Posts by mypara0834

Gece gunsuz yer takibi yapılıyor olabilir ama nasıl bir tesadüf ki çalınan hesap şehir yıkılır yıkılmaz yerine som atılıyor ve zehirin yıkılması sonun atilmasi arasında bir kaç saniye var ve maypara hesabının şehirleri deltafa dağınık şekilde idi sadece 2 şehri arkadaslarla aynı yerde idi diğerleri hep uzak adalarda ama nasılsa 4 şehrin yerine ,4 tane som atıldı yıkıldığı anda neyin takibinden bahsediyorsun laf olsun diye yazıp çizip konuyu örtbas etmeye çalışmayin hayırdır neyin peşindesiniz bir derdinizmi varki konuyu değiştirme başka yerlere çekme pesindesiniz

Buraya yazılan konular hakkında hiç alakası olmayan kişiler niye yirtiniyorlar bu oyunun yöneticileri var konuyla ilgileniyorlar birilerini savunma modunda avukatlık yapma gereğini neden hissediyorlar insanın aklına soru işaretleri geliyor acaba bu işin neresindelerki avukatlık moduna geçip yöneticilere etki edip konuyu kapattirmanin peşine düşüyorlar konu kapansin gitsin yoksa ucu bize dokunucak diye acaba içlerinde bir korkumu var herşey zamanla çözülür biz bu haksızlık için yönetime FastFooD ve PannaCotta ya güveniyoruz ve gerekli incelemeler bitince herkes hakketigini adalet karşısına cikinca gorucek

Hesapları çalındigi an şehir yıkılır yıkılmaz yerinde som atip sanki başkası çalmış hiç haberi yokmuş gibi çalınan hesapların şehirlerin olduğu kordinatlari nerden bilipte silindiği gibi yerleri aldılar hesaplar cezalı olsa silinicek desen tamam belki yeri kaptılar dersin ama hesaplar aktif iken kim şehir yıkar som attirir bu bariz hirsizlikti ve çıkmış burda şöyle boyle konuşmalar yapıp konuyu başka yerlere çekip dagitmanin pesindeler

Herkese merhaba ben maypara hesap sahibiyim 2 haziran 2022 tarihinde gece oyun saatiyle 23: 30 itibariyle bana ait maypara isimli hesabım ve diğer iki ittifak arkadaşım olan jokzilla ve mayday hesapları çalınmış olup ittifak arkadaşlarımızla kurmuş oldugumu, güvenli bölgeden bana ve arkadaşlarıma ait olan şehirler yıkılıp yerine somler atılmıştır hangi oyun aklı kurulu ve gelişmiş hesabın şehirlerini yıkar ve rakibe yer verir ve hatta bu işler olurken biz hesaplarimiza giremez olduk girdiğimizde yeni hesap açılışı oluyor çok çabuk şekilde açtığımız ticketlere 24 saatten daha fazla bir süre sonra dönüş olmuş ve guvenlik adı altında hesaplar dondurulmuş tür diye cevap gelmiştir .bu hesaplar donduruldugu halde kimseden ses çıkmamıştır niye donduruldu diye bu bile hesapların çalındığının kanıtıdır.yonetimin bu konuda bize yardım etmesi gerektigini tüm ittifak arkadaslarimizla birlikte bekliyoruz oyunların geri verilmesi bizim için yeterli bir yardım değildir yerleri alınmış şehirlerin geri verilmesini istiyoruz bunu yapanların adaletin karşısında ceza almaları için elimizden geleni yapacağımızı da bilmelerini istiyoruz bu bir oyun olabilir ama sonuçta ortada bir hırsızlık var. FastFooD ve PannaCotta gerekli desteği bize vereceklerini umuyoruz