Posts by PEUTR4MJAOOO

Tebrikler tuncay abi siftah─▒ g├╝zel yapm─▒┼čs─▒n.

Y├╝z├╝m├╝ze g├╝l├╝p arkam─▒zdan da kendilerine hayr─▒ olmayan varl─▒k g├Âsteremeyen rakiplerimize haince gizli kapakl─▒ destek veren sordu─čumuz da inkar eden ancak verdikleri deste─čin elimizde ssleriyle birlikte kan─▒tlar─▒ mevcut oldu─čundan bir haber ├žaps─▒z arma ittifak─▒ yalad─▒─č─▒ delta g├╝c├╝nden destek istesin ┼čimdi bol bol bakal─▒m kurtarmaya gelebilecekler mi..

Daha ba┼člamad─▒k arma bilesin delta da biz varken ne delta g├╝c├╝ ne de siz rahat edemeyeceksiniz.

Birbirinizi bol bol yalay─▒n ┼čimdi

Boynuzlumu muhatap ald─▒k├ža kendini bir ┼čey zannediyor arkada┼člar burada bizimle konu┼čabilmesi bile sa├žma de─čil mi? Bizlere kar┼č─▒ ya─čma atma giri┼čimi bile g├Âsterememi┼č bir adam─▒ neden muhatap al─▒yoruz? Rakip oldu─čumuz bu zamandan beri tek bir icraati olmay─▒p ama forumda herkesten ├žok konu┼čan bo┼č bo─čaz ali bundan sonra buraya liderin kral─▒n gelsin belki muhatap al─▒r─▒m belki almam bizim gibi oyuncularla muhatap olabilecek bir kapasitede de─čilsin, maalesef

Bir aralar ya─čma yar─▒┼č─▒na girmi┼čtin borunu ├Âtt├╝rmeye ├žal─▒┼čm─▒┼čt─▒n bizimle sen elindeki 30 tane raporu bitmesin diye 3 erli asarken biz elimizdeki binlerce raporu 100 er li 100 erli as─▒yorduk sonra nefesin kesildi borun ├Âtmedi forumdan silinip gittin bir s├╝re giremedin hat─▒rlard─▒n demi :)

DEL─░ OCA─×I raporlar sayfas─▒na girip bakan zaten rakibimiz ile aram─▒zdaki siklet fark─▒n─▒ rahat├ža g├Ârebilir burada kelime yapmaya gerek yok, g├Âr├╝nen k├Ây k─▒lavuz istemez.

Bizim yapt─▒klar─▒m─▒z─▒n yar─▒s─▒n─▒ yapma potansiyeliniz olsa veya yapabilseydiniz eskisi gibi deltan─▒n sahibi hakimi biziz diye dola┼č─▒rd─▒n─▒z ama ┼čimdi delta server─▒nda ayaklar alt─▒ndas─▒n─▒z ve bunu de─či┼čtirmeye g├╝c├╝n├╝z yetmeyecek.

┼×imdi heraya gelsem t├╝m ittifak─▒n─▒ tarla etsem deltada s├╝rd├╝─č├╝m gibi u├žsuz bucaks─▒z tarlalar─▒ s├╝rsem bunu engelleyebilir misin grand?

Deneyelim mi?

Seni kendi server─▒nda da ezmemizi ister misin?

92k f├╝zeyi biz 2-3 g├╝nde ├ž─▒kartabiliyoruz ali, ortalamaya vurunca belki s├╝rm├╝yordur bile

Peki binlerce TL harcay─▒p ald─▒─č─▒n─▒z milyonluk depolara alt─▒nlara ra─čmen kaybetti─činiz sava┼č─▒ ve o b├╝y├╝k kay─▒plar─▒n─▒z─▒ kim nerden ├ž─▒kartabilir? Hepsi sizin i├žininiz de b├╝y├╝k bir yara olarak kald─▒ ve kalacak telafisi olmayan ┼čeyler ya┼čad─▒n─▒z ┼čimdi gelmi┼čsin kendini 2.5m gp ile avutuyorsun ^^

Bu oyunda ambrosia alan insanlar ─▒┼č─▒n atarak rakiplerine bask─▒ kurarak, onlar─▒ oyundan so─čutarak veya ├╝st├╝nl├╝k sa─člayarak bir ama├ž u─črunda oynarlar, bir ittifak─▒n liderini veya bir ├╝yesini stratejik bir konumda ya─čmalamak i├žin att─▒─č─▒n ─▒┼č─▒n─▒n hesab─▒n─▒ yap─▒lmaz oyunda itibar veya bir ├╝st├╝nl├╝k kazand─▒─č─▒n i├žin b├Âyle ┼čeylerin hesab─▒na kitab─▒na girilmez giriyorsan zaten her daim kaybeden sen olursun ;)

Kendini bu kadar sa├žma sapan d├╝┼č├╝nceleri olan bir insan yerine koyma be ali, senin mant─▒─č─▒nla yola ├ž─▒karsak paran─▒n konu┼čtu─ču binlerce TL harcanan sava┼člar─▒n kazanan─▒ sana o gpyi alt─▒n─▒ satan t├╝ccard─▒r.

Bizim att─▒─č─▒m─▒z ya─čmalar─▒n girdi─čimiz ├ž─▒kt─▒─č─▒m─▒z yerlerin haddi hesab─▒ yok bu oyunda yap─▒labilecek her ┼čeyi ├╝zerinizde yapt─▒k ve denedik ├ľTES─░ YOK sen gelip burada benim ─▒┼č─▒n atmak i├žin ├žekti─čim ambrosiaya giden paran─▒n hesab─▒n─▒ yapma grandc─▒m paray─▒ ben kazan─▒yorum ben harc─▒yorum onun hesab─▒n─▒ ben yapay─▒m bir zahmet ;)

Ha diyorsan ki hesap kitap i┼čine girelim ben var─▒m kim ne kadar kazanm─▒┼č kim ne kadar kaybetmi┼č hesaplayal─▒m 8)

Binlerce TL harcay─▒p korsan u─čruna kurdu─čunuz anlams─▒z ve b├╝y├╝k kalelere ne oldu grand hadi onlar─▒ da hesaplayal─▒m hesap kitap i┼člerine girebilecek en son ki┼či sensin ali, abak├╝s kurtarmaz ona g├Âre ;)

Son olarak ┼čunu eklemek istiyorum devrik i├ži┼čleri bakan─▒n─▒z telefonda bu sava┼č i├žin 10 bin TL toplad─▒k, bu sefer KAN─▒n i┼či bitti serverdan silece─čiz dedi─či sava┼č─▒n KAYBEDEN─░ ve S─░L─░NEN─░ siz oldunuz nerede o para ali? Hadi 92k f├╝zeyle k─▒yaslayal─▒m :)

ooo ├žakma boks├Ârde gelmi┼č :D kaybett─▒g─▒ mac─▒n ard─▒ndan ┼čike var d─▒ye agl─▒yormussun sen bosver vurdulu k─▒rd─▒l─▒ i┼čleri h─▒rs─▒zl─▒k guzel sen─▒n ─▒c─▒n cuk oturmus masallah tencere kapak gibi:D:D sonunda h─▒rs─▒z oldugunu kabul ett─▒n b─▒yoloj─▒k kankanla b─▒rl─▒kte :D seksin boyle suzulmemi┼č safkan :D

Fb de yapt─▒─č─▒m ma├žlara kadar takip etmen gizli hayran─▒m oldu─čunu kan─▒tlar nitelikte, gizliden takibe devam ^^ 2 dumbell kald─▒r─▒p millete vitaminsiz diyorsun da sanki ronnie colemans─▒n sendeki ego o adamda yok ^^

bunu bana soracagina eski kankan ve konunun muhattabi Goztepeli ye niye sormuyorsun? ordan vuramadim burdan vurayim bari mi diyorsun yoksa Goztepeliyle muhattab olmaya yuzun mu yok hain? =)

Muhittin hatas─▒n─▒ kabul etmi┼č foruma girip senin gibi bizim ittifak─▒m─▒z ┼č├Âyle ahlakl─▒ b├Âyle ahlakl─▒ siz k├╝f├╝rbazs─▒n─▒z demiyor neden hatas─▒n─▒ y├╝z├╝ne vuray─▒m ki? Sen ittifak─▒n─▒n ahlak bek├žili─čini yapmaya kalkarsan ├Ânce kendine bak derler adama sonra da b├Âyle sustururlar. Muhittin ile muhatap olmaya neden y├╝z├╝m olmas─▒n bu zamana kadar y├╝z k─▒zart─▒c─▒ hi├ž bir ┼čey yapmad─▒m.

Hain mi :)) Yok art─▒k ^^

S├╝zme de geldi ^^

Ad ile sifat farkli seyler misyoner sevketim.

Ad ile s─▒fata nerden geldik laf cambaz─▒ ali? " ac─▒s─▒ olan─▒n ac─▒s─▒n─▒ belli etme belirtisi gibi ba┼čka bir ┼čeyler " dememe gerek yok yazm─▒┼čs─▒n ama sedat harici herkese ac─▒n─▒ belli eden ba┼čka bir ┼čeyler yazm─▒┼čs─▒n.

biz kan ile savasirken forumda goztepeli ye yalakalik olsun diye bir laf─▒na bakar emrindeyim dedin mi dedin

Delta g├╝c├╝ arma sava┼č─▒n da var m─▒yd─▒n yok muydun hat─▒rlam─▒yorum ama o sava┼ča d─▒┼čar─▒dan en az 75 80m generalli─či bizzat ben ayarlad─▒m ve bundan daha fazlas─▒ da oldu. Arma i├žine s─▒z─▒p gplerin topland─▒─č─▒ yerler, g├Ârev da─č─▒l─▒mlar─▒, ┼čehir listesi ├ževrimi├žiler vs gibi durumlar─▒ da delta g├╝c├╝ne iletmem cabas─▒ uzun laf─▒n k─▒sas─▒ o sava┼čta deltada olmamama ra─čmen senden ve salyadan daha fazla sava┼ča katk─▒ sa─člam─▒┼č─▒md─▒r ki sava┼č 15 g├╝n daha uzasayd─▒ chiden 15m generallik ile deltaya gelecektim sebebi de CH─░ d├╝nyas─▒nda DEL─░ OCA─×I ittifak─▒na generallik yapan dostum dedi─čim adam muhittin istiyor diyeydi, O ─░ST─░YOR D─░YE foruma yazmam─▒ da kendisi istemi┼čti ki rakibe g├Âzda─č─▒ olmas─▒n─▒ istiyordu mesajlar─▒ hala daha duruyor. Deltaya gelme sebebimiz de kendisiydi zaten biz dostlar─▒m─▒z i├žin ├╝├žten be┼čten ka├žmay─▒z, ondan bundan korkmay─▒z. Kimsenin emrine girmeyiz dostumuz i├žin elimizi ta┼č─▒n alt─▒na koyar─▒z. Siz kendi ikili ili┼čkilerinizi ba┼čkalar─▒yla k─▒yaslamay─▒n ;)

ben sana misyoner sevket diyorum ├ž├╝nk├╝ once delta gucune sonra kan ittifa─č─▒na sirtini yasladin mi yasladin, bunun ad─▒ misyonerlik de─čil de nedir? servere ilk geldi─činde seni kim tan─▒yordu ├Ânce delta gucune misyonerlik yaptin sonra yani simdi kan a misyonerlik yapm─▒yor musun? d├╝zg├╝n bir oyuncu adin olsa oyuncu ad─▒nla hitap ederdim. peutrmhaoo nedir yahu =)

Biz deltaya geldi─čimiz de salya murat─▒n bile deliler ittifaklar─▒n─▒ kurmadan ├Ânce sava┼ča dahil olsunlar sonra ├ž─▒karlar dedi─či ittifak m─▒ delta g├╝c├╝ne s─▒rt yaslam─▒┼č?

Eski i├ži┼čleri bakan─▒n─▒z─▒n ve nicelerinin DEL─░LER─░ o sava┼ča sokabilmek i├žin beni nas─▒l yalad─▒─č─▒n─▒ ve s─▒rt yaslamaya ├žal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒ biliyoruz, herkesin wp konu┼čmas─▒ duruyor. Kim kimi nas─▒l yalam─▒┼č veya s─▒rt yaslam─▒┼č isteyen yazs─▒n payla┼č─▒r─▒m. Peki bunun ad─▒ ne oluyor cetrion hadi buna da bir ad koy :/^^

Beni ikariam tr de tan─▒mayan ├žok az ki┼či vard─▒r, benim ba─člant─▒lar─▒m ve dostlar─▒m seni ve sizi fazlas─▒yla a┼čar.

Seni deltaya geldi─čin de kim tan─▒yordu yazm─▒┼čs─▒n ya ben deltaya gelmeden ├Ânce ki ARMA sava┼čas─▒nda 180 ki┼čilik delta g├╝c├╝n├╝n gp aray─▒p bulamad─▒─č─▒ cepheler d├╝┼čmek ├╝zere dendi─či zamanlar 12 saat i├žinde ka├ž m gp ayarlad─▒─č─▒m─▒ muhittine sor ;)

Biz sizin merkezinize gelip her yere bayrak diktik, sizde o c├╝r├╝m varsa gelin bir ┼čehrimin oldu─ču herhangi bir adaya bayrak dikmeye ├žal─▒┼č─▒n C├ťRM├ťN├ťZ YET─░YORSA.

Sizi yenmek i├žin ne KAN ittifak─▒n─▒n bize ihtiyac─▒ var, ne de bizim KAN ittifak─▒na ihtiyac─▒m─▒z var. Bunu KAN ittifak─▒ ge├žen seneler de zaten kan─▒tlad─▒, ezilip gitmediniz mi? Utanmadan nas─▒l konu┼čabiliyorsunuz bunu anlamak ├žok g├╝├ž

Biz dostuz ve dostlar birbirlerini her ┼čekilde destekler. Bunun ad─▒ birbirini yalamak olmuyor, siz dostum dediklerinizle ├Âyle yap─▒yorsan─▒z bilemem.

M├╝ttefiklikten ├Âtedir dost dedi─čin. M├╝ttefiklikte 2 ittifak─▒n ├ž─▒karlar─▒ olur dostlar─▒n ortak ├ž─▒karlar─▒ olur ;)

Bak ittifak─▒ katm─▒yorum bireysel olarak yapaca─č─▒m 3 4 ayl─▒k haz─▒rl─▒k ile o 180 ki┼čilik koca tarlay─▒ peri┼čan ederim, sizin c├╝rm├╝n├╝z ne kendinizi oyuncu falan m─▒ san─▒yorsunuz? Forumdan ├ž─▒k─▒n art─▒k oyuna d├Ân├╝nde icraatinizi g├Ârelim beni biraz h─▒rsland─▒r─▒n l├╝tfen buna ├žok ihtiyac─▒m var.

Burada bo┼č konu┼čmakla bizim yapt─▒klar─▒m─▒z─▒n yan─▒nda sadece kendinizi rezil ediyorsunuz.

SON OLARAK 81 VE G├ľZ├ťKARA OYUNU NEDEN BIRAKTI? A├çIKLAMA BEKL─░YORUZ GRAND

Yahu ┼ča┼č─▒r─▒yorum, ger├žekten ┼ča┼č─▒r─▒yorum. Senin ka├ž tane y├╝z├╝n var, hangisi sensin? Yan─▒nda bulundu─čun ittifaktaki bir zat BABAN GELD─░ diye ┼čehir ismi yap─▒p 1 sene banlanmad─▒m─▒ sonra o ittifak─▒n s├Âzde lideri ├ž─▒k─▒p a├ž─▒klama yapt─▒ o ki┼či bizimle bundan sonra olmayacak demedimi sonra hesap a├ž─▒l─▒r a├ž─▒lmaz geri d├Ânmedimi k├╝freden zat? sava┼č esnas─▒nda daha ├Ânce 2 kez bana hem forumdan hem oyundan k├╝f├╝r edilmedi mi? Bu hareketleri madem onaylam─▒yorsun niye bu hareketleri yapanlar ile dostsun ├žok f─▒r─▒ldak g├Ârd├╝m de, senin gibisini hi├ž g├Ârmedim yaz─▒k sana verdi─čim de─čere ger├žekten. Sen ya midesizlik nedir bilmiyorsun yada okadar midesizsinki pisli─čin i├žinde geze geze o pislik sende yuva yapm─▒┼č..

Sen arada ki fark─▒ ka├ž─▒r─▒yorsun ya ger├žekten anlam─▒yorsun yada anlam─▒yormu┼č gibi yap─▒yorsun.

BABAN geldi diye ┼čehir ismi yapan adam bunu kendine k├╝f├╝r edenlere kar┼č─▒l─▒k olarak yapm─▒┼č, wp gruplar─▒n─▒z da bizlere kar┼č─▒ d├Ânen k├╝f├╝rleri kimlerin ne laflar etti─čini senden daha iyi biliyorum. O y├╝zden o ┼čehir ismi sizin s├Âyledi─činiz laflar─▒n yan─▒nda argo bile say─▒lmaz.

Bu adam BABAN geldi ┼čehir ismini kendi dostuna ittifak arkada┼č─▒na ├Ârs ka├ž─▒rd─▒ veya havan topu tazelemedi diye yazmad─▒, ittifak arkada┼člar─▒n─▒n oyunu b─▒rakmas─▒na sebep olmad─▒ ve oyunu b─▒rakan adamlar─▒n hesaplar─▒ sahiplendirildikten sonra at─▒ld─▒─č─▒ ittifaka geri d├Ân├╝p o hesaplarla birlikte B─░ZLERE KAR┼×I TUTUNAB─░LMEK ─░├ç─░N FIRILDAK G─░B─░ D├ľN├ťP T├ťK├ťRD├ť─×├ťN├ť YALAMADI.

45 IQ bir insana anlat─▒rm─▒┼č gibi anlatt─▒m umar─▒m s├╝zgecinizden ge├žmi┼čtir.

Salya murat nam─▒ de─čer duvardan ge├žemeyen hayalette damlam─▒┼č hemen grand─▒n yaveri ^^

Grand yaverin salyaya sorar m─▒s─▒n, DEL─░ OCA─×I deltaya geldi─čin de salya kimin arac─▒l─▒─č─▒ ile DEL─░LER ittifaklar─▒n─▒ kurmadan ├Ânce bize(Delta g├╝c├╝ne) kat─▒ls─▒nlar sava┼ča dahil olsunlar sava┼čtan sonra da ittifaklar─▒n─▒ kurarlar diye haber g├Ândermi┼č?

Reddedildi─či i├žin agresifle┼čti tabi ama kimin umurundayd─▒ ki arac─▒ arkada┼ča da s├Âylemi┼čimdir bu adam s─▒k─▒nt─▒l─▒ diye o zamanlardan anlam─▒┼č─▒m bunun toksik ve salya t├╝revi bir ┼čey oldu─čunu :D

Yenildi─činiz sava┼čta ─░kariam TR de destek istemedi─činiz ittifak kalmam─▒┼čken, millete teke tek demeniz ve sonras─▒nda alphadan ba┼člay─▒p en a┼ča─č─▒ servera kadar ┼čey etmeniz neyin g├Âstergesi ^^

Biz deltaya geldi─čimiz de ne kadar TARAFSIZ da olsak bir blo─čun veya taraf─▒n yan─▒nda durmam─▒┼č olsak da DEL─░LER olarak delta g├╝c├╝ne verdi─čimiz s├Âz├╝ tutmak maksad─▒yla coff ittifak─▒na sald─▒rarak coff un sava┼čtan d├╝┼čmesine, coff i├žine s─▒zarak delta g├╝c├╝ne at─▒lan ya─čmalar─▒n combolar─▒n ├Ânceden haber verilmesine sebep olduk. Bu hareketimiz bile o sava┼č─▒n seyrini de─či┼čtirmeye y├Ânelik senden ├žok daha fazla katk─▒ sa─člam─▒┼čt─▒r salya bulundu─čun ittifaka zarardan ba┼čka bir icraatin yok toksik bir adams─▒n, birde salya ^^

DELTA serverinin KRALI da PA┼×A s─▒ da biziz...

Bunu en son dedi─činiz de delta serverin da kral de─čil soytar─▒ oldunuz, pa┼ča de─čil paspas oldunuz. Hem c├╝r├╝m sahibi olmay─▒p hem de bu kadar egoya sahip ba┼čka birini tan─▒m─▒yorum.

2 senedir ikariam tr forumda bizi izliyor hangi taraf─▒n ne yapt─▒─č─▒ ortada burada biz bunu yapt─▒k ┼čunu yapt─▒k diye uzun uzun yazmama gerek yok DEL─░ OCA─×I ve KAN ittifak─▒ sava┼č raporlar─▒ k─▒sm─▒na giren raporlara bakan KRALIN DA SOYTARININDA K─░M OLDU─×UNU ANLAYACAKTIR.

Kalenize girip ba┼čkentlerinize bayrak dikip t├╝m ├╝yelerinize totalde 5000 ├╝zerinde ya─čma atan taraf m─▒ KRAL oluyor yoksa bunlara maruz kalan taraf m─▒? Bunu iyice bir d├╝┼č├╝n, beyninde kalan son n├Âron bunu yapmana yeter, umar─▒m ^^

bizim ├╝yelerimize ve generalimize laf etmi┼čsin, ge├žen savasta t├╝rkot├╝rk serhat ve bafral─▒ caglar yanyana sava┼čmad─▒ m─▒?

bunlar─▒n birbirlerine etti─či k├╝f├╝rleri benimle faceb. ├╝zerinden mesajlasarak nas─▒l da payla┼čt─▒klar─▒n─▒ isteyene ekran g├Âr├╝nt├╝s├╝ olarak atabilirim.

hani kaliteden bahsetmi┼čsin ya, herkes ├Ânce bi aynaya bakacak biz kimiz ne yap─▒yoruz diye.

G├Âz├╝kara ve 81 oyunu neden b─▒rakt─▒lar? Hesaplar─▒ kimlere devir ettiler ve ┼čuan da bu adamlar─▒n oyunu b─▒rakma sebebi olanlarla hesab─▒ devir alanlar ayn─▒ ittifakta m─▒? Bu nas─▒l midesizlik?

G─▒t g─▒t g─▒rand kelime oyunu yap─▒p uzun uzun yazaca─č─▒na k─▒sa ve ├Âz bunun a├ž─▒klamas─▒n─▒ yapsana

Seni kapak etmemi sa─člayacak daha bir s├╝r├╝ malzeme var burada konu┼čtuk├ža kendinle ├želi┼čiyorsun ┼čimdilik bunlarla idare et ^^

─░yi ki temas kurmam─▒┼č─▒m diyorsun ama deltada 50 50 koordinat─▒nda ─▒┼č─▒nlad─▒─č─▒n ┼čehrin yerini kapt─▒─č─▒m da ortak arkada┼č─▒m─▒z─▒n vas─▒tas─▒yla yeri geri istiyorsun bu temas olmuyor mu :)

Rededildi─čin i├žin mi bu kadar agresifsin ^^

┼×evket olay─▒ var, ama hi├ž alan─▒ma giremedi demi┼čsin.

Ben seninle ilgili girmek istedi─čim her yere girdim, ├ž─▒kt─▒m. Belki de alan─▒na girmek istememi┼čimdir ;)

Bayrak dikmedi─čim adan ve ┼čehrin kalmam─▒┼čt─▒?

C├╝rm├╝n ne ki ben senin alan─▒na gireyim veya seninle muhabbetim olsun :/

Chi de rekabetimiz boyunca ne yapabildin ki bana kar┼č─▒ tek bir rapor alamam─▒┼č adams─▒n tek bir tane..

─░llegal ticaretten tatilsiz ban yedi─čim de 3 ki┼či 2m gp ile cezal─▒ hesab─▒ma ─▒┼č─▒n att─▒─č─▒n─▒z da bile tek bir tane rapor alamad─▒n─▒z arkana bakmadan ka├žt─▒n b├Âlgeden varl─▒k g├Âsteremeyen adam gelmi┼č burada at─▒p tutuyor, sen korsan t─▒klamaya devam et bilmedi─čin i┼člere burnunu sokma ^^

Bu arada unutmadan;

BETER OLUN

Tuncay abim, yazd─▒klar─▒na de─čecek tek bir ki┼či yok burada bir ┼čey derler can─▒n s─▒k─▒l─▒r bunlar─▒n yazd─▒klar─▒n─▒ okumadan ge├žmeni tavsiye ederim. C├╝mle alem nas─▒l bir yap─▒ da olduklar─▒n─▒ biliyor, bizde biliyoruz.

Tuncay abiye emanet muhabbeti yapanlar, tuncay abinin delta g├╝c├╝ne katt─▒─č─▒ gp depolar─▒n─▒n hesab─▒n─▒ da yaps─▒nlar. Bu laf─▒m okudu─čunu anlayabilene fazla bile hesap kitap yapmaya gerek yok..

─░karius permatik falan demi┼č ittifak─▒n─▒zda Jilet ismiyle oynayan arkada┼č bu, permatik hitab─▒n─▒ yanl─▒┼č ki┼čiye yap─▒yorsunuz hadi ┼čimdi a─člamaya devam edin.

Unutmadan;

BETER OLUN