Posts by N o M e R C y

KILIÇ 76538 DELTA GUCU OLARAK TESEKKUR EDIYOR DAHA FAZLASINI BEKLIYORUZ IYI OYUNLAR

7.5M GP > 91K GP

Ortalıkta sw sahibiyiz diye dolaşanların şehirlerine bile sahip olamadıklarını gösterdik

Sıra depo hesaplarına bile sahip çıkamadıklarını göstermekte ^^

GECE 02:50'de otomatik açılış

GİRİŞ

kambarco-1-1.png?ex=65d08144&is=65be0c44&hm=dbe30db5a228a9f49fb128c0f19b2b8bb58a6eb1f20f3978eb8fa9a56d17efc3&=&format=webp&quality=lossless&width=303&height=575

GELİŞME

kambarco-1.png?ex=65d07ffa&is=65be0afa&hm=7c1b026ee84f4c540723e609578bb360a0f2c49bd5b98eaf1714605b33555826&=&format=webp&quality=lossless&width=368&height=573

kambarco-2.png?ex=65d07ffa&is=65be0afa&hm=9358aa2c1288523d0369553878ae2476eebaac7120d56432a5e6d291da63580d&=&format=webp&quality=lossless&width=370&height=575

SONUÇ

kambarco-3.png?ex=65d07ffb&is=65be0afb&hm=6f58c43af38e29a9230d12dc72fe9d69d03ad0836c3dcac9406bde3f34d8c380&=&format=webp&quality=lossless&width=365&height=575

DEPOLARINIZ BİLE GECENİN BİR YARISI KENDİ KENDİNE AÇILIP SAVAŞMAYALIM SIVIŞALIM DİYOR^^

BİZİ ZAHMETE SOKMAYIP 7.5M GPYİ DAĞITTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ :D

Bu cümleyi en son kuran kişi yıllar önce delta gücü lideri pompa idi.

KAN ittifağı geldi, delta serverinde delta gücü ittifağına ve yandaşlarına 5 ay boyunca eğlene eğlene ''etek giydirdi'' ve gitti.

Kim olduğunu bilmiyorum fakat KAN'ın yaptıklarını yalanlamadım, veya hiçbir zaman küçümsemedim delta gücünü yendiklerini GRAND harici herkes kabul etti zaten :)

Benim kurduğum bu cümlenin gittiği yer belli, bir zamanlar deltanın sahibiyiz diye dolaşanlar üzerine alınsın gerisiyle bir işimiz yok, diğer irili ufaklı hiçbir ittifakın bir inaktif oyuncusuna bile yağma atmaya tenezzül etmiş bir ittifak değiliz.

SW SAHİBİYİZ DİYE GEZENLERİN ADALARINA GİTTİĞİMİZ DE KURDUKLARI ŞEHİRLERE BİLE SAHİP OLAMADIKLARINI GÖSTERDİK KANITLADIK.

Onun dışında kurduğum bu cümle kimin zoruna gidiyorsa karşıma geçip istediği şekilde oynayabilir.

BİZ ŞUANDA DELTADAYIZ.

Deltagücü vurulacak biz ya da deli vurucak. Enesin mi şevketin mi kararı bilmem bize sormadan hoop adalara girdiler. Ben iki ittifak girersek karşılık vermezler ya siz ya biz girelim dedim. Deli girdi sizde oradaydınız.

Vedat kardeşim konuyu yanlış biliyormuşsun doğrusunu anlatayım hem sen öğren hem de bilmeyen varsa öğrenmiş olsun.

DELTA MERKEZİNDE BAŞLAYAN SAVAŞIN SEBEBİ

Savaş başlamadan 1 gün önce delta gücünden muhtar, 6 35 tarafına ışın atıp satışa eklenmiş gpyi tuncay abiden çalıyor, buna sinirlenen tuncay abi ilk önce sağa sola ışın atıp deltalıları yağmalıyor ve karşılık gelmiyor.

Sonrasında tuncay abi delta merkeze " TEK " başına BİZİM İTTİFAK OLARAK HİÇBİR ŞEKİLDE O GÜNE KADAR DELTA MERKEZE GİDELİM DE SAVAŞALIM DİYE BİR SAVAŞ PLANI, HAZIRLIĞI SAVAŞ DÜŞÜNCESİ OLMADAN YAPMADAN SAVAŞIN ANA ADASI OLACAK OLAN;

3 ay boyunca " DENİZ CEPHELERİ HARİÇ " 6 kara cephesinde her gece 4 veya 5 rodos yiyerek devam ettirdiğimiz ve delta gücünün bu ada haricinde hiç bir yerde kara cephesi açmayıp bizim tek tek merkezdeki sülfür örsleri dahil ışın atarak dolaştığımız depolarını boşalttığımız yönetimi içişleri generalinin bulunduğu merkezlerinin bir parçası olan 94 64'e ışın atıyor ve delta gücü burada ona karşılık veriyor, bizde kendi aramızda konuşuyor ve madem tuncay abi bu adaya ışın attı saldırdı ne olursa olsun arkasında duracağız, tuncay abiyi bölgeden çekip saldırdı kaçtı diye dalga geçmelerine müsaade etmeyeceğiz dedik ve delta gücünün merkezinde çeşitli yerlere girmeye başlayıp, aksiyon ve yağma savaşı yürüttük.

Olay bundan ibaret, eğer biz delta gücünün merkezine planlı programlı ve hazırlıklı bir şekilde girmiş veya girecek olsaydık şuanda delta gücü ismi mazide kalmıştı, bunu kendileri de biliyor.

Biz delta merkezde delta gücüyle savaşmaya başladığımızda sadece "60M" gpmiz vardı. Rakibimizde 220m gp vardı ve depolarının hepsi düzenliydi.

Biz bu farklara rağmen onları kendi merkezinde baskıladık, EZDİK.

Savaşan oyuncularımıza düzenli gemi oluşturabilmek için 2 günde bir 3 ayrı X açarak, haftalarca savaştık.

Bu arada savaş bittiğin de

DELTA GÜCÜNÜN SAVAŞ BAŞLADIĞINDA GPSİ 220M'den 155m'e DÜŞMÜŞ

BİZİMDE SAVAŞ BAŞI 60M OLAN GPMİZ 100M'e ÇIKMIŞTI, SAVAŞIRKEN GP BİRİKTİRMİŞTİK ^^

VE BUNA RAĞMEN CEPHE SAYISI 35'LERE ULAŞTIĞINDA BEYAZ BAYRAĞA BASIP CEPHE SAYISINI 15-20LERE DÜŞÜRENDE DELTA GÜCÜYDÜ, KENDİ MERKEZİNDE TAŞIDIĞIMIZ ŞEHİRLERE SALDIRMAYIP CEPHE AÇMAYAN DA DELTA GÜCÜYDÜ RAPORLARI HALA SAYFAMIZDA DURUYOR BAKABİLİRSİNİZ.

KAN ittifakı ile ilgili olan kısma gelelim

KAN ittifakı o zaman müttefikimizdi, kendimizi delta gücünün merkezinde bulmuşuz, kendimize güvendiğimiz içinde devam ettirmişiz ki KAN ittifakı savaşın ilk haftası bölgeye gelip çekildikten sonra "TEK" başımıza 3 ay boyunca sonu olmayan bir savaşı devam ettirdik.

Bir seçim yapacak olsaydım 3 ay bu şekilde savaşmak mı, yoksa 3 sene savunmada savaşıp günde 1-2 kere cephe tazeleyip yatmak mı diye

3 sene savaşmayı tercih ederdim, muhtemelen daha az yıpranırdım :)

İnanın bana ikariam TR'de bu derecede hazırlıksız, plansız programsız, rakip merkeze 3 gün mesafede ve her gece vurulan 4-5 rodosa karşı savaşa başlayıp bunun altından kalkabilecek ekip veya ittifak görmedim, bu olmadığı anlamı da gelmiyor yanlış anlaşılma olmasın ;)

GP ALTIN KONUSU

" GP ALTIN " ihtiyacımız olduğunda ilk kime yazacağız? Tabi ki de DOSTLARIMIZA

Ortak düşmanımız delta gücüydü ve onlara karşı kullanmak için gp ve altın istemekten doğal ne olabilirdi?

Müttefiklerimizden o zaman için altın gp isteme sebebimiz de kendilerinin delta merkeze gelip aktif savaşmaya müsaitlikleri olmadığı için en azından gp altın desteği sağlayın biz burada ortak rakibimiz için büyük fedakarlıklar yapıp gecemizi gündüzümüze katıyoruz, en azından sizde stok olarak destekleyin başka hiçbir sebebi yok.

O savaşta KAN ittifakından murat abiden sadece 50K kara birimi aldım, onun haricinde verilen bir destek hatırlamıyorum veren varsa da gerçekten hatırlamıyorum kusuruma bakmasın.

İttifak içinden KAN'a karşı yükselen seslerin 1. haklı sebebi yukarıda yazdığım gp ve altın vermek istememe sebepleri, bunun ana sebebi ise maalesef bize tüccar gözüyle bakılıyor olmasıydı.

2. haklı sebebi ise bazı kan oyuncuları tarafından bize tüccar gözüyle bakılıp savaş için gp altın desteği verilmemesi konusunda yönetimlerine yapılan baskı ve bu şekilde davranılmasıydı.

Halbuki hazırlıksız haliyle merkez basıp 3 ay savaşıp rakibi merkezinde sindiren de tüccar denilen insanlardı..

Gene de kendilerini delta merkeze gelip uzun süre kalıp savaşmadıkları için suçlayamam çünkü planı programı birlikte yapmadık, oraya girip savaşmak bizim kararımızdı ve buna mecbur değillerdi.

KAN İttifakının savaşa dahil oluşu ve ilerleyen süreç

Vedatın da dediği gibi herkesin bildiği şeyler fazla detaylara girmeden yazmam da sıkıntı yok diye düşünüyorum

Biz delta merkeze girdikten sonra vedat ile görüştüm, delta merkeze girdik eğer istediğimiz baskıyı kurabilirsek güzel sonuçlar elde edebiliriz diye KAN ittifakını da delta merkeze davet ettim, kırmadılar ve GELDİLER. 1 hafta savaştılar sonrasında işlerinin yoğunluğu, savaşın plansız programsız şekilde başlamış olması sebebiyle çekildiler.

Çekilirken ki süreçte yalanlamak gibi olmasın fakat hatırlamadığım için söylüyorum siz çekilin, biz devam edelim dediğinizi hatırlamıyorum çünkü o an için onu yapacak durumda değildiniz öyle olsaydı iş yoğunluğu, plansızlık programsızlık sebebiyle çekilmek yerine devam ederdiniz diye düşünüyorum.

Bizim siz çekildikten sonra konuştuğumuz ve mutabık kaldığımız tek konu siz 2-3 ay savaşın devam edin biz kasıma kadar yoğunuz sonrasında devam eden savaşa dahil oluruz, fakat altın gp desteği veremeyiz kendimiz kullanırız oldu.

Yukarıda ki postta bahsettiğim gibi ittifakımızın içerisinde KAN ittifakıyla geçmişte rakip olmuş ve sevmeyen oyuncular tarafından yapılan konuşmalar ittifakın tamamını kapsamamaktadır çünkü zamanında KAN ittifakında oynamış biz chiden deltaya geçerken KAN ittifkaından çıkıp aramıza katılan arkadaşlarımız da mevcuttu eğer öyle olsaydı yapacağız dediğimiz şeyin kararını hep beraber alır, ne gerekiyorsa onu yapardık.

Bizim ittifak olarak düşmanımız belli, yanlarına kim gelirse gelsin kimden destek alırlarsa alsınlar onları yok edene kadar da durmayacağız mücadelemize ara vermeyeceğiz.

DELTA SERVERİNİN GERÇEK SAHİPLERİ OLARAK BU SERVER KAPANANA KADAR OYNAMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

DİPNOT: Benim açımdan geçmişte müttefik olduğumuz ittifak ve oyuncularıyla alakalı aramızda her ne yaşanmış olursa olsun bu konu onları ve bizi bağlar, kendileri ne şekilde düşünür bilemem diğerlerinede yemek düşer.

KAN ittifakıyla ne kadar müttefikliğimiz sona ermiş olsa da her biriyle bir geçmişimiz var. Hiçbirine karşı bireysel olarak düşmanlığım, kinim, öfkem, dargınlığım veya gizli bir planım yok olsaydı da söylerdim.

Şuanda her biriyle muhabbetim saygım var bunu tabi ki de karşılıklı olarak devam ettiriyoruz

vedat ile dalga geçiyordunuz. Yogurtcu vedattaki egoya bak diye.

Şunu dediğimi kanıtla eğer kanıtlayamazsan boşlukları sen doldur beni zahmete sokma

Bu arada farkındaysan iki kişi geliyoruz dedik uzatmadım bile.

İstersen 50 kişi gel wpden istersem çok büyük bir ekip kurabilirim yazan ben değildim sendin, istediğin ekibi istediğin oyuncuyu getir karşıma alayınız gelsin fark etmez.

Efe'ye sokarım efe herada beni korur.

Hera da generallik listesini aç ve bak herada efenin beni korumasına gerek var mı yok mu? Bunun kararını eğer verebilecek yaşta ve zekadaysan sen ver ;)

Benim orada bahsetmek istediğimi her zamanki gibi başka yerden anladın omega3 ^^

Artık ikariam bizim ona göre ne yapacaksanız yapın. ''

Güzel yerden yürüyorsun ama tutmaz ^^

Benim yazdıklarım senin " zorunlu olarak" seçtiğin blok ile benim bulunduğum bloğu kıyaslamak için söylediklerim, hiçbir zaman ikariamın sahibi olduğunu söylemedim.

SADECE SENİN VE YANINDAKİLERİN KARŞIMIZ DA ŞANSINIZIN OLMADIĞINI ÖZETLE ÇAPSIZ OLDUĞUNUZU ÖRNEKLER VEREREK BELİRTMEYE ÇALIŞTIM TABİ SENDE KALKTIN ONU İKARİAMIN SAHİBİ BENİM DEMİŞİM GİBİ ALGILADIN NORMALDİR, OMEGA3 ;)

Hayır onu geçtim örs kaçırıyorlar filika at takip et bari

Örs kaçıran arkadaşımız varsa bile canı sağ olsun, arkasından sövmeyiz biz

Forumda örs kaçırmalarıyla gündem olan bizim savaşçılarımız değildi, omega3 :D

Abaküs yanında dimii?

ORS-1.png?ex=65cd18cb&is=65baa3cb&hm=33c54a6fbd294bfee168442c5df0c93c46e3ab6493ee2d97c684bb502e42b75b&=&format=webp&quality=lossless&width=1181&height=575

Geliyorsun kazandık diyorsun. 8 tane cepheden çekildiler 30 tane cepheden çekildin. Damagelerin hepsinde gerideyiz. Nasıl kazandık o savaşı anlatsana biraz daha güleyim.

Alev konusu sadece amelelik bizim delta merkezde kestiğimiz füze ve aksiyon at çek yaparken 15 dakikada bir 0 buhara karşılık kestiğimiz 16 buharlıyla o farkı 2-3 e katladık, kocareis tek şehrinde 15k füze tutuyordu sabaha kadar sıfırlanmasın diye sen ne anlatıyorsun 8)

Kardeş sen HERA'DA SSF ile birleşip sadece DENGE ittifakının 9 29 bölgesinde 1 hafta savaşıp oradaki cepheler kapanıp aynı zamanda enesin bölgesinde devam eden cepheler varken SSF'den ayrılıp HERA'dan topuklayıp 1 haftalık aksiyon ve 20-30 yağma raporuyla galibiyet ilan etmiş bir insansın

Benim ilan ettiğim galibiyeti sorgulamadan önce devam eden cepheler varken HERADAN hesabını neden SATARAK KAÇTIN sizden arta kalanlarda yağma yiye yiye silindi bu denli bir rezillik yaşamışken sen galibiyet ilan etmiş birisin, konuştukça batıyorsun bak ;)

Ben delta savaşında uğraşamadım çoğu şeyle. Savaş ile cebelleşiyordum. Siz boştunuz tabi enes ile kan dedikodusu yapıyordunuz .

Bana o savaş için sen bunca şeyi aynı anda nasıl yapıp altından nasıl kalkabiliyorsun vallahi helal olsun ben yapamazdım diyen sen değilmiş gibi konuşman beni epey güldürdü 8)

O savaşta yaptığımın çeyreğini yapmayıp yapabilecekmiş gibi konuşman komik, o kapasitede bir oyuncu da değilsin zaten, doğrusunu bildiğin şeyleri burada farklı anlatma ;)

Dostluk tek taraflı olmaz. 4 aydır enesin küfür ettiğini bildiğin halde saklamışsın.

Saklayacak bir şey yok bilseydim söylerdim beni etkileyecek bir şey yok sonuçta saklasam ne olacak saklamasam ne olacak, enes bir gruptan yazmış ve benim gözümden kaçmış bunu da deltaya gelme muhabbetinizi oğuzhan ile konuşurken ekran görüntüsü atarak söyledim.

Delta gücü sana küfür etmiş. Küfür etti diye serzenişte bulunduğun şahıs ile hala konuşuyorsun ama.

Küfür etti diye serzenişte bulunduğum grand ile nerede ne konuşmuşum anlat bende bileyim? halüsinasyon mu görmeye başladın? Eğer bahsettiğin şahıs muhittin ise zaten benim arkamdan küfür etmiş biri değil yaptığı hataları affetmek veya affetmemekte konuşmakta konuşmamakta ikimizi bağlar başkasını değil, eğer bahsettiğin kişi CASTLE ise o ettiği küfürler için özür diledi, bende ettiklerim için diledim.

Utanmadan eseasa küfür ettiğimi iddia ettin. Bende **** mı geçiyorsun şevket diyerek engelledim. Onu doğru anlat bari

Beyin gelişimin de büyük sıkıntılar olduğunu düşünmeye başlamak üzereyim. Ben senin enese küfür ettiğini iddia etmedim, enesin sana yazdığını wpden ilettim sana böyle böyle diyor etmişsin diyor dedim. İkiniz arasında bir köprü oldum, omega3 kullanmanı tavsiye ederim beyin gelişimin için faydalı olacaktır. ;)

Asıl konuya gelelim.

-Madem bu kadar küfür zoruna gidiyor. Bu kadar delta gücü önemli. Ben canımı dişime takıp savaşırken neden delta gücü savaşından çekilme oylamasına evet verdin ŞEVKET ??? Cepheleri neden bugladın anlat bakayım.

Delta gücü savaşından nereden çekilme oylamasına evet demişim? Siz hesaplarınızı yurtdışından müşteri bulup satıp deltayı terk ettikten 1 AY sonra bitti savaş

ODA DELTA GÜCÜNÜN DEVAM EDEN CEPHELERDE BEYAZ BAYRAĞA BASMASIYLA OLDU

Farz edelim ki öyle bir şey dedim çıktığımız her şehirde kara ve deniz savaşları dahil 5 seviye rodos yediğimiz merkezde senelerce kalacak halimiz yok, sonuçta oraya gitme sebebimiz belli tüm depoları boşaltmışız, alayını yağmalamayıp tarla niyetine sürmüşüz koskoca ittifakı dandirik bir adada 6 kara cephesine mahkum etmişiz geri kalan tüm şehirler ve adalar bomboş depolar talan olmuş kalıp ne yapacağım? 220M GP'si ile 15 cepheden fazla açamayan ittifakın merkezinde boşa zaman mı harcayacağım?

Sen ve oğuzhan hesabınızı savaşın ortasında savaş bölgesinden şehirlerinizi taşıyıp YURTDIŞINDAN müşteri bulup sattığınızda hala savaş devam ediyordu

Bu arada ben bu zamana kadar hiç kimseye oynadığım kullandığım hesabı satmadım, oynadığı hesabı bile paraya dönüştürmeye çalışan adamlar sağa sola tüccar diye laf atar olmuş ;)

SİZİN DELTAYI TERKETMENİZDEN 1 AY SONRA

DELTA GÜCÜNÜN DEVAM EDEN SON CEPHELERDEN BEYAZ BAYRAĞA BASIP SONLANDIRMASI SONUCU BİTİRDİK.

SEN HESABINI YURTDIŞINA SATTIKTAN SONRA BİZ 1 AY DAHA SAVAŞMAYA DEVAM ETTİK.

Ayrıca cepheleri dediğin şekilde delta gücü kapattı, onlara sorsana neden kendi merkezlerinde 200m GP ile cephe buglayıp kapatmışlar? Ve 30 cephe varken neden 15'inden beyaz bayrak basıp çekildiler

DELTA GÜCÜNÜN DEVAM EDEN BİR CEPHEYİ BUGLAYIP KAPATTIĞI GÖRÜNTÜ ;

O cephede sende vardın

;)

oua2n1k.jpeg

Şunu da sor neden koskoca ittifak kendi merkezinde 6 kara cephesinde sıkıştı ve tüm üyelerinin depoları boşaltılırken tarla olarak sürüldü?

Raporlarla konuşmayı ve kapak etmeyi severim, mutlu olabilirsin sana da nasip oldu ^^

Bak bu delta gücünün 2 üyesinin siz deltadan hesaplarınızı satıp gittikten 1 ay sonra devam eden son cephelerden tatile alıp kaçtığının ada görüntüsü

iqx7per.png

Buda devam eden son cephelerden birinden tatile alarak kaçan delta gücü üyesinin kaçış raporu

Gayet açık değil mi?

rzlhmqx.png

Buda benim delta gücü merkezindeki şehrimin görüntüsü

ofnl17l.png

BU BENİM ŞEHRİMDE DEVAM EDEN SON CEPHELERDEN BİRİ, TATİLE ALARAK KAÇTIKLARININ GÖRÜNTÜSÜ

n0ai3zh.png

BU SİZ DELTAYI TERKETTİKTEN 1 AY SONRA MİNDHUNTER'I AKSİYONLARIMLA TATİLE GÖNDERDİĞİM BİR GÖRÜNTÜ

bdqwhfd.png

25wyo83.png

s23mj5d.png

Bu kadar kapak yeter mi? Devam edeyim mi?

BEYAZ BAYRAĞA BASIP 30 CEPHEDEN 15'E DÜŞÜRDÜKLERİNİN RAPORLARINI DA EKLEMEMİ İSTER MİSİN?

Herada bile saldırmadın adama hala küfür küfür diyorsun.

Saldıramadım?

24.png?ex=65ccff3a&is=65ba8a3a&hm=2b0e28026aaf054379070569817f762f904f377ca5f07e2262dd06915e9c6ea7&=&format=webp&quality=lossless&width=441&height=575

22.png?ex=65ccff35&is=65ba8a35&hm=d158388a756f92812b1f41a2fb76f271be1a6b5fa2dca781b2aad7e9d060b597&=&format=webp&quality=lossless&width=571&height=575

5.png?ex=65ccff0b&is=65ba8a0b&hm=365cf22fb2b9aaf9722c93607e2eb15393e39bdb111533771c1ff99fe4adad5f&=&format=webp&quality=lossless&width=676&height=575

19.png?ex=65ccff35&is=65ba8a35&hm=71d22e30c9bf14aa900b8ad955695c5f0688030c5787846d17d08df82d7be594&=&format=webp&quality=lossless&width=685&height=507

8.png?ex=65ccff20&is=65ba8a20&hm=6555aaa8600ee2b2a529f8d7edd621dba91ac13320f1b778a3928206fa3b8f21&=&format=webp&quality=lossless&width=813&height=531

4.png?ex=65ccff0b&is=65ba8a0b&hm=52f872cd6adf1a3e2ba722662a545e739ed24a318e87869957a221ab2e4ba0d0&=&format=webp&quality=lossless&width=763&height=517

5.png?ex=65ccff0b&is=65ba8a0b&hm=365cf22fb2b9aaf9722c93607e2eb15393e39bdb111533771c1ff99fe4adad5f&=&format=webp&quality=lossless&width=676&height=575

1.png?ex=65ccff0b&is=65ba8a0b&hm=982dd05325266f788ec690b9095ae5d35f04dbc590dcbd3a2ade4f4103ee8165&=&format=webp&quality=lossless&width=723&height=370

Raporların hepsini asmama gerek yok herhalde ;)

Raporları aasmıyoruz diye senin gibilerde gece yatmadan öncede bunları düşünüyor sanırım ^^

HERADA alinin kaç tane oyuncusu herayı hesabı sildirip bıraktı deltaya geldiğinde kendisine sorarsın.

Aliye ben hera da şuanda saldırsam savaşmamak için ya devamlı rodos vuracak yada limanları salacak adam ben karşılık vermem benim rakibim kandı kimseyle artık sorunum yok diyor, biz dalgasız denize kaptanlık yapmayı bırakalı çok oldu.

Sonra senin gibiler türedi sıra sizde ;)

KAN'ı vurma planı yaptınız. Atıyım mı ekran fotoğrafını. Böyle mi yapıyoruz yani ? Ben çamur atmam senin gibi. Konuşacaksan doğruları konuş.

KAN'ın enes ile arası bozuktu enes delta gücünü bırakıp kan ile savaşalım dediğin de bile ben her zaman saçma sapan konuşma, saçmalama demişimdir.

Gruplarımızda kanı sevmeyen oyuncularımız tarafından muhabbeti dönmüştür ama hiçbir şekilde onay vermedim

Hiçbir zamanda gidelim vuralım demedim, dememde

KAN ile müttefikliğim devam ettiği sürece de onlara karşı en ufak yanlışım olmadı, aksine kattıklarım çok fazladır, bunu kendileri de böyle biliyor.

Senin gibi hiçbir yerde tutunamamış, tek başına bir ittifakı bile yönetemeyip ittifak ittifak gezip kendini yönettirecek bir yönetim arayan oyuncunun böyle bilmemesi de benim özellikle de kimsenin umurunda değil.

Sizede ne lazımsa yardımcı olurum dedi iki defa. Hatta biz enesi yağmalıyorken 5t altın sattı bize ucuzdan. Şimdi bunları konuşman lazım senin şevket.

Ben bunu cafer abinin kendisine yanımızda oğuzhan da varken yüz yüze otururken söyledim, cafer abinin bu oyunda gp veya altın ihtiyacı olduğunda geleceği ilk adres tabi ki de benim elimden geleni her zaman yaparım.

BUNU BANA KARŞI SAVAŞIYOR OLSA BİLE YAPARIM.

Benim üstümden yalan söyleyerek oyuncu çekmeye çalışıyorsun. Ayıp ediyorsun.

Kapak kaç oldu sayamadım

Şuraya abaküsü koyuyorum sen sayar sonucu bize söylersin

d38ujus.jpg

BEN SANA CEVAP VERİP MUHATTAP ALDIKÇA SEN KENDİNİ NİMETTEN Mİ SAYIYORSUN?

SENİN VEYA SİZİN NİTELİĞİNİZ METELİĞİNİZ NE Kİ SANA KARŞI OYUNCU TOPLAYAYIM?

BU MESAJ BANA 24 OCAKTA GELDİ

PP.jpeg?ex=65cd0b35&is=65ba9635&hm=f304da0be94ab298707dd5d14b8cf8feaa472a414f471098f83911f972091c0f&=&format=webp&width=262&height=575

YÜK BİR İTTİFAKIN SAĞLAM VE AKTİF BİR OYUNCUSU İHTİYAÇ VARSA DELTAYA GELEBİLİRİM YAZMIŞ

BENDE SİZİ KAST EDEREK

GELİR GELMEZ VURACAĞIMI VE KENDİSİNİN DELTAYA GELMESİNE GEREK OLMADIĞINI

EĞER GEREKİRSE SÖYLEYECEĞİMİ, DÜŞÜNMESİNİN YETTİĞİNİ EKLİYORUM

SEN VEYA SİZ KİMSİNİZ Kİ SİZİN İÇİN OYUNCU TOPLAMA VEYA ÇAĞIRMA GEREĞİ DUYAYIM?

BEN DELTAYA GELECEĞİNİZİ SÖYLEDİĞİNİZ ZAMAN 50 TANE ANIL 50 TANE OĞUZ GELSE BİLE MEVCUT SONUCU DEĞİŞTİRMEYECEK DEMEDİM Mİ SİZE?

CÜRMÜNÜZ YETMEZ

SİZ %100'UNU VERDİM DEDİĞİNİZ SAVAŞTA DEPODAN GP ÇEKİP DAĞITIRKEN BİLE ÜZERİMİZDE ÇOK YÜK OLDU DİYİP AĞLAYAN OYUNCULARSINIZ

Yaptığımın çeyreğini yapamayan, yapamayacak hayranlık duyup altından nasıl kalkabiliyorsun diye düşünen söyleyen adamlar çıkmış burada caka satıyor.

Tribünlere oynamana da gerek yok, ika trnin büyük bir bölümü bizi kapsarken sende geriye kalan ufak bir kum tanesisin

Arkadaş adam beni aeneasa yada alphaya çağırmadı ki. Adamın planı programı belli. Muhittin kendi köşesinde biz bırakmışız. Ne alaka durup dururken başladı küfür etmeye gene ?

Oyunu bıraktıysanız kreonda oynayanlar kim? Bana burada yazan kim?

Oyunu bırakmadınız

HERA'yı bıraktınız.

KREON'da devam ettiniz.

Arkadaş adam beni aeneasa yada alphaya çağırmadı ki.

Üstte kurduğun cümleyi :thumbup:

Altta kurduğun cümlede çürüttüğün için cevap vermek istemedim :thumbdown:

Üstte diyorsun ki enes bize küfür edip deltaya çağırdı

Altta diyorsun ki ikinci bir küfür geldi, deltaya davet etti ve KİM OLDUĞU BELLİ DEĞİL ;(

İkinci küfürü kreonda hakanlarla savaş bittikten sonra geldi. Ve deltaya davet etti. Hala kim oldugu belli degil bu arada

Gene de şunu söylemeden geçmek istemiyorum, eğer enes seni veya başkasını bir swye davet edecek olsaydı bu alpha veya aeneas olurdu

Bak şevket çok farklı konulara girebilirdim. Girmedim. WP üzerinden farklı konuştun ve içeride sevdiğim insanlar var. O konulara girersem onlara ayıp olur diye girmiyorum. Abartma. Yazıcaksan doğruları yaz.

İstediğin yerde istediğin konuya girebiliriz ben her konuda şeffafım. Doğru yazmadığım şey nedir? Hangi öğeyi denetlemişim?

Wp üzerinden enes ile sizin aranızda demedin mi ? Neler yazdın. Delta gücüne girmediğiniz yada bize saldırmadıgın sürece ben sizin ile savaşmam savaşmakta istemem demedin mi ayrı ayrı üçümüzede.

Evet burada da bir önceki postta dedim alıntı yaptığın postu iyi okursan görürsün, enes ile sorunun varsa alphaya aeneasa gidersin, beni dost görüyorsun madem deltada ne işin var? Eğer sen beni dost olarak görüyor olsaydın, enes bana sövdü diyip deltaya gelmek yerine beni karşına almayacağın, benim mevcut rakibim tarafından kendini kullandırmayacağın, enes kadar bir o kadar da size sövmemiş bir sw ve ittifak seçerdin

Öyle bir sw ve ittifak olmadığı için delta gündemde zaten

Enes işin bahanesi bunu başkalarına anlatıp kandırabilirsin ama bana zor.

Dostuz kardeşiz konuşlamarı. Bir giriyoruz foruma sürekli bize gönderme. Şaşırtıcı gerçekten.

Dosttuk, kardeştik.

Wpden sinirlenip beni engelleyen sen değil misin?

Delta gücü merkeze DELİ OCAĞI ışın atar da kaptığımız yerleri kurtarıp Delta gücüne vermek için yer kapma botunu ve bizim adalarımızdan yer kapmak için botu kuran siz değil misiniz?

Üstteki postta da belirttiğim gibi sizinle 2-3 gün wpden görüştük kararınızı değiştiremeyeceğimi anladığımda da rakip gözüyle bakmaya başladım.

Benim rekabetim böyle, geri dönüşü olmayacak şeyler yaşanacak bu yüzden gelmenizi istemedim dil döktüm dememin sebebi de delta gücüyle aramızdaki rekabetin fazlasıyla bel altına düşmüş olması sizin de ister istemez bunlara dahil olacak olmanız.

Foruma raporumu asarken göndermemi yaparım, sonuçta rakibiz.

Neden yapmayayım?

Ben sana benim bölgeme adalarıma bot programı kurma dedim mi?

Artık deltaya gelmeyin diyor muyum?

Sadece hodri meydan diyorum başka bir şey demiyorum.

İstişareden bak bu tarihlere. Ben hala aynı yerdeyim. İddia ettiğin gibi bir yazı yazdıysam küfür konusunda öge denetlemeye yapmadan paylaş lütfen.

Oğuzhan veya sen dedim farkındaysan ve herhangi bir grup ismi belirtmedim birlikte otururken veya bir yerde söylediniz dedim. Ağır küfür edilse de aldırmam bu oyun sonuçta diyende ikinizden biriyken ben bunu kulaklarımla duyduysam bunu inkar edemezsiniz.

Hera konusuna gelelim. SSF meydan okumadın ben tarafsızım dedin. Orada o dörtlü oldugu sürece ben SSF'e karşı savaşmam dedin. Dürüst ol.

SSF'e meydan okudum demedim zaten SSF'in en güçlü olduğu dönemde tarafsız kalmayıp dostlarımın yanında oldum, bunu da SSF'e düşman olmadığım halde yaptım. Bu örneği verme amacımda dostumu hiçbir şartta ve koşulda satmayacağımı belirtmek, o zaman için SSF ne kadar rakip konumda olsa da içlerinde ittifakımda senelerce emek vermiş insanların olması sebebiyle DENGE ittifakıyla birleşeceğimin gizli olmasına rağmen cafer abinin arkasından iş çevirmiş gibi olmamak adına kendisine söyledim ve bunun aramızda kalmasını istedim. Buda dürüstlüğümün ve gözümü hiç bir şeyin korkutamayacağının örneği olsun.

Bunu herkes böyle biliyor, sen böyle bilmesen de olur sorun yok.

SSF'e karşı savaşmam demedim, Cafer abi, mustafa abi ve dediysem sizin için demişimdir. Bunu hacı ve enese bile söyledim hiçbir zaman çift taraflı oynamadım gizli saklı bir şey değil.

Savaşmayacak olsam DENGE ittifakıyla SSF çatışırken uzaktan izlerdim neden DENGE ile birleşeyim?

En çok sen istedin bizim oyunu bırakmamamızı.

Bunu istediysem zamanında bir dost olarak sizin bu ortamdan kurtulup iyiliğinizi düşünerek istemişimdir, ne eksik ne fazla :)

Tuttun bana kreonda yenilmişsinize kadar getirmeye çalıştın.

Şu yazdığını kanıtla ben öyle bir şey dediğim için değil bak ima ettiğim için 1 hafta delta gücünü yağmalardan muaf tutacağım ^^

Sen okuduğunu anlamıyorsun, anlamamakla kalmayıp çok farklı anlıyorsun ve buna kendini fazlasıyla inandırıyorsun.

Ben oyun bırakıcağım dedigim gibi ittifağa çağırdın.

Bunun sana olamayacağını ben söyledim arkadaş seni ittifaka nasıl çağırayım?

Sen ve ekibin HERA'da enes ve hacılara karşı savaşmışken ve onlar seni düşman olarak görüyorken ben seni ittifaka nasıl çağırabilirim?

Ben ittifakın sahibi değilim lideriyim, bugün ben olmam yarın başkası olur geçmişte de böyle oldu bu benim tek başıma verebileceğim bir karar değil

İttifaka oyuncuyu almadan önce grubumuzda istişare yapar gelecek oyuncunun ittifak içinde herhangi biriyle düşmanlığı yoksa katılımını öyle yaparız.

Ortada tek ekran fotoğrafı yok. Fotoğrafı atın gereği yapılır dedim. Bu sözde bana küfür etti dediğiniz oyuncu ismi GRAND. Benim bir ortaklıgım yada sohbetim yok. Olmadıda aynı ittifaktada bulunmadım. Varsa bir küfür kanıtla. Ben küfür yediğim adama abi diye yazmıyorum...

Ekran görüntüsünü sana veya başkasına atmam mümkün değil bunu daha öncede söyledim

Grand hepimizin babasına küfür etti

Sizin de dahil

Senin grandla muhabbetin yok fakat ghostek oğuzhan ile var.

Ona sor grand bu şekilde sövdü mü, sövmedimi diye

Sana cevabını o versin.

Alacağın cevap evet, küfür etti "AMA" ile devam edecek, çünkü şuanda böyle gerekiyor.

Ben savaş esnasında siz bizim aramızda oynarken granddan bu şekilde küfür geldi diye info verebiliyorsam sen benim güvenilirliğimi sorgulayamazsın, senin benden ekran görüntüsü, kanıttır vs istemene gerek yok.

Sövene sor

Çünkü inkar etmiyor

Edemez de :)

------------------------------

Neyse az laf çok iş 8)

Boyoz-6.png?ex=65ca6a61&is=65b7f561&hm=c5d8c0c085780cb90ead1a764101d3a48a84e5198fa5df2624f5e2527121c4d5&=&format=webp&quality=lossless&width=571&height=575

boyoz-7.png?ex=65ca6a61&is=65b7f561&hm=4b373b0ac8bb59edb01ddd9e7a7de2b9920ff6f79224ef5307e3595f3155f16a&=&format=webp&quality=lossless&width=573&height=575

BOYOZ-8.png?ex=65ca6a61&is=65b7f561&hm=5f6ae8a9b35009194c588cb121ee35a85f1ef84545391334d5d8fc29304a6239&=&format=webp&quality=lossless&width=571&height=575

93.6M

berbat-3.png?ex=65ca45a8&is=65b7d0a8&hm=c81bfbfd2144ce2220ecae27293a7ffae1d28bb3d249cba2b975914ad2a79764&=&format=webp&quality=lossless&width=843&height=187

berbat-1.png?ex=65ca45a8&is=65b7d0a8&hm=7b38aef60ce7e7899b01a8d2369c83d5eb67e1570f718bb5f3199be3d1b0323a&=&format=webp&quality=lossless&width=986&height=575

Kurtarıcılarınız gelmeden kumdan kafanızı çıkarmaya niyetiniz yok sanırım ^^

berbat-2.png?ex=65ca45a8&is=65b7d0a8&hm=97580e7fbcfb1c1bee1eb6b8bedaee422cfd26e4af5ee214633f38d840e570d8&=&format=webp&quality=lossless&width=841&height=68

U N S T O P P A B L E

BERBAT-4.png?ex=65ca47ae&is=65b7d2ae&hm=9806584ff17d9807c925b9f44c2c9b7d712967c1a351994d7c903e96da236880&=&format=webp&quality=lossless&width=1432&height=376

Tarla gücü üyesi: Deliler çok ağır saldırıyor, şuanda biri gelmiş ve yağma atıyor. Üzerimizde çok yoğun bir baskı var. Yönetim olarak savaşımız var diye asker gemi basmamızı istiyorsunuz fakat hiç biriniz aldığımız saldırılara karşılık bize 200mlik depolardan generallik vermiyorsunuz veya herhangi biriniz çıkıp bizi savunmaya gelmiyorsunuz.

Casper: Nerede saldırı alıyorsun?

Tarla gücü üyesi: Burada

Casper: 2 aylık kilit attım, artık sürekli tatilde kalabilirsin içinde bulunduğun karmaşıklığa ve düzensizliğe son vermek istedim. Sayemde rakip oradaki şehrini taşıyamayacak ve seni 7/24 vuracak.

Tarla gücü üyesi: 🌴

Salya murat sen merkezinde KAN ittifakından combolu yağma yedikten sonra, grandın foruma raporları assınlar sen sağdan ben soldan girer sulandırırız diye seni avutmasını unutmuş değiliz.

Amacının da her gün aldığımız onlarca raporu salyalarınla gölgelemek olduğunu da biliyoruz, ama yemezler.

Forum sayfamıza girenler senin salya sümük ağladığını görürken bizimde yaptığımız combolarımızı yağmalarımızı görüyor bunu engelleyemezsiniz ;)

O sebeple istediğin kadar yaz istersen spam mesajlarıyla doldur cümle alem enesin seni kendi merkezinde tüfekçine kadar kesip yağmalayıp tarla diye sürdüğünü gördü, sen yazmaya devam ettikçe insanların ilk göreceği şey bu şekilde tarla olduğunu görmek olacak. Sen sadece konuşmak burada yazmakla meşgulken biz icraatlerimizi konuşturuyoruz bana karşı atmış olduğunuz 1 tane yağma bile yok, atamayacaksınız da sizi de kudurtan çıldırtan bana ölümüne kinli olup elinizden hiç bir şey gelmemesi, gelmeyecekte ama sen zihinlerde büyük bir tarla olarak kalacaksın.

Bunlarda kanıtı

bI0NsqjYPO65.png

loCyILdxiH.png

OneLuSZV.png