelam edipte cevap veremiyorsunuz! Üstüne üstelik altta kaldığınız her durumda hakaret edip tehdit ediyorsunuz. Kalabalık mesajlarla değil, insanlar ile olur. Sen bu sayfaya yazmayı bıraktığından o gereksiz kalabalık bir nevi de olsa hafifleyecektir. Hadi git ve biraz düşün! Neden sorulara cevap veremediğini?! Sevgilerle

Not: Cephede olmadığımı nereden biliyorsun!

Selamlar,

KenNoKage doğru kişiye yazıyorsun değil mi!

Ben ne sordum siz ne anlattınız! Ben diyorum ki: Ben, o, bu, şu... gitti farklı dünyadan hesap getirdi veya generallik getirdi. Bunun derdi, tasası, hesabı sana, size mi kaldı? Bana bunun cevabını ver. Başkasına söylediklerimi siz dert etmeyin kendinize. Herkesin ağzı dili var. Mevcutta hangi durum var ise ben onu değerlendirir gereken kumaşı keser giydiririm siz rahatta kalın!

Misal şuanki savaş eğer woo kendi gp si ile savaşssa mertçe hiçbirşeye gerek kalmazdı emin ol dışardan betaya giren gp ve altını sadace betadakiler değil tüm serverler biliyor emin ol bundan sen ysy olarak rest karşısında durman imkansızdı bunu herkes bilir ama sizi gazlıyanlar sizi o savaşa soktular neymiş bahane rest bib oluşumuna adam yolladı yav:)))harbi gülüyorum sizden ricam yalan yanlış konuşmayın burda.

Selamlar,

Siz Dünyalar arası gp giriş çıkış sorumlusu musunuz?

Beta'da getirtilen hesaplar ve generallikler bib den soruluyor da bizlerin mi haberi yok! Çapınızı bilin!

Sürekli aynı hava insanı sıkar. Azıcık değiştirin.

Selamlar,

@S P Y İttifak içerisinde başka ittifaka sempati duyanlar, dost ittifak ile gönül bağı olanlar olabilir. Onlar dara düştüğünde elden geleni yapmak da bize yakışır. Sizin bib e olan gönül bağınız ve sizi savaşı baltalamanız için verdikleri talimatlar gibi düşünebilirsin! O sıralar gidenlere destekte olunabilir bu pek tabii. Şuan sizin bibe destek olduğunuz gibi. Şimdi karşıyı suçlayıp kendine bakmazsan olmaz. Her şeyin bir nedeni bir de sonucu olur. Sizin WOO ittifakına sempati duyduğunuz zaten söylenemezdi. Bahane arıyordunuz, buldunuz. Seni ne çocuk ne de cahil olarak görüyorum. O senin algın. Bilmek değil görmek benimki, yanlış gördüğünü anlatmaz isen; sizinle benim aramda bir fark kalmaz! Oyunu kuralları dahilinde değil, kendi kurallarınız dahilinde yorumluyorsunuz. O yüzden her daim haklı ve güçlü olduğunuzu düşünüyorsunuz. Algı yapmıyorum.

Cevabını bekler gözlerinden öperim.

hahahaha boş adam rezil oldu konuyu yine başka yere cekti cevap versene aslan parçası işte woo budur ve piyonları:)))))yok sonra yazıyor ittfağındakiler oyuncu ismini ver felan ver diye siz hepiniz klon gibisiniz ondan dedim:)))sanane isdeğim yazarım foruma sanane boş kişilik sanane.

Selamlar

Vallahi panayır yeri gibi olmuş buralar, bir sürü mesaj yazılmış, tek tek hadsizlerin haddini bildireceğim. Sıradan başlayalım :)

GERTAA uzay boşluğu yanında halt etmiş! Ben her daim konu ile birlikte hareket ederim. Senin gibiler gibi her mesajım bir birinden bağımsız ve alakasız değildir. Yanıtını alamadığım bir sürü mesajım var! Sen önce onların altından bir kalk! Klon konusuna gelince geçmişte yapılan koyun klonuna ithafen, senin asla klonlanmaman lazım çünkü;bu zamanlarda senden bir tane daha düşünülemez!!!

CcCTürk Frost Asi 3 lemisinden iyi yanlız bu yağmur adam yiğidi öldürelim hakkını yemeyelim 3u bir rainman etmiyor buların tartışmaya bir heyecan geldi :) gelip boş yapmasalar bari gene :)

@S P Y inan tartışmaya açık biriyim. Üslup edep çerçevesinde varım. Haddini aşana aynı şekilde karşılık veririm. Benden yana ne ekersen onu biçersiniz.

Sevgiler

İmla kurallarına uyarak yazdığında oyun bilgin değişmiyor Woo'lu rainman. Üzgünüm ki sen ve arkadaşların hiçbir işe yaramayan bol kepçe sallayan insanlarsınız. Savaş meydanlarında yapamadıklarınla burda konuşmaya yüzünüz olmaması lazım oysa ki... Rest e laf söylemeye başlamışsın yine Rest'i sen archea'ya asi1'e scamp'e sor, gelip sıkışan bir işi beceremeyen sözüm ona savaşçılarınız Rest'in tokatını yiyip kuyruklarını kıstırarak Woo ya geri döndüler. En başta bunları bil sonra ahkam kes ya da insanlara laf söyle :) Rest yetmedi şimdi de savaş ittifakı dan dayak yiyorlar bunu da buraya not düşeyim belki uyanırsın. Saygılar...

@D A Y I imla kurallarına herkesin uyması lazım. Eğitim aldınız değil mi! Ben ve ittifak arkadaşlarım bir işe yaramıyor isek sizlerin oyunu bırakıp gitmesi lazım! Oyundaki savaşta tek karşımıza çıkma cesaretiniz olsa bugün sen bunları yazamazdın. İki kişi YSY ittifakına destek oldu diye içinideki şakşakçılık hevesinizi ortaya çıkarıp hemen bib e yamandınız. Saydığın isimler senin kurduğun cümlelerden bin kat değerli ve efendidir. Ahkam kesmek sizin gibilerin harcı biz fikir alış verişi yaparız. Seviyeni bu kadar belli etme! Cepheler 2000 raundlara dayandı 22 cephe var, mücadele var emek var! Biraz bu tarafa bakın, hep açıktan vurmaya, insanları manipule etmeye, ortalığı karıştırmaya ve gövde gösterisi yapmaya çalışıyorsunuz! Saygılar benden.

Selamlar,

Whatsapp yazışmalarını forum ile karıştırdın sanırım, alt alta seri yazımlarla kalabalık ediyorsun. Varlığın yeterince rahatsızlık vermişken zulüm olma insanlara!

İnan seni tanımak ya da aramak isteğim, hayatımda yapacağım en büyük hata olur. Oyununda isminde sende kalsın. Karakterin anladığım kadarı ile sadece sanalda büyük! Edebini takın yeter. Mesaim forumda bugünlük bitiyor. Umarım yarın kendini rencide ettirecek yazılar yazdırmış olmazsın bana.

Görüşmemek ümidi ile...