Posts by N o M e R C y

Salyalarını sil muratcım. Bugün fazlasıyla salya akıttın ve hiç silmedin ^^

ya sevko guldurme adamı :D:D burda kendı oyuncunuzu yagmalıyorsunuz :D:D sehır pompada dıye onun adı cıkıyor hakkatten tam komedısın yahu :D:D

Kendini avutma şeklini beğendim, ama bu tayfunun dün gece 3'te 0 gpli hesaba yağma atmak için ışın atıp bizim tarafımızdan gelen kontra ışından sonra yağma yediği sonrasında da sömü söküp kaçtığı gerçeğini değiştirmiyor.

Aferin böyle gözyaşı akıtmaya devam et, sadece salya olmuyor ^^

Salyalarını sildiysen artık seni kale dediğin yerde tüfekçine kadar kesip tarla niyetine nasıl sürdüğümüzü hatırlatmamı ister misin?

Hadi başlayalım

BiUe-5go.png

wtAReWFN.png

JN_a2Og.png

loCyILdxiH.png

9ugaQdK.png

2Q0_lo.png

fSQEB-.png

bI0NsqjYPO65.png

JYpi68GM.png

GI5B8LVgCw.png

l9uze.png

5uK-9VRoiZx.png

m_RG38ChS-U6.png

GRN-HVEkO.png

DZaIB7JP.png

3sjki_b.png

OneLuSZV.png

baracuda gıbı uff olursun sora :D:D

Rakip olduğumuz 4 YIL boyunca toplamda 100 tane yağma atamamış ittifaksınız, 0 gpli hesaba gecenin 3 ünde ışın atıp sonra kontra ışın yiyince geldiği yerde yağma yiyen delta gücü lideri pompanın yaveri salya murat attığı 3 tane yağmayla mı övünüyor? Sana şuanda bu satırları yazarken bile en az 3-4 tane üyen seri bir şekilde yağmalanıyor farkındasın demi?

GECELER BİZİM, SİZE AĞIR GELİR ;)

YAĞMA YEMEK İÇİN AYAĞIMIZA KADAR GELEN TAYFUNCUĞUMA DA TEŞEKKÜR EDERİM, HEP BÖYLE OL BİZİ YORMA ^^^^

W5zPJmr.jpeg

JQkWrn.jpeg

tGehVP89i.jpeg

Başka diyebileceğiniz hiçbirşey yok zaten, küfür ettin küfür ettin.

Forumda çıkıp senlik hiçbir şey yokken benim sayfama gelip sende olmayan şeyleri ağzından düşürmeyip bana ve ittifakıma sallarsan sana kim olduğunu hatırlatmam gerekir, ettiğin küfürler umurumda bile değil.

Aynı küfürleri hatta daha ağırlarını enes ediyor, madem adamsın yanından göndersene yollarını ayırsana ADAM görelim aksi takdirde MÜSVEDDE muamelesi yaparız ki yapıyoruz zaten sürekli bulunduğu kabın şeklini alan bir adama göre fazla iddialı cümleler kuruyorsun kardeş. :)

Sen bahsettiğin kadar adamsın(!) reklam yapmana gerek yok ancak kişiliğin oturmuşsa önce oyunda sadece örs kaçırıp havantopu atmayı unuttukları için ailelerine küfür edip oyunu bırakmalarına sebep olduğun _81_ ve gözükara oyuncularının yaptığını yap ve oyunu bırak gururlu ve onurlu bir davranışta bulun sonra foruma gel başkalarına burada methiyeler düz, talimatlar ver.

Bizde senin arkandan kişilikliymiş be diyebilelim.

birgün benide satacağını söylemelerine rağmen arkanda durdum hatta bu yüzden hain bile ilan edildim ama son raddede gördümki ayıdan post sendende dost olmazmış dost kelimesi çok farklı bir kelime her babayiğidin harcı değil

Bahsettiğin tüm değerli kavramlardan yoksunsun dostlukta onlardan biri, ama ne hikmetse bu değerli kavramların hepsine sahipmiş gibi takılıyorsun. Reklamla olmuyor bu işler bilesin ;)

Sen bizim dostluğumuzu gruplarımızdan darbeci emraha delta gücüne yalakalık yapacağım diye mesajları taşıyıp casusluk yaptığında kaybettin ve bu hainliği bizden hiçbir kötülük görmediğin halde yaptın.

Ben yaşanmış eski güzel günlerin hatrına seni muhatap aldıkça ayıplarını yüzüne vurmadıkça sen suçsuzum sandın öyle değil mi?

ben seninle birlikte çok uykusuz kaldım hiçbirşeyin yoksa bile bunun hatırı olmalıydı ama senin gibi birinden hatır gönül beklemek ne biliyim abes kaçmaya başladı

Benimle maks 3-4 ay takıldın çok uykusuz kaldığını hatırlıyorsun ama 10 senedir birlikte olduğun tayfunla hatırlayamıyorsun değil mi? Çünkü kullanıldın ve kenara atıldın.

Ben geçmiş günlerin hatrına seninle ilgili çok sustum, hala daha ağzımı açıp bir şey dememişken forum sayfama gelip bana caka satamazsın, haddini bileceksin.

Ya şevket hala aynı konuşmaları yapıyorsun. Ne anlatıyorsun gerçekten. Adresimiz yanlışmış. Doğru adres şevketin iddiasına göre THOR. Yahu THOR ne alaka ? Bir anlatır mısın ? Ona göre konuşayım bende.

Geleceğiniz serverin delta olması, hatta delta harici hiçbir swde varlık göstermemenizin sebebi enesin burada olmasından kaynaklanmıyor. Sırtınızı dayayabilecek yönetimi oturmuş, büyük bir ittifak olmasından kaynaklanıyor.

Enesin ana serveri ALPHA ve AENEAS iken oraya gidemezsiniz çünkü enes alpha da THOR'da ve RAKİPSİZ.

AENEAS serverina gelip enesten hesap soramazsınız çünkü DENGE ittifakı swyi bitirdi ve RAKİPSİZ.

Çoğunluğunun %85'i HERADA iken oraya gidemezsiniz çünkü DENGESİZ DELİLER'in swde ki konumu ortada.

veyahut derdimiz DENGE ittifakı diyip

AENEASA gidemezsiniz.

ÇÜNKÜ ÜZERİNDEN YÜRÜYEBİLECEĞİNİZ VE SİZİ KULLANMAK İÇİN CAN ATAN BİRİLERİ YOOK

Siz deltaya gelirseniz bende KREON'a geleceğim dediğim de biz kreonu umursamıyoruz orayı salacağız, hesapları da deltaya taşıyacağız demenizin sebebi

ENES'in deltada tek hesapla oynuyor oluşu değil, hatta enesin size küfür etmesi bile değil. Siz oyunu bırakmadınız sadece belli bir süre KREON'da oynamak zorunda kaldınız, öyle olmasa aylar öncesinden bana birleşelim tüccarları bırak diye teklifle gelmezdiniz. Arayışınız oturmuş bir ittifak ve o şekilde oyun hayatınızı devam ettirmek bunu bu şekilde söylerseniz saygı duyarım haklı bir sebep olarak görürüm.

Ama kalkıp yok enes sövüyor biz deltaya gelip hesap soracağız derseniz, deltaya gelir sadece geldiğiniz her noktada deli ocağının savaşçıları tarafından günlerce uykusuz bırakılırsınız ve sadece uykusuz kaldığınızla kalırsınız.

ŞUAN DA başka hiçbir swde yapamadığınızı, DELTADA benim MEVCUT rakibim üzerinden benim ittifakıma karşı bir şeyler yapma planlarınız.

Bu yüzden diyorum ki ADRESİNİZ YANLIŞ

ama unuttuğunuz bir şey var

Deltada rakibimiz olmasına rağmen, bizde rakipsiziz.

Bunu bizim aramızda oynarken anlayamadınız ama karşımızda oynarken anlayacaksınız emin olun, bütün yükü sırtlandığınızda pompa kalesinde korsan çevirdiğin de biz nereye düştük dediğinizde yanlış adrese vardığınızı göreceksiniz.

Bu yüzden diyorum ki ADRESİNİZ YANLIŞ

Yoksa aynı küfürleri delta gücünden de yediniz. Grand babalarımıza küfür etti sizde dahil, ve daha niceleri..

Hatta şuanda size o küfürleri eden adamlara şuanda emrah abi, ali abi ve tayfun abi diyebiliyorsunuz.

Birlikte otururken ve gruplarda ben delta gücü bizlere ve size karşı etmediği küfür kalmadı gruplarında kesildikçe çıldırıyorlar dediğim de biz ana bacı küfürde yesek aldırmayız oyun sonuçta kim ne ederse etsin bizi sinirlendirip öfkelendirmez diyende siz değil miydiniz? İnkar edebilir misiniz?

EDEMEZSİNİZ

O zaman enesi falan geçin bahanelerin arkasına saklanmayın anıl, bizi kreon sarmıyor ufak sw rekabette yok, bize rakip lazım sizde ikariam trnin neredeyse %75'ine hakimsiniz oynadığınız alpha beta hera aeneas swlerini ele almışsınız diğer kalan swlerde de rekabet yok, oynayabileceğimiz tek server delta ve bu yüzden burayı tercih ettik diyin.

Delta gücü tarafından edilen küfürlere göz yumabiliyorsuz, kalkıp da enes bize sövdü biz deltaya o sebeple geliyoruz demeniz buradan bakınca inandırıcı durmuyor, madem derdin enesle ana serverına gider gösterebiliyorsan orada varlık gösterirsin öyle değil mi? Ama dediğim gibi meseleniz enesin veya başkasının sövmesi değil, o sadece işin bahanesi

BU YÜZDEN YANLIŞ ADRES

Ben size karşı diyeceğimi dedim, aramızda oynadınız emeğiniz var diye her zaman saygı duydum arkanızdan konuşmadım sövmedim etmedim yeri geldi hera da dost dediğim adamlarla rakip oldunuz cafer abi bilir kimsenin arkasından iş çevirmedim, SSF ittifakının en güçlü olduğu dönemde karşıma alıp herada dostlarımı yalnız bırakmayıp yanlarında durdum, ben dost dediğim adamı hiçbir koşulda şartta bırakmam. Deltayı da siz bıraktınız beni de karşınıza siz aldınız. Beni kendinize düşman yapacaksınız geri dönüşü olmayacak şeyler yaşanacak kendinizi kullandıracaksınız yorulduğunuzla kalacaksınız ve elinize hiç bir şey geçmeyecek sırf bu yüzden karşıma gelmenizi istemedim, konuştum ettim ama söyleyeceğim hiç bir şey sizin kararınızı değiştirmeyecekti bunu anladığımda da sadece rakip gözüyle baktım.

Umarım adresinizin neden yanlış olduğunu anlamışsınızdır.

Sizi gaza getiren delta gücünün en iyi oyuncusu emrah kendi kalesinde boş depoyla takılıyor, aksiyon yiyeceğim diye limanlarını salıyor kalkmışsın buradan bela olmaya geliyoruz diyorsun adamlar 200m gp ile karşımızda varlık gösteremiyor, ittifaklarında saldırı savaşı yapabilecek oyuncu yok 225m gpleri varken merkezlerine 60m gp ile hazırlıksız girdiğimiz de bile paçavra ettik. Benim oyunculuğumu aramızda oynadığınız zaman en iyi siz gördünüz aksiyonla falan üstünlük kurabileceğinize inanıyorsanız, denemenizi tavsiye ederim şuana kadar en iyi rakibim 15 dakikadan 3 gün dayanabildi ^^

Belki kendi rekorumu kırarım belli mi olur :saint:

Biz delta gücünün belini kırmaya devam ederken araya girenler de arada kaynayacak, sezonlukta değil havaların soğumasını beklemekte yok hem winter hem summer ;)

Bu arada salya murat, pompa bana neyin teklifini yapmış ta korkmuşum? Tek kara cephesinde savaşmak teklif mi oluyor? 40 tane kara cephesi açılsın 39'a düşen kaybeder dediğimizde neden sustu?

ittifakına 1 ay kara askeri bastırıp gaza gelmeyle olmuyor bu işler varsa cürmünüz kabul edin hadi ;)

Hiç değilse benim için emek vermiş, hayatından harcamış insanlar'ın annesine küfredilirken ufacık oyun menfaati için bildiğim halde haberim yoktu diyip kişiliğimi satmadım bu bana yeter.

Sen direkt örs ve havan kaçırdı diye ittifak arkadaşının ailesine sövmüş insansın ne anlatıyon be birader?

Utanmadan çıkmışsın caka satıyorsun zorla konuşturma insanı, sen o hatayı yaptığında forumda seni savunan insandır hata yapabilir diyen insan benim darbeci ittifaktan seni şutladığında muhittine sahip çık diye gene bana yazdı başkasına değil

Dost olduğumuz zamanlarda darbeci emraha bizim grubumuzdan laf taşımış casusluk yapmış adamsın ne anlatıyon be birader?

Oğuz ve anıl davanızda haklısınız fakat adresiniz yanlış winter summer fark etmez. 7/24 365 gün biz buradayız, her daim hazırız. DELİ TAG'ından bir oyuncuya yapılan saldırıya bu ittifak kurulduğundan beri 500 katıyla karşılığını verdim bundan sonrada 1000 katıyla vereceğim. Az laf çok icraat yapalım. Kim kimi oyundan soğutuyor kim daha az uyuyor kim daha çok uyuyor raporlar gösterir, sizler aksiyon atmayı seversiniz, gelin bir güzel karşıklıklı aksiyonlaşırız delta gücü varlık gösteremedi umarım siz gösterirsiniz.

Adamlık timsali kardeşim oynadığın oyun boyunca dimdik durdun hiçbir yanlışa imza atmadın seni kutluyorum, bu sebeple yüzün kızarmadan;

Foruma gelip bizlere kişilikten bahsedebiliyorsun ve insanlık dersi verebilecek durumdasın

Bizi ve modumuzu soracak olursan

Bizimde modumuz fena sayılmaz, modumuz ektedir 8)

Altta gördüğün gibi tarla gücü üyelerini sürmekle meşgulüz, sen 1 tabak daha mısır patlat arkana yaslan ve bizi takip et ;)

lkRYanv74Q1.jpeg

NzUDM.png

s0Ti-b6FINO.png

boş konuşma gelde kale nasıl basılırmış ögret bıze ama bu sefer topuklama :D:D hesap hırsızı seni:D

Peki boş konuşmayayım sana atılan yağmalarla konuşmaya devam edeyim. Hadi şimdi sende bana karşı atılmış 1 tane yağma raporu asabiliyorsan as, asamıyorsan ekrana bakıp ağlamaya devam et ^^

Mendil ister misin küçük adam(!)

d3pB1-rtAHE.png

mgOU3NnK.png

Merkez dediğin yerde tüfekçine kadar kesip yağmayı basması da ayrı zevkliydi

87w_ZolIGv6.png

eG4Y6mE.png

cUDGYfJImBL_.png

Ceza alman senin sorunun bizim değil.

Senin yağma yemende ittifakın ve senin sorununun bizim değil

Biz basar geçeriz, yağmayı ;)

Dibine dibine enes yağmaladı seni hem de ^^ püü benden 1 tane yağma alamamış adamlar forumda bülbül olmuşlar emrah dediğin adamda merkezinde boş depoyla takılıyordu geçen gün şehrindeki mızrakçıları bittiğinde malzeme cıkmadı deposundan ^^

Görüntülerini güzel bir sunum ile oğuz asacak izlersin sende ;)

Kendini niğmetten sayıp adımı heryerde zikreder olmuşsun çokmu acı verdim geçmişte

Sen kimsin ki bana acı veresin geçmişte KAN ittifakına karşı BİZİ yanına çekmeye çalışan çıkarı olan sendin ben değil, sen hala 3-5 attığın sömden bir şeyler çıkarmaya çalışırsın ^^ Benim senden dost olduğumuz zamanlarda bile hiçbir çıkarım olmadı ama senin ve sizin her zaman oldu karşılanmayınca da kötü olduk

Biraz gaza gel de savaş diye uğraşıyoruz ^^ yoksa üzerimden toz bile alamayacak kapasitede bir oyuncusun bunun sende farkındasın ittifakında.

Hırsızlar dolandırıcılar tüccarlar ve sözlerini tutmayanlar olarak yakışıyorsunuz birbirinize.

Dost ittifakının wp grubuna sızıp yazılanları almaya çalışana, casusluk yapana bak bee sözünün eri, delikanlı(!)

cok konusma sen kale basmaya gelde tokatlayalım senı yıne arkana bakmadan kaç

Pardon da en son o kaleye geldiğimiz de depolarının dibini sıyırmadığımız oyuncu kalmamıştı, sen dahil ;)

QYJH5Vy-4b.png

9bg5Am-j.png

binaV_rD.png

6cZL2zURO.png

Z2h7lxCrcP.png

Bak yukarıda astığım raporları kale dediğin yere gelip aldık, hem de tüccar dediğiniz adamdan yedin bu yağmaları çıkmış konuşuyor hala ^^

Devamı da asmama gerek yok demi ;)

Gazoz emrah bak biraz feyz al, biz geldiğimiz yerde 2 yağma atıp içindeki askerlerle birlikte sömü söküp BEREKET VERSİN diyip kaçmıyoruz;)

İkariam TR'de yalvarmadığın kapısını çalmadığın ekip ittifak kalmadı getireceklerin seni ve tarla üyelerini KURTARAMAYACAK kurtaracak sanıyorsan, şimdiden onları kurtaracak başka birilerini ayarlasan iyi edersin bol şans ;)

Biz geldiğimiz yerde depoların dibini sıyırmadan BEREKET VERSİN demiyoruz 8)

Küçük emrah izle biraz feyz al 8)

IDnXASLlBi.png

Sn1hFJb.png

g4lBeGA5.png

O6Uz1HlTMWpA.png

7xafcM14dFe5.png

-TsQbwaW_9.png

m0IvxqiyC.png

e7OfGix.png

BEREKET VERSİN ARKADAŞLAR ;)

aR6xKo.png

Yeni sayfanız hayırlı olsun, yaklaşık 1 aydır küçük emrahın topladığı toplamı 15 taneyi geçmeyen yağma raporları içinde tebrik ederim, siz 15 tane atana kadar biz 500 tane atıp astık hatta aşağıya bırakacağım tek postada attığımız yağma raporu sizin bu 15 tane attığınız raporlardan daha fazla ^^

GAZOZ OLMAYIN ;)

EFSANE OLUN 8)

L3g7nyT9.png

2. yağma raporunu da astığım da 1 ayda attığınız yağmadan fazlasını asmış oluyoruz ^^^^

1eaM2C5EbPcr.png

Kalanları da kendi sayfamıza asacağım takipte kalın ;)

Emrah şimdi sana neden küçük emrah dediğimi daha iyi anlıyorsun demi?

40 fırın ekmek yemen lazım ;)

Yağma yiyen adamlarınızı korumak yerine neden ittifaktan atıyorsunuz?

Ben cevabını vereyim

ÇARESİZLİKTEN

Şimdi diyeceksiniz ki cevabını bildiğin soruları neden soruyorsun?

Karşımdakinin kendini avutmasını dinlemek hoşuma gidiyor ^^

Neyse az laf, çok iş

YAPIŞTIRR

1

NxQ6I1.png

2

Xm6yPtlYSbI.png

3

UWRIg59viE.jpeg

4

AQPoJSyqHF.jpeg

5

uI-ts.jpeg

6

HJDQ8q.jpeg

7

d_c2kaBWJ9f.jpeg

8

RZM1mO5DB.jpeg

9

l8SHswThub.jpeg

10

tvozsDOi1Q.jpeg

11

OmoR0qkF-y.jpeg

12

zlrwJ3.jpeg

13

rzGsU.jpeg

14

I3XWB.jpeg

Adaya veda eden isim bigboss oluyor ^^

eIUn2oc.png

15

XEOQV.png

16

mjNw6u_qQ.jpeg

17

i3wm-A.jpeg

18

CosaG6lTnI4.jpeg

Adaya veda eden 2. isim ise john, takipteyiz john dikkat et ;)

8encK.png

19

ZLFOoMyuV.png

20

TBw95tiA2OHE.jpeg

21

68futsmIO-2o.jpeg

22

nIqzY.jpeg

23

krNWevKzq.jpeg

24

oZdLmHu.jpeg

25

dvKus.jpeg

26

BSJ3qz6EPGg.jpeg

27

_W83eUO0.jpeg

28

vNICoz.jpeg

29

wsaydZ.jpeg

30

XfjAWdDMPQR.jpeg

31

hrUdBFKj71D.jpeg

32

PlN260fajW4g.jpeg

rz9Es.png

33

5uzUE.jpeg

34

5-ZditKkM.jpeg

35

zINvw6Fns.jpeg

36

ZYKjcIbf9.jpeg

37

8p71fyPs4eC.jpeg

38

Bqclu.jpeg

39

lPAu_Zv.jpeg

40

JN1l_.jpeg

41

_zi74n.jpeg

42

LGYuxb9NKD.jpeg

43

y6EMQXq.jpeg

44

VeFPxD0R.jpeg

3vNIJSwX.png

45

C2pbEmi.jpeg

46

C-g3c.jpeg

47

TBw95tiA2OHE.jpeg

48

lwNxiQK1nAV6.jpeg

49

Şaka şaka şimdilik bu kadar yeter ^^

Küçük emrah izle biraz feyz al bir şeyler öğren. 10 tane yağma yapıp içindeki askerlerle birlikte söm söküp kaçmaya benzemez bu işler, senin attığın yağmayı biz kulağımıza damlatmıyoruz. ^^

Tebrik mesajın için teşekkür ederim kardeşim 8)

Tarla sürmeye devam, küçük emrah oradayken tarlaları sürmesi ayrı bir zevkli oluyormuş, zamanında kaymağını yediniz suyu da bize kaldı idare ediyoruz ^^

Sizde biliyorsunuz ki delta gücü her zaman birilerinden medet umar, zamanında sizle savaşırken bizden de medet ummuşlardı, kullanamadıkları zamanda kötü olmuştuk :)

Kendi cürümleri savaşmaya yetmez.

Hareket edebilmek için bir ittifak, bir ekip veya kurtarıcı beklerler..

Heyecanlı ve sabırlı bir şekilde sıradakini bekliyoruz.

DELİ İTTİFAKININ GÜCÜNÜ İLİKLERİNİZE KADAR HİSSEDECEKSİNİZ.

Neyse az laf, çok icraat ;)

UQ3JhdvYgt1z.jpeg

eDhbJ.jpeg

vmPsJayzXGT.jpeg

b2dfy4.jpeg

FfMiGx.jpeg

bMNnV.jpeg

6fbr4Qnh.jpeg

SUYUNA EKMEK BANARMIŞ GİBİ, DİBİNİ SIYIRMAYA DEVAM ;)

dcA5-s.jpeg

16B24Cz.jpeg