Posts by N o M e R C y

Bu da Delta gücü liderinin ve yönetiminden mavi marmaranın dolu şehrine aksiyon yedittire yedittire ŞANLI DELİ bayrağını diktiğimiz görüntü

Ban yediğim de şehrimde devam eden deniz savaşı otomatik sonlandırılınca şehrime bayrak diktiğini zannedenler bayrak öyle dikilmez, böyle dikilir.

Gazoz olmayın, efsane olun ;)

ada.png?width=1143&height=605

Merkezinize geldiğimiz de liderinden yönetimine alayını kesip yağmalarken, dışarıda kalan üyelere 4 5 bin yağma atılırken boş şehirlere saldırmak kolay diye kendinizi avuttunuz, swnin merkezinde ki 17lik adanıza geldik 3 gün dayanabildiniz.

Savaşmak herkesin harcı değildir, bu vakte kadar başkaları üzerinden bir şeyler elde edenler savaş kendi şehirlerine sıçrayınca cepheye gemi yığıp kırmızı rapor vermemek için tatile almaktan başka bir şey yapamıyor.

10 saatlik gemi at çek savaşçısı olduğunuz için tek cephe deniz savaşına bile alev aksiyonu yapmaktan acizsiniz.

Kendi 17lik adanızda çevre adalarla birlikte 400den fazla aksiyona sahip olduğunuz bölgede aksiyon atabilmeyi bırakın, aksiyonu kendi bölgenizde yediniz.

Önce bölgeye geldiğim de yapılan aksiyon denemelerine bakalım

Tr saatiyle 02:46'da başlayan ve 03:45 de biten tam 238 adet aksiyon önce bu aksiyonları yapabilmek için çekildiği deniz savaşına bakalım

Arada ki kesim farkına bakacak olursak arkadaşın 10 saatlik gemi at çek savaşçısı olduğunu ilk bakışta anlayabiliyorsunuz
    ;)

584 adet füzem var, hoş ^^

tayfun1.png

Gelişme kısmına gelelim

238 adet aksiyon, her birinin tuttuğunu farz edersek 950 füze yapar.

Eminim ki tayfuncuğum oyun hayatın boyunca bu kadar aksiyon yapmamışsındır ^^

tayfun3.png

Peki ya sonuç? 8)

Tayfun söz konusu ise ve için işine aksiyon giriyorsa oldukça başarılı hevesini kırmayalım ^^

tayfun4.png

20220527_121222.jpg

Aksiyon sonrası şehrime düzenli gemi ile başlattığı deniz savaşın da görülüyor ki füzelerim sıfırlanmış ve tayfun düzensiz filomu kesiyor(!)

tayfun2.png

Aksiyon beceriksizlikleri ile devam edelim

:/

20220527_164334_1.jpg

=O=O=O

aksiyondeneme1.png

Sırada ikariam tarihinin en saçma aksiyonu geliyor, aksiyonu atan aksiyonu yiyenden daha fazla zarar görüyor :D:D

mavimara3.png

mavimara3-2.png

;)

Ads%C4%B1z_6.png

ads%C4%B1z-1.png

Ads%C4%B1zttt.png

3 5 günde tayfun ve saz arkadaşları savaşmak adına bir şeyler öğrenmiştir umarım 8)

Örsüm dolunca kaçacak delik arayacaksın demiştim tayfun ;)

Ban yemem üzerine sevinip yazıp çizen arkadaşlar oldu erken sevindiler,

Heveslerini kursakların da bırakıp

Dolu şehirlerine kendi 17lik adalarında aksiyon yedittire yedittire bayrak diktik

Vurursunuz eyvallah da ölmezsem sıkıntı

Ne demiştik?

KİNG İS BACK 8)

l1n3xbv.png

Bana gökselden acıyor şarkısını gönderen kardeşimize, Tarkandan gel gel acımayacak şarkısını armağan ediyorum ^^

savasmayi bilmeyen multi hesaplarla gp basıp satan tuccar sevket...

füzeleri kurtardin iyi hoş da alevleri niye cekmedin, niye kendi elinle ne kadar malak oldugunu resmedip buraya ekliyorsun?

Yaptığınız 300 aksiyonluk başarısız balon aksiyonunun rezaletini alevleri neden kaçırmadın diye gizlemeye çalışmayın, kendinizi avutacak daha iyi şeyler bulun

20220527_121222.jpg

Hasar dağılımı ortada var mı başka bir durum?

Bu arada ben merkezinize girip senin liderinin başkentine tüfek topunu kesip bayrak diktim grand, başka bir deli üyesi senin merkezinde sana yağma attı. Yönetiminiz tatilden çıkamadı.

Siz daha 1.5 aydır inaktif olan deli üyesi kovalamak ile meşgulsünüz çıtanız bu mu?

DELTA GÜCÜNÜ TARLAMIZ YAPTIK, SON 5 AYDA 2500 YAĞMA RAPORU ALDIK NE ANLATIYON SEN GIT GIT GRAND^^

Gece rapor asmalarını özlemişim :)) Yine bir beceriksizlik hikayesi ile karşınızdayız.

Tr saatiyle 02:46'da başlayan ve 03:45 de biten tam 238 adet aksiyon önce bu aksiyonları yapabilmek için çekildiği deniz savaşına bakalım

Arada ki kesim farkına bakacak olursak arkadaşın 10 saatlik gemi at çek savaşçısı olduğunu ilk bakışta anlayabiliyorsunuz ;)

584 adet füzem var, hoş ^^

tayfun1.png

Gelişme kısmına gelelim

238 adet aksiyon, her birinin tuttuğunu farz edersek 950 füze yapar :S

Eminim ki tayfuncuğum oyun hayatın boyunca bu kadar aksiyon yapmamışsındır ^^

tayfun3.png

Peki ya sonuç? 8)

Tayfun söz konusu ise ve için işine aksiyon giriyorsa oldukça başarılı hevesini kırmayalım ^^

tayfun4.png

Aksiyon sonrası şehrime düzenli gemi ile başlattığı deniz savaşın da görülüyor ki füzelerim sıfırlanmış ve tayfun düzensiz filomu kesiyor(!)

40 fırın ekmek ye öyle gel tayfuncum haydi başka sefere inşallah :D

tayfun2.png

şevkoyu köşeye kıstırmış şevko 90k askerıyle kaçıyormus pohahahah bir daha multi yaparsan kulaklarını cekerım pohahahhaha

Liderinize biraz kara askeri verinde belki şehrime karadan saldırma cesaretini gösterir, sonuçta 17lik delta adasına büyük şehrimi sabitledim yok mu kara savaşı yapacak biri :(

Tek cepheyi bile adam akıllı yönetemeyen adama ittifakı devretmişler, sonra delta gücü neden bu hallerde? Neden acaba ^^

Örsüm basılıyken sizin tayfun pek bir icraat gösteremiyor neden acaba ^^

20220526_215309.jpg

Selamlar rapor asmıyoruz diye yatıyoruz sanmayın delta gücü daimi tarlamızdır 8)

Bir insanın dinine imanına müslümanlığına hatta Allaha kadar dil uzatıp 2 gün tatilsiz ban yiyen mavi marmaranın cezasını kestim, araya da bir tutam lider bozuntusu serpiştirdim 8)

abdurrahmancığım umarım bundan sonra konuştuklarına dikkat edersin çünkü bir dahakine 17lik adanda tüfekçini topçunu kesip 2 tane yağmayla bırakmam bu ateş tüm şehirlerini sarar ona göre ;)

6_40.png

7_353.png

5_50.png

1_123.png

2_73.png

3_62.png