Posts by albyrock17

oyun i├žerisinde a─č─▒rla┼čma ya┼čayan var m─▒ benden ba┼čka sekmeler ya a├ž─▒lm─▒yor ya da ge├ž a├ž─▒l─▒yor

Forum da y├Ânetici g├Ârebiliyor musunuz veya soruya kar┼č─▒l─▒k veren biri kendi kendimize tak─▒l─▒yoruz Duyurular da Discord ├╝zerinden yap─▒l─▒yor tek i┼člevi g├╝ncelleme gelirse onu yaz─▒yorlar bir de ayl─▒k g├╝ncellemeleri oluyor o kadar kimsenin umrunda de─čil ki bur da kim ne yapm─▒┼č ordan hesap edin durumu ayr─▒ca oyuncu kitlesi de ayn─▒ ┼čekilde Foruma gerek duymuyor

bizim zaman─▒m─▒zda discord falan yoktu her┼čeyi forumdan ├Â─črenir her muhabbeti forumdan yapard─▒k.Ama evet oyuncu kitleside art─▒k kullanm─▒yor ki forumu eski hareketlili─či olsun millet sava┼č raporu falan da payla┼čm─▒yor ya hi├ž sava┼č ya┼čanm─▒yor ya gerek duyulmuyor

├žok ├žok eskiden multi hesap yasakt─▒ ┼čuan serbest mi bilmiyordum bo┼čuna m─▒ kas─▒yorum yani :D

eski denetim s─▒kl─▒─č─▒ yok san─▒rsam eskiden yasak olan ├žo─ču ┼čey serbest kalm─▒┼č ┼ču forum ortam─▒nda bile milletin birbirine kurdu─ču c├╝mlelerin %10 unu zaman─▒nda biz kursak dakikas─▒nda ban─▒ yerdik

Alt─▒n ya─čmas─▒ bu oyunun en hareketli zamanlar─▒ndan kalma bir g├╝zellikti onu kald─▒rd─▒ktan sonra oyun art─▒k geri d├Ân├╝lemez bir ├ž├Âk├╝┼če girdi zaman─▒nda ambrosia satmak i├žin izlenen bir ticari oyun tabi o varken kimsenin ihtiyac─▒ yoktu ambrosia almaya ticaret yapmaya ┼čimdide oyun multi hesaplardan ge├žilmiyor oyun belli ├žer├ževede multi kullan─▒m─▒na m├╝sade etmi┼č millette arka bah├žeden dola┼č─▒p multi hesab─▒yla ticaretini yap─▒yor alt─▒n─▒n─▒ al─▒yor

b├Âl├╝kte ak┼čamlar─▒ n├Âbet├ži komutan vs. olmamas─▒ rahatl─▒k a├ž─▒s─▒ndan ├žok iyidi ayr─▒ca sosyal hizmet b├Âl├╝─č├╝ oldu─ču i├žin bir askerin ihtiyac─▒ olacak her yerde g├Ârevli bir arkada┼č─▒n─▒n olmas─▒ bulunmaz nimettir

Paras─▒ olan─▒n oynad─▒─č─▒ bir oyunda server birle┼čse ne birle┼čmese ne isteyen 3-5 kuru┼č daha fazla ├Âdeyip ortak servere ge├žer

server birle┼čtirmekten ziyade oyunu hareketlendirecek tedbirler almal─▒lar

Hadi suriyeliler bir nebze sava┼čtan ka├ž─▒p geldiler diyelim hadi dedeleri ├žanakkale de bizim dedelerimizle beraber sava┼čt─▒ diyelim peki afganlar,pakistanllar,afrikal─▒lar veya avrupadan geri kabul anla┼čmas─▒yla ├╝lkemize doldurulanlar ? Birde bu sava┼čtan ka├žanlar aras─▒nda hi├ž kad─▒n ve ├žocu─čun olmamas─▒ gelenlerin hepsinin askerlik ya┼č─▒nda gen├žler olmas─▒ hatta ortaya ├ž─▒kan g├Âr├╝nt├╝lerde askeri nizam da y├╝r├╝yor olmalar─▒ hi├ž mi rahats─▒z etmiyor sizleri.Kesin olan bir ┼čey var ki art─▒k bu bizim sorunumuz de─čil ├žocuklar─▒m─▒z─▒n sorunu bug├╝n savundu─čunuz her ┼čey gelecekte ├žocuklar─▒n─▒z─▒n kar┼č─▒s─▒na ├ž─▒kacak problemler

Bende uzun zamand─▒r oynam─▒yordum ├Âylesine gireyim dedim oyuna ama dikkatimi ├žeken bir┼čey var bizim yoklu─čumuzda yeni taktikler mi geli┼čti?sistem hatas─▒m─▒ yada ambrossian─▒n getirdi─či kolayl─▒ktan dolay─▒m─▒ anlayamad─▒m oyuncular─▒n ┼čehirleri birbirinden ├žok uzakta arada 4-5 saat fark edecek adalara ┼čehir kuran oyuncular var.Bu adamlar─▒n ya zaman─▒ ├žok ya da yapt─▒klar─▒ her hamleye ambrossia basacak paralar─▒.

Ayr─▒ca al─▒┼čkanl─▒─č─▒m─▒z─▒ yitirdi─čimizdenmidir nedir bina geli┼čim ve nakliye s├╝releri a┼č─▒r─▒ abart─▒l─▒ geldi belediiye ve saraylar d─▒┼č─▒nda abs├╝rt say─▒lacak binalar─▒n bile in┼čaa s├╝releri 2 saatten ba┼čl─▒yor birde oyuncu say─▒s─▒ bu kadar azalm─▒┼čken ke┼čke dolu olan adalar bu kadar uzak olmasa bir ya─čma i├žin min 3 saat gidiyor alt─▒n ya─čmas─▒da yok o y├╝zden toplad─▒─č─▒m─▒z gemi say─▒s─▒ belli 10-15k mal i├žin 3 saat harc─▒yoruz oda ├žo─ču zaman 1 bina maliyeti bile de─čil ├╝st├╝ne yeterli gemi olmad─▒─č─▒ i├žin mal transferi yap─▒lam─▒yor geli┼čimimiz aks─▒yor

son olarak ta etraf─▒mdaki adalarda aniden beliren banl─▒ hesaplar─▒ anlayamad─▒m 1 var 1 yok gib bi bak─▒yorum hesap ya banl─▒ ya inaktif 1 g├╝n sonra bak─▒yorum tatil modunda oyuncu geri d├Ân├╝lemez bir ceza ald─▒ysa tatil moduna almaktansa a├ž─▒k b─▒ak─▒lsa en az─▒ndan bizim gibi geli┼čmeye ├žal─▒┼čanlar i├žin kaynak olur

Bahsetti─čin bina ne i┼če yar─▒yor ya da ne kadar yar─▒yor pek bir bilgim yok benim b─▒rakt─▒─č─▒m d├Ânemde tap─▒naklar dahi yoktu sonradan ├ž─▒kard─▒lar.Ona buna bula┼čmayay─▒m derken zaten ├žift├žili─če ba─čl─▒yorlar i┼či buna m├╝sade eden oyun sistemi zaten sava┼člar─▒ zevkli hale getirecek hamleler yerine para getirecek hamleler yapmay─▒ tercih etmi┼čler istedikleri oldumu blmiyorum bir avu├ž oyuncu kalm─▒┼č ellerinde

asker satabiliyormu┼čsun san─▒─▒rm, ben de baya oldu b─▒rakal─▒ g├Ârmedim bu binay─▒. Benim b─▒rakma sebebim korsan diye bir icat ├ž─▒kard─▒lar. Oyunu berbat etmi┼čti

ak─▒llar─▒nca oyunu renklendirmeye ├žal─▒┼č─▒yorlar da atlad─▒klar─▒ ┼čey biz lise y─▒lar─▒m─▒z da oynad─▒k bu oyunu o zamanlar bizim bo┼č zaman─▒m─▒z ├žoktu teknoloji yoktu sabahtan ak┼čama kadar pc nin ba┼č─▒nda dikilip sald─▒r─▒ olacak m─▒ yada kime nas─▒l sald─▒rsam diye kaf yorabiliyorduk ┼čimdi teknoloji var gen├žler telefondan ba┼č─▒n─▒ kald─▒ram─▒yorken bir oyunun sadece pc ye ba─članm─▒┼č olmas─▒ ├žok sa├žma android veya ios deste─či verilip birazda reklam─▒n─▒ yapsalard─▒ buna benzer onlarca sa├žma oyunu gen├žler bay─▒la bay─▒la oynuyor

Bahsetti─čin bina ne i┼če yar─▒yor ya da ne kadar yar─▒yor pek bir bilgim yok benim b─▒rakt─▒─č─▒m d├Ânemde tap─▒naklar dahi yoktu sonradan ├ž─▒kard─▒lar.Ona buna bula┼čmayay─▒m derken zaten ├žift├žili─če ba─čl─▒yorlar i┼či buna m├╝sade eden oyun sistemi zaten sava┼člar─▒ zevkli hale getirecek hamleler yerine para getirecek hamleler yapmay─▒ tercih etmi┼čler istedikleri oldumu blmiyorum bir avu├ž oyuncu kalm─▒┼č ellerinde

Ne oyun kalm─▒┼č ne forum ka├ž senedir oynam─▒yordum reklam─▒n─▒ g├Âr├╝p merak ettim ne hale gelmi┼č oyun geli┼čme var m─▒ diye.Oyunu zaten bat─▒rm─▒┼člar serverler kapanm─▒┼č olan─▒ haraketlendiremedikleri i├žin s├╝rekli yeni server a├ž─▒p durmu┼člar oda i┼če yaramam─▒┼č en yeni server kalliope ondada etraf tatil modu veya inaktif hesaplardan ge├žilmiyor. Aktif oyuncular da ├žift├žilik yap─▒yor hesaplara bak─▒yorum milyonluk puan─▒ olan adam 0 general puan─▒yla oynuyor kimsenin kimseden sald─▒r─▒ beklentisi yok art─▒k millet o kadar al─▒┼čm─▒┼č ki sald─▒r─▒ olmayaca─č─▒na sadece bina geli┼čtirip oyun oynad─▒─č─▒n─▒ san─▒yorlar :) Daha yazacak ├žok ┼čey varda gerek yok kestirmeden s├Âyleyeyim bu oyunu Alt─▒n ya─čmas─▒n─▒ kald─▒rd─▒klar─▒ g├╝n bitirmi┼člerdi :closedthread: