Posts by N o M e R C y

Sevgili delta gücü üyeleri, Tarla başı tayfuna göre kurtarılmaya ihtiyacınız yokmuş sağda solda öyle konuşuyormuş

Her gün onlarca yağmaya uğrayıp tatile almaktan başka çaresi olmayan delta gücü üyelerinden kimse yardım edin demiyormuş

Allah aşkına biriniz şu tayfundan yardım istesin ne yapabilecek çapsız tarla başı tayfun merak ediyorum ^^

dyrU7.png

3SlnFX.png

rTlLOGkguSeD.png

Gökten bir kurtarıcı insinde DELİ OCAĞI savaşçılarının elinden bizi alsın, kurtarsın diye bekliyorsunuz farkındayız.

Fakat kurtarıcınızı kim kurtaracak bunu düşündünüz mü?

KAN

ACI

GÖZYAŞI

ZAMANI

;)

Küçük emrahla başlayalım.

Küçük emrah yağmayı yedikten sonra hesabının nickini değiştiriyor, tabi bunu yapacağını tahmin ettiğimiz için önlemini önceden aldık 8)

O kadar mızrakçı basıp aşçı eklememen stratejik deha olduğunun kanıtı ^^

TJfML7VyNA4.png

BEFORE

laAHV.png

AFTER

ufS86BO.png

1ZRbmC.png

Üzülme emrahcım, bizimle rakip olan herkesin karşılaşacağı bir durumla karşılaştın olur öyle şeyler..

Yada üzülebilirsin ne de olsa karşında arma gibi rakipler yok, üstünlük taslayabileceğiniz server sahibiyiz diye foruma doluşup şen şakrak takılabileceğiniz..

EGO SÖNDÜRMEYE GELDİK ;)

HER GEÇEN GÜN KABUSUNUZ OLACAĞIZ.

Jokzilla diye biri vardı, bu arkadaş sanki ona benziyor ;)

hwiaXkzPj2St.png

Foton gitti kardeş?

tqAThaopN.png

WDZm1zwN3.png

Mermiye kafa atanlarda var tabi 8)

HkbP8o50.png

KARTAL SAVAŞÇI

4WiPDFS.png

U7KFOpzjYNl.png

2DY6QH1Rm4.png

cKxAU9.png

İyi tatiller dileriz.

Her sene mutlaka gider, yazlığımızda palmiyeler dikeriz.

iyUpS6bkv.png

Yeşili seven bir ittifakız, palmiye ise kırmızı çizgimiz.. 8)

Bu mu merkez dediğiniz yer?

EASY

X/

iBpYF.png

Bir Lider düşünün..

Pardon Lider nerden çıktı ^^

Tarla başı diyelim daha uygun olur.

Bu tarla başının gece gece canı sıkılmış olacak ki hem rakibine aksiyon atıp hem de sadece kendisi kesilmek istemiş ^^

Aslında bir şey onu sinir etmiş olabilir..

Onu bu kadar sinir eden şey bu olabilir mi?

xiJktTpOr6.png

Tarla başı, bir sürü tarla varken neden beni yağmalıyorsunuz diye kızıp kendini kestirmiş olabilir..

Yada kendine bunu yapan karşısındakine neler yapmaz diye düşündürmeyede çalışmış olabilir..

^^

Kb7qF.png

ASACAĞIM RAPORU 8 İLE ÇARPABİLİRSİNİZ ^^

pFBEA0O6g.png

Bunlarda tarla başının yardakçıları ^^

eFRX1YMcT.png

qtBTZvg_uLG.png

u8RoDwSk.png

Birileri biz delta dünyasına gelmeden önce bizler büyük serverların büyük oyuncularıyız derdi..

Rekabetle geçen yıllar sizlerin büyük serverlerin büyük oyuncuları değil, büyük serverlerin büyük tarlaları olduğunuzu ortaya çıkardı.

Şimdi raporlarını asacağım ve beni karşında gördüğünde yola çıkardığı yağmayı geri çekip, içindeki askeri ve gemisiyle birlikte sömürgesini yıkarak kaçıp giden küçük emrahta, zamanında biz büyüğüz biz büyüğüz diye dolaşanlardan biriydi.

Öncelikle küçük emrah'ı 0 gp li altın kasan " 0 " gpli hesaba attığı 10 tane yağmadan dolayı ve kalibresinin getirdiği üzere bununla övünmesinden dolayı tebrik ederim, küçük olmak bunu gerektirir ;)

Küçük emrahın acıklı hikayesinin ne ile başladığına bakalım ^^

XAGiuJaLC14O.png

Üstüne vazife olmayan işlere kalkışmış 8)

Çok korktum demiş alaycı bir dille, tabi henüz tepeye gelmiş sömürgemi görmemişti :)

zT7sj-HMN9.png

Küçük emrahın küçük şehrine saldırıya çıktım, aynı zamanda adada tarla gücü üyesi varmış gelmişken onu da yağmalayım dedim ^^

57UgbJ3I.png

Bide nolsun benimle savaşmak 0 gpli üyemizi tatile aldırıp depolarını boşaltmak yerine

Şehir ismini 10 YAĞMA YETER diyip kendini bununla avutup içindeki askerlere birlikte söktü ^^^^

ayVB7jvEd4XJ.png

Küçük emrah yağmaya geldiği yerden içindeki askerlerle birlikte sömürgesini söküp topuklayıp gittiğine göre axe ile adada baş başa kaldık..

Buda küçük emrahın söm içindeki askerlerle birlikte söktüğünün kanıtı

ambzwnAU4l.png

9lWRsegSN.png

aozbpy8ExKm.png

03J8kqG1KZ.png

Tatile aldırıp depo boşaltmaya geldiği yerde sömürgesini içindeki askerlerle birlikte yıkıp giden emrah, her zaman ki gibi arkada bıraktığı ve kale dışında kalan oyuncusuna TATİLE AL emrini verdi ^^

Bir taşla iki kuş vurmuş oldum, axecim 2 gün dinlen sen ben gene gelirim ^^

l9TM3vUA.png

1ltsbBIUEqW.png

Büyük resmi görmeniz dileğiyle

R2tqGawTEv.png

Şunu da unutmadan eklemek istiyorum senelerdir bizleri gpsiz oyunculara saldırıyorlar bunlarla kendilerini avutuyorlar diye suçlayan delta gücü 1 kere olsun bugün benim yaptığımı yapıp yağmaya geldiğimiz yerde karşımızda duramadı, oyuncularını hep savunmasız ve aciz bıraktı. Gerçi bizlere karşı kendileri de savunmasız ve acizlerdi üyelerini kurtarmalarını nasıl bekleyebilirdik. ;)

Aynı şeyi delta gücü yaptığında karşısında DELİ OCAĞININ DEMİR YUMRUĞUNU buluyor.

Ama sizin tabirinizle en iyi savaşçılarınızdan biri küçük emrah DELİ OCAĞININ 0 gpli bekleyen hesabını bile tatile aldıramıyor.

CÜRMÜ DE YETMEZ

İki ittifak arasındaki kulvar farkını görmeniz dileğiyle 8)

Merkezinize girip liderinden yönetiminizi tarla ettik, bomboş depolarla takıldınız.

Hala daha merkezimize gelin diyorsunuz yahu yetmez mi? Kaç kere geleceğiz yol geçen hanına döndü ^^

Tarla gücü saflarında olmaya hevesli arkadaşlar olduğunu duyuyorum bu sayfayı iyi takip edin.

TAKİP EDİN Kİ BAŞINIZA GELECEKLERDEN HABERİNİZ OLSUN ;)

Kendini bile koruyamayan aciz bir ittifakta sizde TARLA olmaktan öteye geçemeyeceksiniz.

Mevcut rekabetimiz boyunca bana bir yağma bile atamayan TARLA ittifakının tarla yönetiminden bir farkınız olmayacak.

İyi seyirler dileriz 8)

9e4_3Cq.png

5GzsM.png

azj5ky7ZhVK.png

7CQnm8WAI2Or.png

gGdRHlTWFa.png

iQLBjo8DC1Mc.png

3YIyWg0.png

Uzun zamandır Deltanın tarla ittifakı tarla gücünün tarla üyelerinin hasadını yapmıyorduk, başlayalım dedik 8)

gqTIF2.png

TARLA GÜCÜ ittifakının TARLA üyelerini sürmeye başladık.

Her zaman ki gibi aynı, konsept değişikliği bile yok.. Uzaktan gemi at ve başka bölgede yağma atmamızı engellemeye çalış..

Durdurabilir misiniz?

ASLA

En iyi yaptığınız şeyi yapın

Uzaktan izlemeye devam edin

Lr7Rj3.png

Biri de demiyor ki şu kalenin dışına çıkıp 1 kez olsun üyemi kurtarmaya gideyim..

Gerçi diyenler olmuştu yağma yiyen arkadaşını kurtarmaya çalışıp kendisini kurtaran olmayınca kesilip gidenler.. ^^

Yüzlercesi hatta binlercesi gelecek, bizi izlemeye devam edin 8)

C9MZDF8Uz-W.png

İyi tatiller dileriz.